Rob-Oil Robert Szydełko

Szczecin

Opinie o Rob-Oil Robert Szydełko

Klient

Super firma, zawsze doradzą oraz pomogą wybrać najlepsze produkty do pojazdów. Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta!

KierowcA

R-O
@KierowcA 13.11.2015, 15:33
Oszust oazust oszust nie polecam zaplacilem za wymiane calych hamulcow pozniej sie okazalo ze byly wymienione tylko bebny...

Witam, Firma Rob - Oil nie zajmuje się sprzedażą ani wymianą części samochodowych. To hurtownia produktów smarnych i kosmetyków samochodowych. Bardzo proszę o sprostowanie Pańskiej negatywnej opinii o mojej firmie. Jestem przekonany, że Pańska opinia wynika z podobieństwa lub zbieżności nazwy z inną firmą. Łączę wyrazy szacunku.

Zostaw opinię o Rob-Oil Robert Szydełko - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rob-Oil Robert Szydełko