Opinie o Mega Sierpc Sp. z o.o. w Sierpc

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mega Sierpc Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mega Sierpc Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega Sierpc Sp. z o.o. w Sierpc

Pytanie
 Pytanie

Czy w Mega Sierpc Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Patryk
Pracownik
@Pracownik

Podejście szefostwa żenujące. Pracownicy karani lub straszeni karami finansowymi za głupoty, jak chociażby zatrzymanie się samochodem służbowym obok swojego prywatnego na dwie minuty ,po to żeby wypakować torbę po powrocie z trasy ....

anonim Nowy wpis
Inne

Zauważyłem to stwierdzenie, że premie są ucinane i zastanawiam się których stanowisk mogłoby to tak w ogóle dotyczyć. Ja tu jestem z oferta na myjnię a w niej nie pisali, żeby taki system występował. Jest sama podstawa tylko? Ciekawe ile wyniesie

Koordynator warsztatu Nowy wpis
Pracownik

Nie polecam pracy w tej formie. Tak jak już wcześniej opisywali kierowcy, strasznie obcinają te niby "premie' Co chwilę ktoś nowy się zatrudnia i zwalnia i tak wkoło bo nikt normalny tam długo nie popracuje.

anonim Nowy wpis
Inne

Ja to chyba już na czasie jednak nie jestem, bo nie rozumiem tego ostatniego komentarza… co z tymi premiami w praktyce się dzieje teraz? może ktoś szerzej wyjaśnić? Pokazywała mi się oferta od pracodawcy dla kierownika stacji chciałem spojrzeć przy jakiś warunkach się pracuje na te 7 tys z opisu ale z perspektywy kierownika opinii jeszcze nikt nie stawiał? Są małe rotacje?

anonim Nowy wpis
Inne

Ktoś tu się pytał jakiś czas temu o prace koordynatora zespołu. Czy to jest to samo stanowisko co koordynator działu warsztatu po prostu? na stronie widzę ogłoszenie z takim tytułem i zastanawiam się czy mamy podobna ofertę teraz na myśli. Doświadczenie znalazło się w mile widzianych, czy ono wpływa w ogóle na zarobki? są negocjowalne czy raczej to samo każdy będzie miał na starcie?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko zatrudnimy kierowców C+E w firmie Mega Sierpc Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Gdynia
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
(51 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektromechanik
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(47 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Inżynier Serwisu Obrabiarek Laserowych
Leszno
Polscy Inżynierowie Rafał Janowski
(3 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy w Mega Sierpc Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Odpowiedz
Pracownik
@Pytanie

Nic nie daja

Agnieszka
Inne
@Odpowiedz

Serio nic? To czym innym tutaj pokazują, że ludzi doceniają czy coś?

Cccc
Pracownik
@Pytanie

Nie, w medze nie mco liczyć na takie akcje. Oszczędzają na wszystkim. A przede wszystkim na pracownikach.

Pracownik
Kandydat
@Pytanie

Jak sam sobie kupisz, to będziesz miał paczki. Socjal zabiera szef, tak jak ciężko zarobione pieniądze. Kierowca międzynarodowy za 5500zl miesięcznie na czysto. Złodziejstwo w biały dzień, plus obciążenia za paliwo.

Patryk
Pracownik
@Pracownik

Podejście szefostwa żenujące. Pracownicy karani lub straszeni karami finansowymi za głupoty, jak chociażby zatrzymanie się samochodem służbowym obok swojego prywatnego na dwie minuty ,po to żeby wypakować torbę po powrocie z trasy ....

Administrator

Szukam pracy na Automatyk. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Mega Sierpc Sp. z o.o.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 9400 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

Były
Były pracownik

Nie polecam pracy w Firmie Mega Sierpc ponieważ właściciele to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) którzy (usunięte przez administratora) kierowców z pensji rzekomo za paliwo a co my pijemy te paliwo, obiecują stawki dzienne na kraj czy za granicę ale to nie jest adekwatne do wypłaty. Karma już wróciła do jednego z właścicieli tak jak postępował z kierowcami czas na następnego, dzięki kierowcom ta firma istnieje bo oni sami to mogą się tylko zesrać. Kierowcy nie dajcie się i nie pozwólcie się okradać jest tyle pracy że każdy coś dla siebie znajdzie tak jak ja znalazłem pracę za którą mam sprawiedliwie płacone pieniądze a nie zabierane za ciężką pracę, poświęcenie jakie my kierowcy wykonujemy. Z poważaniem

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Mega Sierpc Sp. z o.o.?

1
Dno
Kandydat
 Pytanie
@Pytanie

Cenione wartości? Nic takiego tu nie ma. Tylko zarobek firmy

Lidia
Inne

Widzę że dodane tutaj opinie o tym przedsiębiorstwie wydają się być jednak trochę sprzeczne. Szczerze, zastanawia mnie ta rozbieżność. Także dużo z tych wpisów zostało dodane jakiś czas temu. Dlatego może ktoś obecnych pracowników napisze coś więcej o pracy w tej firmie w czasach epidemii oraz na jakie wynagrodzenie i jaką umowę można teraz liczyć?

Cccc
Pracownik
 Pytanie
@Lidia

Zależy na jakim stanowisku jesteś. Kierowcy faktycznie nie mają źle. Chociaż za byle pierdołę ucinają im pensje. Stacjonarmi mają dużo gorzej. Wieczna roszada wynika z tego że nikt nie chce się bawić w bagnie jakim jest ta firma. Umowa? Teraz na początek to najlepiej tylko zlecenie bo taniej, a oszczędności trzeba szukać. Tylko czemu na ludziach? Bo tam najłatwiej.

Beba
Inne

Witam kierowców. Czy pracował ktoś w tej firmie jako kierowca ADR , jakie są tam zarobki i wogole atmosfera pracy

Bolo
Kandydat
 Pytanie

Witam :) Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku kierowcy cysterny? Ile godzin dziennie pracuje się?

Damian
Inne
@Bolo

Nie wiem czy konkretnie na tym stanowisku ale ktoś tu pisał ze jest najniższa krajowa. Może teraz coś się zmieniło szczególnie dla kierowców którzy z reguły mają stawkę za trasę. Napiszesz jak się dowiesz?

kandydat1
Kandydat
@Damian

Stawkę ma każdy inną. Trzeba samemu iść na rozmowę.

Kandydat
Kandydat
@Damian

Odbyłem rozmowę na kierowcę C+E. Wyjazdy 12 dni w trasie później około 4 dni w trasie. Kasa podobno na poziomie 8-9 tysi miesięcznie. Wszystko na konto. Auta podobno dość świeże. Jedyna wada - brak przypisanego auta. No i druga sprawa, że poczta pantoflową doszły mnie słuchy,że szef ma swoje spojrzenie i potrafi obciąć z pensji za nic. Ale jak wszedł ten cały pakiet mobilności to za bardzo chyba nie będzie miał jak obciąć. Chyba pójdę na miesiąc sprawdzić jak jest o wtedy wypowiem się na nowo

Maja
Inne
@kandydat1

Czyli można sobie negocjować tak? A to zależy od doświadczenia czy od dobrej gadki:p?

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

K.k
Pracownik

Mieli dobrych ludzi to nie szanowali. Pracownicy byli na czas byli prowici

4
Gad
Kandydat

Tam nikt nie wytrzyma będą sami kierownicy pracować. Za taką kasę niech sami robią. Najniższą krajową i święta za free. (usunięte przez administratora) ich.

Brat
Pracownik
@K.k

Tam nikt nie jest szanowanych.

Damian
@Gad

Tak mało płacą? Nic więcej ponad najniższą krajową czy to tylko stawka na początek? Weź napisz bo chciałem wysłać CV ale teraz się zastanawiam czy warto jak nie można zarobić.

Były pracownik
Były pracownik
@Damian

Najniższa krajowa i ani grosza więcej. Po pół roku pracy dołożył 100zł wszystkie święta pracujące niedzielę tak samo tylko kierownik ma wolne wszystkie weekendy.

Ryszard
@Były pracownik

Rozumiem, że ta najniższa krajowa to w oparciu o umowę o pracę jest? Czy jest ona zawierana na czas określony czy nieokreślony? No chyba, że macie umowę zlecenie?

Były pracownik
Były pracownik
@Ryszard

Pierwsza umowa o prace na miesiąc jeśli im się spodobasz będziesz robił za wszystkich i siedział cicho to następną dostaniesz na rok.

Damian
@Były pracownik

Czyi umowa ok, a co z benefitami? Jest tu jakiś socjal np, prywatna opieka lekarska? Bo na tym by mi zależało.

Bolo
Pracownik
 Pytanie

Witam :) Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku kierowcy cysterny? Ile godzin dziennie pracuje się?

Byly pracownik
Pracownik

Tak zgadzam się baton na kierownika najlepszy pracownik myjni. Miałem beczkę do umycia na 6 rano a on przyjechał 5.20 i powiedział pamiętam te słowa wjezdzaj na mycie bo tobie się spieszy ja pracuję od 6 i 30 minut mnie nie zbawi a już miałem załadowac i wracać do domu i t były święta wielkanocne. To on powinien tam być kierownikiem bo dobrą robotę robi. Polecam batona myjnia mega !!!!!!!!!!

4
Pytanie
 Pytanie

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Mega Sierpc Sp. z o.o. na stanowisko Sekretarka/Sekretarz? Pojawiło się 29 sierpnia na Lento.pl. Planujecie na nie aplikować?

Ludzie na bramach wiszu
Były pracownik
@Pytanie

Nie! Z jakiegoś powodu się ludzie zwalniają z tej wspaniałej firmy. MEGA SIERPC Sp. z najniższa krajową. - tak powinna brzmieć nazwa firmy.

2
Reksio
Pracownik

Lepszej firmy jak mega nie znajdziesz w promieniu setki kilometrów a jak komuś sie robić niechce to na ciecia iść

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Mega Sierpc Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Gekon
Pracownik
@Pytanie

Raczej do odbioru i to 1:1. (usunięte przez administratora) niema komu robić w tej piekarni(roszada ludzi jak w firmie rekrutacyjnej :D). Daj sobie spokój chyba że nie masz wyboru z zewnątrz wygląda pięknie a wewnątrz (usunięte przez administratora)

Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie

Chyba Ci się firmy pomyliły.. Albo jesteś tam kierowca bo kierowcy nie mają źle (praca czysta, auta zadbane, pieniądze godziwe bo państwo narzuca pewne kwoty w innym wypadku też by was kroili na wszystkie możliwe sposoby). Zapytaj pracowników stacjonarnych kiedy mieli jakieś podwyżki? Jedynie mozna mieć odcięte na wypłatę za jakąś bzdure(non stop tylko jesteś straszony ze będziesz za coś płacił). Roszada pracowników większa niż klientow na stacji paliw każdy przychodzi na 1-3 msc i ucieka jak zobaczy co się tu dzieje. Na umowie najniższa krajowa + nagroda której możesz nie zobaczyć bo akurat deszcz spadł.

1
Mirosław
Inne
@Były pracownik

Piszesz, że kierowcy zatrudnieni w firmie Mega Sierpc mają dobre warunki pracy i są one o wiele lepsze od tych, które mają pracownicy stacjonarni. Z czego wynika taka rozbieżność w przypadku konkretnych stanowisk? Pracodawca bardziej ceni osoby zatrudnione na stanowisku kierowcy? Napisz coś więcej, proszę.

Dodek
Inne

Dobrze się pracuje i na zarobki nie ma powodu żeby narzekać więc i na forum jest raczej spokojnie.

Anonim
Inne
 Problem

Często w lelicach mylem soloweczke i czesto nie było cisnienia i dobrej chemii, ktora by doczyscila auto. Zrobilem dwa podejscia, drugie jest lepsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Sierpc Sp. z o.o. - Sierpc

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Mega Sierpc Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Mega Sierpc Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Mega Sierpc Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mega Sierpc Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Wróblewskiego 2 a
  09-200 Sierpc
 • NIP: 7761001376 REGON: 610220548 KRS: 0000371999
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Mega Sierpc Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii