Opinie o Fudeko S.A. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fudeko S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fudeko S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fudeko S.A. w Gdynia

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Fudeko S.A.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

@Оla

A skąd masz takie informacje

Mila Nowy wpis

Jako potencjalna kandydatka na kierownika ds. żywienia zbiorowego jestem w stanie docenić obietnice "miękkich" benefitów, takich jak czas na wdrożenie. Ale jednak pracodawca musi zdawać sobie sprawę, że wsparciem i zaufaniem nie zapłaci się za prywatną wizytę u lekarza! Naprawdę nie ma na kierowniczych stanowiskach ani jednego benefitu?

Ania998 Nowy wpis

Firma może i fajna wypłacalna ale kierowniczki (usunięte przez administratora) Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) zwalniaja pracownice które chcą pracować ,a zostawiają tylko swoje psiapsiółki

Lolka Nowy wpis

Interesuje się zatrudnieniem jako specjalista ds. kadr i płac, głownie dlatego, że posiadam tylko roczne doświadczenie, które obecnie jest wymagane a przynajmniej tak wynika z treści. proszę mi tylko przy tym powiedzieć jeszcze, czego można spodziewać się na samej rozmowie? w jakiej formie jest ona przeprowadzana?

Marina

Pracowalem w Food pzez 4.5 roku.wszystko bylo w porzadku, dopoki nie przyszla kerownik pani Agneska , ktora nie szanuje ludzi , krzyczy ,traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora)

Mar

Agnieszka Jagielska takich kerovników jeszcze nie miała, kobieta nie umie pracować z ludźmi, jest nietaktowna, ludzie przychodzą i od razu uciekają. Kobieta przyszła do pracy na korytarze, pani Agnieszka nazwała ją starą i ta pani odeszła, ale pani Witosława wszystko wie i milczy

Joanna
@Marina

A opiszesz jak się wcześniej pracowało? Co to znaczy, że było w porządku, jakie standardy? I czy przez ten staż pracy w Twoich warunkach sporo się zmieniało? Na plus rzecz jasna? Widzę, że są oferty, dla pani sprzątającej, salowej i tak dalej. jak na razie je obserwuje. Czekam na info

Ola
@Joanna

kiedy przyjechałem w maju 2019, menadżer, który tam był, dbał o to, abyśmy stanowili jeden zespół, były godziny i weekendy, a teraz pracowałem bez dni wolnych po 14 godzin i zarabiałem tyle samo, co w 2020 r., to jest okropne, menadżerka, która tam jest teraz tylko plotkuje, zamieszki wśród dziewcząt, może krzyczeć, obrażać, zamykać cię w pokojach i mówić, że jesteś niewolnicą i przyszłaś tu do pracy, jak jej coś nie wyjdzie, mówi, że to wszystko przez nas, najcięższe łóżka ciągniemy na dostawę, po 11 pokoi każdy robimy to sami, nikt nam nie pomaga

Marina
@Joanna

teraz nie ma plusów, są tylko minusy, menadżer który nie płaci za przepracowane godziny zawsze coś zmienia, nie daje dni wolnych, ale jeśli naprawdę tego potrzebujesz to sam poszukaj zastępstwa, pracowałem i w dzień i w nocy , jak chcesz rzucić, nie przyjmuje wniosków o zwolnienie, ale jak wyjdziesz sam, kara to 500!!! nie pomaga obsłudze, jedynie krzyczy na nich, zamieszki między sobą, może wyzywać

Edzia
@Marina

Można się przyjąć wniosku o zwolnienie? Na jakiej zasadzie? A jak to wszystko jest opisane na umowie? zastanawiam się czy teoretycznie można było się tego spodziewać? Jakie warunki są omawiane na rozmowie, start możesz mieć elastyczny?

Kara
@Marina

Kara ..jak to kara nie może zabrać z wynagrodzenia,no chyba że jest jakiś chory regulamin i chory zapis w umowie oraz zarobki powyżej najniższej tej krajowej.Po to się nazywa najniższa,bo mniej już się nie proponuje.Może nie dać premii,ale musi wypłacić wynagrodzenie w wysokości najniższej oraz podać tzw,pasek,na którym powinny być zaznaczone wszystkie składki o które wynagrodzenie brutto zostało pomniejszone.Jeśli są odstępstwa należy zgłosić do PIP,także anonimowo.

Оля
@Joanna

na Food można zarobić, menadżerowie piszą po 9godzin, pracuje się maksymalnie 3, sanatorium Bałtyk złote (usunięte przez administratora)

@Оля

Wyjaśnisz te rozbieżność? czemu najpierw jest napisane ze po 9 godzin się robi a jednak po 3? Co z pozostałymi 6? Co jeszcze teraz w tym sanatorium się dzieje ze takie określenie padło? To bieżąca opinia?

Оля

to jest wyłącznie na nocne zmiany, przychodzisz do pracy o 20:00, musisz pracować do 6:00, a pracujesz do 23:00, a potem wracasz do domu, a firma płaci za 9-10 godzin pracy

@Оля

Nie jak można takie głupoty wypisywać widzę co tam się dzieje i wcale nie zauważam aby pracownicy wychodzili po 3 godzinach pracy, skoro tak Ci się źle pracuje zmień firmę a nie gorzkie żale, znajdź może sobie faceta któremu będziesz marudzić

Оla

dlaczego nikt nie opiekuje się pracownikami nocnej zmiany, sanatorium bałtyckie w Kołobrzegu, dlaczego nocna zmiana bierze pieniądze za to, co przychodzi za 3 godziny pracy, a płaci za 8, a nawet wtedy dzienna zmiana za nich sprząta, czy powinniśmy udać się do dyrektora Bałtyku czy zajmie się tym dyrektor Fudeko?

Andrzej Nowy wpis
@Оla

A skąd masz takie informacje

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Fudeko S.A. na stanowisko SALOWA? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
Marlenka

Hej, od czego to będzie zależeć czy Dietetyk dostanie umowę o pracę czy jednak zlecenie? W aktualnej ofercie są wpisane dwie formy i zastanawiam się czy to zależy od okresu próbnego czy po prostu jest to czysta preferencja?

Olo

Ludzie w tej firmie fudeko są zwalnianiani za to tylko że idą na L4 to nie jest porządna firma omijać z daleka dają zlecenie po to tylko żeby zwolnić pracownika od ręki i nie mieć problemu a na zleceniu wymuszają że nie będziesz się starał o umowę o pracę chcesz to ròb na zlecenie a nie to uciekaj. Wielka jedna ściema a nie firma.

Tu się nie prowadzi żadnej ewidencji godzinowej? Widzę, że ktoś podsumowywał czyjeś godziny pracy, zastanawiam się skąd pochodzi taka wiedza, że publicznie tak tu piszą? W razie czego nie ma problemów z nadgodzinami? Czy często występują? jak je rozliczyć?

O młodszym księgowym mi napiszecie? widzę ze właśnie szukają do siebie. Jak patrzę po dacie to w ogóle oferta wisi od miesiąca. Jest tu ktoś to był na rozmowie? cos w ogóle sprawdzają czy raczej wszystko co na CV się znajdzie wystarczy? Da rade na start parę stówek więcej niż minimalna?

Fudeko S.A. poszukuje osoby na stanowisko Księgowa. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Pracował ktoś z Was jako Brygadzista w firmie Fudeko S.A.? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Becia

No mnie tez kasa kierownika by ciekawiła. :D ale prócz niej również to co jest proponowane samemu koordynatorowi. Widziałam, że szukają teraz specjalisty ds. cleaningu. Praca z opisu jest hybrydowa i tak jak jest napisane trzeba mieć min 3 lata doświadczenia. ciekawi mnie przy tym to czy są możliwe staże? I ogólnie to jak się pracuje? można prosić o bardziej szczegółowy opis?

Ile zarabiają kierownicy w fudeko?

Kmicic

Firma bardzo przyzwoita na tym rynku, a być może najlepsza, opinie negatywne to piszą nieroby.

Zzz
@Kmicic

A ty kim jesteś !

Jak często w Fudeko S.A. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 30 kwietnia na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

Shad

Nic nie zapewniają

hej
@Shad

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś?

@hej

Pytasz, bo sądzisz, że to od stanowiska zależne?

Aaaa

A co do szkoleń żadnych nie robili tylko kazała kierowniczka podpisać że się odbyło szkolenie a wcale tak nie było.... Bo szkolenia bo typu BHP itd nie miałam...;/

@Aaaa

Aha, no i jak bez tych szkoleń w takim razie Ci się pracowało? Było jakoś bardziej stresująco czy całkiem o nich zapomniałaś?

Aaaaa
@Zofia

Nie nie było stresujaco ale szkolenie wypadałoby zrobić.... A nie że podpisuje się coś co tak na prawdę nie było...

@Aaaaa

W sumie racja, bo teraz tak sobie pomyślałam, że co by było gdyby potem zrobiło się coś źle, co powinno być zawarte w szkoleniu, to wtedy do kogo można mieć pretensje? Miał tu ktoś tak może?

Jajajaj
@Aaaa

Firma jest zgłoszona do inspekcji pracy to sa oszuści kretacze dno

@Jajajaj

A oni się zapowiadają chyba, co nie? Bo nawet jeśli przypuścić, że faktycznie tych szkoleń nie było to jak oni niby ich na tym złapią?

Aaaaa
@Zofia

Tu pewnie nie chodzi tylko o szkolenia lecz o całokształt .... ;/

Jakie stanowisko ? Powód zgłoszenia

@Jajajaj

Można się jakoś prywatnie skontaktować mam kilka pytań

@Aaaaa

No to ciekawe co z tego wyjdzie. To zgłoszenie już faktycznie poszło? Ciekawe kiedy by termin mieli jak już

hej

A jak warunki pracy?

Aaaa

Pracowałam w jednym ze szpitali w Krakowie jako osoba sprzątająca wszystko było ok z tym że na rozmowę jak poszłam co innego mówili a w rzeczywistości co innego robili wypłaty mialy być do 10 każdego miesiąca a były równego 10 każdego miesiąca a co np jak ktoś ma opłacić rachunki do 8 lub 9 ? W innych firmach jest zawsze 7 lub 8 lub 9 ... A też piszą że do 10 każdego miesiąca .... ;/

Firma jest nieuczciwa, nie wywiązuje się z zobowiązań finansowych wobec osób dla niej pracujących.

śmieciaż
@Anna

zgadzam się w 100% a jak zaczniesz upominać się o swoje to cię zwolnią pod byle pretekstem, chociaż cała ekipa pracująca sobie chwali prace z tobą i widzi zaangażowanie z twojej strony.

Patrycja
@śmieciaż

Jak człowiek nawet sie nie upomni to zwalniają z dnia na dzień. Firma to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie wywiązują się z ustalen. Przekręty z kasą i godzinami pracy to jakiś dramat. Absolutnie nie polecam!

Honorata

Cześć, szukając ogłoszeń o pracę natknęłam się na te dodane przez firmę Food Investment na ich stronie internetowej. Oferują wiele różnych stanowisk pracy z branży gastronomicznej ale oferty zostały dodane już 3 lata temu. Czy ktoś wie czy są one nadal aktualne?

adam
@Honorata

pewnie tak. adam

adam
@Honorata

bardzo dobra robota. polecam

Maja
@adam

O, widzę, że polecasz pracę w Food Investment. Napisałeś, że to twoim zdaniem dobra praca - szkoda, że tak mało i już nie dodałeś, dlaczego. Co według ciebie jest najfajniejszego w tej pracy? Powiedz, czemu warto zatrudnić się u tego pracodawcy, dziękuję.

@Kminic a jaki jest system zmianowy?

Łysy

Stanowczo nie polecam pracy w tej firmie a tym bardziej zamawiania żywności . W kwestii pracy to żerująca kadra na każdym kroku szukająca luk prawnych do jak największego przycięcia płacy i tak najniższej krajowej , kontakt z tzw koordynatorami sporadyczny gdyż oni pojawiają się raptem na 2-3godziny dziennie w placówce . Umowa zlecenie na pół jak nie na 1/4 etatu . Nie płacone składki zdrowotne . Kwestia samej żywności również zostawia wiele do życzenia , menu rzadko zgadzające się z rzeczywistością tzn. Dietetyk wylicza zapotrzebowania kaloryczne w danym posiłku a koordynatorka np pani Bożena nie robiąc kompletnych zamówień robi zakupy w pobliskim sklepie kupując to co jest . Np. W menu sałatka wiosenna podają sałatę pekińska z swietrzym ogórkiem . Nie wspominając ze zamawiane produkty często są na skraju daty ważności jak nie już po jej upływie tnąc koszta zamówień .. a co zostaje idzie do kieszeni , zupy oraz soki rozwadniane na pół z woda dla większej ilości i sprzedazy na lewo pobliskim budowlańcom . Zwrócenie uwagi najczęściej kończy się bezpodstawnym zwolnieniem i maksymalnie przycięta wypłata . Stanowczo odradzam wszelki kontakt

Zostaw merytoryczną opinię o Fudeko S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Fudeko S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fudeko S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fudeko S.A.?

Fudeko S.A.
  • Spokojna 4