Komprex Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Komprex Sp. z o.o.

Agata

Dużo Waszych wypowiedzi odnosi się do oceny osób, które tam pracują. Rozumiem, że bardzo ważna jest atmosfera w miejscu pracy, bo to przekłada się na jakość wykonywanych obowiązków. Nie mniej, czy znalazłaby się osoba wśród zatrudniona w Komprex, która mogła by krótko opisać aktualną sytuację w firmie? Czy coś zmieniło się,co jest istotne z perspektywy pracowników?

wolta

co ro znaczy dokładnie że zarobki minimalne? chciałam u was zatrudnić sie jako pracownik z językiem angielskim i muszę wiedzieć dokładnie czego się spodziewać

M.O

Firma porażka. Zarobki minimalne. Szefostwo to syfiarze, brak organizacji, duża rotacja. Sprowadzane urządzenia to chińskie buble,zwykłe dziadostwo jak się coś zepsuje to nie ma szansz na pozytywne rozpatrzenie reklamacji, całą wine zarzucają na klienta i to jest nie fair!!! Ludzie tam pracujący są fałszywi. Co po niektórzy siedza tam i guzik robią, jedynie sciemniaja i tylko stołki grzeja. Także brak szansy na rozwój i awans. Z calego serca nie polecam ani potencjalbym pracownikom ani klientom!!!!

terminator

Te bomi i ulek chyba zżarliście te brakujące saszetki z mocarzem! Bo piszecie głupoty.A czy wy cokolwiek umiecie robić poza wstaniem,jedzeniem i s....m? Pozdrawiam

ulek

popieram dziadostwo do kwadratu

bomi

Dziadostwo ,strasznie nie mile osobby ,brak osob decyzyjnych

Ralf

Interesuje mnie praca w tej firmie. Jakie mają podejście do pracownika i ile można tam zarobić.

kador

firma porażka bez 2 zdań

jotek
@kador 23.02.2015 21:21
firma porażka bez 2 zdań

Piszecie bzdury!! Pracowałem w tej firmie , wszystko 100% ok . Wynaagrodzenie o czasie, wyrozumiale szefostwo. Chyba konkurencja albo ci co stracili tu robote pisza te bzdury.

jazu

ten co pisał tego posta na denną robi ściemę , szkoda czasu nerwów i tyle.

mix

Nie zgadzam sie z przedmówcami , duża rotacja tylko dlatego ze do pracy przychodzą tacy co niby cos potrafią a okazuje sie ze pojęcia nie maja. Fajna firma , fajni szefowie tylko jedna osoba w biurze nie do zniesienia. Aż dziw ze tak długo grzeje tam stołek

kito94

Komprex sprowadza i sprzedaje również wszelkie urządzenia np kawitacyjne do masażu 3w1. Sprowadza to chyba z Chin, karty gwarancyjne nie są zgodne z przepisami - nie spełniają wymogów. Urządzenia psują się a jak się je reklamuje to sami uszkadzają sprzęt odsyłają i mówią, że to wina kupującego. Straszą telefonami i olewają wszystko. Nie polecam!!!!

jaros

zrobili mi remont kompresorów rzetelnie i w dobrej cenie .Polecam firmę KOMPREX

wito

Pseudo firma mogę potwierdzić dziadostwo ,dziadostwo ,dziadostwo szkoda czasu i nerwów na to barachło

józek

Macie rację. Zgadzam się z przedmówcami, ( usunięte przez administratora ) pracowałem tam jakiś czas...szkoda sobie zawracać głowę...

ollo

nie warto!, obiecuja złote góry na rozmowie niestety z tygodnia na tydzień jest gorzej( usunięte przez administratora )a potem można szukać nowej pracy. O tej "firmie" niech świadczy bardzo duża rotacja wśród pracowników... szkoda czasu...

Zostaw opinię o Komprex Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komprex Sp. z o.o.