Avocado Sp.j. Grupa Reklamowa

Gdynia

Opinie o Avocado Sp.j. Grupa Reklamowa

Grażka

Super szefostwo, przyjazna i wesoła atmosfera, która bardzo pomaga w pracy. Świetny zespół, dużo wzajemnej życzliwości i wsparcia oraz mega dużo rozwoju. Trudno o lepsze warunki do pracy. Polecam po stokroć!

Lily

Zdecydowanie polecam pracę w Avocado. Ludzkie podejście do pracownika i zrozumienie jego potrzeb. Rodzinna atmosfera i wzajemny szacunek. Praca z różnymi klientami umożliwia rozwój w branży.

MZ

Fajna, przyjazna firma, pozwalająca się rozwinąć i pracować z klientami, którzy są jej wierni od wielu lat. Bardzo dużo się nauczyłam, dzięki czemu mogłam dalej się rozwijać w branży. Przyjazna, rodzinna atmosfera daje poczucie komfortu, czego bardzo mi brakowało w późniejszych, większych firmach!

zawodowiec

maria
@zawodowiec 17.09.2013 17:19
Cwaniactwo, cwaniactwo, mega cwaniactwo. Sto kilometrów od nich się trzymać. Nieprofesjonalizm grubą krechą pisany....

Jakieś konkrety?

Zostaw opinię o Avocado Sp.j. Grupa Reklamowa - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avocado Sp.j. Grupa Reklamowa