Grupa Firm PIEPRZYK

Rawicz

Opinie o Grupa Firm PIEPRZYK

fizyczny

co za bzdury kompletne-w tej pracy nic i nikt nie motywuje!! codzienne ponizanie i wysluchiwanie jakim się jest beznadziejnym zadne pieniądze nie zrekompensują:) dobrze tylko mają Ci co się blisko wladzy trzymają. jak dobrze umieją mydlić oczy staremu to mają profity. daleko nie patrzec wystarczy spojrzec na sektor rolniczy.stary utrzymuje pasozytów ktorzy nic nie robią tylko wyslugują się ludzmi i woza dupska autami w tą i z powrotem!! tylko wlazidupy mają tam dobrze a wladza tak niby kontroluje wszystkich a nawet nie widzi albo nie chce widziec ze kierownictwo i dyrekcja kradną na potęgę i sciemniają w pracy. smiech na sali! wielkie pensje dla tych co nie zaslugują na nie kosztem ludzi co pracują fizycznie.... i pewnie oni piszą te wszystkie komentarze...dajcie sobie spokoj z taką pracą bo to szkoda zdrowia dla takich ludzi. nikt tutaj nikgo nie doceni.a banda dyrektorow i kierownikow daje się poniżac za "wielkie piniądze" żenada!!

Karolina

@byly pracownik a czy mógłbyś konkretniej opisać swoje doświadczenia z Grupą Firm PIEPRZYK? Jakie oferowano warunki zatrudnienia? Poproszę o merytoryczną odpowiedź dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w tej firmie

PB98

Czy dobra zmiana dotknie również księstwo rawickie ???? Jaki Dyrektor Mareczek Ł., taka firma. Wieś tańczy i śpiew.

bbb

a teraz za faktury 25 lat odsiadki

Nick

Mam pytanie ? Czy w tej firmie można napić się wody ?

Alojzy z Warszawy

pieprzyki trzeba wycinać bo mogą być złośliwe.....................................

moniek

Atmosfera opiera się na przyjacielskich stosunkach, ale kiedy pojawią się u nich jakieś oferty pracy? Sam mam odpowiednie doświadczenie w branży, więc się nie dziwię, że ich zatrudnienie jest opłacalne.

Oliwa

witam a jak jest z umową o prace? czy wynagrodzenie wpisane na umowie jest rzeczywiste?

Oliwa

Prawda

Jezeli chodzi o stacje paliw: Jest umowa o prace Wypłata zawsze pierwszego dnia miesiąca Praca na dwie zmiany Podstawowe zajęcie to tankowanie aut i obsługa klientów w sklepie. Zmiany nocne przyjmują dostawy towaru i porządkują stacje. Atmosfera pracy zależy tylko i wyłącznie od placówki, sa tacy co pracują 5 lat i sa zadowoleni i sa tacy co narzekają po miesiącu bo cieżko ustać pare godzin na nogach. Klienci na przemian sa uciążliwi i zadziwiająco mili Kadra kierownicza; zależy na kogo sie trafi, to odrazu widać po pracownikach jaki jest kierownik Przełożeni odwiedzają stacje pare razy w miesiącu. Jezeli wykonujesz swoją prace: tankujesz auta, jestes w miarę miły to gwarantuje Ci ze nigdy nie usłyszysz złych słów od: kontrolera, dyrektora, prezesa bądź właściciela który odwiedza stacje. Praca ogólnie nie jest zła, godziny pozwalają na prowadzenie życia towarzyskiego. Ma sie na wszystko czas. Jezeli trafi sie na miłego kierownika to naprawdę praca moze cieszyc. Zarobki: Wydaje mi sie ze po miesiącu powinni oscylować w kwocie minimum 2000 tys na rękę.

wyzysk

ogółem szału nie ma z kasą najniższa krajowa plus premia od sprzedaży , czym lepiej położona stacja tym lepsze zarobki , ale dwójki odrazu nikt nie dostaje

No tak @pb95, Twój wpis nie zachęca.

pb95

odprowadza chyba wzrokiem :-)

2 tyś Netto ?? Oczywiście legalnie z odprowadzeniem od tej kwoty podatku ??

Wanilia

2 tysiące z czy raczej bez umowy? Wypłaty jak w kołchozie na dalekiej Syberii. Nie tylko nasz przyszły premier nie posługuje się wynalazkiem "przelewu na konto"

cycu

co wy tam wiecie wyplata po ponad 2tys. na reke ciagle cos dokupuje firma sie rozwija i sa perspektywy na przyszlosc smialo polecam

smerfeta

to chyba nie u tego starego naciągacza. 2800 brutto to mają dwie osoby:))

poczta

Czy nie macie wewnętrznej poczty do rozwiązywania problemów

AT

Prusice jest problem..........

jaki jest zakres obowiązków na stanowisku ,,fakturzystka''I czy jesteście zadowoleni z tej posady ?

miś

hahaaha padłem ze śmiechu:)))

trocinka

a wiecie czy nie szukają może teraz kogoś na pracownika magazynu do pracy? bardzo byłabym zainteresowana taką pracą no asle muszę wiedzieć wczesniej jaka jest netto podstawa i jakie zmiany gopdzinowo bo w weekendy studiuję a poipołudniami często chodze na pilates. a jeśli mam papiery na widlaka to zarobię u nich więcej?

co łaska
@krakosz 25.02.2015 18:46
Słyszałem, że na Jordanowie szukają. Znajoma tam pracuje. Ponoć mają super kierownika i kierowniczka też spoko. Praca ciężka, a...

Teraz wszyscy rekrutują. 2800 brutto bez łaski.

Sól

i darmowe wczasy w magazynie w Skokowej jako dowód uznania ....

mąż

Powiem tak, moja żona pracuje na stacji Pieprzyk i sobie chwali. Ciężko jest jak w każdej pracy, jak ktoś lubi sobie poleżeć i dłubać w nosie niech sobie poszuka pracy np. w bibliotece. Jako kobieta zarabia b.dobre pieniądze (biorąc pod uwagę co się dzieje na rynku pracy). Atmosfera - pewnie zależy od samych pracowników i ich podejścia, nie narzeka jest ok, ale zaznacza, że im młodszy rocznik tym gorzej, młodzi nie nauczeni pracować, grymaszą i robią sztyczne zamieszanie co powoduje właśnie "złą atmosferę". Jest bliżej 40tki i nie jest to pierwsza praca, dlatego też ma porównanie. Opinie napisane powyżej uważam, że są napisane przez ludzi którzy nie odnaleźli się na tej stacji i wyładowują swoją frustrację na forum.

two

Sie robi

lo

Juz nie mam fiolka

anonimus

Jestem byłym pracownikiem jednej ze stacji paliw. Byłem przerzucany ze stanowiska na stanowisko(obsługa kasy, peronowy) i tak w kółko. Po okresie próbnym nie została mi przedłużona umowa ponieważ stwierdzono że nie nadaje się do tej pracy. myślałem że Grupa Pieprzyk działa na wyższym poziomie. Nie powiem pracowało się dobrze ale od kiedy na stacji zostały wprowadzone zmiany i została przyjęta osoba na stanowisko kierownicze nie mająca żadnych kompetencji i nie wiedząca nic na temat pracy na stacji wtedy już praca zmieniła się o 360 stopni.

MONIK
@anonimus 05.08.2014 10:22

WITAM IDE JUTRO NA ROZMOWE NA STACJEPALIW PIEPRZYK MOZE KTOS MI DORADZIC PODPOWIEDZIEC ILE DOSTAJE NOWY PRACWNIK NA REKE I JAKI JEST ZAKRES OBOWIAZKOW BARDZO MI ZALEZY NA TEJ PRACY Z GORY SLICZNIE DZIEKUJE

MONIK
@anonimus 05.08.2014 10:22

były kierowca

Odradzam z całego serca pracę w firmie jako kierowca. Wyzysk, zero odpoczynku, ciągłe przypier.. się, zjebane auta i kierownik cwaniak oszust (o ile fiołek jeszcze tam urzęduje).

czarny

ostatnio na stacji paliw pieprzyk w Dobromierzu wpadlem w wyrwe uszkodzilem opone i felge.Poprosilem pracownika o kontakt z szefem zmiany powiedzial ze wlasnie jest juz po pracy i nie ma czasu a pani w kasie ze zloscia na twarzy powiedziala aby jak najszybciej sie oddalic,wezwana byla policja sporzadzili odpowiednia notatke a ja bede domagal sie zwrotu kosztow od dyrekcji,zobaczymy jak sie wszystko potoczy

andrzej

Na stacji grupy "pieprzyk " w miejscowości Ptaszków koło Kamiennej Góry 24.05.2014 r zatankowano mi wiadro wody wraz z olejem napędowym !!! Po złożeniu reklamacji nikt z obsługi stacji jej nie przyjął - powiedziano mi , że niczego nie udowodnię, a wodę sam wlałem do baku swego pojazdu.

123 oceń ty

pracuje w tej firmie już pare lat i moim zdaniem firma schodzi na psy przez sztuczne szukanie oszczędności kosztem pracowników bo np.kran do toalety,pistolety do kompresora jak klient popsuje musimy kupic na własny koszt.A najbardziej mnie wkurza to ze tzw opiekunowie stacji już tak obrośli w piórka ze potrzebują asystentów(oszczędność???)ale chyba do towarzystwa w czasie podróży po stacjach.Niech szef się temu przyjrzy bo tu o jego interesy chodzi

amigo

Stacja Paliw w kierunku kudowy!!! Zrobili parking płatny, ale w nocy nawet nie można zrobić 45 minutowej pauzy!!! Zostałem przegoniony z parkingu!!! trudno stracili klienta w barze bo miałem coś zjeść ale skoro mnie wygonili! (usunięte przez administratora)

ja

ja z całego serca nie polecam!

gośćć

a co tam w lesznie slychać? tam tak spokojnie i "ciepło" że cisza???

pracownica

jestem fakturzystką w tej firmie ponad rok,umowę na cały etat dostałam po 3miesiącach,za każdą nadgodzinę mam zapłacone,z wolnym dniem też nie mam problemu-każdy jest doceniany tak jak pracuje więc najpierw zastanówcie się nad sobą, a dopiero później oceniajcie innych!!! (usunięte przez administratora)

momo123

Niestety, słyszalem, rze tak

Dalusia224

To uczciwy człowiek Pracuję tam ponad 4 lat I Jest warto tam dalej pracować . ! Nigdy bym sobie nie pomyślała ,że Firma moze być zła !!!!!!!!!!!!!! . . . . Ludzie Posłuchajcie Ta firma Była bardzo dobrym Pomysłem !. I Pozdrawiam Kochanego i uczciwego Bo bez niego byśmy nie przeżyli na świecie !.

.I.
@ Dalusia224 30.01.2012 17:40

Idem tam, do roboty. Baba zjarana na bank. Ludzie właściciel pracownikom ziooło daje....

Gość
@ Dalusia224 30.01.2012 17:40

Są kobietki które bardzo Piepszyka chwalą bo za nadgodziny dobrze płaci ale tylko ładnym kobietką

ooooooooo

a co tam w Jordanowie słychać ???

lesznowianka

a co sądzicie o pracy w hotelu perła??? o wszystkich innych doczytałam a o perle nic, a jestem na etapie szukania pracy, :(

ponawiam pytanie, kto jest kierownikiem w perle w lesznie??

Hejka co tam slychowac na slynnej stacji paliw Tworzyjanów ??

KIA

A kto jest kierowniczką w hotelu Perla ?

Dlaczego wycieczka nie dla wszystkich chętnych? Przecież i tak nie ze swoich płaci, tylko w funduszu socjalnego?

seba

o widzę że ktoś odważył się napisać parę słów o Kawicach godne podziwu

klient

A dlaczego gaz jest tak mało wydajny?

anonim - 2010-03-16 16:29:53 ja tam nie wiem przez przypadek wpadłem na te stronę ,ale co wy się ludzie dziwicie że dyscyplinę trzymają tak jest w każdej firmie ,mój znajomy pracuje na stacji w tej firmie i jest bardzo zadowolony z zarobków i swojego kierownika Czy to autoocena?

Zostaw opinię o Grupa Firm PIEPRZYK - Rawicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Firm PIEPRZYK