Opinie o Bałtykgaz Sp. z o.o. w Rumia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Bałtykgaz Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Bałtykgaz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bałtykgaz Sp. z o.o. w Rumia

Firma jest ok, ale jeżeli liczysz na normalne zarobki to zapomnij - dlatego tak duża rotacja. To co uda ci się wynegocjować na początku to tak już zostanie do końca twojej pracy tam.

Pytanie Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w Bałtykgaz Sp. z o.o.?

f.p. Nowy wpis
Klient

Chciałem wyrazić swoja opinie na temat tej firmy,otoz po ustaleniu ceny gazu zacząłem załatwiać z przedstawicielem firmy wszystkie formalności do zakupu gazu abym mogl zostać klientem,niestety trwało to tak długo i do tej pory nic nie dalo nie załatwić.Przedstawiciel firmy nie odpowiada na sms ani nie odbiera tel.

Natalia Nowy wpis
@Pracownik

W jakich widełkach wynagrodzenia można negocjować początkową stawkę w Bałtykgazie? Nie ma później żadnych podwyżek? A np. przy przedłużaniu umowy?

Paweł

Zarobki jakie proponują, czyli 3300 zł brutto jako serwisant nie wymagają dalszego komentarza.

Natalia Nowy wpis
@Paweł

A czy to są zarobki, które obowiązują przez cały okres współpracy? Może ktoś z dłużej pracujących osób w Bałtykgazie wypowie się na ten temat? Czy po czasie wspomniana stawka rośnie (o ile?)? Podwyżki się zdarzają?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bałtykgaz Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Referent ds. Obsługi Klienta.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

XYZ

W Wieluniu też już nie jest dobrze. Dyrektor mobbinguje ludzi, zmusza ich do nadgodzin przez co odbija się to na ich zdrowiu psychicznym i fizycznym. Na stanowiskach biurowych siedzą tzw. "plecaki (wszystko po znajomości) o czym góra z pewnością nie ma pojęcia!

Andrzej

Pojawiły się w sieci ogłoszenia o pracę firmy Bałtykgaz na stanowiska księgowej i doradcy handlowego. Pracodawca proponuje szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego. Czy oznacza to że z czasem można podnosić kwalifikacje i starać się o awans wewnętrzny? Firma wspiera takie rozwiązania?

Abc
@Andrzej

Atmosfera może i dobra, ale wynagrodzenie jakie firma oferuje jest gorzej niż żenująca i świadczy to tylko o traktowaniu doświadczonych pracowników.

Reparo
Kandydat
@Abc

Czyli juz się zwolniłeś bo nie dali podwyżki czy o co chodzi ? Na jakim stanowisku byłeś?

Klient

Witam, Wyrażam swoją bardzo, ale to bardzo pozytywną opinię na przedstawiciela mojego regionu dolnośląskiego, Pan Rafał Ciesielski to naprawdę profesjonalista w swoim fachu, zainteresowany problemami potrafi szybko i skutecznie pomóc i oczywiście najważniejsze jest dla niego dobro i bezpieczeństwo klienta, bardzo, ale to bardzo pomocny i jeszcze raz chciałabym serdecznie podziękować za poświęcony czas. Firma naprawdę powinna być dumna z Pana Rafała jesteśmy Państwa klientami i nie sądziłam, że jak będzie potrzebna pomoc to zostanie tak super sprawa załatwiona i to naprawdę szybko, a po za tym kontakt telefoniczny i e-mailowy rewelacja i oczywiście jak obiecał przyjechać i pomóc to dostosował się do czasu klienta. Dorota Sędyka Cieszów

Klient

Wyrażam swoją bardzo pozytywną opinię na przedstawiciela mojego regionu dolnośląskiego, Pan Rafał Ciesielski to naprawdę profesjonalista w swoim fachu, zainteresowany problemami potrafi szybko i skutecznie pomóc i oczywiście najważniejsze jest dla niego dobro i bezpieczeństwo klienta, bardzo, ale to bardzo pomocny i jeszcze raz chciał serdecznie podziękować za poświęcony czas. Dorota Sędyka Cieszów

Dorota

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Bałtykgaz Sp. z o.o.?

@Pytanie

dobra atmosfera? zależy w jakim oddziale i w jakim dziale - w większości raczej słaba a zarząd z tym nic nie robi

Natalia
@Pracownik

A w jakim dziale uważasz, że jest dobra atmosfera skoro w większości raczej słaba jak piszesz? Zastanawiam się też z czego to wynika i czy dotyczy to atmosfery wśród pracowników czy może z przełożonymi. Sprecyzujesz dokładniej?

@OLAF no o Rumię

P. Rafał Ciesielski
Klient

Wyrażam swoją bardzo pozytywna opinie na współpracę z p. Rafałem Ciesielskim, przedstawicielem Baltykgaz, bardzo dobrze wszystko objaśnia, tłumaczy, zawsze bardzo pomocny, zainteresowany problemami klienta, bardzo dziękujemy, Regina Sempik, Ścinawa.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Bałtykgaz Sp. z o.o.?

OLAF
@Pytanie

ALE O JAKI ODDZIAŁ CHODZI? w jakiej miejscowosci?

Krzysztof Błażuk

Były Mistrz Produkcji Czynników Chłodniczych, bardzo dużo negatywnych opinii ale prawda jest jedna jeśli ktoś nie ma zamiaru pracować a tylko otrzymywać wypłatę to rzeczywiście tak jest. Zakład nie jest pozbawiony wad, ale ma niesamowity klimat jeśli chodzi o ludzi ale nie tych na wysokich stanowiskach a zwykłych roboli (bez urazy koledzy). Ponadto 13 pasja dodatki świąteczne tylko pracować. Niestety kierownik zakładu to (usunięte przez administratora) zmusi was do wyrywania trawy sadzenia badziewia i jakiś innych pierdół bo to on jest wykładnikiem a sam każe ci ukrywać butle z gazem bo przyjechała inspekcja. Pomimo oskarżenia mojej osoby o wyprowadzenie czynnika chłodniczego z firmy. Twierdze że to było najlepsze dwa lata mojego życia, żałuje ze musiałem ale nie posiadam takiego majątku aby spłacić firmę przy założeniu 50/20/20.

Jan

A jakie warunki tego ubezpieczenia grupowego?

Czy można liczyć w Bałtykgaz Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Nick
@Pytanie

nie. Firma ma podpisane ubezpieczenie grupowe (jak wiekszosc przedsiebiorstw zreszta) i albo bierzesz to co wszyscy, albo mozesz sobie placic z wlasnej kieszeni prywatnie

Gutek

To dziwne, że tak niektórzy negatywnie piszą. Firma ma dobrą opinie jako pracodawca!!

A.
@Gutek

Ja też nie mam niestety dobrego zdania. Organizacyjnie super, ale kasa i atmosfera daleka od ideału. Generalnie żałuję, że zostawiłam dotychczasową pracę na rzecz Bałtykgazu. Na szczęście, było minęło, już tam nie pracuję :))))

Nick
@Gutek

opinie moze mialo dobra, ale moze sie zmienic na zla. zla opinia to tez opinia i nie ma w tym nic niepoprawnego. opinie mozna sztucznie podbijac wprowadzajac oceny samodzielnie przez Firme badz oceny sponsorowane, ale jesli Firma jest slaba, to negatywne komentarze beda tak czy siak!

eMa

To ta firma która przyjmuje pracowników koniecznie z doświadczeniem na darmowy staż z UP? Wydaje mi się że nie stać ich na porządnych pracowników Zresztą chyba widać że nie traktują ludzi poważnie Maju jesteś tam nowa i taka "pomoc" w reklamie firmy nie opłaci Ci się, poszukaj osoby która wcześniej pracowała na twoim stanowisku a zobaczysz że trochę ich było Zgadnij dlaczego :)

xyz
@eMa

"chyba widać", "wydaje mi się"... żadnych konkretów nie podajesz.

M
@eMa

Owszem, zdarza się, że BAŁTYKGAZ szuka pracowników na staż, niektórzy kandydaci zgłaszają się sami. Po odbyciu stażu trzy osoby zostały zatrudnione na stałe i nadal pracują.

czujgaz

Firma jest już niesterowna jak Titanic, ciągle jest źle, nabiera już wody, nie ma dla niej przyszłości. Jak wiemy ryba psuje się od głowy, już brakuje im fachowców, zostali wazeliniarze i miernoty. Funkcjonuje permanentna inwigilacja. Tragedia

M
@czujgaz

BAŁTYKGAZ działa na rynku od ponad 25 lat, więc opinia, że idzie na dno jest zupełnie niezgodna z prawdą.

Tamara

@A. Atmosferę sami sobie psujemy ale idealnie to nigdzie nie jest więc warto pracować nad poprawą bo firma warta tego,to dobry pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o Bałtykgaz Sp. z o.o. - Rumia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bałtykgaz Sp. z o.o.