Grupa Firm PIEPRZYK

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa Firm PIEPRZYK

Pytanie Nowy wpis

Jak jest z pakietem medycznym w Grupa Firm PIEPRZYK? Można dołączyć rodzinę?

Hej Nowy wpis
@Pytanie

A to jest w tej firmie coś więcej niż ubezpieczenie grupowe? No nie ma. A dopisać do ubezpieczenia kogoś z rodziny możesz

kierowca Nowy wpis
Kandydat

Witam jak zarabiają kierowcy na cysternie w pieprzyku i czy są zadowoleni z pracy?

Kier Nowy wpis
@kierowca

Najlepiej żeby przepisy o czasie pracy kierowcy nie istniały. Twoja przepisowa przerwa weekendowa - w firmie ból że w domu siedzisz. Nie polecam. A zarobki? W większości konkurencyjnych firm są wyższe

Ktoś

Pracuje na stacji pieprzyka i jest tragedia , opiekunka stacji Magda okropna .Pracownik przy inwentaryzacji musi płacić czesto nie małe sumy, jak również za kradziesz paliwa idzie z jego kieszeni . Kierownicy z łapanki czesto oceniają przy przyjęciu pracownika ludzi po wyglądzie . Umowa o pracę nic nie daje i tak cię wywala. Problem szefostwo ma dosłownie o wszystko. (usunięte przez administratora) reguralny .Nie polecam iść tam do pracy .

Natalia

Nie polecam tego syfu. Kierowniczki to zwykle **** po maturze. Niskie pensje i duże wymagania.

Mariuszek

Jako że pracowałem na pieprzyku więc znam specyfikę diesla "na lewo". Tankowania które nie zostaną zafiskalizowane, pozostają w systemie (program nazywa sie sben). Pod koniec zmiany, wszystkie tankowania które nie zostały zafiskalizowane pod postacią paragonu ewentualnie fv, sumuje sie, wychodzi jedno duuże tankowanie i wystawia sie FV jakieś firmie transportowej. I od tego są właśnie premie :)

Ktoś
@Mariuszek

Dokładnie u nas jest tak samo i nikt z tym nic nie robi

Nike
@Mariuszek

Dokładnie u nas jest to samo w Przyprostyni

Romo
@Nike

Premie to bierze kierownik ,reszta dostaje ochłapy ,siedzisz non stop w pracy a on się z Ciebie nabija.

@Nike

A najwięcej bierze kierownik, posadka pasuje ,żyją tylko dla kasy reszta niema znaczenia,przykre...

Klient

Obsługa na stacji w Przyprostynia to jedna wielka porażka

May
@Klient

Dokładnie,jeden głupszy od drugiego nigdy nic nie wiedzą ...stoisz przy kasie i nie wiesz czy sam się masz obsłużyć, totalna porażka.Pytanie skąd oni biorą takich pracowników ?margines społeczny...

On
@May

A ta z tymi tatuażami to w ogóle nie interesuje się klientem, co tam jestem to tylko nosem w telefonie siedzi.

On
@On

Dokładnie bardzo niemiła osoba w stosunku do klienta.

Viki
@On

Zgadza się, do tego nieodpowiedni ubiór do pracy! To nie plaża! Wszystko na wierzchu, jeszcze żeby miała co pokazać. Na innych stacjach by to nie przeszło chociażby Orlen itp. pracownicy odpowiednio są ubrani do pracy tak jak to wymagają stacje na poziomie, widocznie ta taka nie jest! Kadra zarządzająca do wyrzucenia.

Nick
@Viki

Pracodawca nie płaci nawet za pranie i dają po jednej max dwie koszulki :) sory taki mamy klimat

Kasia
Kandydat

Pracował ktoś na stacji w Tomaszowie mazowieckim? Ciągle szukają ludzi ?

@Kasia

Nie polecam no chyba, że lubisz niska pensje, dużo godzin i ciągle sprzątanie i dźwiganie ekogroszku bo P. A tak chce. Pojedyncze zmiany oraz wieczne braki.

Tomek
Kandydat

Hej potrzebują do Główna? Jak atmosfera i zarobki? Kierownictwo w porządku?

Edzia
Kandydat

Witam o firmie pieprzyk nie wiem za dużo.Jedno jest pewne składałam cv do pracy Pani kazala czekac na telefon po czym dowiaduje się ze kadra już jest .Uważam, że jeśli firma byłaby w porzadku zadzwoniła by poinformować ,że do pracy się nie dostałam. Jestem zawiedziona podejście chcą uczciwości a sami uczciwi nie są.

Pracownica
@Edzia

Zawsze tak było, zero zainteresowania dla nowych pracowników tylko się wyśmiewaja z nowych kandydatów. Bo ta znam to nie.. Ej czekaj zapytam się tej... A nie ona nie... Masakra. Nie wspomne o wypłacie po dolem

Li
@Edzia

Niema czego żałować.Firma pod żadnym względem nie jest w porządku,pracowałem w tej mafii to jedno A drugie mają pracowników za nic, szkoda fatygi ,jeżeli chcesz mieć jeszcze do tego życie prywatne to lepiej pracować po 8h,w tej firmie siedzisz tylko w pracy,.To raczej praca dla ludzi znudzonych życiem, bez żadnych ambicji,nie polecam.

Dragon

Powiem wprost moc jakość wyzysk praca na okrągło nie polecam nikomu

bodzio

Witam chcę się zatrudnić na stacji paliw przy ul. ogrodowej w Wałbrzychu słyszałem że ta stacja paliw jak i droga dojazdowa do stacji są zbudowane bez pozwolenia czy ktoś coś wie

Nick

Uciekajcie! Jak jak znajdę coś innego odchodzę, ty jako pracownik odpowiadasz za wszystko nawet za kradzieże. Nadgodziny to ryczał czyli czy zrobisz normę czy ponad dostajesz tyle samo. Zawsze robi się więcej.

Tomy
@Nick

Prawda,płacą ochłapy za Full godzin ,żałosne

Katarzyna
Kandydat

Czy to prawda że sprzedawcy na stacji pieprzyk są sami na zmianie?

Tak

Xr
@Katarzyna

Zalezy od stacji na ktorej pracujesz. U nas nigdy nie ma takiej sytuacji min 2 osoby ;)

Kosyas

Noc tak

Kate van de Kate

Głupoty sfrustrowanych ludzi. Kasy fiskalne są on-line więc możecie sobie pomarzyć o lewiznach. Długo pracujesz i nie robisz kariery? Ciekawe. W Krzeszycach koleżanka była kelnerką, tak zaczynała, pozniej sprzedawcą. I została kierownikiem. Każdy ma szansę. Bo dziewucha ma wyższe wykształcenie i dużo oleju w głowie. ( nie czepiać się wykształcenia bo Pieprzyk ma stację w małych miejscowościach gdzie raczej trudno o pracę) Trzeba chcieć. Zaraz ktoś napisze, że seksizm. Gdzieś obok w Skawarzynie koleś też był sprzedawcą a został kierownikiem, ale w armii był w jednostkach specjalnych, więc też ma pewnie dużo oleju w głowie. Mogła bym wymieniać z naszej pólnocnej grupy dużo takich przykładów...Marta, Ola, bliźniaki itp. Są tacy którym nawet się oferuje posadę kierownika ale nie chcą bo przy tym systemie pracy można mieć drugą równoległą i często i gęsto tak jest. Ciągle piszecie, że trzeba siedzieć 12 albo 15 godzin. Otóż nie, przez te 12 godzin powinnaś pracować z należną przerwą oczywiście. Co do zięciów itp. Pieprzyka to życie ich raczej szybko weryfikuje :) Fakt, powinni zaczynać pracę od sprzedawcy a pozniej zostawać na stanowiskach bo zazwyczaj więcej psują a pozniej trzeba wracac do starych zasad ;)

Bardzo polecam prace w tej firmie, stabilna praca bez obaw ze można ja stracić w pandemii. Śmiać mi się chce jak czytam te głupoty. Niech każdy otworzy działalność i będzie idealnym pracodawca.

Lolu
Kandydat

Hej jakie są zarobki netto w tej firmie? Czy to prawda, że za rozbity towar przez klienta placi kasjer?

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Grupa Firm PIEPRZYK?

Dawid

@x a oni Ciągle szukają ?

Klient

Dobra firma nie szuka ciągle ludzi do pracy!

Klient

Dobra firma nie szuka ciągle ludzi do pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Firm PIEPRZYK - Rawicz

Grupa Firm PIEPRZYK