Opinie o Bliska (PKN Orlen) w Płock

Marka ORLEN wyceniana jest na 4,4 mld zł. PKN ORLEN SA jest jedynym polskim przedsiębiorstwem notowanym na liście 500 największych firm świata magazynu "Fortune". Spółka zajmuje się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy (główne produkty) oraz paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Jest wielokrotnym liderem: przerobu ropy w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, posiadającym rafinerie zlokalizowane w Polsce, Czechach i na Litwie; produkcji petrochemikaliów, które stanowią podstawowy surowiec dla licznej grupy firm chemicznych; rynku detalicznej sprzedaży paliw w Polsce, dzięki sieci ponad 1750 stacji paliwowych. ORLEN jest również właścicielem spółki wydobywczej w Kanadzie (Orlen Upstream Canada Ltd.) i jednym z kluczowych właścicieli koncesji na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce. Obecnie inwestując w energetykę buduje we Włocławku i Płocku elektrociepłownie parowo-gazowe.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen w Płock

Tradycja

Moja rodzina prowadzi stacje z pokolenia na pokolenie przez 290 lat. Najpierw był to wodopój dla koni przystanek Z wodą. Kiedy powstały samochody i benzyna zawsze były tankowane auta. Kiedy przejął nas Orlen najlepiej się nam powodzi. Uważamy swoją pracę za dar a zarobki są dla nas nieistotne. Minimalna to i tak za wiele jak dla nas pracowników.

Doświadczona Psp

Ciekawe co tu piszecie. Ja prowadzę stację już 3 rok a dostałam już parę pucharów oraz pisemne gratulacje w nagrodę za dobre prowadzenie stacji. Nie wiem co wy musicie złego robić że nie dostajecie premi.

@Doświadczona Psp

Wam płacą za głupotę ? Tak nisko firma schodzi ? Nawet nie ma takiego czegoś jak puchar dla stacji. Żenada . Wasze zachowanie przechodzi ludzkie pojęcie. Co tu się robi jakiś putinowski rząd z propaganda ? To nawet nie jest śmieszne...

@Doświadczona Psp

Zobaczyła puchar w Lidlu i pomyslala, że w Orlenie też są, żenada.

Najniższy rangą

Jestem pracownikiem stacji 30 lat. Wraz z premiami i stażowym zarabiam 6700 netto

Najniższy rangą
@Najniższy rangą

Oczywiście kwota za kwartał.

@Najniższy rangą

Jaki dodatek stażowy tu nie ma czegoś takiego na każdego pracownika jest przydzielona pensja i premia za wyrobienie planu, ale podziwiam fantazję bo masz większą pensję niż PSP

@Pok stażowy

Spokojnie to tradycyjnie propaganda w wykonaniu ludzi, którzy nie mają bladego pojęcia o funkcjonowaniu stacji paliw PKN Orlen.

Już niedługo byly - już były

No to żeś zabłysnąć orlenowski hejterze. Może dla odmiany napisz coś inteligentnego.

Szefowa 1 stacji

Zarobki są fajne bo 4 do 6 tysięcy miesięcznie za niewielką odpowiedzialność. Na stacji nie ma za dużo pracy, a kontrole zawsze są fajne bo zawsze służą niezbędną wiedzą i doświadczeniem dlatego uwarzam że są niezbędne. Praca fajna przyjemna i lekka. Wiwat PKN Orlen.

Prowadzaca
@Szefowa 1 stacji

Wyjdź z tego forum z propaganda. W życiu stacji nie prowadziłas skoro tak piszesz. Podstawą zależy od wielkości stacji 33-3700 z premiami od 3900 do 4500. Odpowiedzialność za milionowa wartość stacji , ludzie, towar, standardy , BHP, lekarze , sprzedaż , sfa, raporty , i milion innych. Od lat cichy (usunięte przez administratora) gdzie jesteś liczba a nie pracownikiem . Masz sprzedawać i być na podium bo inaczej się nie nadajesz razem z stacja . Brak kontroli nad Ms KR itp dzięki swoim folwarka jest jak jest. Widać że jesteś onuca z centrali. Brak urlopów, dyspozycyjność 24 H , ciągle telefony , SMS, e-maile i grupy what's up. Praca średnia. I tyle. Zarobki średnie nie adekwatne do obowiązków ,odpowiedzialności i ciągłego cichego nacisku. Jak ktoś się pryzwyczai da się się pracować ale nie jest to cud. Trzeba wiedzieć co pilnować a co puścić uchem.brak wsparcia od przełożonych prowadząc zwykle jesteś zdana na siebie. Dzwonisz samemu po ludziach których kojarzysz . Praca w której umiesz liczyć licz na siebie i wykaz się na podium bo inaczej (usunięte przez administratora). Pracownicy na baczność bo nie powiedzą tajemniczemu dziękuję i już wynik 90% gdzie nie jest zły ale MS on trzeba się tłumaczyć bo oni chcą 100% mają z tego premie. Twoi ludzie obsłużą 1000 osób dziennie a trafi się kolejka czy dostawa zapomnisz słowa a będzie tajemniczy lub ktoś z firmy i powie że nie stosujesz 6 kroków obsługi. Smutna prawda. Stawiaja na cyfry i wyniki a nie na ludzi. Zmieni się to gdy zarządcy się zmienia i zaczną kontrolować swoich ludzi którzy rzekomo kontrolują ale bardziej w celu swoich premii niż pomocy.

@Prowadzaca

W punkt. Prawda. Nie pozwólcie pisać tych bredni o sielankowych warunkach pucharach i innych głupotach których nie ma. Widać czegoś firma się boi skoro warunków nie chce polepszyć a najmuje takie dzieci z bulebryn do pisania bajek.

Kasjer

Jakieś 15 minut rozmowy i zaproszenie na dzień próbny

Nie pamiętam, ale ogólnie czym się zajmowałem wcześniej co robię teraz.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Propaganda na forum w modzie

1. Płatna na czas zgadza się. 2. Płatna na papierze to dziś standard a nie rzadko spotykane chyba że usnelas w latach 2000 i obudziłaś się dziś. 3. Czy stabilne ? Dla tych którzy żyją jak (usunięte przez administratora) z miesiąca na miesiąc lub w długu tak. Dla tych co chcą coś sobie kupic raz na jakiś czas pojechać na urlop to ciężka sprawa przy dzisiejszej inflacji mówię o zarobkach pracowników jak i prowadzacych. Każdy normalny czlowiek wie ile kosztuje czynsz rachunki paliwo życie itd. 4. O toaletach to już piszesz jak niepełnosprawna. W całym kraju dla pracowników są darmowe. Nie wiem czy wy zażywacie środków odurzających ? Bo wasze posty są na poziomie dziecka. Firma chwali się zyskami za poprzedni rok. Patrząc na wasz nawał propagandy z intelektem małpki myślę że boicie się że zaraz ktoś zapyta skąd zyski ? Oczywiste że nie tylko z większej sprzedaży i droższych paliw bo wtedy wyjdzie że płacicie prowadzących stacje średnio koło 3900-4100 na rękę a pracownikom obsługi od najniższej do 3600 w zależności od wielkości sprzedaży stacji i realizacji planów. Najśmieszniejsze jest to że na dużej stacji pracownik zarabia niewiele mniej od prowadzącego stacje oraz to że większość film płaci od sprzedaży a tutaj od planów. Jeśli dostaniesz plan który jest niemierzalny nie ma premi. Jeśli na małych i średnich stacjach cudem go wyrobisz na koło 110% z wszystkich aspektów zbierzesz koło 5000 zł brutto premii do podziału na średnio 9/10 osób plus kierownik gdzie po odliczeniu podatków zostaje śmieszny pieniądz w dzisiejszych czasach inflacji po 200-400 zł brutto pracownikom. Chcecie chwalić się konkurencyjnością to zacznijcie dawać konkurencyjne warunki zatrudnienia. Jak na razie wymagania z kosmosu milion obowiązków dla pracowników i prowadzących , notoryczne kontrolę w trakcie których nawet jeżeli jest w porządku szuka się siłą żeby coś wpisać bo inaczej w firmie powiedzą że to niemożliwe. Każde wyższe szczeble to potwierdzają ale żaden nie raczy ruszyć tematu u samej góry by uaktualnić model zarządzania w firmie. Idziemy jak stara wieś cięciem kosztów i silna kontrola ludzi nagradzając groszami za realizację ponad plan. Na waszym miejscu odpuściłbym dziecinna propagandę bo wzbudzanie tylko frustrację wśród pracujących i znowu rusza prawdę do mediów. Wtedy wam się odechce. Ponadto pisanie tutaj nic nie zmieni dopóki władza nie zmieni tych którzy patrzą tylko na swój portfel i nie snia nawet słyszeć o zmianach warunków w firmie bo ich zarządzanie, studia i kursy odbyły się 20-35 lat temu. Na tym stanęło. Ktoś zapomniał że w zarządzaniu trzeba się edukować i szkolić systematycznie równo z zmianami w rynku i biznesie . Rynek się zmienia , inflacja również konkurencja działa a my z zarobkami stoimy , obowiązki rosną i propaganda na forum rośnie.

Psp
@Propaganda na forum w modzie

Dokładnie. Przy tej inflacji jeszcze rok i wszyscy PSP uciekną bo braknie na podstawowe życie.

Prowadząca
@Psp

Trasa. To ciekawe. Ja zarabiam jako psp 4500- 5000 netto i uważam że to sporo jak na dzisiejsze zarobki. Te zarobki podlegają już klasie wyższej.

@Prowadząca

To gratuluję. 5000 to na potężnej stacji. Jeżeli uważasz że przy obecnych cenach to dużo to gratuluję. Chyba jako panna mieszkając z rodzicami gdzie jedynym twoim kosztem to paliwo do pracy. No chyba że jesteś stara panną mieszkasz sama i twoje życie wygląda praca dom praca dom zero wakacji i życia prywatnego. W zwykłym markecie kierownicy zarabiają ponad 5000 na rękę, mają umowę o pracę dzieci czemu w przyszłości lepsza emeryturę. Mają normalny urlop w którym odetna się od pracy i zregenerują siły. Wychodzą po 8 H pracy i nic ich nie interesuje. My jesteśmy "partnerami biznesowymi" gdzie odpowiadamy dosłownie za wszystko za każdy szczegół firmy. Milionowa odpowiedzialność, na nas spoczywają ponadto standardy procedury BHP ppoz , place i wiele wiele innych gdzie ci wyżej opisani nie przejmują się tym bo od.tego mają kadry. Na nas spoczywają ciążę L4 covidy i inne gdzie musimy się martwić bo firma na to nie da. Można pisać książkę o tym i dobrze o tym wiesz więc nie pisz bajek że jesteś prowadząca. Castorama , Merkury obi itp zastępca kierownika podkreślam zastępca ma 5000. Więc teraz się zastanów ile masz obowiązków jaka odpowiedzialność jakie wymagania jaki zakres obowiązków i ile stron ma twoją umowa a ile masz u konkurencji. Wiem że fajnie wam się tam wyżej broni stołków i pisze propagandę ale trochę empatii jak to mówicie. Gdyby każdy z tych wyżej obecnie poprowadził miesiąc stacje osobiście zobaczył jak to wygląda teraz w praktyce a teorii może wreszcie by pomogło. 4000 obecnie to nie klasa wyższa. To blisko średniej. Gdzie starczy z miesiąca na miesiąc a w dużym mieście braknie. Zwykle w dużym mieście PSP muszą mieć drugie źródło dochodu inną działalność bo by im brakło i śmiało otwarcie mówią że inaczej by tu nie siedzieli bo zarobek zarówno pracowników jak i prowadzącego nie jest adekwatny do pracy i obowiązków.

Już niedługo byly - już były

Dzisiaj kupiłem sobie grubą białą rzodkiew dla lepszego doznania i pieszczot mego tyłeczka

Zszokowana PSP

Prowadzę dwie stacje i powiem, że nawet się nudzę, bo nie napracuje się. Dużo wolnego czasu nawet moji pracownicy mówią, że się nie namęcza w pracy i odpoczywają pracując na stacji. Na renke zarabiam 8000 tysiency miesięcznie. Naprawdę fajna praca w której człowiek czuje się jak w kurorcie stąd tysiące chętnych na miejsce pracy. Złapałam się mocno za głowę kiedy usłyszałam z góry że na jedno miejsce średnio przypada 56,8 osób więc jest to naprawdę sporo. Byłam zszokowana tą informacją. Na mojej stacji pracuje doktor który robi chabilitacje i nie zamierza się zwalniać.

@Zszokowana PSP

Jako zwykły pok mam 4,500 netto. Szału nie ma, ale nie jest źle. Szanowna Pani ma Pani rację, bo na stacji pracuje wiele osób po studiach i naukowców. Ze mną pracuje dwóch inżynierów techników robotyki

Rekruterka
@Pok stażowy

Super praca polecam każdemu. Ogromna liczba chętnych na PSP gdzie dochodzi do bójek o miejsce

Jj.
@Zszokowana PSP

Jak masz tyle wolnego czasu to weź się za naukę polskiego, bo nawet słownik ci nie pomaga

@Zszokowana PSP

1)Nie ma możliwości prowadzenia stacji. Czasem jedynie na bardzo krótki okres w przejęciu awaryjnym do czasu wybrania nowego prowadzącego. 2) skocz po słownik i naucz się pisowni oraz języka bo już po wpisie widać że ci się marzy prowadzenie stacji. 3) 8 tysięcy ale w 2 i pół miesiąca. Na stacje nie chcą już przychodzić ludzie bo wiedza ile wymagań jest, regułki , sprzątania masa, za pomyłkę w regulce tajemniczy klient cię obsmaruje. Nie pisz bajek bo ogłoszenia na prowadzących są ponawiane z braku chętnych. Doktor na stacji hahaha co ty piłaś ? Doktor nawet nie raczy się nawet sam zatankować na stacji i nie pracowałby za grosze. Komu piszesz te bzdety ? Nie wiem na jakim poziomie inteligencji trzeba być. Chyba małpki...

@Pok stażowy

Tyle co piszesz czyli 4500 ma prowadzący dużej stacji z wielkim ruchem. Nie siej propagandy. To nie Rosja tylko Orlen. Naukowców.. tak z NASA przyszli bo nie dowierzali jakie są tu wymagania za jakie pieniądze i jakie ocenianie za brak zapytania o vitay itp..

@Rekruterka

Biją się chyba o stanowisko propagandzistów jak ty w sensie dostanę 30 zł i napiszę post bajkowy nie znając dobrze alfabetu . Zenada

@Pok stażowy

Widzę że mój nick się podoba. Pracuję już 11lat i plany średnio wyrabiamy na 105-110% i jakoś 4500 tyś miesięcznie nie obieram, ja rozumiem że jest ciężko o pracownika, ale przestańcie pisać takie głupoty że zwykły pracownik odbiera takie pieniądze i że pracują inżynierowie i doktorzy z habilitacją bo już wspominałem wcześniej że nie po to zdobywali wiedzę techniczną żeby pracować na stacji, a wynagrodzenie na stacji to najniższa krajowa plus premia od planów. Dziękuję i pozdrawiam

@Zszokowana PSP

"Na renke zarabiam 8000 tysiency miesięcznie" czyli 8 milionów miesięcznie? Nie mam pytań. Propaganda rodem z TVP info.

@Już niedługo byly - już były

Za to również nie mam pytań kiedy oddaję swój tyłeczek do ostrego pieszczenia. Pocieszam w ten sposób niejednego mężczyznę i daję radość życia.

@Już niedługo byly - już były

Te posty pokazują tylko jacy ludzie pracują w firmie... Poziom, żenada. To się chyba nigdy nie zmieni dopóki nie zrobią porządku wyżej. Zatrzymali się z zarządzaniem 20 lat temu , zarobki umiarkowane , nie konkurencyjne, teraz jeszcze propaganda analfabetów. Czy prezes naprawdę tego nie widzi ? Może czas na audyt wśród wyższych stanowisk w PKN. Nie papierowy wewnętrzny. Zewnętrzna firma bez znajomości z naszą która odzwierciedli to co tu się dzieje latami.

@Już niedługo byly - już były

Jesteś taki monotematyczny. Czy naprawdę masz taki niski poziom inteligencję?

Ankieterka
@Psp

Orlen to bardzo stabilna firma i jest motorem polskiej gospodarki. Firma oferuje dobrze płatną i stałą pracę. Przeprowadzałam ankiety na stacjach wśród pracowników. Byłam zdumiona że tyle osób bardzo pozytywnie wypowiada się na temat pracy. Ponad 90% pracowników chce na stałe do emerytury pracować w firmie a reszta ponad 10% chcę zrobić karierę jako PSP i POK.

Szefowa stacji czyli Psp
@Ankieterka

To prawda proszę Pani. Ja dzisiaj przyszłam do pracy i prawie zemdlałam bo stała grupka ludzi przed stacją i myślałam że coś się stało. Wszyscy bo było ich z 60 osób czekali już od kilku godzin bo chcieli się zatrudnić jako zwykli pracownicy. Dlatego bardzo szanujmy naszą pracę na stacji bo to jest nietylko pasja każdego z nas ale tak jakbyśmy w totka wygrali

@Szefowa stacji czyli Psp

Droga Pani jeśli ma Pani przed stacją 60 osób chętnych to niech Pani poda te cv do swojego mikro bo wszędzie szukają pracowników. Niech nie będzie Pani taką egoistka.

@Ankieterka

Jesli zsumuje to co pani napisała to wyjdze pani ponad 100%. Taka frekwencja to tylko w ORLEN. W normalnej ankiecie jest maks 100%. Prosta podstawa statystyki.

Już niedługo byly - już były

No tak. Jedna zarabia 8 milionów miesięcznie, druga ma ponad 100% w ankiecie gdzie może być Max 100%. Brakowało tylko dyżurnego zboczencu. Teraz drodzy państwo elita elit i kwiat Orlenu w komplecie. Święta trójca spelnina lub jeden w trzech osobach..... nie wiem

Ankieterka
@Już niedługo byly - już były

Nie rozumie co pan pisze przecież matematyka jest prosta i mi wychodzi zawsze 100% a pracownicy naprawdę są zadowoleni z pracy. Z pensji niektórzy odkładają i stać ich na luksusowe wakacje. Sama chciałam się zatrudnić jako psp ale jest ogromna konkurencja poza tym brakuje stacji

@Ankieterka

Owszem stabilna pod warunkiem że w wyścigu szczurów jesteś cały czas na podium. Inaczej długo nie popracujesz. Dobrze płatna może i tak dla pracowników pkkn Orlen ale nie dla prowadzących stacje i ich pracowników. W tym przypadku place nie są konkurencyjne l. Ciekawe gdzie były ankiety bo nie przypominam sobie. Takie brednie piszcie na innym forum. A chwaląc się pseudo ankietem gdzie pracownik musiałby się podpisać to czysta propaganda bo każdy kto pracuje wie jak tu postępują i nie odważy się napisać prawdziwej oceny. 90% chce pracować do emerytury czyste kłamstwo w biały dzień. Na stacjach rotacja jak w ruskim czołgu zwykle rok i do widzenia. Jako PSP w 2021 r pobiliscie rekordy wypowiedzeń które sami składali prowadzący bo takie warunki im zaproponowaloscie że nikt nie pozwolił się hańbić. Teraz zostało to sprostowane ale i tak 4000 z premiami na rękę jako prowadzący. Milionem obowiązków to żart. Tyle dostają zastępy kierowników w marketach gdzie pracują 8 H wychodzą i nic ich nie interesuje. Wasze wpisy to czyste kłamstwo i propaganda rodem Putina. Boicie się że znowu prowadzacy was opiszą w wywiadzie czy co ?

@Ankieterka

Droga Pani napisała Pani dokładnie "Ponad 90% pracowników chce na stałe do emerytury pracować w firmie a reszta ponad 10% chcę zrobić karierę jako PSP i POK." Z tego co każdy rozumie "ponad" to oznacza "więcej" czyli ponad 90% i ponad 10% daje Pani "ponad 100%"czyli więcej niż 100%. Może Pani wychodzić ile Pani chce i na ile Pani zlecono lecz nie jest to matematyka a propagandą sukcesu. Prościej się nie da wyjaśnić. To jest PROSTE i LOGICZNE.

Wban
@Zszokowana PSP

Albo ma Pani jakieś stacje CODO na odludziu, jak nic nie macie do roboty. Proszę wziąć więc trzecią Stop Cafe 2.0 z Bistro. Wtedy będzie (usunięte przez administratora)

@Wban

Ta Pani zarabia "8000 tysiency miesięcznie" czyli 8 milionów miesięcznie. Z takim wynagrodzeniem to ta Pani musi prowadzić stację kosmiczną lub jakąś tajną stację na obcej planecie :)

Zwykły pracownik

Zwykły pracownik.12 lat stażu zarobki bez premi na renke 4800 netto

@Zwykły pracownik

Chyba czeskich koron. Prowadzacy nawet tyle nie ma co podajesz

@Zwykły pracownik

Gratuluję. Znając realja PKN Orlen to pewnie wiele godzin na zleceniowce Pan robi. Gratuluję pracowitości.

@Już niedługo byly - już były

Ja zarabiam na zlecenie swoim tyłeczkiem pocieszając napalonych panów swoim ciałem i lubię w dwie dziurki naraz w swoją gębusie i tyłeczek.

Bez Orlenu gospodarka polska byłaby w zastoju. Dzięki dobrej organizacji rządu nie mamy jeszcze tak wysokiej inflacji, a zarobki stacyjne są na wysokim minimalnym poziomie. Gdyby nie Orlen to cofnęli byśmy się do średniowiecza. Dzięki Orlenowi mamy benzynę i możemy mieć towar w sklepach

....

To zdecyduj się na wysokim czy minimalnym poziomie haha ? Zarobki są średnie. Takie same jak w marketach tylko u nas obowiązków i reguł.wiecej. PSP ma z 70 str umowy i obowiązków a w markecie 1 str i po 8 H nic go nie obchodzi tu w nagrodę 24 H brak prawdziwego urlopu w którym można się odciąć od pracy oraz ciągłe szukanie czegoś na siłę nawet gdy jest dobrze "bo przecież jak mogłoby być dobrze ".To właśnie twoje wpisy są jak s średniowiecza. Pocałuj w buty jeszcze tych co widać że ci pracę załatwili.

Co tu się narobiło? Jakie szambo!!! Kto wypisuje takie głupoty? Nie czytałem opinii od około roku i pewnie szybko z powrotem nie zajrzę!!!

@pracownik

Bez łaski. Nikt za tobą nie będzie płakać

Kierowniczka stacji

Ja jestem wdzięczna za kontrole bo dzięki nim mogę się nie tylko czegoś nauczyć, ale zawsze kontrolerzy wyjaśnią problem i doradzą dzięki temu łatwiej prowadzi się stacje.

Daniel Obajtek
@Kierowniczka stacji

Kontrola najwyższa forma zaufania.

Wban
@Kierowniczka stacji

Z BBS? Jak wiesz kto to jest

Zwykła stacyjna

Praca bardzo stabilna i pewna dzięki czemu będę mogła wziąć kredyt na budowę domu. Pracuję jako zwykła kasjerka ale i tak jestem zadowolona z tej pracy. Na moje miejsce było 9 osób ale mi się udało dostać na to fajne i prestiżowe stanowisko. Satysfakcję z tej pracy dobrej minimalnej pensji która wystarcza na godne życie oraz inne przyjemności życia jak np wycieczki zagraniczne. Polecam każdemu taką fajną pracę.

@Zwykła stacyjna

Zmień leki lub dilera. Koniec propagandy

Olga
@Zwykła stacyjna

Takie rzeczy z minimalnej pensji? Mówisz o najniższej krajowej czy jakiejś minimalnej stawce ustalanej w firmie? Bo można się w tym pogubić

Zwykła stacyjna
@Olga

Minimalna stabilna pensja. Lepsza taka niż inna bo jest stała i pewna. Można godnie żyć dobrze się ubrać i wziąć kredyt na zakup mieszkania i samochodu. Praca na stacji taka fajna, że często się nudzę i czytam książki. Człowiek się nie namęczy.

@Zwykła stacyjna

Z minimalnej pensji to możesz sobie wziąć kredyt na 20000 a nie na mieszkanie gdzie musisz mieć minimum 20% wkładu własnego a w chwili obecnej kawalerka to koszt przynajmniej 3000000 plus remont ewentualnie wykończenie bo jest w stanie deweloperskim więc proszę nie pisz głupot bo nawet jak weźmiesz taki kredyt to rata wynosi około 1600 a ty jeszcze odłożysz z tego na samochód i wakacje dodam że minimalna na rękę wynosi około 2200 więc gratuluję tego że za 600 zł odłożysz na te rzeczy i jeszcze będziesz w stanie przeżyć i opłacić rachunki. Bank pewnie też powitał cię z otwartymi ramionami i cieszył się że mógł udzielić ci takiego kredytu.

@Zwykła stacyjna

Jak coś to chociaż podaj nazwę banku bo kolega który się starał o kredyt to właśnie wspominał o rzeczonej kwocie 20000 ,o której pisałem przed chwilą bo tylko tyle mógł wziąć mając zarobki na poziomie minimalnej, to chociaż mu polecę gdzie może się udać

@Pok stażowy

W punkt. Sieja propagandę i tyle. Nawet zarobki PSP są śmieszne bo oscylują w kwocie 4000 z premia itd

Psp

Z tego się dowiedziałam są kolejki chętnych na PSP i jestem przerażona w obawie o swoją pracę dlatego jestem gotowa pracować na nadgodzinach za darmo.

@Psp

Idź się napij i idź spać. Ogłoszenie za ogłoszeniem nikt nie chce prowadzić stacji za tak marne pieniądze . Co ci da sianie propagandy ?

@Psp

Chcesz pracować za darmo polecam wolontariat. Jest kryzys migracyjny, serdecznie zapraszam.

Analityczka
@Psp

To ciekawe bo ludzie stoją w kolejce o stanowisko i byłam swiadkowa jak się bili miendzy sobą o ogłoszenie na Psp byłam zszokowana tyloma chętnymi. W ciongu dwóch miesięcy zebraliśmy 20 kilo CV

Psp1
@Analityczka

Tak bili się a później przyjechała policja na rolkach i zdyskwalifikowała kandydaturę. Idź kobieto do psychiatry. 20 kg masz chyba głupoty w głowie . Najpierw idź do podstawówki naucz się ortografii , kup sobie słownik a później udawaj że jesteś PSP i że masz miliony chętnych. Czy ta firma schodzi na (usunięte przez administratora) ? Z resztą co się dziwić. Jaka płaca tacy pracownicy . Powoli wszystko wychodzi. Żenada

@Analityczka

Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

Jaro

Lubię jaki aja biją jak dzwony o moją wygoloną pupcie przy ostrych klapsach w mój zadeczek

Zamiast robić z siebie błaznów i skończonych (usunięte przez administratora) lepiej pomyslcie co zrobić żeby obniżyć ceny paliw, i czy to w ogóle nastąpi, bo to co się teraz dzieje to drama. Ceny tak pójdą w górę że nie wiadomo czy nie grozi nam nawet nędza i głód.

Jaro

W pełni się z panem zgadzam. Pozdrawiam

No tak

Dobrze napisane. Teraz czekamy na expertow, którzy wszystko wiedzą, a mianowicie Psp i jego (usunięte przez administratora) pok stażowy.

@No tak

Myślisz, że zwykli pracownicy mogą coś na ten temat wiedzieć?

@No tak

Tak zgadza się pisze ale na temat pracy na stacji i tego co się dzieje, nie wypowiadam się na temat cen bo to temat który nie zależy ani od PSP ani od POK, no chyba że mi coś umknęło a Ty wiesz lepiej

@Pok stażowy

Nie umknęło mi jednak to, że lubię oddawać swoje kakałko do ostrego piastowania swojemu Psp

Smutna przyszłość

Obajtas planuje obniżenie ceny o jakieś 20 groszy. Poza tym coś kombinują w Świnoujściu, ale i tak wielkie (usunięte przez administratora) z tego wyjdzie. Grunt że starzec z pinokiem pojechali na Ukrainie. Ciekawe co im naobiecywali. Ty i wszyscy z nas będą pracować na utrzymanie Ukraińców jako obywatele drugiej kategorii polaczki. Dalej popierajcie wrogów kraju.

@Psp

Chyba kolejki składających wypowiedzenie hahaha

Dystrybutorka

Najlepsza praca mogłabym tam robić za mniej niż minimalna. Traktuję tą pracę jako służba i obowiązek dla państwa.

Były_Prowadzacy

To już będzie prawie 2 lata jak opuściłem ta wspaniała firmę. Ale ten czas szybko płynie. Z racji wykonywanej pracy zdarza mi się jeździć po Polsce. Widzę że w firmie nadal pracują sami "świetni fachowcy" jeśli stację trasowe potrafią stać bez paliwa po 2 dni. Za moich czasów przestuj kilku godzinny to już była afera a teraz proszę bardzo 2 dni mop może nie mieć paliwa i nie ma problemu. Ciekawe jak wygląda sytuacja na mniejszych stacjach, które kiedys miały niższy priorytet niż mopy. Chyba że teraz nie ma to znaczenia. Brawo panie prezesie tak trzymać świetna strategia. Po co stacjom paliwo?. Może w ramach łączenia z lotosem wycofać paliwa ze sprzedaży.

Szczęśliwa Psp
@Były_Prowadzacy

To masz jakieś lewe informacje, bo u mnie na stacji jest zawsze wszystko. Sądzę że na innych stacjach też jest porzondek. Dzisiaj rozmawiałam z kolegami i koleżankami kilkunastu stacji i większych głupot nie słyszeli jakie tu wypisujesz

odpowiadam
@Szczęśliwa Psp

bzdury wypisujesz waść, masa stacji staje ze sprzedażą paliwa i nie ma co czarować

@Szczęśliwa Psp

I pisze się porządek a nie porzondek

Byly_prowadzacy
@Szczęśliwa Psp

Droga szczęśliwa_psp chociaż swoje lata już mam to wzrok, mowa i słuch są w porządku i nie mam problemów z komunikacją werbalna. Opisuje to co mocno utrudnia mi prace. Z racji użytkowania auta służbowego, które na moje nieszczęście wyposażone jest w kartę flota PKN orlen zmuszony jestem do marnowania czasu firmy która mnie zatrudnia na szukanie stacji gdzie mogę zatankować, bo stację przy głównych drogach mają problemy z ciągłością dostaw produktów naftowych. Brawo "fachowcy" proponuje nie zapomnieć o przyznaniu sobie premii na koniec roku. Pisze o pracownikach PKN nie stacji.

Realnie
@Szczęśliwa Psp

Nie publikuj nieprawdy. Paliw na stacjach brakuje, są przestoje od kilku godzin do kilku dni. Dotyczy to całego kraju.

Wkurzony

Bardzo super prezes Obajtek mówi że wypowiadają umowy a co robi Orlen to samo wszystko jest to pod publikę Ci najbogatsi mają to gdzieś bo ich stać a zwykły Kowalski mając 2300 zł wypłaty ceny paliw w Lubelskim za PB95 7 zł za ON 7,75 ZL. Mam nadzieję że będzie strajk i większość Polaków przestanie tankować paliwo i Orlen będzie miał mniejsze dochody co sprawi że straty też i się o pamiętają i wrócą ceny na poziomie 6-6,20 zł za litr. Rozumiem że trzeba pomagać ale czemu obywatele polscy mają trącić na tym przez chorą politykę PiSU. Nie dziwię się że Węgry nadal będą sprowadzać ropę z Rosji putin da im dobra cenę a kraje które będą chciały do niej wrócić to wtedy pokaże im środkowy palec a tak będzie zobaczycie

Wkurzony

Bardzo super prezes Obajtek mówi że wypowiadają umowy a co robi Orlen to samo wszystko jest to pod publikę Ci najbogatsi mają to gdzieś bo ich stać a zwykły Kowalski mając 2300 zł wypłaty ceny paliw w Lubelskim za PB95 7 zł za ON 7,75 ZL. Mam nadzieję że będzie strajk i większość Polaków przestanie tankować paliwo i Orlen będzie miał mniejsze dochody co sprawi że straty też i się o pamiętają i wrócą ceny na poziomie 6-6,20 zł za litr. Rozumiem że trzeba pomagać ale czemu obywatele polscy mają trącić na tym przez chorą politykę (usunięte przez administratora) Nie dziwię się że Węgry nadal będą sprowadzać ropę z Rosji putin da im dobra cenę a kraje które będą chciały do niej wrócić to wtedy pokaże im środkowy palec a tak będzie zobaczycie

ciekawy startegii firmy

pracownicy na stacjach wysłuchują pretensji i wyzwisk z powodu nałożonych limitów tankowań a wy zamiast im spróbować jakoś pomó c to sprawdzaie czy nie ma nalewów ponad limity , żenada. blokowanie dystrybutorów to tez kiepski pomysł- co jeśli jesteś w trakcie innej czynności i widziszże ktoś się zbliża do limitu? ma wszystko rzucić i blokwać a pózniej zacząć od onwa to co robił? MS-y uciekają na l4 żeby nie oberwać i mieć spokój tylko PSP nie mogą bo zaraz krzywe spojrzenia że w takim momencie chce odpocząć

Szczęśliwa PSP

Jestem doświadczoną PSP i mogę nam powiedzieć że naprawdę jesteśmy szczęściarzami mając takie stanowisko. Niestety, ale na nasze miejsce jest sporo chętnych, a będzie jeszcze więcej jak przyjmiemy na stałe uchodźców ukraińskich którzy na pewno będą chcieli u nas godnie pracować. Według analizy na jedną stację przypada 3-4 chętnych PSP. Nie narzekajmy tylko cieszmy się że mamy taką pracę, bo będziemy mogli ją stracić. Dziękuję w imieniu wszystkich PSP zarządowi za rozwój i dobrze płatną pracę jako PSP.

@Szczęśliwa PSP

Dokładnie wielu ludzi patrzy z zazdrością na nas prowadzących stacje. Ta praca to nie tylko dobre pieniądze prestiż i awans społeczny

@Szczęśliwa PSP

To ciekawe średnia. Jeszcze niedawno na Bielińska na testy przyjezdzalo 2-3 zwycięzców, na rozmowach było ponad 8 a o ilosci chętnych nie wspomnę. Teraz macie średni 3-4 chętnych. Ja widzę różnice.

@Psp

Niech nie zazdroszczą tylko niech biorą stację. Od ponad roku zawsze są co najmniej trzy stacje do wzięcia. Jak pracowałem na stacji i nie mieliśmy "normalnych" kandydatów do pracy to mówiliśmy, że rekrutacja jest procesem ciągłym....

Ptowadzacy
@Szczęśliwa PSP

Bla bla bla . Ile dostajesz za propagandę ? Tak przyjdzie Ukrainiec i ciebie wyrzuca bo poprowadzi stacje za 2000 i to zapewni oszczędności firmie .haha. i wszystko może jeszcze będzie po ukraińsku. Skończcie z tą beznadziejna propaganda. Obecnie warunki są średnie . Ani źle ani super dobre. Więc nie wyolbrzymianie dziękowania mi i naginaniem rzeczywistości bo zarabiamy podobnie jak inne stanowiska kierownicze z tym że mamy więcej obowiązków i większą odpowiedzialność materialna .

Ptowadzacy
@Psp

Prestiż i awans ? . 4000 zł obecnej inflacji uważasz że to dużo ? Pochwal się że nie jesteś PSP tylko osoba z centrali

Daniel Obajtek

Wracaj już na Bielińska. Jak już masz gdzieś wychodzić to tylko do prezesa Jarosława.

pytanie

jest paliwo?

@pytanie

Jest najwyższej jakości. Cena niska i konkurencyjna w stosunku do innych firm. Orlen to napęd polskiej gospodarki.

Zażenowana

Nie pisz glupot

Zainteresowana

Hej. Mam pytanie trochę z innej beczki. Kto na stacji odpowiada za uszkodzenie firmowej odzieży? Kto zwraca koszty np. zbitego napoju? Każda stacja ma swoje ustalenia czy ogólne?

Byly_prowadzacy
@Zainteresowana

PSP

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen - Płock

• Jak się pracuje w PKN Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy PKN Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 873.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 800, z czego 215 to opinie pozytywne, 288 to opinie negatywne, a 297 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKN Orlen?

Kandydaci do pracy w PKN Orlen napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKN Orlen
1.8/5 Na podstawie 627 ocen.

PKN Orlen