Opinie o Koksownia Przyjażń Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Koksownia Przyjażń Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Koksownia Przyjażń Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koksownia Przyjażń Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

koksownik

wiele osob moze by i zlozylo cv ale po 1 primo nikomu nie chce sie drukowac setki formularzy i ich wypelniac. po drugie primo nikomu sie nie chce jechac tego zawozic albo isc na poczte i wysylac. po trzecie primo nikomu nie chce sie jechac do zabrza na rozmowe skoro praca w dabrowie. pobudka to nie PRL tylko teraz za pomoca paru klikniec sie aplikuje w sieci i rozmowa wstepna np telefonicznie. ale to beton to nie ma sie co dziwic. zreszta kto by chcial w tym (usunięte przez administratora) robic. potwierdzam bez znajomosci sie nie dostaniesz. koksownia udaje ze rekrutuje na swoich stronkach a kandydat udaje ze aplikuje. nikomu nie zalezy. wystarczy przeczytac wszystkie wpisy i juz odechciewa sie tam aplikowac a tym bardziej pracowac. a to dalej syfi i placi kary i tyle. razem z huta katowice to juz powinni dawno zaorac plus kopalnie. tam tylko opieprzaja sie i pija. oby jakos do emerytury. dostaniesz na poczatek max 2500 netto i ch.j i czesc.

@koksownik

Takie kocopoły chłopie gadasz, że się słuchać Ciebie nie da:) Widać, że frustrata z Ciebie bo się nie dostałeś. Zarobki przynajmniej na piecach bardzo wysokie i konkurencyjne, kierownicy w porządku, wystarczy nie lecieć w (usunięte przez administratora).

Witam. Może ktoś z pracowników jsw koksowania Zabrze podzieli się informacjami. Jestem zainteresowany podjęciem zatrudnienia na stanowisku koksowniczy drzwiowy. Jaki start na podstawie brutto ? Czy jest na tym stanowisku dodatek szkodliwy ? Jak wygląda sprawa z ze stażem i wczasami pod gruszą ? Czy praca jest mocno szkodliwa ?

@PracownikKoksu

Wiem też od znajomych którzy tam pracują i niewiem czy to prawda czy nie .....ale były podobno odgórnie 2 podwyżki ...coś w marcu i we wrześniu po 500 zł czyli w sumie 1000 było podwyżki .....to zakład tak daje dla wszystkich takie podwyżki ?

Zarobki w biurze

Z pit za ub rok wyszlo mi ok 100tys brutto. Podzielic to przez 12 miesiecy mamy okolo 8333 brutto miesiecznie. Pomnozyc przez ok 0.7 i mamy ok 5833zl netto czyli na reke na miesiac. Jezeli ktos mowi ze to malo za pierdzenie w stolek to niech idzie do ... Brembo.

@@Bronisław

Jaką stawkę Ci proponowali?

nn Nowy wpis

nieee zrembud , mysle że to jakis dział wodny na koksowni, jest tam taki wydział ?

Piotrek

Witam, czy ktoś mógłby mi przedstawić, co się naprawdę wydarzyło we wrześniu 2022r., na Koksowni Przyjaźń? Dużo materiałów można znaleźć w internecie, m.in. zdjęcia z wybuchu pyłu węglowego, ale brak jakichkolwiek informacji co było przyczyna tego zajścia. Co się tam stało?

Nick Nowy wpis
@Piotrek

Na weglowni pewnie cos sie stalo z wentylatorami czy odciagami i (usunięte przez administratora) caly budynek bo tam mlyny miela i powstaje pyl weglowy. Poszla gdzies iskra i bum. Reszte sam sobie dopowiedz. To bylo przed 15.00 czyli zmiana brygad.. Kilka osob rannych i 1 osoba zmarla. Prokurator sie tym zajmuje. Nie wiem czy to juz zostalo wyjasnione. Zaniedbania z wielu lat. Nikt nie poniosl konsekwencji. Na stronce jsw koks szukaj info na ten temat ale tam bedzie propaganda. Teraz tam wszystko remontuja ale chyba jeszcze nie zakonczyli.

Rambo

Witam, przeczytałem mnóstwo komentarzy i ciężko sobie wyrobić zdanie. Jaka pensja brutto jest oferowana na dziś(podstawa + dodatki)?? Jakich stawek można się spodziewać po roku a w ostateczności po 5 latach?? Czy rzeczywiście jest taki (usunięte przez administratora) jak tu piszą?? Jeśli można prosić o szczere odpowiedzi będę wdzięczny Pozdrawiam

@Rambo

Witam podstawy jest 4 tys brutto dodatek brygadowy 1100 plus premia 500 i szkodliwe zależne od wydziału na piecach 1000 brutto ale tam nie polecam robić szkodliwe i ludzie nie przyjemni

@PracownikKoksu

A jest szansa na podwyżki? Po jakim czasie ? Ile można dostać podwyżki po przedłużeniu umowy?

@Zainteresowany

Pierwsza podwyżka po 2 latach a następna dopiero po 5 latach

zainteresowany
@PracownikKoksu

ile takiej podwyżki mozna dostać po 2 latach ?

pracownik koks

1000 zł ??? ja dostałem podwyzki 400 zł tylko :-(

Jula
@PracownikKoksu

Ale to razem z jakimś awansem czy tak po prostu? Bo czasem firmy jednak jakoś rozwój też oferują dla pracowników poza samą podwyżką. Można tam liczyć na awans ? Mam na myśli też takie szeregowe stanowiska.

nowy
@PracownikKoksu

dzień dobry, mam pytanko do państwa po ile latach przepracowania w KOKS będzie mi sie należał Jubilat ogółnie 20 lat pracy , czy trzeba przeracować na koks jakis czas by to dostać, jest jakaś karencja? pracuje tam 2 lata a jubilat 20 lat mam w nastepnym roku

Przyjaźń

Od stycznia jest 4300.

@Przyjaźń

To nie podwyższyli zbyt dużo. A jaką masz umowę? Można dostać na czas nieokreślony? Czy trzeba przepracować jakiś czas na takich terminowych zawieranych na rok lub dwa?

Witam jaka jest wysokość bonów żywieniowych w zakładzie koksownia Jadwiga?

Magazynier

PS. powyższa opinia dotyczy ,,Koksownia Jadwiga Zabrze''

PS. powyższa opinia dotyczy ,,Koksownia Jadwiga Zabrze''

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno
Archangel de Jesus Montoya

Nie przedluzaja ludziom w biurach umow bo delegaci zwiazkowi wciskaja na to miejsce swoich pociotkow. Zgroza

Rambo

Panowie, warto przyjść na koksy czy szukać czegoś innego. Rozchodzi się głównie o kasę. Mam świadomość że od czegoś trzeba zacząć ale czy wchodzenie po drabince finansowej jest mozolne czy jakoś to idzie?. 2 lata na najniższej krajowej to trochę boli. Każda opinia mile widziana

Ola

Jak wyglada praca w jsw w ochronie środowiska? Ma ktos jakies doświadczenia w tym temacie?

Konstatnib

Czekamy na podwyżki. Najniższa poszła do góry o 600 zł i teraz praca na koksowni coraz mniej atrakcyjna. Mam nadzieję że podwyżki będą godziwe a nagrody wyższe niż przed rokiem

Dzień dobry wszystkim :) Kurcze, tyle tu przydatnych informacji podaliście na temat pracy w zakładzie, aż żałuje, że nie ma nic na temat stanowiska na które chce aplikować. Ale może ktoś jednak pracuje w dziale finansów i zechce mi pomóc? Ruszyła rekrutacja na młodszego specjalistę ds finansów. Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Co z rozwojem? Zaczynał ktoś od młodszego specjalisty i awansował w miarę szybko? Nie chodzi mi o drogę na skróty jak coś, tylko po prostu, jesli się ktoś sprawdzi ;) Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? To dłuższy proces? Może warto się jakoś przygotować, żeby dobrze wypaść? Poza tym jak tam atmosfera w dziale? Macie jasną strukturę, managera? Praca jest z biura czy w grę wchodzi tryb hybrydowy? Pozdrawiam!

@Paweł

Jako nowo zatrudniony koksowniczy dostaniesz 4000 zł podstawy + 1000 zł szkodliwego + 1000 zł zmianowego + 500 zł premii miesięcznej, więc brutto wychodzi Ci +/- 6500 brutto na start. Oczywiście, im dłuższy staż tym lepiej, a w lato, od maja do września dodatkowo 1200 zł premii gorącej. Czy jest szkodliwa? Jak najbardziej. Jak bardzo? To już zależy, na jakiej baterii ;)

Jadwga Pracownik
@Paweł

Jak masz stan zdrowia dobry zapraszamy .Pozdrawiam

O No to jak na start to całkiem ładna kasa. Czyli z czasem dają podwyżki, a trzeba się o nie ubiegać czy automatycznie dają aneks do umowy? A co z umową? Po jakim czasie można liczyć na umowę o prace z czasem nieokreślonym ?

Lukasz

Gdzie aplikować do pracy na koksownie możesz coś podpowiedzieć ?

@kawka
@Jadwga Pracownik

Witam. Jest możliwość dostosowania się na koksownie ? Pracuję w Dąbrowa Górnicza TAMEH huta Katowice jako magazynier teraz. Słyszałem że tylko po tzw. znajomości. Wysłałem angaż na operator uzdatniania wody.

A za co dostaje się tę premię miesięczną? Są jakieś konkretne wytyczne, które trzeba zrealizować? Jeśli tak, to podaj, bo muszę wiedzieć, na co się przygotować, aby zarobić tu jak najwięcej, jakby mnie tu przyjęli... :)

Witam.Jaka jest aktualna stawka dla początkujących?

Bebo

Premia jest 300+200 za to że przychodzisz do pracy. Bez L4. Po 2 latach wyższa stawka i po 5 najwyższa. Po 3 latach dodatkowe 12 dni urlopu zdrowotnego. Po 4 latach karta hutnika co 3 miesiące(stawka x3 x ilość przepracowanych lat. Max 20%=lat) Także jak ktoś już tam robi 10-20 lat to co 3 miesiące ponad 13 koła brutto dostaje. Jak nie wiecej.

@Bebo

Co wy tu wogole piszecie ??? Jakie 13.000 co 3 miesiące???? Nic takiego nie mam a tam pracuje ????. Jest karta koksownika płacona co kwartał ale nie tyle !!!!

@Bebo

To chyba stawka jak ktoś robi na baterii bo na bateriach są najlepsze zarobki. Na innych wydziałach nie ma szans na taką stawkę

@Anonim

I ta stawka 13.000 to może dla tych co na bateriach są......bo jak słyszałem to tam dużo jest dodatków : zmianowe, szkodliwe, gorące.......to tam i na rękę wyjadą w okresie letnim z 7000 netto ale praca do lekkiej nie należy......ale jak jest na innych wydziałach . Bateria to najgorszy (usunięte przez administratora) .....szkoda się tam pchać

Slusarz
@Bebo

Jakie 13tys , jakie 3x stawka , chyba tu nie pracujesz ? Karta Hutnika wypłacana co 3 miesiące w zależności od stażu pracy ja pracuje tu 20 lat i to kwotę około 4tys brutto , a premia owszem 300 zł, a te 200-300 nie jest za przychodzenie do pracy tylko dostajesz ja od mistrza , kierownika czy tam przełożonego za to ze angażujesz się pracę.

@Slusarz

To możliwe ...mając 20 lat pracy w zakładzie koks.....ale jak ktoś zaczyna to tyle nie ma ....dlatego pytam o podstawowe uposażenia a nie wygórowane jak na pracownika 20 letniego . Bo ja już za 20 lat będę na emeryturze i napewno 20 lat nie przerobie w Koksowni

@Slusarz

Ja też pytam jak jest na innych działach a nie na piecach gdzie stawki są wiadomo największe .....na innych działach dodatki też są inne albo wogole ich nie ma jak np za to ciepło itd

@Zainteresowany

Aż tak stawki tam na piecach nie są wygórowane tylko większy masz dodatek szkodliwego a jest bardzo szkodliwe plus gorące 1200 od maja do września gdzie na stropie masz z 80 stopni w lato. A na każdym wydziale zaczynasz od tej samej podstawy przez dwa lata nie ważne czy piece czy inne stanowisko

@PracownikKoksu

Bardzo dziękuję za odpowiedź.....a proszę mi powiedzieć po dwóch latach ile można się spodziewać podwyżki ? I zawsze dają te podwyżkę czy mogą nie dać ?

kandydat jsw koks

Witam.Na jakiej stawce przyjmują obecnie nowych pracowników

PracownikKoksu

Nikt nie dostał żadnego aneksu do umowy więc nadal jest 4 tys brutto na start. Plus dodatki ogółem ok 2500 brutto

PracownikKoksu

Dodatek brygadowy ok tysiaka ok 500 premi zależne od tego jak robisz i szkodliwe zależy na jakim wydziale robisz. Na drzwiach tysiaka im dalej od pieców tym mniej

@PracownikKoksu

To premia jest co miesiąc na stałe ?. Czy oprócz premi jest premia kwartalna tże jakaś premia koksownika? Tak ktoś mi kiedyś mówił że jest coś takiego ?

Jeżyko

Witajcie ile wam dali stawkę na start? pytanie do tych którzy przyjęli się 08.07.2023r

Kajak

Ja idę od tego miesiąca 4000k podstawy plus dodatki

@Kajak

To już dają 4000 a nie 3600 brutto i na jakim stanowisku? Pozdrawiam

@Gazda

Pamiętajmy, że od stycznia stawka minimalna w Polsce 4254zł to i tu może podniosą

@Jeżyko

Witam Jezynko tylko jestem ciekaw ile teraz dają bo nie tak dawno było mowa o 3600 na produkcji ile teraz jest 4 tys?

@Gazda

Cześć ja przyjęty 11.09.2023r dostałem 3600zł podstawy i czuje się trochę (usunięte przez administratora) bo od 1 września były podwyżki 400zł i powinienem mieć 4000tyś na umowie:(

@Jeżyko

To nie dostałeś aneksu do umowy ? Zgłoś się napewno muszą Ci dać taka sama stawkę nie możesz mieć mniej niż nowo przyjety. Pozdrawiam

@Gazda

To wtedy można dostać wyrównanie? O ten aneks to najlepiej się upomnieć w kadrach? To o ile powinno się mieć więcej pensji niż nowo przyjęta osoba?

@Kajak

Miałeś na myśli chyba 4k, a nie 4000k, ale rozumiem o jaką kwotę Ci chodzi. :D Za co te dodatki można dostać? Są jakieś konkretne wytyczne? Określ, jeśli możesz, bo chcę tu zaaplikować. :P

Jezdzi przrwoz z patelni rozklad w BTS. Moze jest na ich stronce

Sernik

Witam, widzę że są przyjęcia na dział sortowni na koksownia. Tylko moje pytanko, jak wyglądają tam warunki pracy ? Czy jest bardzo ciężko i czy jest duży "bajzel"?

Czytam co piszecie o kasie i No całkiem dobrze płacą Patrzę na ofertę III KOKSOWNICZY. Nie piszą nic o doświadczeniu. Mogę liczyć na to ze mnie przyjmą bez tego? Macie w firmie jakieś wczasy pod gruszą i dofinansowania do kolonii dzieci ?

Cześć, specjalista ds. zapewnienia jakości, specjalista ds. jakości , kontroler jakości, inżynier jakości jakie są stawki ?? dzięki z góry za odp. Pozdrawiam

Staram się o pracę

Witam staram się o przyjęcie do pracy na koksowni jak wyglądają badania o ??? Jakieś psychotesty czy jak to się ma ?? I teoretycznie jakie zarobki bardzo proszę o odp będę wdzięczny

Nowy 1988

Potrzebuję opini na temat lekarzy jakie są badania testy psycho ile się zarabia staram się o przyjęcie i wolę być już obeznany jak by się udało

Koksowniczy kandydat

Witam byłem na rozmowie teraz dają podstawy tylko 3600 brutto z dodatkami ok 4300. Pozdrawiam

Specjalista

Bzdura 6tys podstawy dawali juz w lutym przed podwyzka

@Specjalista

Słyszałem że od września ma być 400zł podwyżki czy to prawda?

@Specjalista

Specjalista to żadna bzdura tyle dają na start na tym stanowisku a pierwsza podwyżka po 2 latach. Pozdrawiam

@Jeżyko

Tak ale nie będą dotyczyć nowo przyjętych po 1 września.

@Koksowniczy kandydat

To dopiero od stycznia pewnie będą musieli podnieść bo znów najniższa w górę czyli 4254zł

Kardio
@Koksowniczy kandydat

Z tymi dodatkami, że wychodzi łącznie 4300zł to żeś chłopie poleciał. 3600zł to masz samej podstawy plus nagroda motywacyjna 200zł,nagroda uznaniowa 300zł, szkodliwe 1tyś, zmianowe 1100zł plus godziny nocne 200zł to sobie dodaj i nie pisz bzdur, że 4300zł a i jeszcze dodatek gorący od maja do września 500zł co miesiąc. To sobie podlicz

@Kardio

No poleciałem z dodatkami Pani sama mówiła że 4300 na rękę gdzieś się wychodzi. Ale nie wiedziałem że niby taki zakład a najniższą na start

Izka
@Kardio

Ej, to miesięcznie wcale źle nie wychodzi....szkodliwe tysiąc złotych to też całkiem sporo, ale czy skoro dają pieniądze za pracę w szkodliwych warunkach, to czy za to pracownik sam musi sobie zorganizować odzież roboczą czy może jednak też dają ubrania, aby pracownik nie zachorował? A prawdą jest, że podwyżki są po dwóch latach, bo ktoś o tym wspomniał, czy może jest szansa ubiegać się o nią wcześniej?

@Izka

Ubrania masz zapewnione, nie musisz ich nawet prać, zakład robi to za Ciebie. Na piecach przynajmniej teraz na start 3500 podstawy + 1000 gorącego + 1000 szkodliwego + 500 premii, razem ponad 6 tysięcy brutto. Po roku pracy dostałem łącznie 1200 zł podwyżki:) gorące oczywiście od maja do września.

@Izka

I podwyżka tak, jest po dwóch latach w okolicach 1000 zł brutto. Wcześniej sam nic nie ugrasz, ale i tak w ciągu roku stawka idzie do góry więc nie zdążysz nawet pomyśleć o podwyżce:) Najgorsze są początki, potem coraz lepiej

@Koksik

Cześć a to nie masz dodatku zmianowego??

Przyszły koks

Witam jakie są stawki na start na stanowisko koksowniczy i jakie są dodatki i czy to prawda że szybko umieraja na tym stanowisku bo mega szkodliwe? Dzięki za szczere odpowiedzi. Pozostałe

Karo
@Przyszły koks

Niestety szkodliwe jest bardzo . Po dwóch trzech latach juz poważnie na zdrowiu to odczuwasz i często więcej jesteś na zwolnieniu niż w pracy . 12 dni urlopu zdrowotnego i dodatek szkodliwy to zdecydowanie za mała rekompensata

@Przyszły koks

Jako nowo przyjęty koksowniczy dostaję 4700/4800 na rękę, w grudniu z premiami wyszło prawie 8 tysięcy, po 2 latach pracy podwyżka bodajże 1000 złotych. Nikt nie umiera, ludzie pracują na tych stanowiskach po kilkanaście lat, ale jest też kwestia indywidualna każdego pracownika

Prałat

Przy obecnej inflacji w styczniu mają być ogromne podwyżki żeby ludzie chcieli robić

@Prałat

Może nie aż tak ogromne, ale zawsze jakieś :v

XBW

W Zrem-Bud dali 10 proc a inflacja prawie 20. No coments

Prałat
@XBW

Tu nawet o uszy obiło mi się 30 procent. Związki działają

@Prałat

Zwiazki dzialaja tylko na swoja korzysc. Juz dawno to powinni zlikwidowac.

Beata

a kto wybierał ludzi do tych całych związków które tu są? nie ma jakiejś możliwości, żeby dokonać pewnych zmian jeśli komuś by coś nie odpowiadało? Pracownicy nie mają wpływu na wybory?

@Beata

Jak ktos nie nalezy do zwiazkow to nie wybiera zwiazkowcow wiec pisz precyzyjnie!

BBB

Jak się nie należy , to się nie ma prawa krytykować i cokolwiek żądać od związku . Tyle w temacie

Luki

Witaj czyli jaką stawkę dostałeś na początek podstawy?

Jeżyko

Witaj kiedy się przyjąłeś i na jakim stanowisku pracujesz?

8tyś na rękę czy brutto?

@Jeżyko

Na początku na dziale produkcji dostałem 3500 brutto podstawy + 1000 dodatku szkodliwego + 1000 gorącego + 500 premii, więc brutto razem wynosiło około 6200 zł. Po kilku miesiącach dostałem podwyżkę 800 zł, więc stawka podstawowa wzrosła do 4300, od września ponownie podwyżka 400 zł, więc stawka 4700. Razem ze wszystkimi premiami z gorącym wychodzi ok. 7400 brutto. W sierpniu z podwójnym gorącym i premią jednorazową 11 tys brutto na pasku:) równie bywa, bo zmienia się to co moment. Każdy miesiąc jest inny.

@@anonim

Witaj a powiedz mi od kiedy dokładnie pracujesz?. Ja przyjąłem się 11.09.2023r i stawka 3600zł na start na piecach.

@@anonim

Aha a nic nie piszesz o dodatku zmianowym. Pracujesz same dniówki??

Zostaw merytoryczną opinię o Koksownia Przyjażń Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Koksownia Przyjażń Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Koksownia Przyjażń Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koksownia Przyjażń Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Koksownia Przyjażń Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Koksownia Przyjażń Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Koksownia Przyjażń Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Pawliczka 1
    41-800 Dąbrowa Górnicza

Koksownia Przyjażń Sp. z o.o.