Opinie o Panmar Czekańska Szmyd sp.j. w Krosno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Panmar Czekańska Szmyd sp.j., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Panmar Czekańska Szmyd sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panmar Czekańska Szmyd sp.j. w Krosno

Omijać szerokim łukiem! Zacofanie minimum 30 lat. Wyplata oczywiście najniższa, brak szacunku dla pracowników. Kierownik, który sam się nazywa ,,cichy zabójca" nie ma zielonego pojęcia o produkcji, a jego jedynym zajęciem jest nękanie ludzi. Codziennie z samego rana słyszysz tylko narzekanie na pracowników fizycznych. Jeśli ktoś pragnie sobie zniszczyć kręgosłup oraz psychikę to polecam.

@Były pracownik

Zauważam, że duża część ostatnich opini mija się z prawdą... Firma jak każda inna ,która przestrzega w 100% prawa pracownika. Wypłaty zawsze na czas, nawet dzień wcześniej. Wszelkie kursy bądź szkolenia podnoszące kwalifikacje zawsze pokrywane przez pracodawce. Na swoim i współpracowników doświadczeniu wiem ,że jeśli ktoś ma chęć do pracy, głowę na karku i coś sobą reprezentuje może w tej firmie znaleźć stabilne i pewne zatrudnienie na lata. Jeśli chodzi o pensję to nikt na produkcji u nas nie pracuje za gołą naj niższa. Panują proste zasady: umie , robię dobrze, staram się to zarabiam. Jeśli ktoś pojawił się w tej firmie wyskakujac jak "Filip z konopi..." I tak samo szybko zniknął to moim zdaniem w żaden sposób nie jest wiarygodna osoba w swoich opiniach. Ja polecam tą firme . Pracuje już bardzo długo i wiem z doświadczenia, że Wspólnicy, Dyrekcja i Kierownictwo to honorowi ludzie i można na nich polegać. I nie prawdziwe są te negatywne opinie P.S Nie znam drugiej takiej firmy w Krośnie, która płaci tyle, starszym i dobrym pracownikom .... Pozdrawiam

Krosno
@123456

Honor w tej firmie rozbawił mnie ten komentarz A co powiesz o tych zalegluch urlopach że ludzie mają po 60 dni zaległego urlopu a jak idzie się do kierownika po urlop to ciągle odmowa bo ludzi brakuje

*6293 Nowy wpis
@Krosno

Honor szacunek i dotrzymywanie słowa w tej firmie nie istnieje Kierownik który sam nazywa się esesmanem najpierw mówi jedno potem temu zaprzecza że on tak nigdy w życiu nie powiedział,ma zero szacunku do pracowników Szczerze odradzam pracę w tej "firmie"

Byly

(usunięte przez administratora) i metr mułu odradzam pracę w tej firmie praca ciężka za śmieszne pieniądze na dodatek szefostwo jak ma gorszy dzień to się wyzywa na pracownikach

Nick_olaf Cage
@Byly

A jaka praca jest lekka? po to się chodzi do pracy, żeby pracować. Zasiłki nic nie kosztują,można na nich oprzeć swą egzystencję, która po chwili okaże się znów niewystarczająca, bo mało tego , powinni dać więcej itp; albo zakasać rękawy i coś zacząć robić. Cudów w Krośnie nie znajdziesz, chyba ze po grubych znajomościach.

Piter
@Nick_olaf Cage

Do pracy się chodzi żeby zarabiać a w tej firmie nie zarobisz a wymagania mają jakby miliony dawali

Kris Nowy wpis
@Nick_olaf Cage

Tak jest tam praca ale bardzo ciężka praca a za takową powinno być odpowiednie zarobki a nie najniższa krajowa plus jakaś śmieszna premia od śmiesznego kierownika Po za tym ciągła rotacja mówi sama za siebie

Zainteresowany Nowy wpis

Czy w firmie panmar praktykuje się lużne piątki

Krzywenogi Nowy wpis

Witam wszystkich fanow firmy pannmar .Wszystko opisywane jest tak jak jest tam faktycznie praca ciężka norma musi byc wyrobiona a nawet wiecej za co nie zapłacą ani zetala wiecej tylko szkoda wysilku.Kobiety na sortowaniu zapierniczaja tylko sie im pot z czola leje do ubikacji trzeba leciec pędem .Same stare baby od pługa oderwane tam pracuja pominajac dziewczyny z mikroczep jest na czym oko zawiesić . Jednym slowem Las Vegas praca polecam dla ludzi o stalowych nerwach bo sam kur...wy nieraz sypalem .Rekrutacja nadal trwa .......

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Panmar Czekańska Szmyd sp.j. na stanowisko Mechanik maszyn? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

zainteresowana
Klient

Czy kobiety na stanowiska produkcyjne są mile widziane czy praca jest ciężka fizycznie?

Tod
@zainteresowana

W tej firmie pracuje bardzo dużo kobiet na produkcji - najczęściej sortowaczki.

Kris
@zainteresowana

Tam wszyscy są mile widziani bo po przerwie ludzie uciekaja z tego obozu A kobiety traktują na równi z facetami każą przenosić ciezkie blaty po 80 kilo widziałem nie raz

Żenada! Wszystkie pozytywne komentarze o tej firmie są pisane przez ludzi typu szef, kierownik. Żaden pracownik fizyczny nie napisze takich bzdur. Porażka!

Kot
@Były pracownik

Prawda pracowałem tam 8 lat, obiecywali premie jak tylko nauczysz się obsługiwać jak najwięcej maszyn i jak najlepsze normy kręcić a z tego lipa bo kasa i tak mała była chodź się człowiek starał ale i tak wiecznie mało i złe a rozwiązac się z tą firmą to jeszcze większa porażka, pierwsze groźby później prozby i utrudnianie zwolnienia się. A pozytywne komentarze o tej firmie pisza tylko zatwardziali pracownicy którym obiecano 100zl podwyżki za to tak to wygląda i cała firma tak wygląda pozdrawiam tych którzy jeszcze tam pracują i życzę mega zdrowia by dociągnąć do emerytury. Nie polecam z całego serserca ludzie szanujmy własne zdrowie bo żadne pieniądze wam tego nie zwrócą.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Panmar Czekańska Szmyd sp.j.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

@Pytanie

Wypłaty jak można to nazwać wypłata na czas zawsze są . Ale polecam szukać czegoś innego

Kręgarz

6 godzin pracowania przy odpadach z drewna, gdzie trzeba dźwigać długie ścięte pnie. Praca żmudna, ciężka. Jak sądzę tylko, żeby sprawdzić czy kręgosłup jest z tytanu. Na następny dzień po wykonanej CAŁEJ pracy zeszłego dnia, dostałem informację, że się nie nadaję. Linia produkcji leci, więc odpady też, gdy się skończyła produkcja, wszystko było złożone i posprzątane. Sztab kręgarzy lub pomoc do takiej roboty jest musem.

Miko
Kandydat

Jakie teraz zarobki w tej firmie jako pracownik fizyczny? Ktoś wie?

Zdupa
@Miko

Ty chyba jakiś nie tego jesteś człowieku

Szef
@Miko

Tyle co państwo od nich wymusza

Zainteresowany
Klient

Na jakie zarobki można liczy? W tej firmie

Kazek
@Zainteresowany

Tylko i wyłącznie podstawa

To co się wyprawia w tej firmie powinno podlegać pod paragraf jak złapią większe zlecenie to obiecują ludziom premie ludzie dają z siebie wszystko a na końcu zdziwienie na koncie najniższa

s102

Witam. Czy ktoś mógłby napisać jak w Panmarze wygląda praca sortowacza materiałów drzewnych?

Zly
@s102

Sortowacz drewna to nic innego jak tragarz do przerzucania blatów które warza od 20 do 120 kilo idealna praca gdy wybierasz się na wcześniejszą rentę bo kręgosłup długi ci nie posłuży generalnie odradzam ta firmę

halinka
@s102

przy taśmie sortuje się fryzy na odpowiednie klasy, i składa się na paletach .

Czy zdarzają się nadgodziny w Panmar Czekańska Szmyd sp.j.?

Kris
@Pytanie

Tak

Ta firma to jakieś nieporozumienie traktują ludzi jak maszyny liczy się ilość a kto nie daje rady to do zwolnienia Wyzysk człowieka

Jonger

Kategorycznie nie polecam kierownictwo totalne pajace dostali trochę władzy i próbują ją pokazać hahah w ogóle nie wiedzą na czym ich rola polega, współpracownicy nie współpracują z nowymi pracownikami tylko kłody pod nogi kierownictwo to widzi i w (usunięte przez administratora) to ma śmieje się z tego, praca ciężka człowiek się natarga tych blatów od 60 do 140 kg, a puzniej ręce do kolan jak u (usunięte przez administratora)"cieśń nadgarstka" częsta przypadłość w firmie której do końca życia w 100 procentach nie wyleczysz. Odradzam!!!!!

Michał

Ile mniej więcej trwają dni próbne w firmie?

Rek

Witam, pracowałem dwa miesiące i nie polecam, takie jest moje zdanie. Panów dają w miejsce gdzie każdy zwalnia się po tygodniu albo i dniu. Szkodliwe warunki, mówię tutaj o pyle rakotwórczym, ciągłe poganianie ( ocharzn dostałem że wyszedłem to ubikacji i to nie raz ) czy czas tylko szybko szybko szybko, zostały mi powiedziane dwa słowa w pierwszy dzień i radź sobie chłopaku. Pracę którą powinno wykonywać X osób wykonuje jedna czy dwie. Po każdym dniu pracy człowiek pleców nie czuje, ale nikogo kto nie interesuje, była szybko szybko jak najwiecej, nawet kosztem zdrowia. Za takie pieniądze? Szczerze mówię, że na budowie się tak nie opracowałem przez 10h dziennie niż tam przez jedną zmianę. Osobiście nie wrócił bym tam nawet gdyby płacili dwa razy tyle.

robol

Nie polecam ! Praca (usunięte przez administratora) , cały czas dość duże szkodliwe zapylenie na hali w zimie za ciepło nie było. Nie wiem jak jest teraz, a jeśli chodzi o kase to za tą charówe pieniądze żadne a do tego pracownicy byli gnębieni psychicznie przez wyjątkowo bezczelne i wulgarne (usunięte przez administratora) ze Zręcina. Pracownicy wiedzą o kogo chodzi bo jeden z nich to jego sąsiad, który kiedyś nawet widział jak żone pięsciami okładał.Jak już (usunięte przez administratora) to np. BWI.

Sz
Kandydat

Witam. Jak wygląda aktualna sytuacja w panmar wood? Jak się tam pracuje?

Marta

A to ciezka praca fizyczna?

Zostaw merytoryczną opinię o Panmar Czekańska Szmyd sp.j. - Krosno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Panmar Czekańska Szmyd sp.j.
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
Panmar Czekańska Szmyd sp.j.