Agencja Ochrony Mienia „SKANIA”

Puck

Opinie o Agencja Ochrony Mienia „SKANIA”

były

Bzdury piszecie,wielka firma ściemniaczy wiem coś o tym,chętnie podziele sie doświadczeniami u nich

Weronika

@P...., podsumowując poleciłbyś pracę w Agencja Ochrony Mienia „SKANIA”?

P....

Przede wszystkim stabilność, pewność wypłaty, jak potrzebujemy jakieś wyposażenie, ciuchy czy sprzęt nie ma problemu, płacą ok choć zawsze może być lepiej

aaloo

Nowy a jakieś konkrety? wszyscy ich zachwalaja i jak widać są bardzo rzetelnym pracodawcom, napisz coś wiecej

Nowy

Są ok, mają dobry sprzęt i wyposażenie, płace ok

mlody

jak co roku dostaliśmy bony na święta, tak więc jest ok, nigdy się nie spóźniają z wypłatą, polecam ale mają dość chętnych

danpol1@onet.eu

Wszystkiego najlepszego.To dlaczego mojego majątku nie uratowali.Jesteś lepszy.

klient

Jestem z nich zdowolony, bo raz uratowali mój majątek, tak wiec dla mnie ok.

danpol1@onet.eu

Przez 10 lat myślałam,że firma jest ok.Teraz przekonałam się,że żądzą tam inne przesłanki.Firma którą opłacałam systematycznie przez 10 lat przeciwstawiła się mi.Przeszła na stronę mojego wroga.To nie może być firma profesjona.Strzeżcie sę tej firmy,sprzeda Was.Nie chcę z Nimi mieć nic wspólnego.To nie są profesjonalnisci.To co zrobł szef Skani ze swoimi pracownikami jest nie do pomyślenia.Zamiast ochraniać mój obiekt,nie pozwolił mi do niego wejść.Niech da Wam to dużo do myślenia ,zanim podpiszecie z Tą firma umowę.

Marta

Firma godna polecenia. Ludzie którzy tam pracują są profesjonalni dyskretni i bardzo skuteczni

10zł/h taka jest stawka godzinowa w skani

10zł/h taka jest stawka godzinowa w skani

syzyf

Firma do bani...bo jak można o nich dobrze skoro zatrudniają (usunięte przez administratora)

szukający pracy

ciężko się do nich dostać

jak juz u nich pracujesz to jest ok. nie sciemniaja. tak jak mowia tak jest. zarobki ok.

Zostaw opinię o Agencja Ochrony Mienia „SKANIA” - Puck

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Mienia „SKANIA”