Opinie o Fudeko S.A. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fudeko S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fudeko S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fudeko S.A. w Gdynia

Pacjent Wawa

Warszawa Istna patologia!!Ludzie odpowiedzialni za obsługę dosłownie się zataczają!! Jestem pacjentem oddziału kardiologii widzę co się dzieje... Byłem na szczęście wyszedłem o własnych siłach. I po fakcie się dowiedziałem kto tak obsługuje ten szpital i inne w okolicy. Jedzenie pies przy budzie ma lepsze. Wędlin nie ma jest woda 90% nie wiem kto im tu załatwił kontrakt. Ludzie nie jedzcie tego gówna!!!! Aż się w środku przewraca... Jakoś równa zeru!!!

Pacjent Wawa

Pracodawca dzialajacy jak w PRL ,serio jakies zastraszenia i kombinacje . Najnizsza krajowa, zero szacunku do pracownika. Nagminne lamanie przepisow prawa pracy ,nieoplacone skladki ZUS, zadnych dodatkowych ekwiwalentow za godziny nadliczbowe. Stosowanie w produkcji do masowego zywienia przedszkola,szpitale szkoly najgorszej jakosci produktow i po terminie.Nie polecam tam pracy nikomu serio nawet wrogowi.

Benek

Firma ma w internecie dobre opinie i zastanawiam się dlaczego tak narzekacie?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Fudeko S.A. na stanowisko SALOWA? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Co jaki okres czasu w Food Investment S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Ona

Nigdy

Wiola

Mam inne zdanie o pracy w firmie. Wystarczy popatrzeć jak dawno nikt nie napisał opinii bo dobrze sie tu pracuje!

Omena

To jest najgorszy chłam na rynku- tylko gadkę mają dobrą,reszta to machlojek finansowe przez dowodzących czyli pana Jakuba,Zygmunta i nazywającego się "dyrektorem finansowym" Wójcika¡!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko pan Marcin nie kuma o co chodzi -a oni bawią się ,tylko kosztem żarcia dla ludzi!!!!!

Kazimierz
@Omena

Dlaczego tak surowo oceniasz firmę Food Investment? Pracowałeś w tym miejscu, czy może Twoje informacje na ten temat pochodzą z zupełnie innego źródła? Mógłbyś nieco przybliżyć, skąd masz takie informacje? Proszę o doprecyzowanie.

Kielba9
@Kazimierz

To chyba jakieś pomówienia. Dlaczego nikt nie uzasadnia takich wpisów?

as

Dzień dobry, Przez pięć tygodni przebywałam w szpitalu, do którego posiłki dostarczała firma Food Investment. Jakość kateringu tragiczna, dodatkowo codzienne kanciarstwo na gramaturze oraz produktach widniejacych w menu, a wydawanych pacjentom. Np. w menu widnieje polędwica sopocka, szynka gotowana, lub kiełbasa żywiecka a pacjenci otrzymuja najtansza wedline naszprycowana konserwantami. W menu serek, a otrzymujemy wyrob seropodobny z zawartoscia sera 12%. W menu masło, na talerzu mix tłuszczowy, w menu kiełbasa z cebulka, na talerzu "parówkowa" jakości tłuste mydło. Warzywa we wrzesniu i wazdzierniku w Polsce sa chyba najtansze. Na cały dzień otrzymuje sie pol plastra pomidora lub plaster 2 cm ogorka zielonego, lub kilka plasterkow salatki szwedzkiej, lub 2 cm plamkę ćwikły. Zupy przesolone. Kotlety zazwyczaj mielone ze starego mięsa i kaszy mannej, lub słynna pieczen rzymska z kaszy i bułki polana sosem z koperkowym z torebki. Dodatkowo wszystko rozgotowane - makaron, kasza, ryż w zupie czy warzywa. Zabójczy Indeks glikemiczny dla cukrzykow. Włos na głowie się jezy. Musi tam pracowac niezly "technik" zywienia zbiorowego. Po rybie Panga 1 osoba pod kroplowka, kilka osob rozwolnienie. Zglaszamy wszystko Paniom wydajacym posilki, one rozkładaja ręce że takie produkty sa im dowozone do szpitala (przetarg na katering wygral niedawno Food Investment) i nie maja na to wplywu. Pielegniarki co rano dziwia sie skad u pacjentow tak wysokie cisnienie i wysoki cukier...

Grażyna

Wyzysk. Nie polecamy pracy. Płacą najnizsza krajowa i tylko szukaja oszczednosci.

Neo
@Grażyna

Witam. A na jakim stanowisku Pani pracowała w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Fudeko S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Fudeko S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fudeko S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fudeko S.A.?

Fudeko S.A.
  • Spokojna 4