Ol-Trans Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe Olgierd Hewelt

Mrzezino

Opinie o Ol-Trans Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe Olgierd Hewelt

adam
użytkownik zarejestrowany

spotkałem na ich stronie www ogłoszenie o rekrutacji, ale nie wiem czy warto skoro tylko umowa zlecenie i takie słabe zarobki @ Leo też szukasz tam pracy?

Leo

tylko tyle?...

maniek

dokladne... zenek baran bez szkoly....

duzo placa, jak 5 zl na godz to duzo, kwestia gustu, ludzie zmieniaja sie jak rekwiczki, bo kto jest wstanie pracowac siedem dni w tyg po 18 godz, moze panie w biurze maja lzej, bo wszyscy inni musza na nie pracowac, dno , dno i jeszcze raz dno, a zwlaszcza zenek (usunięte przez administratora)ktory obrabia kazdemu dupe, a sam nic nie umiem , baran bez szkoly

Zostaw opinię o Ol-Trans Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe Olgierd Hewelt - Mrzezino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ol-Trans Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe Olgierd Hewelt