Władysławowo

0 0

Opinie o Wędzenie I Przetwórstwo Ryb Rafa Stanisławski Janusz Ustarbowski Andrzej Trendel Antoni Struk Edmund sp.j.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Wędzenie I Przetwórstwo Ryb Rafa Stanisławski Janusz Ustarbowski Andrzej Trendel Antoni Struk Edmund sp.j.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

Gienek

Niemiła obsługa, wole Lagunę. Tysiąc razy lepsza atmosfera.

Co od czasu dodania ostatniej opinii uległo zmianie w Rafa Sp.j. Wędzenie i Przetwórstwo Ryb?

kierowca

Powoli zaczyna się polepszać ... ale zobaczymy czy się uda .

polak robak

brzuszki hujowe, same paski skura i poszarpane. a grzbiet mi wybiera :)

Ela

Pracowałam krótko w Rafie odradzam z całego serce. Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing!

Zostaw opinię o Wędzenie I Przetwórstwo Ryb Rafa Stanisławski Janusz Ustarbowski Andrzej Trendel Antoni Struk Edmund sp.j. - Władysławowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wędzenie I Przetwórstwo Ryb Rafa Stanisławski Janusz Ustarbowski Andrzej Trendel Antoni Struk Edmund sp.j.