Transbud Piotr Nowak Jerzy Magosiewicz S.J.

Reda

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 3 ocen.

Transbud Piotr Nowak Jerzy Magosiewicz S.J.
4 3 6 1

Opinie o Transbud Piotr Nowak Jerzy Magosiewicz S.J.

Administrator

Dawno nie było wypowiedzi na temat Transbud Piotr Nowak Jerzy Magosiewicz S.J., a przydałyby się informacje na forum czy kogoś szukają nowego do zespołu i jak się tam pracuje.

Ulka

Może trzeba zacząć doceniać miejsce pracy?

W.L.

Ja ostrzegam przed tą firma , omijaj ich z daleka

AH

Niestety nie mogę wyrazić opinii na temat tej firmy, ale chciałbym ostrzec potencjalnych pracowników o niebezpieczeństwie związanym z tą branżą. Wiadomo ciężki sprzęt, ciągły ruch ciężarówek itp. Mieszkam na przeciwko tej firmy i kilka dni temu widziałem karetkę na sygnale wyjeżdżająca z tego składu węgla, dwa dni później ukazała się oferta pracy.

vin
@AH 02.02.2016 13:41

Karetki tam zajeżdżają średnio 2 razy w tygodniu.

Zostaw opinię o Transbud Piotr Nowak Jerzy Magosiewicz S.J. - Reda

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transbud Piotr Nowak Jerzy Magosiewicz S.J.