Opinie o Atak Logistik Sp. z o.o. w Przęsocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Atak Logistik Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Atak Logistik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atak Logistik Sp. z o.o. w Przęsocin

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Pyrzyce. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 6500 PLN. Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Atak Logistik Sp. z o.o.?

KD Nowy wpis

Szybka i profesjonalna obsługa. Przewóz w terminie. Polecam.

JM Nowy wpis

Polecam współprace jak i prace w firmie Atak Logistki. Wszyscy pomocni, życzliwi. Duże możliwości rozwoju w firmie, szkolenia itp. POLECAM !

ROMAN LAVRIV Nowy wpis

Straszna obsługa klienta oraz dokumenty przewozowy! Natychmiast żądaj pełnej 100% płatności. Zmień warunki po w trakcie transportu. Grożą, że nie wyładują ładunku bez zapłaty. Od ponad miesiąca czekamy na oryginalny CMP od nich pocztą. Zwykła firma spedycyjna, która nie dba o nic poza wkładaniem pieniędzy do kieszeni.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Atak Logistik Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.

Co wchodzi w socjal Atak Logistik Sp. z o.o.?

Julia

Bardzo proszę o kontakt droga mailową: spedycja@atak.com.pl. Z przyjemnością udzielę odpowiedzi. Zapraszam do kontaktu

Jaka atmosfera panuje w firmie Atak Logistik Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Praca.gov.pl z 12 sierpnia. Czy jest rotacja?

Julia

Dzień dobry, Ogłoszenie dotyczyło rekrutacji na stanowisko Spedytor do naszego oddziału, który powstał właśnie w sierpniu. Rotacja jest u nas wyłącznie na posadzie praktykantów. Nasz zespół jest stały i wieloletni, a nowe osoby dobieramy starannie, szkolimy i wdrażamy.

JULIA

W firmie Atak Logistik pracują osoby od początku istnienia firmy. Ich potrzeby kompetencji, autonomii oraz uznania są w pełni zaspokajane. Firma bezustannie podnosi kwalifikacje swoich pracowników. Oby więcej takich firm na rynku.

Andrzej Sz.

Polecam

Szczecinianin

Firma Atak nie płaci - przestrzegam innych

Andrzej Sz.
@Szczecinianin

A mi płacą w terminie. Zawsze liczę od daty wpływu i nigdy nie miałem problemu. Jak wysyłasz dokumenty miesiąc po wykonaniu usługi a liczysz od daty rozładunku to nie dziw się chlopie...

Alicja

Witam wszystkich, przejrzałam sobie stronę firmy i w dziale kariera wyczytałam, że oferują bardzo fajne warunki pracy. Między innymi - stałe zatrudnienie, miłą atmosferę oraz rozwój osobisty. Brzmi to naprawdę interesująco! Jednak zastanawiam się czy będąc kobietą istnieje szansa na zatrudnienie czy jest to bardziej praca dla mężczyzn?

Pracownicy Atak Logistik pracują w naszej firmie od początku jej istnienia lub nieco krócej. W związku z rozwojem firmy zostały stworzone miejsca pracy, rekrutację rozpoczęliśmy we wrześniu 2019. Na chwilę obecną posiadamy 2 wolne miejsca pracy. Poszukujemy ludzi kompetentnych, wykształconych kierunkowo i doświadczonych. W zamian oferujemy prace w stabilnej firmie, w miłej atmosferze, w gronie profesjonalistów. Nasi pracownicy to ludzie z bogata wiedzą branży, szkoleni, na co dzień mający wsparcie licencjonowanego coucha. Jeżeli jestes pracowity, zdeterminowany na sukces - zapraszamy! Dołącz do nas

@Piotr

Witam. A jak wygląda ścieżka awansu w Atak Logistik?

Pan

(usunięte przez administratora) Mobbing, cudowanie z nadgodzinami. Za każdy błąd obciążają finansowo spedytora. Brak przygotowania do pracy dla młodych niedoświadczonych pracowników. Obciążają finansowo za zaakceptowanie oferty na Transie. Spora rotacja. Zatrudniają coraz więcej Ukraińców.. (usunięte przez administratora). To moja opinia pracowałem widziałem. Jeśli ktoś chce tam iść niech idzie, szybko zrezygnujesz.

@Pan

Pisanie nieprawdy podlega karze Działania takie nie są bezkarne, a oczerniając firmę w Internecie i pisząc o niej nieprawdę, niezależnie od tego, czy robimy to na zlecenie firmy, czy zdenerwowaliśmy się i chcemy wyrazić swoją niechęć, możemy zostać ukarani wyrokiem za pomówienie (inaczej zniesławienie). Zniesławienie jest występkiem, który polega na pomówieniu firmy (lub osoby, jednostki organizacyjnej, itd.) mogącym narazić ją na utratę wiarygodności, zaufania publicznego. Występuje w momencie, kiedy utrata wiarygodności ma wpływ na działalność firmy. Nieprawdziwe, oczerniające firmę i osobę informacje, które ktoś przekazał innym, są szkodliwe Na podstawie przepisów Kodeksu karnego (art. 212) dowiadujemy się, że sprawca przestępstwa podlega karze (kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności), jeżeli pomawia firmę lub osobę za pośrednictwem środków masowego komunikowania się, do których należy między innymi Internet. Dlatego właśnie, wbrew temu, co czasem nam się wydaje, w Internecie nie jesteśmy zupełnie bezkarni. Za to, co wypisujemy na forach lub portalach społecznościowych możemy zostać pociągnięci do odpowiedzialności. INFORMUJĘ, ŻE JEŚLI INFORMACJE NIEPRAWDZIWE, KTÓRE ZOSTAŁY TUTAJ UMIESZCZONE NIE ZOSTANĄ USUNIĘTE W CIĄGU 3 DNI, TJ. DO DNIA 15 STYCZNIA 2020 - SPRAWA ZOSTANIE SKIEROWANA MA DROGĘ POSTĘPOWANIA SĄDOWEGO! UPRZEDZAM, ŻE NIE ŻARTUJĘ!

@Pan

Firma nie zatrudnia młodych i niedoświadczonych. Wyłącznie ludzi ambitnych, wykształconych, doświadczonych.

JL

Polecam pracę w Atak Logistik. Takiej atmosfery i zasad pracy nie ma nigdzie indziej.

Szok

@Pan to firma nie szkoli nowych ludzi? A jak mają się nauczyć zasad pracy w tej konkretnej firmie? Serio nie ma nikogo za to odpowiedzialnego?

@Szok

Firma szkoli swoich pracowników

Kamil

Świetna firma pod każdym względem, gdyby źle się pracowało to na pewno ktoś zostawiłby tu swoje uwagi ale teraz jest ok!!!!

Bestkebab

Przyjechali porządną ciężarówką na czas, zawieźli ładunek na czas, pan kierowca konkretny, obsługa spedytora super i do tego nie cudują ze stawką. Polecam

Jerzy

Zastanawiam się nad aplikowaniem a słyszałem sporo dobrego. Dlaczego tak mało wpisów jest na forum?

Alicja

Chcecie poznać firmę bliżej? Warto zajrzeć na główną stronę internetową, gdzie dowiecie się więcej na temat Atak Logistik Sp. z o.o. http://atak.com.pl/onas A Wy jakie macie opinie w 2017 roku?

oliver

JL' Czy obecnie równiez prowadza panstwo rekrutacje na stanwoisko spedytora? Czy można aplikacje cv przesyłać do panstwa nawet wtedy gdy nie prowadzicie rekrutacji? Opisał pan oczekiwania wzgledem kandydatow a prsze mi powiedziec czy chodziasz zatrudnienie na umowe o prace?

JL

Witam serdecznie, osoby zainteresowane pracą na stanowisku spedytora uprzejmie prosimy o przesłanie CV na adres: spedycja@atak.com.pl. Wymagana znajomość branży, język obcy (niemiecki lub/i angielski), mile widziane wykształcenie kierunkowe. Mile widziani są także handlowcy pragnący zmienić branżę, a mający pojęcie o technikach sprzedaży pośredniej. Gwarantowana umowa o pracę, miła atmosfera w grupie specjalistów. Rozważymy wszystkie kandydatury, lecz zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Serdecznie zapraszamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Atak Logistik Sp. z o.o. - Przęsocin

• Jak się pracuje w Atak Logistik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atak Logistik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atak Logistik Sp. z o.o.?

Atak Logistik Sp. z o.o.

Atak Logistik Sp. z o.o.