Opinie o Bałtykgaz Sp. z o.o. w Rumia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bałtykgaz Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Bałtykgaz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bałtykgaz Sp. z o.o. w Rumia

Dorota

Wyrażam swoją bardzo pozytywną opinię na przedstawiciela mojego regionu dolnośląskiego, Pan Rafał Ciesielski to naprawdę profesjonalista w swoim fachu, zainteresowany problemami potrafi szybko i skutecznie pomóc i oczywiście najważniejsze jest dla niego dobro i bezpieczeństwo klienta, bardzo, ale to bardzo pomocny i jeszcze raz chciał serdecznie podziękować za poświęcony czas. Dorota Sędyka Cieszów

Dorota

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Bałtykgaz Sp. z o.o.?

dobra atmosfera? zależy w jakim oddziale i w jakim dziale - w większości raczej słaba a zarząd z tym nic nie robi

Natalia

A w jakim dziale uważasz, że jest dobra atmosfera skoro w większości raczej słaba jak piszesz? Zastanawiam się też z czego to wynika i czy dotyczy to atmosfery wśród pracowników czy może z przełożonymi. Sprecyzujesz dokładniej?

@OLAF no o Rumię

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bałtykgaz Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds.Technicznych (branża gazowa).
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno
P. Rafał Ciesielski

Wyrażam swoją bardzo pozytywna opinie na współpracę z p. Rafałem Ciesielskim, przedstawicielem Baltykgaz, bardzo dobrze wszystko objaśnia, tłumaczy, zawsze bardzo pomocny, zainteresowany problemami klienta, bardzo dziękujemy, Regina Sempik, Ścinawa.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Bałtykgaz Sp. z o.o.?

OLAF

ALE O JAKI ODDZIAŁ CHODZI? w jakiej miejscowosci?

Krzysztof Błażuk

Były Mistrz Produkcji Czynników Chłodniczych, bardzo dużo negatywnych opinii ale prawda jest jedna jeśli ktoś nie ma zamiaru pracować a tylko otrzymywać wypłatę to rzeczywiście tak jest. Zakład nie jest pozbawiony wad, ale ma niesamowity klimat jeśli chodzi o ludzi ale nie tych na wysokich stanowiskach a zwykłych roboli (bez urazy koledzy). Ponadto 13 pasja dodatki świąteczne tylko pracować. Niestety kierownik zakładu to (usunięte przez administratora) zmusi was do wyrywania trawy sadzenia badziewia i jakiś innych pierdół bo to on jest wykładnikiem a sam każe ci ukrywać butle z gazem bo przyjechała inspekcja. Pomimo oskarżenia mojej osoby o wyprowadzenie czynnika chłodniczego z firmy. Twierdze że to było najlepsze dwa lata mojego życia, żałuje ze musiałem ale nie posiadam takiego majątku aby spłacić firmę przy założeniu 50/20/20.

Jan

A jakie warunki tego ubezpieczenia grupowego?

Czy można liczyć w Bałtykgaz Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

nie. Firma ma podpisane ubezpieczenie grupowe (jak wiekszosc przedsiebiorstw zreszta) i albo bierzesz to co wszyscy, albo mozesz sobie placic z wlasnej kieszeni prywatnie

Gutek

To dziwne, że tak niektórzy negatywnie piszą. Firma ma dobrą opinie jako pracodawca!!

A.
@Gutek

Ja też nie mam niestety dobrego zdania. Organizacyjnie super, ale kasa i atmosfera daleka od ideału. Generalnie żałuję, że zostawiłam dotychczasową pracę na rzecz Bałtykgazu. Na szczęście, było minęło, już tam nie pracuję :))))

@Gutek

opinie moze mialo dobra, ale moze sie zmienic na zla. zla opinia to tez opinia i nie ma w tym nic niepoprawnego. opinie mozna sztucznie podbijac wprowadzajac oceny samodzielnie przez Firme badz oceny sponsorowane, ale jesli Firma jest slaba, to negatywne komentarze beda tak czy siak!

eMa

To ta firma która przyjmuje pracowników koniecznie z doświadczeniem na darmowy staż z UP? Wydaje mi się że nie stać ich na porządnych pracowników Zresztą chyba widać że nie traktują ludzi poważnie Maju jesteś tam nowa i taka "pomoc" w reklamie firmy nie opłaci Ci się, poszukaj osoby która wcześniej pracowała na twoim stanowisku a zobaczysz że trochę ich było Zgadnij dlaczego :)

xyz
@eMa

"chyba widać", "wydaje mi się"... żadnych konkretów nie podajesz.

M
@eMa

Owszem, zdarza się, że BAŁTYKGAZ szuka pracowników na staż, niektórzy kandydaci zgłaszają się sami. Po odbyciu stażu trzy osoby zostały zatrudnione na stałe i nadal pracują.

czujgaz

Firma jest już niesterowna jak Titanic, ciągle jest źle, nabiera już wody, nie ma dla niej przyszłości. Jak wiemy ryba psuje się od głowy, już brakuje im fachowców, zostali wazeliniarze i miernoty. Funkcjonuje permanentna inwigilacja. Tragedia

M
@czujgaz

BAŁTYKGAZ działa na rynku od ponad 25 lat, więc opinia, że idzie na dno jest zupełnie niezgodna z prawdą.

Tamara

@A. Atmosferę sami sobie psujemy ale idealnie to nigdzie nie jest więc warto pracować nad poprawą bo firma warta tego,to dobry pracodawca.

wolf

Ostrzegam przed podpisaniem umow z firma baltyk gaz umowy sa jednostronne nieliczy sie klient liczy sie kasa po podpisaniu umowy jestes niewolnikiem

eMa

maja

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Czynników Chłodniczych jest u nich teraz poszukiwany.. wydaje mi się, że jednak można do nich się zatrudnić na całkiem dobrych warunkach pracy z tego co wiem no i dodatkowo na pewno też premie są całkiem spore, wiec to dużo daje na pewno.

Myślę

A ja myślę że raczej szukają kogoś kto im będzie sprzedawał z samochodu. Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej a pracuję już trochę lat jako PH więc mydlić oczy mogą oczywiście ale nie wszystkim. Za dużo niedomówień w wielu sprawach lub omijające odpowiedzi. Auto na pewno nie osobowe więc zasuwasz z towarem na pace. To muszą szukać Vanselera a nie przedstawiciela ( doradcę)

wiktor

Bałtykgaz to dobra i uczciwa firma, dlatego też sama praca u nich jest bez zastrzeżeń. Byłem zadowolony mogąc tam nabierać doświadczenia zawodowego.

mikel

Sprawdź sobie ich stronę, mają tam zakładkę "Kariera" i kiedyś widziałem ogłoszenie, więc może szukają kogoś nowego na stanowiska. Ja miałem do czynienia z kompetentnymi ludźmi w tej firmie, mam pozytywne wrażenia, znam też rodzinę, która korzysta z ich usług i tez nie słyszałem, aby na coś narzekali, jesli chodzi o obsługe i serwis.

mors

Titanic nie Titanic mi się pracuje dobrze. Chyba sporo się zmieniło, bo dla mnie firma jest super. Ahoj

mops
@mors

jak sie nie ma co sie lubi to się lubi co się ma :) chyba że jesteś znajomą sekretary (najmniej kompetentnej osoby w firmie) to będziesz miała dobrze :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bałtykgaz Sp. z o.o. - Rumia

• Jak się pracuje w Bałtykgaz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bałtykgaz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bałtykgaz Sp. z o.o.?

Bałtykgaz Sp. z o.o.