Champion Color Plus Sp. z o.o.

Opinie o Champion Color Plus Sp. z o.o.

Nick

Brak urlopów od kwietnia do października. Nawet 3 dni jest problemem. Po kilku latach pracy zarabia się mniej niż 2000 zł. Prezenty świąteczne - 100zl za rok pracy. Pakietu socjalnego brak. Najlepszym pracownikiem jesteś jak pracujesz za 1700zl przez 365 dni w roku. A do tego traktowanie jak śmieć i ciesz się że masz pracę.

Jesteś pracownikiem firmy Champion Color Plus Sp. z o.o.? Opowiedz innym jak wygląda w niej praca.

Zostaw opinię o Champion Color Plus Sp. z o.o. - Połchowo

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Champion Color Plus Sp. z o.o.