Opinie o Uni-Gaz Andrzej Sierpatowski w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Uni-Gaz Andrzej Sierpatowski, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Uni-Gaz Andrzej Sierpatowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uni-Gaz Andrzej Sierpatowski w Bytom

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Czym w Uni-Gaz Andrzej Sierpatowski zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Damian Nowy wpis
Klient

Juz nie zamowie od was gazu niby 2 h oczekiwania a czekam juz ponad straciliscie wlasnie klienta.

Dorota Nowy wpis

Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy Uni-Gaz Andrzej Sierpatowski?

Gosia Nowy wpis

@13bubu polecasz bo jesteś pracownikiem tej firmy ? Jeśli tak to daj znać, jak ci się pracuje !

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Niezadowolony

Firma kogucik, (usunięte przez administratora) bo gaz w butli powinien ważyć 11 kg, a waży 8 kg. Polecam ważyć butle na domowej wadze, odejmując masę samej butli otrzymujemy wynik. Wynik uni gazu wypada następująco: (usunięte przez administratora) Jednym słowem uni gaz (usunięte przez administratora) klientów ale też i własnych pracowników- kierowców. (usunięte przez administratora)

Klaudiaaa

Miła obsługa, w miarę szybka dostawa zależy od dnia. Dostałam od państwa płyn do naczyń bardzo fajny upominek od was

13bubu

polecam

13bubu

szybko, sprawnie ,bardzo miła obsługa .polecam

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Uni-Gaz Andrzej Sierpatowski w mieście Bytom? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne informacje. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Uni-Gaz Andrzej Sierpatowski - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Uni-Gaz Andrzej Sierpatowski
5/5 Na podstawie 2 ocen.