Kuguar Security Sp. z o.o.

Gdynia

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Kuguar Security Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuguar Security Sp. z o.o.

Administrator

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Kuguar Security Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

ochrona semeko

Jest to wielki wyzysk pracownika , mało płacą a żądają wiele

Marcin

Wlascielami firmy jest Tomasz Zieliński i Sławomir Młynarczyk .Pan Sławek podał żonę do firmy żeby się go nikt nie czepiał bo jest zwykłym krawężnikiem i miałby problemy.To są zwykli oszuści jak zapłacisz to papierek za kurs dostaniesz.Pan Młynarczyk niech się weźmie za pilnowanie krawężników bo rozmawiać z nim nie ma o czym bo się nie zna .Chyba ze o sterydach .Taki z niego cwaniaczek a gada ze był mobbingowany jak z pracy die wykręcił zwolnieniami to nic dziwnego że wylądował na krawezniku

admin

Wiesz czy łatwo jest dostać premię w firmie Kuguar Security Sp. z o.o. czy wymaga to jednak sporo wysiłku? Napisz nam jak wygląda u nich praca! Twoja opinia się liczy!

Zostaw opinię o Kuguar Security Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuguar Security Sp. z o.o.