Transbud Piotr Nowak Jerzy Magosiewicz S.J.

Adres: Gdańska 78A, 84-240 Reda

NIP: 9581565078 KRS: 0000285609

Transbud Piotr Nowak Jerzy Magosiewicz S.J.

Opinie o Transbud Piotr Nowak Jerzy Magosiewicz S.J.

Miro

Koledzy jak tam z zarobkami bo chciałbym po nowym roku przyjąć się tam do pracy jako kierowca proszę o szczerą odpowiec

Wanda
@Miro 26.12.2018 15:59

Wyraźnie widać, że jesteś bardzo poważnie zainteresowany aplikowaniem do Transbud. Niewiele osób wypowiada się na tym wątku, ale trzymam kciuki za to, by znalazł się tu ktoś, kto rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Nie zapomnij tylko o informowaniu Nas o swoim aktualnym położeniu. A wiesz może, czy mają wolne jeszcze jakieś inne stanowiska?

Czarek
@Wanda 27.12.2018 13:09

Miro, a masz info, czy w ogóle będą szukać nowych kierowców?

Dido
@Czarek 27.12.2018 20:48

Rozmowiałe z jedym kierowcom na trasie to mówił że majom być miejsca po nowym roku

@Dido 31.12.2018 18:51

Czyli warto składać? Dzięki za info!

@Dido 31.12.2018 18:51

A powiedz jeszcze czy kasa spoko??

Dido
@Cz 03.01.2019 19:20

Mowił 5 a6 ale wiesz to tylko opowiesci

Wanda
@Dido 05.01.2019 21:29

Widzę, że zarówno Ty, jak i użytkownik @Cz zastanawiacie się nad podjęciem pracy w firmie Transbud. To świetnie! Czy jak tylko ogłoszą w tej firmie rekrutację, to od razu zdecydujesz się na złożenie swoich dokumentów? Pamiętaj, że warto jest dzielić się z Nami każdym swoim, choćby najmniejszym, spostrzeżeniem na temat tego pracodawcy.

@Dido 05.01.2019 21:29

Opowieści? To nie wiesz jak jest w praktyce? Szkoda, bo mówią, że fajna robota.

Dawno nie było wypowiedzi na temat Transbud Piotr Nowak Jerzy Magosiewicz S.J., a przydałyby się informacje na forum czy kogoś szukają nowego do zespołu i jak się tam pracuje.

Ulka

Może trzeba zacząć doceniać miejsce pracy?

W.L.

Ja ostrzegam przed tą firma , omijaj ich z daleka

AH

Niestety nie mogę wyrazić opinii na temat tej firmy, ale chciałbym ostrzec potencjalnych pracowników o niebezpieczeństwie związanym z tą branżą. Wiadomo ciężki sprzęt, ciągły ruch ciężarówek itp. Mieszkam na przeciwko tej firmy i kilka dni temu widziałem karetkę na sygnale wyjeżdżająca z tego składu węgla, dwa dni później ukazała się oferta pracy.

vin
@AH 02.02.2016 13:41

Karetki tam zajeżdżają średnio 2 razy w tygodniu.

Zostaw opinię o Transbud Piotr Nowak Jerzy Magosiewicz S.J. - Reda

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transbud Piotr Nowak Jerzy Magosiewicz S.J.