El-Mark Sp. z o.o.

Wejherowo

Opinie o El-Mark Sp. z o.o.

x xm

ale co tu zyskać @keszi.. nawet jak ktoś określa gorsze traktowanie jako mobbing i chce coś w konsekwencji zrobić, np. pójść do sądu, to i tak nie wygra. Na mobbing trzeba mieć dowody,, a tu pewnie ich brak

ZEN

CZYTAJĄC TE OPINIE MAM WRAŻENIE ,ŻE SĄ ONE DZIEŁEM WŁAŚCICIELI FIRMY EL-mark /ale to tylko moja opinia .Każdy ma prawo sam się przekonać ,a czy będzie zadowolony ? ile sekretarek , kierowników ,pracowników można potrzebować ? Tak więc alaf musisz koniecznie się zatrudnić /albo zwolnić ;)/ by ocenić moją wiarygodność.

ZEN

NO -SUPER TAM JEST ,TAK DOBRZE ,ŻE AŻ SIĘ ZWOLNIŁEM .Poczytajcie opinie na innych stronach

El-Markowy

Mowa tu o firmie z Wejherowa, ul. Tartaczna 3

Bob

Firma inwestuje w sprzęt, czasy sie zmienily, teraz jest juz lepiej niz przed przekształceniem. Jednak ogólnie to firma pracująca w wyjazdach. Praca dobra, prosta, nie wymagajaca raczej logicznego myslenia, kokretnych umiejetnosci i nie wiadomo jakich szkół. Pomagaja sie rozwijac- zimą kursy jak sie dogadasz. Stawki powyzej przecietnej( 11-20 na reke), generalnie praca dla młodych bez doswiadczenia ktorzy nie maja zobowiazan i lubia pracowac w delegacjach. Fachowcom elektrykom nie polecam bo sie zmarnują. Obiady, diety, premie, zimą przestojowe, lub praca na bazie no i stawka godzinowa brutto - full odprowadzone. Pracowałem 6 lat, jednak sytuacja rodzinna zmusila mnie do zmiany pracy, ale innym polecam, przez te lata sporo sie nauczylem. Ocena bdb - bylby celujacy jednak psuje cala dobra otoczke wokol firmy pan K.B. i przez ktorego opinie, nie padło nawet jedno stwierdzenie, czy bym został w firmie...szkoda, po 6 latach lojalnosci. Pozdrawiam wszystkich i życze powodzenia.

Jak duże szanse w firmie El-Mark Sp. z o.o. ma pracownik na awans? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o El-Mark Sp. z o.o. - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El-Mark Sp. z o.o.