Skojan Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe Janusz Skoczek

Żelistrzewo

Opinie o Skojan Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe Janusz Skoczek

tadeusz

często korzystam z usług firmy. Oceniam wysoko jestem zadowolony

wtsk

A ja zaś polecę. Pracuje się w "normalnych" godzinach 7-15/16, szef jeśli mu się nie podpadnie z piciem, to jest naprawdę do rany przyłóż. Wszak kilka osób ma wysokie mniemanie o sobie, że nie będzie robić tego czy tego, ale odbija się to wtedy, gdy chce się zaliczkę. Chyba jak wszędzie. Zrobić coś nie ale brać owszem. Jak ktoś napisał wyżej alkoholicy? Udowodniłeś to komuś człowieku? A może rady nie dawałeś? Robota spoko jak w mało którym miejscu. Zrobisz swoje- nikt nic się nie czepia. Ale jak ktoś nie chce pracować jakiś lewacki śmieć to niech idzie żyć jak pasożyt na zasiłkach bo przecież się gnojom "należy".

KAROL
@wtsk 06.03.2016 14:55

NO SORRY ALE PRACOWNIK NA ŚMIECIARCE WCHODZI DO SKLEPU PIJE PIWO NO I DALEJ JEDZIE ZBIERAĆ ŚMIECI BRAWO WY

karol

witam nie polecam pracuja tam sami alkoholicy

sauron
@karol 19.04.2015 10:12
witam nie polecam pracuja tam sami alkoholicy

Smutne ale prawdziwe, na każdym forum ten sam nik i taka sama dawka goryczy, kogoś kto nie ma pojęcia o tym co mówi.

Zostaw opinię o Skojan Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe Janusz Skoczek - Żelistrzewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skojan Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe Janusz Skoczek