Tedex Production Sp. z o.o.

Żory

Opinie o Tedex Production Sp. z o.o.

Iza

@Nowy , a gdzie znalazłeś tą ofertę ? Jesteś już po rozmowie ,więc z pewnością wiesz już wszystko o co pytałeś, napisz w takim razie jakie zostały zaoferowane Ci warunki, gdzie szukać ofert pracy? Mi nie udało się żadnej wyszukać?

Nowy

Witam,w czwartek na lubelszczyznie sa rozmowy na PH,prosze o informacje odnosnie tej firmy,zarobki,atmosfera itd czy warto?

@@@@@ Klient

Marcin co ty za bzdury piszesz,,,, jedzenie super- dobre zawsze świeże Personel zawsze uśmiechnięty umieją doradzić .... Nigdy bym nie mogła mówić złego słowa na dziewczyny .... Ale Pan kierownik co pracuje rano powinien częściej się uśmiechać ....

Przemek
@@@@@@ Klient 08.02.2017 18:47

Ten buc do wymiany, a dziewczyny jeszcze ujdą chociaż za mądre nie są.

marcin

Też myślę że personel do wymiany na tej stacji, nawet się nie stara tylko bąki zbija i oszukuje klientów, mnie osobiście oszukali dwa razy, a o jedzeniu bez smaku i zimnym nie wspomnę.

arti

Prezesie tej wielkiej korporacji, wymień tych ludzi na inny personel na tej stacji za Żorami. Tylu chętnych do pracy,a tam sama beznadzieja pracuje. Od razu klientów przybędzie bo dobrej opinii, jeżeli chodzi o obsługę to ta stacja nie ma. Pozdrawiam

korek

Z tego co wiem to płacą na czas @nuka, a jak ma się problem to trzeba pogadać

nigdy tedex

Sprzedawca
@nigdy tedex 23.04.2016 16:13
ja popsułem sobie samochód na tym oleju, więc nie polecam, powinienem oddać tych złamasow do sądu bo to nie była tania naprawa...

Widać, że konkurencja nie śpi, najłatwiej pisać negatywne opinie o olejach w internecie i robić czarny PR. Firma jest na rynku 27 lat i ma się bardzo dobrze, a wszystkim hejterom radzę skupić się na swojej pracy zamiast wypisywać bzdury :-)

właściciel Fiata 125p

kiedyś jeszcze w latach 90-tych zajechałem silnik we Fiacie 125p 1300 na ich oleju 15W/40, więc oleje fatalne!

były pracownik

jak już były szefie piszesz o swojej firmie- bo to jedyne pozytywne komentarze, które tutaj występują, to chociaż przyznaj się kim jesteś!!! ŻAŁOSNE

miła

jeżeli chodzi o tedex to nic mnie nie zdziwi, same negatywy

miła

Jeżeli chodzi o tedex to nic mnie nie zdziwi, same negatywy

hehe

Pracowałem 10dni na okresie próbnym , niedość że dostałem 300zł to do tego jeszcze w Bonach do wykorzystania na stacji... Żenada , odrazu podziękowałem za współprace , pozdrawiam

Zuzia

Firma nie godna polecenia, a jezeli chodzi o stację paliw to jedyny wynalazek i obsługą zdewociała.

były klient

Witam, produkty nie warte polecenia, zepsułam auto przez te produkty, a obsługa na stacji w żorach bo bani, oszukują. I jeszcze fast foody stare.

Karol

rownież poszukuje pracy w branży olejowej i jestem zainteresowany wspołpracą, mysle, ze skoro firma istnieje tyle lat i sponsoruje czolowych kierowców wrc to nie jest tam tak zle jak piszecie. Jezeli ktos wie o wolnych stanowiskach to prosze o info.

dobry żart

to dobre .... czołowy dostawca pomażyć może tedex, nikt ich nie zna. A nie odpowiedzieli Ci na zapytanie bo może więcej jak 5 litrów nie mieli na stanie

były pracownik

O normalnych warunkach zapomnij, tym bardziej o szkoleniach - nie w tej firmie

trup!!!!

tyś chyba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do reszty chłopie, nigdzie juz nie ma w sprzedazy ich olejów, ta firma to już trup!!! chciałem kiedyś od nich kupić w hurcie oleje i nawet nie odpowiedzieli na zapytanie!!!

matix

Czy chodzi o pana z wioski za Rybnikiem? hehe

zzz

Ta firma upada, ja już nie pracuje i to już nie mój problem, nie dość że płacą 3,5zł na godzinę to nie szanują pracownika, zostali tylko ci co nigdzie indziej pracy nie znają i taki jeden co przyszedł z wysoko podniesioną głową i zabrał wszystkim przywileje,a teraz jako zwykły upadły pracownik mógłby sam z nich korzystać a już niestety nie może hehe

a

Nie zawracaj głowy sobie tą firmą, ja pracowałam i wspominam to jako najgorszy okres mojego życia.

q

A czy może ktoś powiedzieć, jak wygląda sytuacja w biurze? Zarobki, warunki?

rodzic dziecka z mks

Oszukali tankujacych obiecujac stroje dla dzieci z MKSu, ludzie tankowali a jak przyszlo do kupna stroji to prezes wycofal sie! Tak sie nie robi prezesie renomowanej ponoc firmy!

matrix12
@rodzic dziecka z mks 21.12.2014 14:29

Słyszałem o tym, wszędzie umieszczone reklamy tedexu a tu taka lipa na koniec z tymi strojami. Ośmieszyli się i teraz stracili kolejnych klientów.

KuKu
@matrix12 22.12.2014 16:32

Nikt nikogo nie oszukał. Tedex wypłacił MKS-owi prawie 4000zł za tankowanie. Dlaczego działacze nie kupili strojów? Nie wiem.

były pracownik

Ja odeszłam i nie żałuję, zróbcie to samo po co się męczyć. Teraz mam o niebo lepiej i za większą kasę. A o szefostwie już nie wspomnę...

były pracownik

Pracowałam w tej firmie kilka ładnych lat i szczerze nie polecam tych produktów, nie były nigdy znane ani dobrej jakości! A ile skarg się nasłuchałam to tylko ja wiem!

znawca rynku

a wie ktoś na czyich bazach blenduje oleje Tedex? dodatki pewnie kupują tam gdzie wszyscy, ale bazy to spora zagadka, pozdrawiam

olejarz

Pracuje w rynku olejowym oraz srodków smarnych odkad pamietam. Niestety produktów firmy Tedex nie widzę często. Nie chcę tutaj negować jakości produktów bo poprostu ich nie znam i nie zapoznawałem się z kartami charakterystyki. Stwierdzam tylko iż na rynku np. war maz nie widac ich w ogóle. Szczerze widziałem je na 2 punktach a o hurtowniach już nie wspomnę. Wiem tylko jedno iż w rynek osobówki oraz ciężarówki ciężko będzie sie wbić. Rynek tzw. luzów tj. hl, cc, luz itd jest rozwalony przez blendownikow. Pozdrawiam

znawca rynku
@olejarz 24.04.2014 22:02

tanią hydraulikę i silnikowe nizszych klas leją mali konfekcjonerzy na lokalnych rynkach z cystern lub mauzerów, które kupują w polskich rafineriach, tego nawet nie można nazwać blendowaniem to zwykłe konfekcjonowanie produktów niższej półki wykorzystywanych głównie starszych w maszynach rolniczych i budowlanych. A sam Tedex kiedyś był bardziej znany w Polsce, mówię o latach 90-tych, potem słuch po nim na rynku prawie zaginął, choć opinię o produktach były niezła i karty charakterystyki potwierdzają dobre parametry tych olejów silnikowych.

Tomaszów

chinskiebdodatki
@Tomaszów 05.03.2014 10:03
Jestem dumny, że pracuję w Tedex. To duża firma i teraz bardzo się rozwija! Polecam wszystkim pracę w Tedexie...

[usunięte przez moderatora] piszeszvzeby sie przypucowac macie chinskie dodatki syf w magazynach pracownicy niewola co ty masz tam lepiej wyplqte nie na czas

nico

Na portalu Go Work można wyrażać swoją opinie, po to stworzony został, więc nie sugerujcie się wypowiedziami i groźbami i nadal korzystajcie w spokoju z portalu! Szczerze opisujcie swoje przeżycia żeby ostrzec wszystkich zainteresowanych, pozdrawiam

życzliwy

Jak by o moim interesie pisali źle to też bym zwalał na pracownika żeby się wybielić...;)

monika

Uwaga na tej stronie pod różnymi nickami, z negatywnymi opiniami bardzo często loguje się hajter, który, a raczej która kiedyś pracowała na stacji i została wywalona za przekręty, ale jest już namierzona i zgłoszona na policję

Piotrek

Faktycznie mają tam super hot-dogi i dużo sosów, fajne dziewczyny, paliwa nie tankuje bo trochę drogo ale na hot-doga często wpadam

ren

ok

Anastazja

Tankuję na tej stacji już 5 lat i zawsze jestem wspaniale obsłużona, nawet jest facet, który tankuje pojazd. Wiele się tutaj zmienia, a ja nigdy nie zmienię tej stacji na inną. Świetna obsługa, paliwo super jakość no i te super hot-dogi. Polecam i pozdrawiam

monika

Beznadzieja! Wczoraj tam tankowalam i prawie zgasl mi samochód! Jak to jest ze paliwo nie trafiło do baku? Idź tam do pracy jak chcesz współpracować z złodziejami.

joo

DOBRZE W CV? ja mam w cv i kazdy pyta co to tedex!

klient

załosna mikrofala za pare groszy - śmiech na sali :P

witek13

przestancie zawracac sobie głowe ta stacja, przestancie po prostu tam tankowac, ja tak zrobilem i nie załuje, wesolych swiat

mario0235

no koszulki im w tym na bank nie pomoga, hot dogi tez nie, zreszta tez bez smaku i na odwal sie zrbione :P

ilona m

ludzie co za firma, myślą że zrobią konkurs na KOSZULKI za 20 zł i ludzie zaczną u nich tankować paliwo, już nie wiedzą jak zarobić na paliwie kiepskiej jakości.

klient

Znowu tankowałem i znowu ta (usunięte przez administratora) pomyliła się przy wydawaniu! Ostatni raz! Nie dość że bez chęci do życia to wyżywa się na innych, skąd on się urwał?

?

Zawsze swoje się zachwala a tutaj ludzie opisują swoje zdarzenia i warto nieraz poczytać żeby nie wpaść! Popytaj mechaników żaden Tedexu Ci nie poleci!

do Marka

Marek napisz do Tedexu i poproś ich o aprobaty olejów i smarów jakie produkują lub jakie Ciebie interesują. Nie rozumiem po co pytać na takim portalu? Szukasz roboty? Czy opinii o produktach?

kamaz

czyli ja moge hehe

do mechanika

Jeżeli masz stary samochód to możesz śmiało i tankować i oleje wlewać ale dla nowszych stanowczo odradzam!!! Nie są to produkty dobrej jakości!

mechanik

a dobre mają oleje silnikowe w tej firmie Tedex czy kiszka?

Greg

Hot dogi są ok. stacja też niezła.

Bartek

Żadnej ładnej tam nie zauważyłem a tankuję często(usunięte przez administratora)

do pipi

Stronka taka jak ta czyli opinie przeznaczona jest dla ludzi którzy chcą wyrazić swoją opinie o pracodawcach i ich produktach. Więc na drugi raz zastanów się zanim znów wyskoczysz z czym równie płytkim! Tutaj nie szkaluje się klientów, którzy wyrażają swoje zdanie!!!

PiPi

Napewno ma do remontu(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Tedex Production Sp. z o.o. - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tedex Production Sp. z o.o.