Licau Jerzy Usługi Genealogiczne

Toruń

Opinie o Licau Jerzy Usługi Genealogiczne

bb

W 2012 roku wpłaciłam zaliczkę, dostarczyłam p. Licau notarialne upoważnienie do szukania informacji. Odezwał się kilka razy, zwodził mnie, kręcił i kłamał. Od 2013 roku cisza, nie odpowiada na moje maile.

juroo2@web.de

Posztukuje kontaktu z Panem Licau - pozostawil mnie samego ???????? cz ktos mi moze pomoc !!!!

naiwna

niestety mogę tylko ku przestrodze innych potwierdzić negatywne opinie o działalności tego pana. Również wpłaciliśmy zaliczki i po miesiącach wodzenia za nos przestał odpowiadać na maile i telefonów również nie odbiera. Figuruje również na aktualnej liście dłużników( google pomoże znaleźć) co pozwala na podejrzenie, że znajduje się w niewesołej sytuacji finansowej.

PAPCIO

Dobrze,że byłem wytrwały w poznaniu tego nazwiska dzięki temu nie straciłem kasy pozdrawiam

?

Jerzy Licau oszukał mnie dwa lata temu wpłaciłem mu 250 zł i jest cisza

Aisha

Ja zapłaciłam 200 zł jakieś 2 lata temu, dostałam 2 pisma mailem że rodziny nie odnaleziono w dwóch miejscach w polsce, później po moich licznych mailach odpowiedział że czeka na odpowiedź z Wilna i od jakiegoś 1,5 roku się przypominam a on się nie odzywa na moje maile. Również czuję się oszukana.

Ala

Nie wiem co myśleć o tym panu. Zapłaciłam, a potem już była cisza, nie odezwał się.

Małgorzata

Z przerazeniem czytam jak łatwo mozna kogos zniszczyc piszac taka opinie!!!!Korzystam akurat z usług jakie przeprowadza Pan Licau i jestem zadowolona.Ceny sa przystepne dla zwyklej osoby i oczekiwanie na kwerende nie trwa długo.Takie ublizanie powinno byc ukarane!!!!

renata

[usunięte przez moderatora] jego ceny sa bardzo wysokie w stosunku do wykonanej pracy,

Zostaw opinię o Licau Jerzy Usługi Genealogiczne - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Licau Jerzy Usługi Genealogiczne