Opinie o Krzysztof Miszczuk Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe i Transportowe Mektal w Puck

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Krzysztof Miszczuk Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe i Transportowe Mektal. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Krzysztof Miszczuk Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe i Transportowe Mektal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Miszczuk Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe i Transportowe Mektal w Puck

Olga Nowy wpis

Kilka razy tu w wątku wspominane jest że ktoś nie dostał się na stanowisko spawacza i odpadł w rekrutacji. Mąż ma wszystkie uprawnienia tig/mag, kurs z rysunku technicznego, ale z doświadczeniem średnio. Myślicie że jest szansa?

Pozytyw Nowy wpis
@Olga

Zawsze trzeba próbować i się nie poddawać

Pozytyw Nowy wpis

Polecam

Rekrutowali spawaczy. Rozmowa przebiegła bardzo pomyślnie. Dano mi gwarancję zatrudnienia na 99%. Miałem czekać na telefon w ustalonym terminie. No cóż.....minął ponad miesiąc, a telefon nie zadzwonił.

Paulina
@Andrzej

Przykro mi, że nie dostałeś informacji zwrotnej od Mektal. A powiesz, jak konkretnie wygląda rozmowa u nich?

Bronek
@Paulina

Na rozmowę można przyjść jak się umówi. Na spawacza pytają o papiery, doświadczenie i jakieś szczegóły związane z robotą ale żadnych kwitów nie biorą, ani ich nie chcą bo rodo. Rozmowa o prace jest na wysokim poziomie w porównaniu do innych firm gdzie byłem pytać. Koleś jest bardzo uprzejmy, wyrozumiały i chyba mocno doświadczony bo trochę wiedzy ma, a nie tak jak na stoczniach i spółeczkach gdzie rekruter coś wymyśla i cholera wie po co. Ja byłem najpierw na rozmowie, a tydzień później do mnie zadzwonił żeby pokazać co potrafię. Najpierw się umówiłem żeby zobaczyć zakład i od nowego miesiąca na 3m próbne. Badania i lekarz są w pucku. Ja od grudnia jestem na umowie, bo na próbnej jest śmieciówka. Tak jak się dogadaliśmy tak jest, robota jest ok, sprzęt dobry!

Emilia Nowy wpis
@Bronek

Czy kolejna umowa, już po okresie próbnym, zawierana jest na czas nieokreślony czy określony? Można liczyć w Mektalu na stabilne zatrudnienie jeśli pracownik się sprawdzi?

Andru

Dużo by gadać.Spawałem tam rok temu dopuki była praca póżniej czekałem na tel...bez śrotków do życia zostałem.Teraz...są silosy gdzie cały,,majster"Jurek ukrywając przesadzenia na składanych blachach wmawia panu Krzysztofowi że krzywo spawa spawacz...Atmosfera do dupy,czuć ciągłe napięcie krytykę na wszystkich tylko nie na wielkiego mastra Jurka ktöry za20 zł od20 lat tam pracując spieprzajac robotę obwinia innych i szuka ofiary.Nie ładnie tak postępować.Zostałem pomówiony oczerniony przez tego majstra mając 15 lat doświadczenia w spawaniu.Jak szukacie spokojnej roboty to odradzam nie dostałem pieniędzy i zostałem bez pracy z dnia na dzień...

Bronek
@Andru

Nie dostałeś pieniędzy? Że niby nie wypłacili ci kasy?? Z tego co każdy mówi to jak amen w pacierzu jest wypłata i też to mogę potwierdzić... Raczej coś kręcisz albo serio spieprzałeś robotę tak bardzo że wywalili cie za bramę. Jak byłem na próbę to każdy dostał za jeden dzień kasę.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Krzysztof Miszczuk Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe i Transportowe Mektal? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Mirek

nie dostałem się ale nie oszukujmy się jest pełna profeska pod każdym względem. firma jest pewna a byłem na rozmowie i zobaczyć zakład. powiem wszystkim ktorzy ida tu do roboty lub chca isc bo tez moj kolega tam pracuje - warto warto i naprawde warto. rozmowa o prace - poziom sam w sobie - zero sciemniania tak jak jest tak jest - godziny, kasa i cala firma. z tymi co nizej pisza o byciu najlepszym czy inne pierdoly to zawsze sie tacy znajda ale serio w mektalu jest tempo duze ale i renoma roboty tez jest a za czym idzie tez placa. firma fajna, robota dobra tylko tak dalej!!!

Witam. Jestem spawaczem z udokumentowanym doswiadczeniem 5/6 letnim metody spawania MIG/TIG stal czarna i nierdzewka, czytanie rysunkow w stopniu b.dobrym. Certyfikat dnv na drut proszkowy 136 już nie ważny. Na jakie zarobki można sie nastawić? Czy jest możliwość rozwoju? Wiecej zarobie jako monter czy spawacz? Dziekuje za odpowiedź Pozdrawiam

Najlepsiejszy

Jak czytam te komentarze pracowników zakładu o byciu słabym i wgl to widzę ze niezłe polaczki buraczki tam pracują co się tak prują na forum. Niezłe pieniądze to co masz na myśli kwatera dojazd do niej i 15 000zl na rękę? Ogarnijcie się wiesniaki bo nikt normalny z wami pracować za 4000 pln nie będzie chyba ze mirki spod sklepu.

Tomas

Tak jak pisze Maku, jak ogarniasz robotę i jesteś dobry to można fajnie zarobić. Jak się nie nadajesz to odpadasz i tyle, nie ma miejsca dla słabych. Jak widać niżej, niektórzy tego nie rozumieją. Poza tym kasa zawsze wypłacona na czas, tak jak było umówione.

Omen

Omijać Andru ma racje

Maku
@Omen

Hahaha, chyba ciebie będą omijać. Są gorsi i lepsi, a ty raczej należysz do tych pierwszych.

Maku

Chwała takiej firmie gdzie wszyscy zwalniają a tu jak znasz się na rzeczy to zawsze znajdziesz miejsce za adekwatny pieniądz!!!!

Kosmat

Tak samo jak nowalski szlem na rozmowę tylko na montera tydzień temu. Byłem zobaczyć hale i jak wyglada robota a jest naprawdę dobrze ogarnięte. Stawka zaproponowana bardzo dobra to raczej (usunięte przez administratora) piszom ze słabe zreszta sam zobaczę. Słyszałem ze kasa zawsze w terminie to nie ma się czego bać.

Nowalaski

Przyszedłem na rozmowę, ale się nie dostałem na pomocnika montera. Co do samej rozmowy o robote to na poziomie. Biuro w pucku całkiem spoko nie umawiasz się tylko można przyjść jak pracują....info o tym co się będzie robić i jak robić i za ile więc wszystko uczciwie. Koleś bardzo wporządku powiedział mi co i jak i że jak nie przyjmą to oddzownią jakie są warunki co się zwykle robi, etc... Powiedział mi że nie bierze żadnych papierów do momentu gdy będą chcieli wziąć do roboty. Zapisywał tylko to co muwie i ze jak sie nie dostane to usuna to a jak nie oddzwonia to mam sam zadzwonic...Wczoraj oddzwonili, że niestety "Nie będą zainteresowani współpracą w najbliższym czasie", no ale cóż....Teraz zobacze czy na smieciarki nie wezmo.

Xyz

Dla osób lubiących pracować za darmo praca idealna.oprocz wesołej ekipy nic więcej

Przemyslaw

8 lat temu tam pracowałem dobra kasa była zawsze na czas

Nina

Pracodawca na medal. Wszystko tak jak powinno być!

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Miszczuk Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe i Transportowe Mektal - Puck

• Jak się pracuje w Krzysztof Miszczuk Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe i Transportowe Mektal?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Miszczuk Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe i Transportowe Mektal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Mestwina 43
    84-100 Puck