Opinie o Bliska (PKN Orlen) w Płock

Marka ORLEN wyceniana jest na 4,4 mld zł. PKN ORLEN SA jest jedynym polskim przedsiębiorstwem notowanym na liście 500 największych firm świata magazynu "Fortune". Spółka zajmuje się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy (główne produkty) oraz paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Jest wielokrotnym liderem: przerobu ropy w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, posiadającym rafinerie zlokalizowane w Polsce, Czechach i na Litwie; produkcji petrochemikaliów, które stanowią podstawowy surowiec dla licznej grupy firm chemicznych; rynku detalicznej sprzedaży paliw w Polsce, dzięki sieci ponad 1750 stacji paliwowych. ORLEN jest również właścicielem spółki wydobywczej w Kanadzie (Orlen Upstream Canada Ltd.) i jednym z kluczowych właścicieli koncesji na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce. Obecnie inwestując w energetykę buduje we Włocławku i Płocku elektrociepłownie parowo-gazowe.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen w Płock

Kierowniczka psp

Wy się tu kłócicie o jakieś głupie ankiety, a za niedługo to nasze miejsca PSP będą zajmować Ukrajincy i zatrudniać swojich z Ukrajiny a nie polakow

polka
@Kierowniczka psp

Mogę być nawet służąca dla Ukraińców byleby mieć pracę

Były prowadzący
@Kierowniczka psp

Zaczyna Pani napuszczac na Ukraińców? Daje się Pani wykorzystywać orlenowi a napuszcza na innych..... wstyd

Narzekacie

Narzekacie że firma ma źle wpisy i niska ocenę. Czyja to jest wina ? Dlaczego inne firmy mają dobrą opinię? Zawsze znajdą się narzekacze ale mają dobrą opinię. U nas macie na tacy dowód że ludziom nie pracuje się dobrze. Gdyby zarząd traktował swoich ludzi poważnie nie było by tak. Ale nie będzie bo firma jest związana z polityką a co za tym.idzie dobre posady są na niewiadomy, krótki czas i każdy patrzy na swój portfel i premie. Jakbyście dali prowadzącym i pracownikom normalne pensję to i opinia uległaby zmianie. Nikt nie mówi o pieniądzach z kosmosu ani nawet konkurencyjnych. Wystarczyłyby zarobki które mają kierownicy w innych firmach związanych z handlem. 5500 netto plus normalna premia od sprzedaży jak w większości firm a nie jak u nas od planu i gdy da ktoś plan niemierzalny to nie weźmie ani złotówki premii gdzie sprzedawał cały miesiąc. Nie wspominając o naszych pracownikach na stacji gdzie ich pensja w dzisiejszym życiu to niewolnictwo. Lada chwila tak samo będzie z prowadzącymi bo wszystko drożeje a 3400 na rękę plus premie to mają kasjerzy i magazynierzy w marketach. Taka płaca to wstyd i firma dobrze o tym wie od lat. Prowadzący zrealizuje aspekty planowe z ludźmi na 120% a jego premia będzie 600 brutto po odliczeniu podatku dochodowego zostaje pasztet a nie premia za milion obowiązków i co róż to nowych widzi mi się. Co Menager to nowe widzi mi się na gębę bez papieru. Nasza odpowiedzialność za wartość 5 milionów, kradzieże, towar, zamówienia, personel, standardy zza dinozaura, lekarze , urlopy, L4 ITd itd , zamówienia, raporty, ankiety, planogramy , senty i setki innych. Nie ma w co w ręce włożyć. Obowiązków co chwilę więcej a płaca stoi. Nie wspomnimy i talentach których przyjmujecie w centrali. Kiedyś promocja była zaplanowana od a do z, towar dostępny i zero beldow. Teraz jak nie braknie materiałów , to towar promocyjny nie da się zamówić , a to kupon nie działa a to planogramy zmieniają co tydzień i ledwie towar przyjdzie już trzeba dać go na wyprzedaż bo po tygodniu nowy. Coraz większy bałagan w firmie. Teraz jest rynek pracownika a nie pracodawcy i przy inflacji jeszcze trochę będą płakać bo już nie ma chętnych do prowadzenia stacji a będzie tylko gorzej. Na takie rzeczy mogła firma sobie pozwolić dekade temu nie teraz. Te czasy się kończą nikt nie będzie (usunięte przez administratora) tym bardziej że firmy konkurencyjne związane z handlem oferują lepsze zarobki, mniejsze obowiązki, normalne umowy gdzie człowiek będzie miał jakąś emeryturę w porównaniu z prowadzącym i urlop. Firmy stawiają na ludzi którzy na nich pracuja i przynoszą zyski. Tutaj na poziomie stacji tak nie jest. Może jest ale w centrali. Stacja jest dodatkiem który tańczy pod co róż to nowe widzi mi się . Co nowy to musi się wykazać żeby umowę mu przedłużyli i kombinuje wprowadza byle co byleby u góry łykali jak pelikany a że na stacji to nie funkcjonuje to nie ważne bo po co to zweryfikować. Róbcie dalej .. ludzie powoli mają dość a poziom narzekania jest ogromny. Obudzicie się jak nie będzie miał kto wam prowadzi 70stronnego cyrku obowiązków za zarobki kasjera z Lidla.

@Narzekacie

Święty wpis. Tyle że wyżej nic to nie da. Dalej patrza na swój czubek nosa. Dopiero obudzą się jak ktoś wyżej napisał. Normalna firma reaguje i pomaga tutaj czekają aż Titanic będzie na dnie

Lola
@Narzekacie

Brawa. Krótko, prawdziwie i na temat

@Narzekacie

Wiesz dlaczego tak jest. Za to co się dzieje na stacjach należy winić tylko psp i jego pracowników nikogo więcej. Godzą się na takie traktowanie to firma ich tak traktuje. Proste. Jeśli ktoś nie szanuje sam siebie to trudno oczekiwać że ktoś inny będzie. Odszedłem z Orlenu ponieważ nie podobało mi się jak firma mnie traktuje i moich pracowników Powiedziałem o tym ms i kr. Stwierdzili że nie są w stanie zmienić tego co mi się nie podoba, więc się rozstaliśmy sie. Wielu moich znajomych w tym samym czasie odeszło ale wielu zostało. Ci co zostali zgodzili się na aktualne warunki. Non stop od nich słyszałem i słyszę że sytuacja życiowa, kredyty, rodzina,dzieci i tym podobne rzeczy im na to nie pozwalają. Wszystko to dotyczy i mnie chyba jak każdego dorosłego człowieka w sile wieku. Różnica jest taka że ja zamiast narzekać podwijalem rękawy i brałem się do pracy aby coś zmienić. Teraz pracuje na umowę o pracę, mam do dyspozycji samochód służbowy, premie świąteczne, grusze, dodatki na dzieci itp. A znajomi na stacjach ciągle narzekają jak to orlen ich źle traktuje i sytuacja życiowa im nie pozwala na zmiany. Dużo łatwiej jest znaleźć milion wymówek niż ruszyć (usunięte przez administratora). W dzisiejszych czasach zmiana pracy na lepszą to nie jest problem.

@Byly_prowadzacy

Wystarczyłoby że wszyscy w jednym czasie rzuciliby wypowiedzenia. Wtedy firma leży. Lata lecą, firmy się rozwijają zaczynają traktować ludzi poważnie i stawiać na nich. A tutaj odwrotnie. Może tutaj ten model się cofa zamiast gonić konkurencję...

@Byly_prowadzacy

I dokładnie tak jest jak mówisz. Ci co tu tak skomlą na firmę sami dla niej pracują i nic nie robią aby coś zmienić. Tacy malkontenci i hipokryci.

Psp

Młodym łatwiej jest zmienić szybko pracę na podobnym stanowisku. Natomiast starszym ciężej to po pierwsze a po drugie są ludzie którzy naprawdę szanują tą pracę mimo hipokryzji właśnie folwarkowych KR z MS- nie wszyscy bo normalni też są też w firmie. Robią co się da, wyniki widać w ich idiotycznych tabelkach a w zamian są na siłę szukane pierdoły które nawet nie powinny mieć miejsca przez co człowiek zamiast spokojnie pracować wygląda czy nie jedzie dobrodziej który ci wynajdzie papierek na końcu stacji w trawie który zabierze 10 % w ankiecie. Pogratulować tym co skonstruowali wagi w tych ankietach sfa i tajemniczym kliencie. Wagi zawyżone dające wynik jak w (usunięte przez administratora). Firmy szanują ludzi którzy pracują długo i spełniają wyniki , tutaj siła chcą ucierać nosa a zarobki jak stały i nie nadążały za ilością obowiązków i inflacja tak dalej nie nadążają.

@Psp

Co ma wiek do zmiany pracy. Jak jesteś obrotny i kumaty to wiek nie jest przeszkodą, więc zasłanianie się wiekiem nie jest wyjaśnieniem.

@Psp

Wiesz co jest najcenniejszą wartością każdego człowieka? Czas. Wiesz dlaczego, ponieważ z każdym przeżytym dniem zostaje ci go coraz mniej. Dlatego im jesteś starszy tym powinien on być dla ciebie coraz cenniejszy. Teraz odpowiedź sobie na pytanie czy warto marnować czas którego masz coraz mniej dla firmy która cię nie szanuje i nigdy nie będzie szanowala i w której doskonale wiesz że lepiej nie będzie?. Czy lepiej zacząć nawet od nowa w innej firmie. W której jest zupełnie inne podejście do człowieka, w której jedyna forma zatrudnienia jest umowa o pracę. A każda minuta pracy powyżej ustawowego czasu jest płacona extra. W której firma proponuje ci pakiet ubezpieczenia dla ciebie i twojej rodziny w ramach zatrudnienia. W której premia świąteczna jest czym tak normalnym jak wypłata. I cała masa innych dodatków o których teraz nie pamiętam. Każdy ma w sobie strach przed zmianą. Ale warto ten strach przezwyciężyć aby zrozumieć ile rzeczy jest nie tak w Orlenie który chwali się że jest najlepsza firma w Polsce. Pracuje teraz w dużo spokojniejszej atmosferze, zarabiam więcej niż na Orlenie, nikt nie wymaga ode mnie jakich bzdur lub rzeczy które są poza moim zasięgiem. Teraz z perspektywy nowej pracy ta ciągła gonitwa w Orlenie była bez sensu, bo nic z niej nie wynikało. Poświęciłem Orlenowi kilkanaście lat swojego życia i tak naprawdę poza jakimś tam zabezpieczeniem finansowym to nic nie osiagnolem. Jeśli te wszystkie lata zapału i pracy poświęciłbym aktualnej firmie byłbym na zupełnie innym stanowisku. A tak jestem gdzie jestem, ale jest i tak bez porównania lepiej niż na orlenie. Do wszystkich pamiętajcie każdy ma tylko jedno życie i zdrowie i bardzo rzadko toczy się ono po naszej myśli. Zastanówcie się z czym zostaniecie jeśli wydarzy się coś na co nie byliście przygotowani. Jakie zabezpieczenie daje wam Orlen na wypadek takich zdarzeń? Na przykładzie moich znajomych którym w pewnym momencie podwinęła się noga mogę powiedzieć że żadne. Orlen nie pomoże wam w niczym, mało tego obciąży was za każdą najdrobniejsza rzecz jaką macie na stanie a której nie będziecie mogli wykazać fizycznie podczas inwentaryzacji.

Psp

Nieprawda. Nie ma znaczenia do jaki$ 45 lat. Później firmy już niechętnie patrzą na przyjęcia starszych w stanowiskach kierowniczych

Psp1
@Byly_prowadzacy

Dokładnie. Nic dodać nic ująć. Z osób które odeszły żadna nie żałowała. Tu liczy się cyfra a nie człowiek i jego zaangażowanie. W dodatku awans kończy się na poziomie prowadzącego stacje

@Psp

Zawsze możesz dorobić swoją dupcią jak ja. Naucz się tańczyć miej stylowe przebranie na przykład tylko kapelusz kowboja wywijaj ostro dupcią i dawaj do gorącego pieszczenia i masowania oraz ostrych klapsów to sobie dorobisz nawet jak masz 45 lat ale jędrna dupcię skłonną do ostrych heblowan

Zawstydzona
@Psp1

Ja odeszłam i żałowałam. Wróciłam na kolanach z prośbą o pracę zaznaczając że mogę robić za pół minimalnej. Firma niestety ku mojemu wstydowi była tak wyrozumiała, że dała mi minimalna. Zarabiam dobrą minimalną na którą nie zasługuje

@Jaro

Widać ty tak stale robisz ułomie niewyżyty

Psp1
@Zawstydzona

Od razu widać że to jaro. Wrócił , chyba pod biurko. Nikt nie wraca jak zobaczy realia że są normalne firmy

@Narzekacie

Brawo za wpis. Więcej takich ludzi . Nie bójcie się, po to jest to forum. Piszcie prawdę nie dajcie zostawiać propagandy o rzekomej wspaniałej pracy i tysiącach chętnych których nie ma. Stacje ledwo zipia bo ludzie mają honor i nie chcą pracować za takie pieniądze. To samo będzie z PSP.

Zszokowana PSP
@Psp

Taaa wczoraj przyszło mnie 48 osób pytać się o pracę na stacji chcieli na zlecenie załamałam ręce i powiedziałam że niestety nie ma tyle jest chętnych.

@Zszokowana PSP

Takich jak ty powinii wsadzić właśnie na stacje na zleceniu za najniższą. Co za naród . Skąd ta zawiść , cynizm. Propaganda. Oby jak najmniej takich ludzi jak ty na swiecie. Orlen piszczy prosi się prowadzących żeby wsparli czy jakiś pracownik nada się na prowadzenie stacji a ty piszesz głupoty że kolejki pod stacjami. Świetny macie plan naprawczy tego co rozwaliliscie haha

Polo
@Narzekacie

Dokładnie. Warunki stoją w miejscu. Wszystko drożeje , konkurencja zwiększa pensje od lat a tu .... Żal. Obnizone progi w listopadzie po kilku latach gdzie przy planie niemierzalnym robisz za krajowa

Bolo
@Narzekacie

To jest nic teraz jeszcze aneksy w górę żeby robić za podstawę jak (usunięte przez administratora)

@Bolo

No aneksy, plany w górę. Chcą żeby pracować za podstawę. To jakiś nowy model (usunięte przez administratora) ?

Monsia
@Narzekacie

Sprawdźcie swoje plany. W podstawach zarządzania uczy się o mierzalnych ,realnych i ambitnych planach. Jeżeli ktoś ma dynamikę sprzedaży na danym aspekcie 120 % to znaczy że o 20 % lepiej sprzedaje niż rok temu a przy tym prognoza realizacji planu 68% ? To znaczy że plan jest z kosmosu. Gołym okiem widać jak inteligentni ludzie pracują w centrali i tworzą plany dla stacji. Brak słów. Specjaliści... Dziecko by to lepiej zrobiło. Teraz daliście jeszcze aneksy kolejne i mało tego jeszcze w górę plany. Uważacie że nagle stanie się cud i stacja sprzeda czegoś drugie tyle ? Zatrudnijcie w końcu kompetentnych ludzi bo skoro stacje się starają , mają wzrosty a premii nie wezmą bo plany są kosmiczne to najwyższy czas byście zaczęli też kontrolować pracowników z centrali a nie tylko stacje. Dość że ludzie nie chcą pracować na stacjach , na prowadzących również mało chętnych to grabicie jeszcze bardziej. To jest ta współpraca i partnerstwo biznesowe ? Myślicie że prowadzący i ich pracownicy będą pracować za podstawę ? To już nie te czasy. Widać po równym roku od aneksów którymi spowodowaliscie fale wypowiedzien chcecie ja ponowić. To się do prasy i tv nadaje jakie są warunki i jakich mają specjalistów. Tak to jest jak się nie pracowało na stacji i nie ma się pojęcia. Nie odróżnia się dynamiki od prognoz. Plany zwiększone po 50-80%. Nie wiem czy jeszcze jest jakaś firma która ma tak inteligentych specjalistów . Brak słów...

@Monsia

U mnie to samo gastro dorzucone 50% to są jakieś żarty. Na sklepie 1/4 .. reszty już nawet pisać nie chce. Nie wiem kto w firmie tworzy plany ale chyba ktoś po zawodowce kto nie potrafi liczyc albo myśli że jak dołoży do planu drugie tyle co stacja sprzedaje to nagle doświadczymy cudu i naród rzuci się na naszą ofertę .

Q
@Narzekacie

Zgadza się wszystko. Można by dopisać jeszcze 10 x tyle. Lepiej nie będzie . Paliwo drożej pol wypłaty zostawia się na dojazd czyli zwraca w zarobku Orlenowi. Jeszcze trochę trzeba będzie pracować za granicą. Nawet prowadzący mają dość bo 1/3 wydają na paliwo a gdzie reszta. Tworzy się powoli niewolnictwo

@Narzekacie

Dramat , połowę zostawić firmie na paliwo to śmiech na sali . Konkurencja daje większe wynagrodzenie a tu Orlen doi tych co się przywiązali i wąchają się zmienić pracę ...

A

Dokladnie

Olek

Dziś podali w mediach ze od 2023 pensja minimalna będzie wynosić 3450 zł. Czyli na stacjach wynagrodzenia będą ciut wyżej od minimalnej jak się zrealizuje plan . Powodzenia

@Olek

I ? Czyli dalej beznadzieja podstawa biedaka plus parę groszy premii które po odliczeniu podatków jest nic nie warta. A w mediach dodali że jeszcze wszystko pójdzie w górę wraz z inflacja i w rzeczywistości będzie jeszcze gorzej niż jest ?

Stacyjna
@Olek

Jak dla mnie to fajnie. Będę więcej zarabiać. Widać że rząd jednak dba o obywateli i podwyższy nam pensję. Ja się cieszę że będę pracowsc na stacji za taką kwotę.

Q
@Stacyjna

Proszę cię chociaż na majówkę trollu wyjdź z tego forum. Z najniższej krajowej połowę wyjeździsz na paliwo na stacje i na chleb ci braknie . Takiego jak ty właśnie powinni wziąć za łeb i dać podstawę jako wynagrodzenie. Cynizm ludzki.

Wdzięczna psp

Dziękuję zarządowi w imieniu psp że mogę prowadzić stację. Ta praca jest nietylko pełna przygód, ale bardzo rozwojowa i dobrze płatna. Zawsze mam mobilne godziny a kontrola zawsze słurzy pomocą. Praca bezproblemowa i nie stresująca. My psp jesteśmy wdzięczni że możemy służyć państwu rozlewając benzynę do samochodów co daje nam satysfakcję bo dzięki temu gospodarka idzie do przodu. Jesteśmy motorem napędowym gospodarki i życia. Dziękuję jeszcze raz.

@Wdzięczna psp

Ja też się pod tym podpisuję.

@Wdzięczna psp

Ja też dziękuję za pracę na stacji to naprawdę fajne wyzwanie

@Wdzięczna psp

Aż mi łzy poleciały z radości i za słowa które sam odczuwam.Dziekuje za te wspaniałe słowa. Praca dla Orlenu to dla mnie szczyt marzeń.

@Psp

Ja się cieszę bo zgłosiłem się do pracy w święta i siedzę sobie na stacji co mnie bardzo cieszy. Wielu było chętnych do pracy w święta ale niewielu zostało wybranych.

Senior
@Jaro

Kocham pracę na stacji. Pracuję już od 48 lat z Orlenem. Zawsze to był mądry wybór którego nigdy nie żałowałem

@Psp

Mi też łzy lecą jak widzę tak niepełnosprawnych intelektualnie na forum którzy szerzą propagandę wspaniałych warunków gorzej niż Putin. Na poziomie małpy.

@Senior

Dobrze że nie od średniowiecza bo tak twoje wpisy wyglądają

Niewdzięczna PSP
@Wdzięczna psp

Wypowiadaj się wyłącznie w swoim imieniu, bo takiego wdzięcznego osła to ze świecą można szukać wśród PSP

Były pracownik staż 27 lat
@Wdzięczna psp

To co napisałeś to jakaś abstrakcja ta firma to (usunięte przez administratora) nie szanujące ludzi ,managerowie nie mają żadnych kompetencji i tylko utrudniają prace na stacjach przez nieustanne raportowanie bzdur które zabierają tylko czas który można przeznaczyć na efektywna pracę. Wszyscy spinaja się o TK tylko wy dostajecie 200 zł brutto a managerowie premie kwartalne wyższe niż prowizja stacji.

Kasjer

Jakieś 15 minut rozmowy i zaproszenie na dzień próbny

Nie pamiętam, ale ogólnie czym się zajmowałem wcześniej co robię teraz.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno

Mam pod sobą 2stacje. Miesięcznie 8700 netto

@Pok stażowy

To ty chyba bardziej PSP niż Pok stażowy

@Pok stażowy

Skoro uważasz że pełną odpowiedzialność za majątek warty ok 10 mln złotych + odpowiedzialność za zdrowie a czasami i życie ok 24 osób + walka ze wszystkimi możliwymi instytucjami panstwowymi rekompensuje ci kwota którą podałeś to ok. Twoja sprawa. Chciałbym cię tylko poinformowac że zarabiam bardzo podobna kwotę pracując na etacie. Nie mając zatrudnionych żadnych osób, mało tego nie mam pod sobą nikogo za którego pracę i wyniki byłbym rozliczany. Moja odpowiedzialność skupia się jedynie na mojej pracy w na sprzęcie który powierzyła mi firma o wartości ok 150 tys zł. Mało tego ponieważ pracuje na etacie to odpowiadam materialnie tylko jeśli pracodawca udowodni mi że celowo uszkodziłem sprzęt w innych przypadkach ryzyko uszkodzeń bierze na siebie pracodawca. Zastanów się czy jeśli w dniu dzisiejszym bkib wystawiło by ci wniosek o zwolnienie z powodu nieprawidłowości to czy wystarczyło by ci tej jednej wypłaty na rozliczenie z orlenem z 2 obiektów. Naprawdę dziwię się ludziom że sami na własne życzenie lądują się w taką odpowiedzialność za tak niskie stawki. Proponuje rozejrzeć się na rynku pracy można znaleźć naprawdę fajna pracę za niezle pieniądze. Moja rada: nie patrzcie na pracę przez pryzmat podstawy jaka oferuje firma ale przez pryzmat jakie dodatki oferuje do wypłaty i czy płaci za nadgodziny. Np moje premie świąteczne są wysokości podstawy co powoduje że mam 14 pensji w roku.

@Byly_prowadzacy

Zgadzam się. Pieniądze są śmieszne w stosunku do obowiązków i odpowiedzialności. Przez kogo ? Przez tych co pracują i się na to godzą. W standardowych firmach kierownik zarabia 5000/6000 plus premie. Tutaj nie wyciągnie 5000 z premia chyba że prowadzi potężną stacje. W dodatku tak jak mówisz na etacie masz emeryturę , płatne nadgodziny, urlop i milion razy mniejsza odpowiedzialność niż tutaj gdzie wszystkich zatrudniasz w swojej działalności. Gdy ktoś zachoruje a nie wyrobisz premii to radź sobie sam dokladaj ze swoich pieniędzy. Ciągle kontrolę wszystkiego co możliwe że aż sami się w tych regułach gubią i jeden coś uważa za stosowne drugi nie. Jedne wielki cyrk.

@Psp

Kilka postów wcześniej napisałem w tej firmie nie zmieni się nic do momentu kiedy PSP nie zacznie szanować samego siebie i cenić swój czas. Orlen jest drugą najbogatsza firma w Polsce. Stać ich aby zapłacić PSP na własnej działalności 20 tys + prowizja dla pracownikow. Ciągle wyniesie ich to mniej niż gdyby zatrudniali wszystkich na etacie w Orlenie. Tylko poco to robić skoro są chętni za 4 tys zł . Mnie niestety dojście do tego zajęło kilkanaście lat, ale w końcu to zrozumiałem i wydostałem się z tej firmy. Mam znajomych którzy za zarządzanie zespołem 20-30osobowym zarabiają 15-20tys złotych miesięcznie. Przyczyn pracują na etacie dla firmy i ludzie którymi zarządzają też są pracownikami firmy. To są stawki rynkowe a nie jakieś wyjątkowe przypadki.

@Byly_prowadzacy

Ja jestem PSP i jest to dla mnie super praca traktuję to jak pasję pieniądze są drugorzędne. Dla mnie to satysfakcja, że mogę pracować dla Orlenu

Bolo
@Psp

Masz racje. PSP powinni w końcu sie zebrać i działać w jednym kierunku. Jednak w firmie większość prowadzących to typowi ,, wazeliniarze ,, MM robią co chcą z PSP i tu tez jest duży problem

Dumna Psp
@Bolo

Nie jestem wazeliniarka bardzo szanuję pracę i jestem z niej dumna, a swojich przełożonych trzeba się słuchać. Praca dla mnie fajna lekka i przyjemna oraz dobrze płatna. Bycie Psp to ogromne wyróżnienie.

@Dumna Psp

Przełożonych? Hm nie wiedziałem że prowadząc własną działalność ma się przełożonych. No chyba że "przełożeni" stosuja umowę zlecenie zamiast umowy o pracę w celu obejścia prawa polskiego, a umowa w rzeczywistości nosi znamiona umowy o prce. Następnym razem zanim coś napiszesz spytaj zleceniodawcę co dokładnie masz napisać, bo ładujesz Orlen na niezła minę.

Dumna Psp
@Byly_prowadzacy

Nie wiem co ty do mnie tu piszesz, bo firma działa zgodnie z przepisami i prawem polskim. Zasady są czyste a ty chyba z konkurencji jesteś że tak szkalujesz tą firmę...

@Dumna Psp

Wyjdz człowieku propagandy z forum. Każdy wie jakie są warunki i dokładnie tutaj to ludzie piszą. Wy piszecie bzdury o wspaniałej pracy i warunkach których nie ma.

Kierownik stacji

Pracuję na stacji która powstała w XIX wieku jako wodopój dla koni. Po przejęciu jej przez Orlen stacja została wyremontowana i nie narzekam na brak klientów. Stacja tak się rozwija że pomyślałem o dobudówce dodatkowego budynku oraz dystrybutorów. Jest masa klientów i wielu chętnych do pracy. Moja załoga uwarza się za szczęściarzy że mogą pracować na stacji. Stanowimy jedną wielką rodzinę i z radością patrzymy na dumnie powiewająca flagę Orlenu.

@Kierownik stacji

Dać ci namiary na psychiatrę ?

@Kierownik stacji

Ja też myślę o rozbudowie stacji. Firma bardzo się rozwija i kolejki samochodów stoją. Kiedy pytam się dlaczego tu ludzie tankują to zawsze otrzymuję miłe odpowiedzi. Bardzo tanio, miła obsługa i patriotyzm, bo Orlen to polska stacja. Ja zatrudniam 26 pracowników e wszyscy są zadowoleni

@Psp

Ja za to zawsze zaspokajam klientów na stacji swoim tyłeczkiem po którym mnie masują niecierpliwi panowie

Psp

Cieszę się że mogę pracować na stacji paliw. Ostatnio za dobrą roczną pracę gdzie normę zawsze wyrwbialam dostałam medal i dyplom oraz premie

Medal propagandy ? Nie ma takich nagród

Kik

Poczekajcie jeszcze chwilę. Inflacja rośnie , drożyzna a u nas zarobki zamiast w górę to w dół. Zaraz reszta otrzyma podwyzszenie planów od maja. Taki skromny prezent żeby było gorzej. I dalej bądźcie naiwni że tu się coś zmieni. Idziesz na 100% planu to przecież tak nie może być trzeba dołożyć plan. Nieważne że dynamika 130% realizacja planu ,100%. Dołożyć więcej Niech robią za podstawę kierownik i załoga...

@Kik

Znowu chcą fale wypowiedzien przez PSP a stacje będą sobie sami prowadzić albo zamykać

Stefan

Najwyższy czas zmotywować kolegów z fachu i odejść do konkurencji. Prowadzenie zaczyna być śmieszne . Pieniądze jak za kasjera biedronki a odpowiedzialność nadaje się do tv. (usunięte przez administratora).

@Stefan

Wielu pracowników ucieka z konkurencji do Orlenu

Zwykła pracownica
@Kik

Cieszmy się z tego co mamy bo zawsze może być gorzej. Niektórzy wegetują a my mamy stałą pracę dzięki której mamy na godne życie

Pani Inzynierka

Przeszłam przez rekrutację i było ciężko. Ufff za mną były tłumy. Jestem dumna, że mogę pracować na stacji paliw mimo że kończyłam doktorat z inżynierii. Teraz prowadzę stację jako psp jestem dumna że wisi u mnie na stacji Orlen.

@Pani Inzynierka

To fajnie bo ja też czuję się dumna.

@Pani Inzynierka

Weź kobieto. Chyba po zawodowce. Nie pisz głupot. Za najniższą nikt nie chce pracować. Prowadzący cały czas zgłaszają problem z doborem kadr przez nieadekwatne zarobki w stosunku do zarobkow

@Psp

I nie podszywaj się pod PSP. Pisanie własnych postów i lubienie ich jest jak lizanie własnych j a j

Zwykła pracownica

Pracuję dopiero dwa tygodnie na stacji. Kierowniczka jest tak zadowolona że dostanę premie za pierwszy miesiąc

Zwykły pracownik
@Zwykła pracownica

To fajnie bo ja dostałem wysoką premie po 2 miesiącach

@
@Zwykła pracownica

a jak premii nie będzie to kierowniczka podzieli się swoją prowizja hahaha

@Zwykły pracownik

A Kali chce jeść . Posty jaskiniowców. Propaganda słabsza niż u Ruskich. Skąd oni was biorą..

Danuta
@Zwykły pracownik

A ile tak właściwie dostałeś?

Zwykły pracownik
@Danuta

1000 zł brutto

anonimka

Prowadzenie stacji jest dla mnie pasją i celem życia. Gdybym nie była PSP to skoczyłabym z mostu do Wisły. Moji pracownicy są bardzo dumni że dla mnie pracują i zawsze chętnie pracują w święta i nie chcą brać urlopów bo sama praca dla nich jest podziękowaniem.

@anonimka

Proponuje skoczyć do Wisły bo za kłamstwa w życiu karma wraca. Za to co piszesz widać że traktujesz ludzi jak zwierzęta. Nihilizm

@
@anonimka

Dumni że dla mnie pracują? Mozesz jesniej napisać tylko bez błędów poproszę

dystans
@Psp

Proszę miejcie trochę dystansu do tego, co inni wypisują. Użytkownik anonimka ewidentnie sobie drwi, a niektórzy na poważnie to biorą.

@dystans

Hehe. No właśnie tylko te nieogarniete łby nie rozumieją sarkazmu, a uważają się za mega inteligentnych...

Już niedługo byly - już były

Nieudolna propagandę mylisz z satkazmem nieogarniety łbie. I Ty może uważasz się za mega inteligentnego? Nie uważam się za mega inteligentnego ale znam różnice między prostacka propaganda a satkazmem.

@Już niedługo byly - już były

A jeżeli komuś się naprawdę podoba praca na stacji i o tym pisze to zaraz go besztacie... Żenada

Już niedługo byly - już były

Boli Cię prawda. Wszyscy na forum widzą chora propagandę i manipulacje a Ty jedyny widzisz sarkazm i motywację. cienko ci wychodzi manipulacja, jesteś cienką faja.

@Już niedługo byly - już były

O jakiej manipulacji bredzisz? Mnie coś boli?Ja mam polewę z takich osłów jak ty wylewający tu swoje frustrację i ból dupci. To wy tu się spinacie i to przeżywacie. Ja tu wchodzę dla beki hehehe biedny osiołku

Pok i sv

Mi się wydaję że przesadzacie, ja jako SV i POK mam 3000 netto na rękę, zwykła stacja w 100 tyś mieście

@Pok i sv

3 tyś netto to niewiele ale ważne, że jesteś zadowolony. W biedronce dają więcej za samo wykladanie towaru ale ważniejsze by być zadowolonym z wypłaty.

Dumna pok
@Pok i sv

Ja uwarzam że to bardzo dużo jak na takie stanowisko.jakbym zarabiała mniej to i tak bym się cieszyła z pracy

@Już niedługo byly - już były

Jak dla mnie te 3 tysiące to bardzo wiele. Dzięki temu mogę wziąć kredyt na budowę domu. Nie zasłużyłem na taką pensję od stacji.

@Dumna pok

Zaraz powiedz że zarabiasz 300 zł i czujesz się bogato

Kredyt ile 1000 zł chyba ... Psychiatra na was czeka

Dumna pok
@Psp

Wystarczyłoby mi 2000 tysionca złotych praca super.

@Już niedługo byly - już były

Chyba szałasu w lesie już odpisywałem może i Tobie albo tobie podobnym przy zarobkach 3000 netto możesz sobie wziąć kredyt na 20000 no może 40000. Ile pracujesz że uzbierales 20% wkładu własnego i naprawdę uważacie że pracownicy stacji są tak zacofani że nie potrafią liczyć, czy wystawiacie sobie laurkę że nie macie możliwości zatrudniać osób na poziomie bez urazy dla naprawdę solidnie pracujących na Sp, ale te wpisy że inżynier doktor itp itd są naprawdę irytujące a już że przy zarobkach 3000 możesz wziąć kredyt na dom gdzie budowa domu wraz z wykończeniem to koszt około 700000 jak nie więcej nie wliczam zakupu działki a rata przy takim kredycie to kwota 2800-3100 więc coś mi tu się nie spina

Psp- prawda od - narzekacie

n

Narzekacie

Cześć...

Witam serdecznie . Jestem pracownikiem Fiata Tychy i mam informacje dotyczące komentarzy chwalących waszą firmę i podszywaniem się pod pracowników, ankieterów i ubliżające innym forumowiczom oraz używaniem ich nicków.To są wpisy PRACOWNIKA GOWORKA ! Tak samo jak na stronie fiata , Amazona i innych firm ,na forum fiata to 90% to wpisy na zlecenie pracownika Goworka !! Pozdrawiam.

Urzędniczka

Pracuję w urzędzie pracy. Ciągle dostaję CV z prośbą o pracę na stacjach. Niektórzy stoją w kolejkach dwie godziny przed otwarciem urzędu. Sama się zastanawiam czy się nie zwolnić i iść pracować na stację.

@Urzędniczka

Ale biadolisz. Te posty pisze jedna i ta sama upośledzoną osoba. Pracujesz w centrali. (usunięte przez administratora)

Psp

Bo firma zamiast zadbać o ludzi i polepszyć warunki to szerzy propagandę na poziomie przedszkola , a ludzie zamiast się odezwać pozwalają by takie coś widniało. Wstyd . Widać lubicie pracować jak (usunięte przez administratora)

Koron czeskich . Benzyniarzu z centrali

Psp

Jak wam nie wstyd . Mam nadzieję że z takim upośledzeniem dzieci nie macie

Psp

Co za brednie. Lecz się na nogi bo na głowę za późno

Ankieterka

Szybka ankieta którą przeprowadziłam wśród pracowników. Na pytanie czy jesteś zadowolony z pracy? 34% bardzo, 38% tak, 15% ocenia średnio ale nie narzeka, 12% nie ma zdania a tylko 7% jest niezadowolona.

@Ankieterka

Jasne. Widziałaś ankietę. W swoim śnie. Stacje żadnych anonimowych ankiet zewnętrznych nie miały

@Psp

Mnie za to ankietowali mężczyźni kiedy robiłem striptiz przebrany za Merlin Monroe i miałem okazję oglądać spore męskie kaktusy i je masować.

Pracownica
@Ankieterka

Pani była już u mnie dwa razy bardzo fachowe podejście ankietowe do każdego pracownika

@Pracownica

Hahahaha. Fajne bujdy. Jak wam nie wstyd. Skąd.sie tacy ludzie biorą....

@Pracownica

Dziękuję za docenienie mojego poświęcenia. Cieszę się że większość pracowników jest zadowolonych z pracy. Firma zawsze jest do dyspozycji pracowników i chętnie wysłuchuje uwag i opinii żeby poprawić ich pracę i byt.

Kiko
@Ankieterka

1. Nie było żadnej ankiety. - ogromne kłamstwo 2. Większość pracowników nie jest zadowolonych - widać to po ciągłej rotacji pracowników na stacjach , braku chętnych za niskie zarobki w stosunku do obowiązków. Ponadto codziennie spływają ogloszenia nowe na prowadzącego stacje nie ma dobrych kandydatów, mało chętnych. Zamiast popracować nad warunkami na stacjach to wola dalej udawać że jest dobrze i pisać kłamliwe wpisy by znów prasa lub nie daj Boże tv nie wrzuciła ich na tapetę 3. Firma nie wysłuchuje uwag. Nie ma gdzie tego nawet kierować. Doprowadzili do takiej sytuacji że choćby zrobili ankietę nikt nie zaznaczy prawdę bo wiedzą że zaraz by go już w pracy nie było. Musiałaby być anonimowa. Uwagi które notorycznie kieruje się do MS w trakcie spotkań , napotykają odpowiedź że mają tyle do gadania co i PSP a góre to nie interesuje. Stowarzyszenie pod wpływem wypowiedzeń chwilowo powstało gdzie dowodzący nie jest nikt z zewnętrznej firmy tylko osoba bliska zarządu. I ucichło... Tak jest od lat. Wszyscy o tym dobrze wiedzą. Natomiast jak piszecie propagandę o ankiecie to naprawdę wam by się przydała ale z firmy która nie zna nikogo w zarządzie i będzie miała odwagę opisać szczerą prawdę w audycie a nie krycie kolegów.

@Ankieterka

No i wyszło 106%. Wbijcie sobie do głowy: wykonanie planu ponad 100% to dobrze, ankieta ponad 100% to nie znasz podstaw statystyki lub twoją inteligencją nie ogarnia podstaw matematyki i statystyki. Proste.

Analityczka
@Już niedługo byly - już były

Nie chcę jej bronić, ale zawsze są widełki w statystykach więc się nie pomyliła o te kilka procent i też pracuję na stacji i ogarniam matematykę.

@Ankieterka

Chcecie wysłuchać uwag pracowników to poczytajcie uważnie to forum i nie będziecie potrzebować żadnych wymyślonych ankiet. Wystarczy odpowiednia etatyzacja i odpowiednie wynagrodzenie, tajemniczy klient to też przeżytek który wprowadził prezes Wróbel

Psp

Po twoich zboczonych wpisach widać jakich mają talentów w centrali. Siegasz dna. Do łopaty się nadajesz

@Analityczka

Widełki? Jest coś takiego jak błąd statystyczny a nie widełki. Logicznie tłumacząc te "widelki" to w ankiecie udział wzięło np 100 osób a wypelniono 106 ankiet. Takie widelki to w krajach totalitarnych mogą byc. Dla przykładu "błąd statystyczny" jest miedzy opiniami z sadazu i suma wynosi Max 100%. Ona się nie pomyliła tylko nie ogarnia statystyki. Napisałaś, że pracujesz na stacji i ogarniasz matematykę ale twój stwierdzenie nie czyni aksjomatu.

Analityczka
@Już niedługo byly - już były

Nie wiem o czym do mnie piszesz, ale 100% może wynosić nawet 200% lub 150%. To jest analityczne jak matematyka. Nie wiem ale dla mnie to się osmieszyles jakiś aksjomat co to wogule jest...

Pok stażowy

Widzę że że po retorycznym wpisie lubisz podszywać się pod kogoś więc doradze ci żebyś nie marnował swojego cennego czasu a że tak lubisz się oddawać to zmień zawód na ten najstarszy na świecie

@Analityczka

Wiem, że nie ogarniasz a się wypowiadasz. Sama się dziewczynko osmieszasz. Piszesz co wiesz a nie wiesz co piszesz.

@Już niedługo byly - już były

Uwielbiam dyrektorskie racuchy i smigany po nagiej dupci napalonymi knagami.

Zbulwersowana
@Ankieterka

Te negatywne komentarze na temat Orlenu musi pisać konkurencja która ma opłacane wpisy. Trzeba być szczęściarzem pracując na samej stacji jako zwykły pracownik. Ostatnio przyjechali do nas turyści ze Szwajcarii i chcieli się zatrudnić. Tak podziwiają firmę która prowadzi stacje. Do mnie wydzwaniają również z różnych stron świata pytając się o pracę.

Prowadząca
@Zbulwersowana

Dobrze Pani napisała. Pełno tu narzekaczy i frustratow którzy bardzo negatywnie oceniają firmę co jest bardzo smutne:(

Prowadzaca
@Zbulwersowana

Nie pisze żadna konkurencja tylko prowadzący których ciągle trzymacie na smyczy. Jak zyski to Orlen. Jak temat pomocy lub normalnych zarobków to już jesteśmy partnerami biznesowymi. Boli was to że jest forum na którym pracujący na stacjach piszą szczerą prawdę a wy od lat nic z tym nie robicie. Jesteście chorzy umysłowo pisząc brednie. Za granicą piekąc chleb mają więcej niż prowadzący w Polsce. Jak można chwalić najniższa krajowa plus premie groszowe lub za prowadzenie stacji 3500 plus parę stów premii brutto ? Wasze wpisy przechodza ludzkie pojęcie głupota do potęgi ntej

Prowadzaca
@Prowadząca

Nie smutne tylko prawdziwe. Dobrze o tym wiesz. Tak samo jak wszyscy wiemy że nie prowadzisz stacji bo nikt przy zdrowych zmysłach prowadząc i wiedząc jak jest nie pisałby takich bzdur.

@Już niedługo byly - już były

Daj namiar na siebie a odwiedzą Cię koledzy z ONR.

Stacyjny
@Prowadzaca

Sam budowałem stację i jestem jej właścicielem dzięki Orlenowi stacja się rozwija i myślę o dalszej rozbudowie i przybudówce. Dzięki mądrej polityce Orlenu i pomocy zarządu mam zyski zarobek dla siebie i pracowników średnio 8-11 tysięcy netto

@Stacyjny

Tyle zarobi jeśli jest ktoś właścicielem Orlenu franczyznu tzn poświęcił swój budynek pod ich szyld. Będąc zwykłym prowadzącym zarabia się 4000

@Stacyjny

Jeśli dobrze zrozumiałem to na prywatnej stacji pod flagami Orlenu zarabia pan dla siebie i swoich pracowników średnio 8-11 tysięcy netto? Jeśli ma pań 3 pracowników to we czwórkę macie średnio 2- 2,75 tyś netto. Cienka sciema chłopcy i dziewczęta z Bielanskiej. Ogarnijcie podstawy a potem twórzcie wiarygodną propagandę. Wstyd.

Pracownica
@Już niedługo byly - już były

Z tego co ja słyszałam to dużo osób ucieka z konkurencji do Orlenu ze względu na to stabilność zarobków i awanse oraz premie.

@Pracownica

Jakie awanse słucham ?? Kpina... Premie? Ktoś wyżej opisał jak raza. Nie znam nikogo kto przyszedł z konkurencji do Orlenu. Za to znam sporo ludzi którzy z Orlenu przeszli do innych właśnie stacji i chwała że kasa trochę lepsza i święty spokój a nie szukanie na siłę zakurzonej ścierki i innych (usunięte przez administratora)

@Psp

Ja dostałem lepszą propozycje pracy płaconą podwójnie więcej, ale Orlenu nie zostawiłem. Dla mnie to więcej niż praca.

@Jaro

Z przeprowadzonej ankiety wynika, że kłamiesz jak premier.

Hgf

Święta prawda

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen - Płock

• Jak się pracuje w PKN Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy PKN Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 872.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 799, z czego 215 to opinie pozytywne, 288 to opinie negatywne, a 296 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKN Orlen?

Kandydaci do pracy w PKN Orlen napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKN Orlen
1.8/5 Na podstawie 627 ocen.

PKN Orlen