Tele Atlas Polska Sp. z o. o.

Opinie o Tele Atlas Polska Sp. z o. o.

bocian

Skoro można liczyć na niezłe warunki finansowe i socjalne @katalops, to dobry znak i motywacja żeby znaleźć zatrudnienie u nich. Przecież dobrze wiemy że jest teraz ciężko o stabilną pracę, a tu takie mile zaskoczenie.

bocian

Dobre zarobki to i brak frustracji,plany jak to plany wszędzie wysokie ale tutaj przynajmniej można zarobić.

Cześć, znacie najnowsze informacje na temat pracy w firmie Tele Atlas Polska Sp. z o. o.? Zmieniła się kadra zarządzająca, powstały nowe działy? Napiszcie nam o tym!

Zostaw opinię o Tele Atlas Polska Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tele Atlas Polska Sp. z o. o.