Grupa Firm PIEPRZYK

1.9 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Grupa Firm PIEPRZYK

Kate van de Kate
Pracownik
 Pytanie

Głupoty sfrustrowanych ludzi. Kasy fiskalne są on-line więc możecie sobie pomarzyć o lewiznach. Długo pracujesz i nie robisz kariery? Ciekawe. W Krzeszycach koleżanka była kelnerką, tak zaczynała, pozniej sprzedawcą. I została kierownikiem. Każdy ma szansę. Bo dziewucha ma wyższe wykształcenie i dużo oleju w głowie. ( nie czepiać się wykształcenia bo Pieprzyk ma stację w małych miejscowościach gdzie raczej trudno o pracę) Trzeba chcieć. Zaraz ktoś napisze, że seksizm. Gdzieś obok w Skawarzynie koleś też był sprzedawcą a został kierownikiem, ale w armii był w jednostkach specjalnych, więc też ma pewnie dużo oleju w głowie. Mogła bym wymieniać z naszej pólnocnej grupy dużo takich przykładów...Marta, Ola, bliźniaki itp. Są tacy którym nawet się oferuje posadę kierownika ale nie chcą bo przy tym systemie pracy można mieć drugą równoległą i często i gęsto tak jest. Ciągle piszecie, że trzeba siedzieć 12 albo 15 godzin. Otóż nie, przez te 12 godzin powinnaś pracować z należną przerwą oczywiście. Co do zięciów itp. Pieprzyka to życie ich raczej szybko weryfikuje :) Fakt, powinni zaczynać pracę od sprzedawcy a pozniej zostawać na stanowiskach bo zazwyczaj więcej psują a pozniej trzeba wracac do starych zasad ;)

3
obserwator
Klient
@Kate van de Kate

Szkoda bo Natalia już nie pracuje na Krzeszycach tak samo dotyczy Grześka ze Skwierzyny

Pracownik
Pracownik

Bardzo polecam prace w tej firmie, stabilna praca bez obaw ze można ja stracić w pandemii. Śmiać mi się chce jak czytam te głupoty. Niech każdy otworzy działalność i będzie idealnym pracodawca.

7
Jarosław K. Opolskie
Pracownik

Witam, Pracuje na SP Pieprzyk od listopada 2019 r. , czyli dziewięć miesięcy i jestem bardzo zadowolony i dumny z tej pracy. Nie rozumie komentarzy które negują pracę w tej firmie, pewnie są to ludzie którzy chcieli by zarabiać kokosy nie dając nic od siebie i hołdować przekonaniu ''czy się robi czy też leży krocie się należy''. Jeśli uczciwie chcecie zarobić i mieć satysfakcję z pracy serdecznie z całego serduszka polecam pracę w Grupie Firmy PIEPRZYK.

5
Każdy
Klient

To wybierając zawód, trzeba brać taki, z ktorego będzie się czerpało satysfakcję. Jak ktoś nie jest do czegoś stworzony to nic nie pomoże. Jeden może być chirurgiem i nie będzie się spełniał w zawodzie, inny będzie pracował na stacji i będzie czuł się spełniony. A są tacy, którzy zawsze będą niezadowoleni...

Ośmiornica

Bardzo miła obsługa na stacji paliw Pieprzyk Olesnica, sympatyczni panowie i panie, zawsze pomogą doradza. Bardzo często przejeżdżając przez tamtejsze okolice, razem żoną zajezdzamy po świeże warzywa i pyszną kawę. Pracownicy wykazują się kompetentnoscią i wysoką kulturą osobistą, niezwłocznie udają się w kierunku klienta i służą pomocą. Polecam

1
anonim
Klient

(usunięte przez administratora)

PHU
Klient

Pani co " krzyczy" ma taki głos nie ładnie oceniać w ten sposób ale każdy mierzy swoją miarą. Stacja w Opolu ma wielu swoich ulubieńców :) moja firma tu tankuje i jesteśmy 100 % zadowoleni. Więcej zadowolenia ze swojego życia. Pozdrawiam Ps niech pani pokaże na jakiej stacji nie ma rotacji, mało osób chce pracować w święta weekendy ale cóż nie wszyscy o tym wiedza

4
Grażyna
Klient

Często, a nawet bardzo często bywam na tej stacji, ponieważ tankuję tylko na niej * nie zdarzyło mi się abym spotkała się z jakimkolwiek niestosownym zachowaniem personelu * zawsze uśmiechnięci * grzeczni * dzień dobry - dziękuję - do widzenia jest zawsze * nie wspomnę o obsłudze przy dystrybutorach - Pan Krzysiu zawsze z uśmiechem na posterunku służy pomocą * niska szczupła blondynka - uprzejma, profesjonalna i wcale nie pozjadała wszystkich rozumów, zna się po prostu na prowadzeniu stacji - gdyby tak nie było nie byłaby na niej tyle lat. Każdy może mieć gorszy dzień. Zapewne Pani się też się taki w życiu zdarzył - ale to nie jest powód aby rozpisywać się od razu na forum w tak nieprzyjazny sposób. Ja jestem klientką tej stacji od samego początku i jeszcze raz to powtórzę "bzdury Pani napisała" a idąc Pani tokiem rozumowania trzeba było ze swoimi żalami zadzwonić do biura firmy na nie rozpisywać się na całą Polskę

1
Mania
Klient
@PHU

Dokładnie. Jest na stacjach rotacja ,bo to praca 12 godzinna, bez wolnych weekend ów , świąt ,do tego nocki . Mało kto z młodych chce tak pracować . Ten kto najwięcej krzyczy niech spróbuje takiej pracy ;) dobrze ,że w ogóle ktoś chce to robić

1
Ola
Pracownik

Dużo prawdy w tym jest.

Teresa.W
Klient

To prawda rotacja bardzo duża , dziwie się brakiem zainteresowania powodem odejść pracowników. Atmosfera już nie ta co kiedyś , coś się tam złego dzieje . Może ktoś się zainteresuje sprawą czemu tak jest , nie ma moich ulubionych sprzedawców . Stacja zacznie tracić klientów .

Seba
Były pracownik
@Teresa.W

Bo to prawda, byłem tam dwa dni,jeśli chodzi o samą pracę to jest ok, ale wiele do życzenia zostawia stosunek przełożonego do pracownika dlatego nie wróżę aby w Opolu ktoś wytrzymał długo. Ktoś sobie tam urządza swoje eldorado.

Andrzej
@Seba

Ale co Ci się dokładnie nie podoba z tym stosunkiem między przełożonym a pracownikiem? Nie ma luźniej atmosfery? Wiadomo atmosfera ważna ale może kasa na rękę rekompensuje takiego przełożonego, co trochę się czepia?

5
Krzysztof
Były pracownik
 Pytanie
@Andrzej

O jakiej ty kasie na rękę mówisz ? Dzisiaj odbywa się wszystko po przez przelew bankowe . Co innego jeśli pracownik wybrał by taką deklaracje . Pieniądze w zamian za atmosferę . Dziwne twoje podejście. Kasa na rękę rekompensuje przełożonego, chyba coś tu nie tak w twojej wypowiedzi. Wypowiedź nieprzemyślana.

25
Bożena
Były pracownik
 Pytanie

To fajnie ,że (usunięte przez administratora)pisze tu oficjalnie jak to wygląda , jak piszą w internecie to się przedawnia po 25 latach , więc nie zazdroszczę. Pewnie kierownik dużo, reszta po parę zł , a odpowiedzialność spada na kogo ? Na wszystkich taka sama . (usunięte przez administratora)pomogłeś mi podjąć decyzję nie składam tam CV . Domyślam się ,że jesteś pracownikiem tej firmy .

32
Ela
Były pracownik
@Bożena

Zobaczcie w systemie kto wystawia dokumenty wy jako pracownicy bo akurat macie zmiane, kierownik raczej nie . Jest to istotne kto wystawił dokument .

31
m...a
Pracownik
@Ola

Bardzo dużo prawdy było napisane o kierowniczce z okmian.Ale niestety komentarze zostały usunięte.Nie wiem dlaczego.Usuwają komentarze,ale osoba która chce pójść tam do pracy powinna wiedzieć na co się pisze.

37
Marcin
Pracownik
@Ela

To akurat prawda,sam zobaczyłem to ostatnio i się zwolniłem.Wiem ,że już za tym chodzą z moich informacji .Współczuję kierownikom .Decyzji o zwolnieniu nie żałuję, praktyki z "prlu".Będziecie w gazetach .

24
Darek
Klient

I co chwilkę nowe twarze,widocznie taka dabra praca

8
Teresa Nowy wpis
Kandydat
@Darek

Sporo o Opolu ludzie piszą. Czym ten oddział tak bardzo wyróżnia się od pozostałych miejsc? są jeszcze jakieś inne? w którym warunki pracy mogą zostać uznane ze najbardziej korzystne i dlaczego?

Ella Nowy wpis
Pracownik
@Teresa

Co się dzieje na stacji w okmianach to jest dopiero cyrk kierowniczka ma takie lepkie łapki że szok dobrze ze potrafi regionalnej posmarować to regionalna udaje ze nie widzi

kotkot Nowy wpis
Pracownik

firma zatrzymała się w latach 90. wystrój większości stacji fatalny - linoleum, boazerie, "biura" kierowników sklecione ze starych mebli lub samodzielnie zakupionych, wyposażeniem są kartony. wypłata może tragiczna nie jest, bo reperuje ją premia za niewystawianie paragonów. szanse rozwoju są wręcz ujemne, bo kierownik musi być w pracy codziennie i płaszczyć się przed opiekunem, to już lepiej zostać sprzedawcą i wyciągać te 4200. wyżej panuje totalny nepotyzm pracownicy płacą za niesprzedane przeterminowane artykuły, nocki są na ryczałt, a więc płatne tak samo zakaz korzystania z telefonu nawet w nocy, kiedy przez 3h nie ma klienta i są wykonane wszystkie zadania nagany za włączenie ogrzewania niewystarczająca kadra - nie można wziąć l4, bo zwyczajnie nie ma kto cię zastąpić komunikacja poprzez pocztę, (usunięte przez administratora) wszystkie informacje przesyłane są w arkuszach google - totalna prowizorka i lecenie po kosztach jak wspomniałem, jedynym plusem jest wypłata, ale jest ona obarczona ryzykiem

Sara
Były pracownik

Jak zaczyna się pracę dostaje się dwie koszulki pracownicze. W domu się je pierze nie ma dodatku za pranie ubrań a po rozwiązaniu umowy kierownik wymaga zwrotu ubrań..

:)
Klient
 Pytanie
@Sara

a na co bylyby ci potrzebne ubrania firmowe ? na wyjscie na miasto ?

Sara
Były pracownik
@:)

Na to że jest się okradanym przez tą firmę z własnych pieniędzy

Tomek
Były pracownik
 Pytanie
@Sara

Dwie opcje są albo rzucić kierownikowi po zmianie brudne ciuchy niech pierze lub domagać się pieniędzy za pranie , pracodawcą ma obowiązek zapłacić albo wyprać, jak nie to zgłaszać do PIP. Czy ktoś widział w tej firmie listę obecności ręczna lub elektroniczną? Sprawdźcie sobie jak są rozliczane soboty i niedziele , pracując w te dni nie można zarobić minimalnej krajowej za 160 godzin ????

Sara
Pracownik
@Tomek

Nie ma mowy o jakiej kolwiek liście nawet grafiki z poprzednich miesięcy szybko są wyrzucane.

Dragon Nowy wpis
Były pracownik
@:)

Dwypiorą i do następnego pracownika oszczędności w tej firmie na każdym kroku to norma

Ktm33
Klient
 Pytanie

Stacja jak najbardziej na plus :) zawsze jak przyjade pan Krzysiu podchodzi z uśmiechem i z pomocna dłonią :) obsługa jak dla mnie rewelacja ,sa bardzo mili i uprzejmi :) a pani kierowniczka? BOMBA! :) pozdrawiam tych wielce nie zadowolonych ;) (zmieńcie stacje jak wam się coś nie podoba)

Wiktoria
Pracownik

Ja nie wiem . Pracuje już 3 miesiąc na Pieprzyku w Opolu i jakoś żadnych problemów ze strony kierowniczki nie widzę. :) Jeżeli komuś się nie chce pracować to nie pracuje proste. Wystarczy wykonywać swoje obowiązki i wszystko jest w porządku ;) ludzie przestańcie szukać problemów tam gdzie ich nie ma. A akurat z tego co wiem dużo naszych klientów daje nam pozytywne opinie bo nie mogą czytać tych bzdur i oczerniania :) pozdrawiam

Ktm33
Klient

Kolega ma chyba bujna wyobraźnie,piszesz głupoty chłopcze na forum takie ze głowa mala:) uwierz ze jestem tam bardzo często i nigdy nikt nie był dla mnie nie miły ,wręcz przeciwnie :)

12
Darek
Klient
@Ktm33

Tylko Krzysiu

Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@Darek

A ja wam powiem, że przestańcie już być złośliwi bo jest to nudne. Negatywne komentarze albo pisze jedna osoba albo te osoby, które naprawdę nieogarnialy podstawowych rzeczy na komputerze typu wystawienia prawidłowej faktury czy też kasowania tankowania nie z tego stanowiska co trzeba i milion innych rzeczy. Uczyłem osoby więc wiem że co do niektórych można mówić tysiąc razy jedno i to samo i nic. Zmiana osób, proszę was. Żyjemy w czasach gdzie młodzież nie chce pracować, 12 godzin za długo, bo nogi bolą od stania, bo jest za dużo klientów. Prawda jest taka że stacja ma coraz więcej klientów. Skąd wiem? Bo tam tankuję i mam o dziwo normalne stosunki z ludźmi. Godziny pracy są jakie są. 12stki męczą i wiem bo to przerabiałem, weekendy i święta. Zaraz ktoś zada pytanie to czemu tam nie pracujesz. Więc odpowiem wcześniej, bo mam ambicje na zdobywanie wiedzy i więcej. Jednego można pozazdrościć tej stacji, relacji z klientami, atmosfery, wzajemnej pomocy. Nie wiem dlaczego chcecie lub chcesz to zniszczyć ale myślę że stacja stoi długo wraz z osobami zarządzającymi i nie jesteś w stanie tego zrobić i to irytuje powodzenie innych ludzi. Życzę byłym pracownikom aby zajęli się swoim życiem jak ja a będziecie zadowoleni bo to że wyrzygacie się tutaj to myślę że Waszego życia nie poprawi. To tylko świadczy o waszej desperacji.

wystarczykropla
Pracownik
 Pytanie
@Były pracownik

Złośliwi? Lepiej trzymać się z dala od pracy na pieprzyku. Sam odpowiedziałeś że nie pracujesz bo masz ambicje. Właśnie taka jest ta praca, dla mało ambitnych. Brak zniżek dla pracowników na nawet głupią kawę, kadra kierownicza która zrobi cokolwiek dopiero po fakcie, ciągłe pretensje. O dodatku za nadgodziny też można zapomnieć

Obecny pracownik ????
Pracownik
 Pytanie
@wystarczykropla

Po pierwsze , po co kłamstwa że nie płacą za nadgodziny? Obecnie jestem pracownikiem i dostaje każdy dodatek :) po drugie twierdzisz, że ludzie pracujący po 12 h nie mają ambicji ? Widzę ,że brak szacunku osiągnął największy poziom . Wydaje mi się , że były pracownik wylewa swoje żale, bo nie potrafił wypełniać swoich obowiązków i niestety ktoś albo go zwolnił albo nie przedłużył umowy ???? najlepiej nic nie robić i być głaskanym po głowie ????

Obecny pracownik ????
Pracownik
@Obecny pracownik ????

.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Grupa Firm PIEPRZYK? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Darko
Klient

Nie polecam jeść na stacji w Okmianach, zupy przyjeżdzają w sloikach które nie wiadomo ile już leżą a kanapki które nie zejdą zostaje przeklejona naklejka z data ważności albo wcale jej nie ma a z tego co słyszałem od osób które tam pracują to kuchnia nie jest przystosowana do robienia śniadań i dań obiadowych i innych rzeczy które potrzebują zezwolenia od sanepidu. Aaa i nie wspomnę o kucharkach które tam pracują najpierw sprzątają toalety a potem idą gotować.

1
Teresa
@Darko

Czyli obowiązki mają różne? Firmy sprzątającej nie ma ani odrębnego stanowiska porządkowego? Z tą datą ważności... Jak to udowodnić, można? I ile tam płacą na tej kuchni za takie warunki?

Darko
Klient
@Teresa

Tam jesteś od wszystkiego od sprzątania toalet do wychodzenia do klientów na peron, wystarczy pojechać kupić kanapkę ostatnio kupiłem i nie było ani daty produkcji i ważności

Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.
 Pytanie

Ile jest zmian w Grupa Firm PIEPRZYK?

Dragon
Były pracownik
 Problem

Kierownik to wali taką śmieme na tych stacjach zgarnia całą kase wysługuje sie ludzmi i więcej gonie ma niż jest bo niby ma urlop

1
Ilona
Kandydat
@Dragon

W jaki sposób kierownik wysługuje się ludźmi, jeśli faktycznie tak jest? Masz na to jakieś zbite dowody? I o co chodzi z tym, że kierownik zgarnia całą kasę? Za co? Pracownicy chyba dostają normalnie, regularnie pensję?

Ella
Pracownik
@Ilona

Oczywiście, że mam dowody. Gdybym ich nie miała bym się tu nie udzielała. Ale skoro komentarze znikają bo tak się boją prawdy to może warto pójść z tym dalej do odpowiednich instytucji.

Teresa
@Ella

No a te dowody, o których piszesz to jakie by były? Nie wiem ile w tym prawdy ale lubię pieniądze i konkrety, więc o jakiej kwocie tu niby mowa?

T Sz
Klient

Szanowni Panstwo Jestescie na 4 miejscu w Polsce pod wzgl. ilosci stacji benzynowych, wspolpracujecie z Orlenem i innymi. To dlaczego na Waszych stacjach nie honorujecie Karty Duzej Rodziny, a warto . Pozdrawiam T Sz

Stały klient 11
Klient

Stacja super! miła obsługa :) nie rozumiem negatywnych opinii ,jeżdżę tam od początku istnienia pieprzyka w Opolu :) (kawka pyszna)!!

Klient
Klient
@Stały klient 11

Obsługa miła , ale widać że na zapleczu jest problem z traktowaniem pracowników . Lubię tam tankować.

Przyszły pracownik.
Kandydat

interesuje mnie opinia o pracy przy produkcji zwierzęcej w firmie Pieprzyk. Jakie warunki, sprzęt..

anonim
Klient

(usunięte przez administratora)

Malwa
Klient

Wygląda mi na to ,że ktoś tu z pracy wyleciał i desperacko szuka zemsty ???? nieładnie

Zainteresowany?
Kandydat
 Pytanie

Witam, jak wygląda praca na stanowisku pracownika produkcji zwierzęcej?

anonim
Klient

(usunięte przez administratora)

Kaśka
Klient
 Pytanie

Od dawna jest klientem tej stacji i nie zauważyłam i nigdy nie odczułam by pracownicy byli opryskliwi. Kierowniczka również bardzo miła. Toalety? Nie jest to przecież hotel z pięcioma gwiazdkami ale i tak uważam, że jak na takie miejsce i to darmowe, gdzie przewija się mnóstwo klientów to jest czysto. Każdy stara się jak może, choć zdarza się że w natłoku klientów może to być trudne ale nigdy nie spotkałam się tam z jakimś brudem.

6
Kaśka
Klient
 Pytanie

Nie ma mowy o paragonach? Co za bzdury !!!! Podchodząc do kasy za każdym razem jestem pytana paragon czy faktura? O co chodzi? Dlaczego ktoś takie brednie wypisuje? Widać ktoś bardzo zdesperowany chce uprzykrzyć życie ludziom, którzy naprawdę ciężko pracują.

Kaśka
Klient
 Pytanie

To jakieś brednie wyssane z palca. Od razu widać że piszę to albo jakiś zdesperowany były pracownik albo ktoś kto lubi uprzykrzać komuś życie i zwyczajnie się nudzi. Zawsze podchodząc do kasy jestem pytana paragon czy faktura?

3
Kaśka
Klient
 Pytanie

Akurat biorę tylko paragony i warzywa, owoce i ich soki. Też zazwyczaj korzystam z toalet i nigdy mnie nie cofnęło. A poza tym to kto robi tam ten (usunięte przez administratora) Przecież nie pracownicy tylko ludzie, którzy nie do końca wiedzą jak korzystać z WC a pracownik nie stoi przecież tam cały czas pod drzwiami i nie sprawdzą po każdym wyjściu klienta czy prawidłowo skorzystał z toalety. Może i różne rzeczy się zdarzają jak i wszędzie ale proszę nie obrażać pracowników, którzy naprawdę się starają. Nie rozumie dlaczego tak się czepiasz? A jak Ci tak bardzo nie pasuje to kawałek dalej jest BP, płatna toaleta i tam zapewne nawet pracownik poda Ci papier toaletowy, sprawdzi czy trafiłeś i ewentualnie pomoże podetrzeć....

Malwa
Klient
 Problem
@Kaśka

Niestety tam gdzie za darmo zawsze będzie (usunięte przez administratora) . Wystarczy wejść po jakiejś wycieczce do toalety :( deski olane ,papier porozwalany ,podpaski na podłodze . Uważacie ,że pracownik od tego tam jest ?? Nie mają w tego w umowie , a ja im współczuje ,że mimo to, tą masakrę muszą ogarniać . Życze im jak najmniej takich klientów

Pytanie
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w Grupa Firm PIEPRZYK?

Bogdan

Szukają teraz prawnika. Weryfikują jakoś umiejętności podczas rekrutacji i ile mógłbym zarobić? No i czy wraz ze stażem rośnie pensja?

Miejscowy
Kandydat
 Pytanie

Czy wie ktoś coś na temat pracy w miejscowości Ogrodzona ??

Marek
Pracownik

Pracuję od kilku lat i jestem zadowolony. Jak się skupiasz na pracy i sam tworzysz dobrą atmosferę to się dobrze pracuje. Wynagrodzenie na czas i elastyczność w ustalaniu urlopów. Jakieś dodatki też zawsze wpadną. A marudy co to od pierwszego dnia kombinują jak się nie narobić, to potem tu wypisują bzdety. Pozdrawiam całą ekipę!

Lotos
Klient
@Marek

Cieszymy się Twoją radością.

Pytanie
 Pytanie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Grupa Firm PIEPRZYK?

Włodzimierz
Klient

Posiadam 8 szt pojazdów i często tankowaliśmy na stacjach PIEPRZYK ale po tym co właściciel zaserwował 24 lutego 2022 swoim klientom tj.podwyszki paliw co 20 min. GRATULUJE PASERNOŚCI to bardzo wskazane było by zerwanie umowy przez dostawce paliw który zaopatruje Pieprzyka i mam nadzieję że tak się stanie. A JA NIE ZATANKUJE U NIEGO NIGDY NAWET ZAPALNICZKI

Maniek
Pracownik
@Włodzimierz

Nie dla tych stacji właściciel paserny

Robol
Były pracownik
 Pytanie

Powinni sie zabrac za kierowniczke na osieku takie walki kreci ze szok ludzie nie chca tam pracowac nazamawia towaru nazamawia a potem po pensji ludziom jedzie za co ludzie maja dostawac po kasie za to ze ta narobila bigosu kto ja zatrudnil kto sie pytam gdzie jest opiekunka nic nie widzi ????

1
Halina
@Robol

A czemu ludzie nie chcą tam pracować? Co takiego się dzieje? Rozwiniesz? Ciężko z tego wpisu wywnioskować.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Firm PIEPRZYK - Rawicz

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Grupa Firm PIEPRZYK?

    Zobacz opinie na temat firmy Grupa Firm PIEPRZYK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Firm PIEPRZYK?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Firm PIEPRZYK?

    Kandydaci do pracy w Grupa Firm PIEPRZYK napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Firm PIEPRZYK
Przejdź do nowych opinii