Kuguar Security Sp. z o.o.

Gdynia

Kuguar Security Sp. z o.o.

Opinie o Kuguar Security Sp. z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Mariusz

@ochrona semeko Twoja opinia jest negatywna, masz do tego prawo, ale zawrzyj proszę w kilku zdaniach swoje odczucia odnośnie warunków pracy w Kuguar Security w merytoryczny sposób. Może od czasu Twojej opinii coś się zmieniło w tej kwestii?

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Kuguar Security Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

ochrona semeko

Jest to wielki wyzysk pracownika , mało płacą a żądają wiele

Marcin

Wlascielami firmy jest Tomasz Zieliński i Sławomir Młynarczyk .Pan Sławek podał żonę do firmy żeby się go nikt nie czepiał bo jest zwykłym krawężnikiem i miałby problemy.To są zwykli oszuści jak zapłacisz to papierek za kurs dostaniesz.Pan Młynarczyk niech się weźmie za pilnowanie krawężników bo rozmawiać z nim nie ma o czym bo się nie zna .Chyba ze o sterydach .Taki z niego cwaniaczek a gada ze był mobbingowany jak z pracy die wykręcił zwolnieniami to nic dziwnego że wylądował na krawezniku

Wiesz czy łatwo jest dostać premię w firmie Kuguar Security Sp. z o.o. czy wymaga to jednak sporo wysiłku? Napisz nam jak wygląda u nich praca! Twoja opinia się liczy!

Zostaw opinię o Kuguar Security Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuguar Security Sp. z o.o.