Opinie o DMS Supply Chain Sp. z o.o. w Puck

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DMS Supply Chain Sp. z o.o. w Puck

Administrator Nowy wpis

Firma DMS Supply Chain Sp. z o.o. dodała ofertę pracy na stanowisko Kurier. Warto składać swoje CV?

Do teraz po tych prawie dwóch latach wszyscy siedzą, piją kawkę i są zadowoleni? :D jak to konkretnie wygląda w dziale IT? jak widać informatyk do niego jest teraz potrzebny. nie widzę szczegółów względem wynagrodzenia za pracę a nie ukrywam, że one by mnie interesowały. Mógłby ktoś zatem się co do nich ustosunkować? Występuje cos w rodzaju systemu motywacyjnego?

IS Nowy wpis

Coś się chyba tobie pomyliło. Ta firma nie nikogo już od dawna nie szuka.

Maja

Nie bardzo jest co czytać, komentarze są pousuwane, co żeście tam pisali że tak pusto :D Poza tym ani o tej firmie, ani o tej nowej spółce nie ma nic w sieci. Ewa, Bols, było widać że się orientujecie w sprawach firmowych, co tam się teraz dzieje?

Martyna
@Maja

Nic się nie dzieje. A co ma się dziać?

Julia
@Martyna

Serio nic się nie dzieje? To co, siedzicie w pracy, kawkę pijecie i wszyscy zadowoleni?

Martyna Nowy wpis
@Julia

Tak, wszyscy są zadowoleni.

Zuzanna

Od wielu miesięcy nikt nie wypowiadał się na forum na temat pracy w firmie DMS Supply Chain Sp. z o.o. Niestety, nie udało mi się znaleźć informacji na temat rekrutacji prowadzonej przez firmę. Wiecie może czy DMS Supply Chain Sp. z o.o. poszukuje obecnie pracowników? Polecacie pracę w tej firmie?

@Zuzanna

Firma już nie istnieje pod tą nazwą. Teraz nazywa się KONTENERT SP. z o.o.

Edward
@Ewa

Wiesz może, dlaczego firma zmieniła swoją nazwę? Przeważnie nazwy zmieniane są w momencie, gdy firma łączy się z inną firmą, dlatego zastanawiam się, czy mogło tak być i w tym przypadku. Jesteś w stanie odpowiedzieć?

@Edward

Firma nie zmieniła nazwy tylko właściciele (2 osoby) założyły nową pod przykrywką produkcji kontenerów.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Hej, długo pracowałeś/aś?

Bols

Witam, czy stara "ekipa" pracowników nadal tam jest? mam na myśli P. Monikę W. :D

@Bols

Ze starej ekipy została tylko Monika W. Reszta już tam nie pracuje.

Gutek

Czy wiecie coś o ewentualnych wolnych etatach ? Warto starć się załapać do firmy? Jaka umowa i kasa na początek?

Jolanta

Czy może ktoś napisać na jakie stanowiska firma aktualnie poszukuje pracowników? Jakie warunki zatrudnienia oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Czy praca jest w przyjaznym środowisku? Wasza wypowiedz jest niezwykle istotna dla potencjalnych kandydatów, którzy rozważają rozpoczęcie współpracy z DMS Supply Chain.

Tomasz

Podpowiedzcie jakie wyposażenie otrzymuje w firmie przedstawiciel handlowy?

Bartek

Czy poprawiła się sytuacja w firmie, warto starać się o pracę?

@Bartek

A wogole oni kogokolwiek szukają?

Zainteresowany jestem informacją na temat ewentualnych terminów rozpraw sądowych. Czy ktoś z Państwa wystąpił na drogę sądową z tą nieuczciwą firmą ? Proszę o ewentualne podanie terminu rozprawy i sądu, który prowadzi postępowanie

@Zainteresowany

Z tego co wiadomo to nikt nie bawi się w sądy z nimi. Po prostu sobie już odpuścilil...

Stella

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na forum?

@Stella

Tak,firma jakoś tam coś robi a reszta jak widać odpusciła.

@Stella

Ewka, daj sobie już spokój. To już dawno minęło...

maja

witam pracowałam w tej firmie to straszne brak środków szykanowanie z pracowników a zwłaszcza jak pracowałam w plast box była tam kobieta której nic nigdy nie pasowało pani R. zima kazali nam odśnieżać bo nie było nikogo z mężczyzn plac a my musieliśmy iść inaczej było gadanie nie podoba się to proszę się zwolnić nie polecam

@maja

..... Ty chyba w innej firmie pracowałaś.... Nie W DMS ...

ggg
@Ewa

Dla Ciebie ,taka informacja koleżanko/kolega wszedłem tutaj po długim czasie i jak nie wiesz kto co pisze to się nie wypowiadaj. I tyle w tym temacie. A z tego co wiem to Ewka poszła inna drogą niż Wy!

???
@ggg

A skąd znasz Ewę? Z tego co pamiętam to w biurze był tylko 1 facet (nie licząc rafała i roberta)

Ktoś

Witam, Mam pytanie do tych co są w temacie, jak to jest z tą spółką KONTENERY co niby jest na śląsku w Katowicach?? Czyżby to była kolejna ich przykrywka do przemycania gówien z Chin? Proszę o odpowiedź na maila: bad123@o2.pl

SZPIEG
@Ktoś

To tak: 1. Kontenery to spółka / przykrywka na którą przelewają całą kasę z interesu (zobacz udziały w KRS). 2. Na maile nie odpisuję bo zostaje ślad w necie.....(GOOGLE Patrzą...).

Były

Witam, Także mam o nich ciekawe informacje. Piszcie śmiało. bad123@o2.pl

DETEKTYW

Drogi "Pokrzywdzony", oczywiście, możemy się skontaktować. Myśle, że tylko połączenie sił może nam pomóc w walce z nieuczciwością. Mój mail: skargapaulianska@mail.com. czekam na wiadomości od wszystkich zainteresowanych dołączeniem do grupy chcącej zawalczyć o swoje;)

TRANSWOJ

Także chciałbym się do tej akcji przyłączyć. Do dziś wiszą mi za sam transport 100tyś zł. Walka z ich społkami trwa w nieskończoność. Może nagłośnienie w TV coś w końcu da.

Bols

Siedzą już w nowej siedzibie w Żelistrzewie.

On

Palcyk na ul.Jabłkowej wyczyszczony ,teraz zaczynają nowy rozdział w kolejnych wałkach pod szyldem DMS GRANIT na Placu w Żelistrzewie.Uważajcie ludzie na tych oszustów

@On

Tak to nowa siedziba DMS SUPPLY CHAIN budowana od paru lat. Jestem tylko ciekaw czy Sąd pozwolił im na zmianę nazwy firmy bo przecież oni mają kredyt na tę budowę. Pożyjemy zobaczymy. A props sprawy sądowej koleżanki Ewy to czy są jakieś wieści?

@Bols

Budowa była w Błądzkowie a nie w Żelistrzewie , masz słabe informacje jaka zmiana to jest nowy twór pary S.MIłosz i R. Drewinicki.Radzę uważac na współpracę z tymi osobami.

@On

No tak mój błąd, nie spojrzałem na adres. Co by nie było to i tak mają tę budowę w kredycie na fikcyjnej spółce.

On

Dobre Dobre !!!tutaj są benefity socjalne tutaj są !! Ty chyba juz tam pracujesz bo oni innych ludzi nie zatrudniają bo mądry człowiek nie pójdzie tam do pracy.

yyyy

Poczytaj sobie najpierw kiedy firlma może socjal Tobie zapewnić?Np chyba że mowisz o okularach ktore przysluguja kazdemu kto pracuje pow 4h przy komp...ale o tym mowi ustawa....socjal jest wtedy kiedy firma ma fundusz socjalny i moze tam odkladac ieniadze i dopiero wtedy kiedy przekroczy odpowiednia ilosc zatrudnionych osob

Bols

W KRS wpisali im Kuratora a to zazwyczaj oznacza początek likwidacji spółki. Co by nie było to i tak się im upiecze. Jak tam z tym pozwem sądowym? Czy w przypadku jak za 3 miesiące nie będzie ECO BLUE to czy sąd sprawy nie umorzy?

Zostaw merytoryczną opinię o DMS Supply Chain Sp. z o.o. - Puck

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DMS Supply Chain Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DMS Supply Chain Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DMS Supply Chain Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 21 ocen.
  • pl. Obrońców Wybrzeża 11
    84-100 Puck