Opinie o MGJ Sp. z o.o. w Leśniewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MGJ Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie MGJ Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MGJ Sp. z o.o. w Leśniewo

Kandydat Nowy wpis

Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną na stanowisko specjalisty ds. Administracyjnych / pracownika biurowego. Uderzający był fakt ze na miejscu zostałam poinformowana ze jest to praca za „ladą” przy wejściu czyli praca recepcjonistki. Uważam, ze takie sytuacje nie powinny mieć miejsca gdyż jest to zwyczajne wprowadzanie w błąd :). Treść ogłoszenie jest drastycznie rozbieżna z informacjami przekazanymi na miejscu. Proponowane zarobki na poziomie najniższej krajowej, brak możliwości rozwoju. Wskazano, ze waznym obowiązkiem na tym stanowisku jest robienie takiej kawy jaką lubi córka dyrektora. Pozostawię to własnej oceny :) Firma nie zadzwoniła po rozmowie aby poinformować o wyniku rekrutacji. Powyższe sprawia, że firma wydaje się mieć przestarzałe podejście do zatrudniania oraz podejścia do pracownika. Nie dla osób z ambicjami. Strata czasu.

klient Nowy wpis

z obserwacji mogę wnioskować po dużej rotacji pracowników na tym stanowisku , w krótkim czasie przewinęło się parę pracownic i z tego co zauważyłem sekretarki mają ogromnie dużo obowiązków , Szkoda , że nikt nie docenia pracy w sekretariacie.

Ona 30 Nowy wpis
@klient

A z czego to wynika ta rotacja? Czy tam na stanowiskach biurowych, zarządczych jest tez taka rotacja ?

były pracownik Nowy wpis

na stanowisku sekretarka - za dużo obowiązków i pracy jak na jedną osobę.

Iwona

Wiem, że kiedyś już w tym wątku ktoś o to pytał, ale ponawiam. Pracował ktoś/był na rozmowie/orientuje się cokolwiek dzieje się w tej firmie? Co sądzicie o tym pracodawcy, szukają ciągle ludzi na produkcję, bo jakoś nie widać nowych ogłoszeń? Śmiało piszcie proszę :)

Zostaw merytoryczną opinię o MGJ Sp. z o.o. - Leśniewo

• Jak się pracuje w MGJ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MGJ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

MGJ Sp. z o.o.
  • Ofiar Piaśnicy 30