Fortis Security S.C. Biuro Ochrony

Dębogórze

Opinie o Fortis Security S.C. Biuro Ochrony

Piotr.p

firma dobra według mnie patrole często widać polecam ta firmę ochrony współpracuje z nimi

Piotr.p

Strona dobra tak samo jak firma ochroniarska polecam .pozdrawiam całą firmę Fortis powodzenia na terenie Trójmiasta

olo

Jak najbardziej polecam. Pensja wterminie i adekwatna do wykonywanych zadań oraz do kwalifikacji. Klimat ok. A kolega to raczej firmy pomylił lub tak po zlosliwości brednie wypisuje ;-).

lysy

firma ściema, patrol be licencji, masakra, cena nie adekwatna do jakości a co do szefostwa, to bez komentarza , pieniądze z ogromnym opóźnieniem.

Zostaw opinię o Fortis Security S.C. Biuro Ochrony - Dębogórze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fortis Security S.C. Biuro Ochrony