Opinie o Atak Logistik Sp. z o.o. w Przęsocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Atak Logistik Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Atak Logistik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atak Logistik Sp. z o.o. w Przęsocin

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Pyrzyce. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 6500 PLN. Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Atak Logistik Sp. z o.o.?

KD Nowy wpis
Inne

Szybka i profesjonalna obsługa. Przewóz w terminie. Polecam.

JM Nowy wpis
Pracownik

Polecam współprace jak i prace w firmie Atak Logistki. Wszyscy pomocni, życzliwi. Duże możliwości rozwoju w firmie, szkolenia itp. POLECAM !

ROMAN LAVRIV Nowy wpis
Inne

Straszna obsługa klienta oraz dokumenty przewozowy! Natychmiast żądaj pełnej 100% płatności. Zmień warunki po w trakcie transportu. Grożą, że nie wyładują ładunku bez zapłaty. Od ponad miesiąca czekamy na oryginalny CMP od nich pocztą. Zwykła firma spedycyjna, która nie dba o nic poza wkładaniem pieniędzy do kieszeni.

1
 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Atak Logistik Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(14 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
(152 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Co wchodzi w socjal Atak Logistik Sp. z o.o.?

Julia
Pracownik
@Pytanie

Bardzo proszę o kontakt droga mailową: spedycja@atak.com.pl. Z przyjemnością udzielę odpowiedzi. Zapraszam do kontaktu

Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera panuje w firmie Atak Logistik Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Praca.gov.pl z 12 sierpnia. Czy jest rotacja?

Julia
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry, Ogłoszenie dotyczyło rekrutacji na stanowisko Spedytor do naszego oddziału, który powstał właśnie w sierpniu. Rotacja jest u nas wyłącznie na posadzie praktykantów. Nasz zespół jest stały i wieloletni, a nowe osoby dobieramy starannie, szkolimy i wdrażamy.

JULIA
Pracownik

W firmie Atak Logistik pracują osoby od początku istnienia firmy. Ich potrzeby kompetencji, autonomii oraz uznania są w pełni zaspokajane. Firma bezustannie podnosi kwalifikacje swoich pracowników. Oby więcej takich firm na rynku.

Andrzej Sz.
Inne

Polecam

Szczecinianin
Inne

Firma Atak nie płaci - przestrzegam innych

Andrzej Sz.
Inne
@Szczecinianin

A mi płacą w terminie. Zawsze liczę od daty wpływu i nigdy nie miałem problemu. Jak wysyłasz dokumenty miesiąc po wykonaniu usługi a liczysz od daty rozładunku to nie dziw się chlopie...

Alicja
Inne

Witam wszystkich, przejrzałam sobie stronę firmy i w dziale kariera wyczytałam, że oferują bardzo fajne warunki pracy. Między innymi - stałe zatrudnienie, miłą atmosferę oraz rozwój osobisty. Brzmi to naprawdę interesująco! Jednak zastanawiam się czy będąc kobietą istnieje szansa na zatrudnienie czy jest to bardziej praca dla mężczyzn?

Piotr

Pracownicy Atak Logistik pracują w naszej firmie od początku jej istnienia lub nieco krócej. W związku z rozwojem firmy zostały stworzone miejsca pracy, rekrutację rozpoczęliśmy we wrześniu 2019. Na chwilę obecną posiadamy 2 wolne miejsca pracy. Poszukujemy ludzi kompetentnych, wykształconych kierunkowo i doświadczonych. W zamian oferujemy prace w stabilnej firmie, w miłej atmosferze, w gronie profesjonalistów. Nasi pracownicy to ludzie z bogata wiedzą branży, szkoleni, na co dzień mający wsparcie licencjonowanego coucha. Jeżeli jestes pracowity, zdeterminowany na sukces - zapraszamy! Dołącz do nas

Alicja
Inne
@Piotr

Witam. A jak wygląda ścieżka awansu w Atak Logistik?

Pan

(usunięte przez administratora) Mobbing, cudowanie z nadgodzinami. Za każdy błąd obciążają finansowo spedytora. Brak przygotowania do pracy dla młodych niedoświadczonych pracowników. Obciążają finansowo za zaakceptowanie oferty na Transie. Spora rotacja. Zatrudniają coraz więcej Ukraińców.. (usunięte przez administratora). To moja opinia pracowałem widziałem. Jeśli ktoś chce tam iść niech idzie, szybko zrezygnujesz.

1
JL
@Pan

Pisanie nieprawdy podlega karze Działania takie nie są bezkarne, a oczerniając firmę w Internecie i pisząc o niej nieprawdę, niezależnie od tego, czy robimy to na zlecenie firmy, czy zdenerwowaliśmy się i chcemy wyrazić swoją niechęć, możemy zostać ukarani wyrokiem za pomówienie (inaczej zniesławienie). Zniesławienie jest występkiem, który polega na pomówieniu firmy (lub osoby, jednostki organizacyjnej, itd.) mogącym narazić ją na utratę wiarygodności, zaufania publicznego. Występuje w momencie, kiedy utrata wiarygodności ma wpływ na działalność firmy. Nieprawdziwe, oczerniające firmę i osobę informacje, które ktoś przekazał innym, są szkodliwe Na podstawie przepisów Kodeksu karnego (art. 212) dowiadujemy się, że sprawca przestępstwa podlega karze (kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności), jeżeli pomawia firmę lub osobę za pośrednictwem środków masowego komunikowania się, do których należy między innymi Internet. Dlatego właśnie, wbrew temu, co czasem nam się wydaje, w Internecie nie jesteśmy zupełnie bezkarni. Za to, co wypisujemy na forach lub portalach społecznościowych możemy zostać pociągnięci do odpowiedzialności. INFORMUJĘ, ŻE JEŚLI INFORMACJE NIEPRAWDZIWE, KTÓRE ZOSTAŁY TUTAJ UMIESZCZONE NIE ZOSTANĄ USUNIĘTE W CIĄGU 3 DNI, TJ. DO DNIA 15 STYCZNIA 2020 - SPRAWA ZOSTANIE SKIEROWANA MA DROGĘ POSTĘPOWANIA SĄDOWEGO! UPRZEDZAM, ŻE NIE ŻARTUJĘ!

Piotr
@Pan

Firma nie zatrudnia młodych i niedoświadczonych. Wyłącznie ludzi ambitnych, wykształconych, doświadczonych.

JL
 Rekomendacja

Polecam pracę w Atak Logistik. Takiej atmosfery i zasad pracy nie ma nigdzie indziej.

Szok
Inne

@Pan to firma nie szkoli nowych ludzi? A jak mają się nauczyć zasad pracy w tej konkretnej firmie? Serio nie ma nikogo za to odpowiedzialnego?

1
JL
@Szok

Firma szkoli swoich pracowników

Kamil
Inne

Świetna firma pod każdym względem, gdyby źle się pracowało to na pewno ktoś zostawiłby tu swoje uwagi ale teraz jest ok!!!!

Bestkebab

Przyjechali porządną ciężarówką na czas, zawieźli ładunek na czas, pan kierowca konkretny, obsługa spedytora super i do tego nie cudują ze stawką. Polecam

Jerzy
Inne

Zastanawiam się nad aplikowaniem a słyszałem sporo dobrego. Dlaczego tak mało wpisów jest na forum?

Alicja
Inne

Chcecie poznać firmę bliżej? Warto zajrzeć na główną stronę internetową, gdzie dowiecie się więcej na temat Atak Logistik Sp. z o.o. http://atak.com.pl/onas A Wy jakie macie opinie w 2017 roku?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
oliver

JL' Czy obecnie równiez prowadza panstwo rekrutacje na stanwoisko spedytora? Czy można aplikacje cv przesyłać do panstwa nawet wtedy gdy nie prowadzicie rekrutacji? Opisał pan oczekiwania wzgledem kandydatow a prsze mi powiedziec czy chodziasz zatrudnienie na umowe o prace?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
JL

Witam serdecznie, osoby zainteresowane pracą na stanowisku spedytora uprzejmie prosimy o przesłanie CV na adres: spedycja@atak.com.pl. Wymagana znajomość branży, język obcy (niemiecki lub/i angielski), mile widziane wykształcenie kierunkowe. Mile widziani są także handlowcy pragnący zmienić branżę, a mający pojęcie o technikach sprzedaży pośredniej. Gwarantowana umowa o pracę, miła atmosfera w grupie specjalistów. Rozważymy wszystkie kandydatury, lecz zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Serdecznie zapraszamy!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Atak Logistik Sp. z o.o. - Przęsocin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Atak Logistik Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Atak Logistik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Atak Logistik Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atak Logistik Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 26 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Atak Logistik Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii