Opinie o Bliska (PKN Orlen) w Płock

Marka ORLEN wyceniana jest na 4,4 mld zł. PKN ORLEN SA jest jedynym polskim przedsiębiorstwem notowanym na liście 500 największych firm świata magazynu "Fortune". Spółka zajmuje się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy (główne produkty) oraz paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Jest wielokrotnym liderem: przerobu ropy w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, posiadającym rafinerie zlokalizowane w Polsce, Czechach i na Litwie; produkcji petrochemikaliów, które stanowią podstawowy surowiec dla licznej grupy firm chemicznych; rynku detalicznej sprzedaży paliw w Polsce, dzięki sieci ponad 1750 stacji paliwowych. ORLEN jest również właścicielem spółki wydobywczej w Kanadzie (Orlen Upstream Canada Ltd.) i jednym z kluczowych właścicieli koncesji na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce. Obecnie inwestując w energetykę buduje we Włocławku i Płocku elektrociepłownie parowo-gazowe.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen w Płock

Mike

Skąd ten wysyp rekrutacji na PSP?

Ryszard
@Mike

Bo prowadzić stację dla Orlenu to jak wdepnięcie w pewną cuchnąca substancje. Wiele osób czuje ten smród i zaczyna rezygnować.

Jj.
@Mike

To są stacje Lotosu do objęcia, od 1.11

Danuta
@Jj.

mówicie ze nie jest to opłacalne ? czy warunki cos sie zmienia na lepsze po fuzji lotos-orlen ?

@Danuta

Poczytaj wpisy na tej stronie. Masz szczerą prawdę o prowadzeniu stacji. Wątpię żeby było lepiej niż w lotosie. Tu są chore reguły ,kontrolę najazdy gorzej niż Magda Gessler pokażą ci pajęczyny nawet na końcu działki stacji . Dopóki tv się za to nie weźmie będzie coraz gorzej bo każdy ma swój honor i nie da robić z siebie klauna. Albo się prowadzi firmę albo bawi w pajęczynke nie wspominając i zarobkach które nie stały nawet koło miana pensji kierowniczej a co dopiero kogoś kto ma tyle obowiązków i prowadzi balagan

BylyPSP
@:

Wszyscy sie na to zgadzaja. Zrezygnowalem jakis czas temu. Polecam. Dopoki PSP pracuja firmie odpowiada taki stan. Wiekszosc steka, marudzi ale jak widac pracuje.

Kierownik

Opowiadacie trabant ruszył hahah ;) z myjni

Obywatel

Ja się zastanawiam nad jednym, DLACZEGO urząd ochrony konkurencji i konsumentów oraz rząd nic nie zrobił w kierunku zbyt wysokich marży stosowanych przez PKN Orlen głównie w cenach paliw

Konrad

Poczytajcie sobie na temat rekrutacji do zakładów Tesli koło Berlina. Szukają pracowników z Polski. Wynagrodzenie....UWAGA: od 2700 Euro ( 12960 zł przy obecnym kursie) do 3500 Euro ( 16800 zł). NIE WYMAGAJĄ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ; chociaż lepiej dla tych, którzy znają np niemiecki - wówczas jest otwarta ścieżka awansu. Porównajcie sobie to z waszymi 3-4 tysiącami w roli prowadzących stacje "polskiego championa energetycznego) xd

@Konrad

A te PSP dalej nie rozumieją bo stacja to jak drugi dom. Buhahahaha....

Kasjer

Jakieś 15 minut rozmowy i zaproszenie na dzień próbny

Nie pamiętam, ale ogólnie czym się zajmowałem wcześniej co robię teraz.

Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

L

Standard. Sami się gubią w dodawaniu obowiązków, gdzie połowa z nich nie zdaje egzaminu w funkcjonowaniu stacji. Dla nich jedyne wyjście postawić takiego na tydzień do prowadzenia stacji i na tydzień za kasę. Jeżeli chciałby każdy realizować ich reguły to jedno gryzie się z drugim bo albo szybka sprawna obsługa albo milion papierów do wypełnienia co przyjmujesz wyciągasz rozmrazasz , niesiesz na sklep , zużywasz itd. Nigdy nie szanowano PSP i pok, za to w centrali co chwilę nowe komórki do kontroli o wymysły żeby tylko utrzymać stanowiska i dać im kasę za połowę bzdur. Kryptonim szef albo tv i prasa to jedyny ratunek. Brak kontroli zarządu nad cyrkiem który tworzą w regułach a następnie wysyłają ludzi którzy mają to rzekomo egzekwować. Najciekawiej to wygląda gdy kto przyjeżdża to twierdzi co innego a na stacji zmieniają to jak małpy i nie wiadomo ktory miał rację. Tzw pożar (usunięte przez administratora) PSP nie są partnerami biznesowymi bo partnerzy biznesowi sobie pomagają i mają obie strony korzyści z interesu ale w tym przypadku PSP nie ma żadnych. Ponadto zarobki w stosunku do obowiązków i odpowiedzialności to dziesięcina albo pańszczyzna bo pracownik z premia ma niewiele mniej jak prowadzący. Kiedy w końcu ktoś się tym zajmie ? Od dziesiątek lat bajka bez końca tylko wszystko idzie w gorsza stronę i nikt nie chce pracować. Wymyślić standard lub regułę jest łatwo tylko wypada ja przetestować przed wdrożeniem i nie na zasadzie ocen sami sobie że tak nada się w, wspaniałe bo każdy boi się prawdziwej opinii. Ludzie latami studiowali , pracowali w różnych firmach i nijak się to ma do tego w porównaniu z tym co jest tutaj. Prawdziwa żenada. Jak dbacie tak macie więc nie dziwcie się że na stacjach przestają was poważnie traktować, każdy ma swój honor i nie da się zblaznic za takie warunki. Zmienicie zarobki oraz standardy i reguły na takie które mają sens i zdają egzamin w prowadzeniu stacji a ludzie wam się odwdzięcza. Prościej się nie da .

Kenio
@L

Nigdy nie dbali i nigdy nie będą . Pokazują to od dziesiątek lat. Plus ten że czasy się zmieniają i lada chwila będą z ręką w nocniku bo nikt cyrku nie będzie chciał prowadzić. Wina zarządu tylko i wyłącznie bo kontrolują stacje a ms i KR już nie. Minimum wyżej natomiast co władza to się zmieniają ale przychodzą nad nimi ludzie nie mający pojęcia i dalej słuchają przeslanek starych ms i KR gdzie brak zmian ciągnie się latami. Jest jedno i to samo mało etatów, niskie pensje , nierealne plany , kary i mandaty a gdy stacja ma czysto wyniki dobre dynamiki ponadto 100% to i tak szukają głupot jak pajęczyn albo jednej naklejki czy paragonu który mógł wyrzucić ktoś minutę temu. Niech robią tak dalej. Dużo już nie zostało. Inflacja 16% w grudniu będzie ponad 20% prędzej czy później ta dziesięcina nazywana pensja prowadzącego zmusi wszystkich myślących do odejścia bo nie będą mieli co do garnka w domu włożyć na obiad. Ofert nie brakuje znacznie lepszych z mniejszymi obowiązkami tylko trzeba się ruszyć. Za dużo ludzi się przywiązało do stacji bo traktują je jak swój dom a firma zamaist tto szanować to gnębi . No chyba że centrala nic nie wie ale to tylko i wyłącznie brak kontroli na Ms którzy niby kontrolują a na siłę szukają byle czego. Pomocy 0 nigdy nic nie wiedzą , nie pomogą . Żenada a nie partnerzy biznesowi. Za lata pracy normalnych ms było 2 . Reszta to strata pieniędzy przez pkn na rzecz ich nieróbstwa.

potencjalny kandydat

Witam, mam kilka pytań odnośnie pracy na produkcji (starsze ec/ccgt) 1. Jakich zarobków można się spodziewać na początek na stanowisku młodszego operatora? 2. W ile czasu realne jest zdanie odpowiednich egzaminów oraz awans do starszego operatora? 3. Jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku starszego operatora? 4. Jakie są wasze opinie na temat pracy na ec/ccgt w Płocku? 5. Czy jest możliwość przeniesienia do pracy biurowej po kilku latach pracy przy rekrutacji wewnętrznej?

@potencjalny kandydat

Po stylu wypowiedzi widać ze jesteś dobrze zorientowany w temacie "starsze ec/cctg"... Proponuję przyjść na nastawnie i porozmawiać z obslugą a wszystkiego się dowiesz

energetyk

A jak osoba z zewnątrz możne wejść na nastawnie?

energetyk

Witam, nie wiem czy to odpowiednie forum i czy uzyskam jakiekolwiek informacje. Wszyscy wiemy ze w tym roku powstanie wielki kolos multienergetycznopalwowy, wiadomo także że wszelkie prawa pracownicze zapisane w zuzpach będą równane do zapisów w orlenie, bądz spółek córek o podobnym profilu działalności. I stąd moje pytanie czy są tu pracownicy pracujący w energetyce w orlenie i mogliby powiedzieć coś o zapisach w swoim zuzpie.??

Paulina

Ale czy twoim zdaniem Pokrywa się z warunkami w tym konkretnym oddziale?

Strajk w niemieckim Orlenie ?

(usunięte przez administratora) Redaktor Mateusz Madejski opisał sytuację w Niemczech, może jak dostanie setki @@@ od nas, napiszę też o tym co u nas. Co o tym sądzicie??

Warto
@Strajk w niemieckim Orlenie ?

Warto próbować. Oni mogą nas mobbingowac , naginają przepisy swoje wewnętrzne jak i kodeksu pracy a my mamy siedziec cicho ?trzeba tak samo odbić piłkę i pisać gdzie się da. Siedząc cicho przyzwalacie na to a oni robią z was niepełnosprawnych

@Warto

Lepiej opiszcie w mediach te waszą Umowę. To jedna wielka śmieciowka. Dlaczego was i waszych pracowników normalnie nie zatrudnia? Przecież te wasze niby firmy to słupy, żeby obniżyć koszty koncernu i pozbyć się odpowiedzialności. Biedronki, Lidle stać zatrudniać na Umowę o pracę, a polska firma kroi takie numery. To się nadaje do prasy.

Onoka

Najbardziej poje...firma w której pracowałam ,mobing straszny ,ms to jakaś porażka,myśli że wszystko wie i potrafi a tak naprawdę jest nowy i o niczym nie ma pojęcia. Czepia się takich bzdur że jak by komuś z boku powiedział to by nie uwierzył. Ludzie jak najdalej od Orlenu,nie polecam. Robią z pracownika niewolnika za marne grosze. ***** ***. Rejon pomorski pozdrawia

Vvv
@Onoka

Tak jest w całej Polsce nie tylko pomorze. Na dole to samo..

Starszy pracownik
@Onoka

Dokładnie robią (usunięte przez administratora) z człowieka wieczna presją a wypłata to resztki obajtka rozbite na cały rok

@Onoka

Dokładnie MS to jakaś porażka. Opakowanie z parówek ze złej strony otwarte. Od kasjera oczekuje sprzedaży vervy. (usunięte przez administratora) jak? Jak osoba za kasą ma sprzedawać paliwo aktywnie?

Sami sobie prowadzcie stacje

Drogi zarządzie. Najwyższy czas łaskawie się zainteresować podwyżkami dla prowadzących i ich pracowników.Pracownicy pracują za najniższą + premia i nocki. Prowadzący za 3300-3600 zależy jaką stacja + parę stów brutto jeśli wyrobi premie. Nikt nie kontroluje planów jakie dostają stacje. Jak można komuś dorzucić 50 czy 60% wiecej planu ? To jest niemierzalne , nierealne i nieambitne. Macie tam ludzi po zarządzaniu czy sam nepotyzm i polityka ? Jak stacja wyrobi plan i dostanie jakaś premie to moment odbijecie kolejnym wysokim planem. Tajemniczy klient 30 aspektów do kontroli i za 2 aspekty na 30 zrobione niby nieprawidłowo wyniki po 88%? Kto wymyślił te wagi ? Wyjaśnienia i plany naprawcze oraz konsekwencje za wynik TK poniżej 90% ? Jakim prawem skoro w regulaminie wyraźnie pisze że to ma pomagać i motywować PSP a nie wyciągać konsekwencje ? Menagerowie potrafią pokazać tylko pajęczynę bo nawet jak jest czysto nie dadzą 100% zamaist pomoc demotywuja na siłę. Gdy coś się wydarzy trzeba samemu szukać kontaktu wyżej bo pojęcia nie mają . Ryczałt w miejscu od lat a paliwo na odśnieżanie koszenie , lekarze , BHP, art biurowe , drożeje ksiegowa 1000 zł. Uważacie że długo tak pociągnięcie ? Że pok będzie pracować za najniższą a PSP za trzy coś ? Obowiązków non stop dorzucane , wszędzie nacisk za wszystko straszenie mandatami wyjaśnieniami. Paliwo drożeje z tych groszy mamy jeszcze przejeździć pół wypłaty na paliwo ? Szanujemy swoją pracę ale zaczyna robić się żenada . Nikt nie jest (usunięte przez administratora) Stawki dobrze znacie ile zarabiają kierownicy choćby w marketach. Statek tonie. Ciekawe kiedy zarząd się obudzi. Gdy pójdzie na dno i znowu nie będzie miał kto prowadzić wam stacji a wy będziecie wysłać menagerow by błagali o wzięcie awaryjne w pomocy i polecenie jakiegoś pracownika ? Nie zależy wam na ludziach . Pokazujecie to od lat. Materiał dla dziennikarzy ...

V
@Sami sobie prowadzcie stacje

Święty wpis , szczera prawda. Jedynym wyjściem jest ogólnopolski protest pod siedzibą PKN . Wtedy media by się zainteresowały

dystans
@Sami sobie prowadzcie stacje

Wyrobienie wyniku powyżej 90% u TK jest raczej nie możliwe albo bardzo trudne do wykonania. Gdyby powtarzać te wszystkie kretyńskie formułki (coś w stylu - polecam HD z pepsi w zestawie, +200 pkt. na kartę Vitay) przy każdym kliencie, to kolejka by stała przez większość dnia od drzwi. Ludzie przychodzą pracować jako zwykły sprzedawca a wymaga się od nich rzeczy jakby byli przedstawicielami handlowymi. MS powinni popracować przynajmniej tydzień jak zwykły sprzedawca, to może zmienili by perspektywę.

Gigi
@Sami sobie prowadzcie stacje

Menager? Jeszcze nigdy się nie spotkałam żeby pomógł. Lata mijają , oni się zmieniają i wiecznie tacy którzy nie mają pojęcia z 2 lata się wdrażają zadajac bzdur które nie mają sensu prowadząc stacje. Gdy widzą że stacja czysta , zatowarowana ,obsługa zgoda , tereny dookoła ogarnięte to zamiast się cieszyć chodzą i robią z siebie błaznów szukając np za stacją blisko krzaków czy nie znajdą czegokolwiek by wpisać i zrobić zdjęcie, obniżyć wynik. To jest CHORE. Która inna firma zamiast wspomagać i motywować gnębi i demotywuje traktując ludzi jak klaunów w cyrku ? Rzekomy lider na rynku. Najwyższy czas by zebrano dowody i przekazano mediom. Jak średniowieczne folwarki. Robią co chcą i nikt tego nie sprawdza. Zamiast pomagać uprzykrzają życie i zniechęcają do pracy. Później szukają prowadzacych a prowadzący pracowników bo długo człowiek takiego czegoś nie wytrzymuje. Motyl zdechnie za stacją to ci zdjęcie zoomem zrobią jakbyś człowieka trupa trzymał za stacją i psuje estetykę. Gessler czy Rozenek to przy tym pikuś. Z podłóg by na stacjach jadły a MS i KR wpisaliby że białe jest czarne - w ich rozumieniu brudne. Bo przecież jak można kogoś pochwalić i docenić trud i wkład i dać 100 % ? Lepiej zrobić sobie jaja i wpisywać na siłę wyszukanych z kosmosu rzeczy żeby obniżyć. To mają być partnerzy biznesowi czy gnebiarze mobbingowi? Parter biznesowy ustala mierzalne ambitne cele , wspomaga w funkcjonowaniu firmy. Tutaj pomocy od lat zero a plany jak się uda. Jeden Menager coś spróbuję zaplanować drugi podzieli na oko a stacje bieduja i ludzie przez to im odchodzą. Obowiązków dokładane ,kary za wszystko jak w wojsku. Inflacja goni wszystko a prowadzący robi za niewiele więcej od kasjera w dodatku ogarnia lekarzy , ppoz księgowych , sprzęt , ubezpieczenia i inne cuda które kosmicznie drożeją a pieniążek stoi.

@Sami sobie prowadzcie stacje

Cześć. Zmień pracę jak najszybciej. Nie musisz od razu zarabiać kroci ale się wybijesz w innej firmie jak dajesz radę w tym kołchozie.

dystans
@Gigi

Dorzućmy do tego jeszcze mobbing (bo chyba inaczej się tego nazwać nie da) w postaci maili o tworzących się kolejkach. Za każdą taką sytuację trzeba się tłumaczyć (sic!). Alerty przychodzą z kuriozalnych przyczyn tzn. gdy na zmianie są dwie osoby na dwóch kasach, a trzeci stoi wolna. Wtedy trzeba biegać między swoją kasą a tą wolną, aby przypadkiem nie przyszedł alert. Orlen doskonale dba o to aby klientom nogi do podłogi nie przyrosły przez dodatkowe 30 sekund które postoją w kolejce.

@dystans

O tym możnaby książkę napisać. Milion wymagań , tysiące reguł i kar , a pieniądze tycke lepsze od kasjera . Takie rzeczy tylko w Polsce (brawo).

Oslo
@Sami sobie prowadzcie stacje

Nie rozumiem dlaczego wszyscy na to pozwalacie. Wraz z pracownikami jest was aż tylu że prasa i tv w końcu by uwierzyła i się tym zajęła. Nic trudnego. Dowodow jest pełno.

Justyna
@Psp

Jakie wymagania? Jakie kary? O co chodzi?

Ola
@Justyna

Sama umowa prowadzącego to 59 stron A 4 żenady gdzie masz napisane wymagania i konsekwencje. Kary ? Za co menagerom się spodoba nie ma sensu się rozpisywać bo inne osoby na tej stronie konkretnie to opisały. Najwyższy czas by ktoś w zarządzie zaczął kontrolować MS i KR a nie tylko stacje bo przez beznadziejne zarządzanie macie taką opinię i mnóstwo wypowiedzeń. Do tego dojdą niskie pensje , nierealne plany i noty obciążeniowe za co tylko się da. Mimo wszystko nie jedna i nie jeden PSP lubili swoją pracę ale odeszli przez folwarki zrobione w postaci powyższych osób gdzie zamiast pomóc jak to przewiduje umowa to uprzykrzają życie robiąc z prowadzących i ich pracowników klaunow przy równoczesnym braku po mocy bo PSP w 90% otrzymują odpowiedź nie wiem ,musisz sobie poradzić , podzwon gdzieś. Ale wpisać ci gumę do żucia na końcu kostki stacji lub postraszyć nota obciążeniowa za jedną naklejke gdzie reszta stacji jest błysk to świetnie potrafią

Golak
@Sami sobie prowadzcie stacje

Święta prawda w wpisie. Do tego można by jeszcze wiele dopisać. Z TK to ich wymysl piszcie do centrali, jakim prawem plany poprawy poniżej 90 %TK ? Gdzie tak ma prowadzący napisane w umowie ? W regulaminie strony badawczej wyraźnie pisze że jest narzędzie dla PSP dla poprawy standardów i nie można obciążać konsekwencjami itp więc plan niech sobie MS sam sobie pisze. Folwarki Msow i KRow. Już robią z ludzi na stacjach i prowadzacych błaznów. Dajcie realne wypłaty to i standardy się polepsza. Rzucają gorsze z czego część trzeba dolozyc na to co ktoś opisał i zostaje co ? Chyba tylko to żeby właśnie robić na luzie i nie przejmować się mobberami. Ich przepisy prawa pracy obowiązują też można napisać do PIP co robią wobec prowadzący i ich pracowników. A 90% wyjdzie ci za to że nie powiesz poproszę o 10 zł. Śmiech na sali. Wyrzućcie tych kretynów co stworzyli wagi z 3 stron a4 ocenianych aspektów przez tajemniczego a za jedną nieprawidłowość ktora sobie Orlen wymyślił w korkach obsługi wychodzi 90

lub-zach

Z moich obserwacji wynika ze na tym forum duża ilość czasu spędza od groma pokrzywdzonych przez los nieuczciwych PSP (tzw. Koniobijcow) . Jest naprzyklad taki jeden pan co prowadzi sobie stacje konkurencji a na swoją żonkę ma dwie stacje i zaciera rączki po dochodzie jaki mu spływa na konto a na forum i tak wylewa swoje farmazony jaki to on nie jest biedy i pokrzywdzony i jak mało to on w Orlenie nie zarabiał. To po co mu ten Orlen cały czas ? Po co mu te dwie stacje na żonę ? Czas się obudzić ludzie a nie wierzyć propagandzie nieuczciwych psp z go work. Wylewaja smutki i żale jak to im nie jest źle itd a ich pionki po dziś dzień prowadzą stacje i maja z tego korzyść. Czas napisać donos do Warszawy i się za was wziąć. Istnieje strona gdzie można donieść na psp i ms i nawet ma Kr. TwojeOpinie.orlen.pl proszę się wziąć za ten gang cwaniaków i pseudo biznesmenów. Nie pozdrawiam ludzi o niskim ilorazie inteligencji co będą negować mój wpis.

Leśnik
@lub-zach

Popieram, w ten sposób pogoniliśmy psp co nas dymal na wypłatach i teraz ma butik. Naprawdę to działa i kontrole przyjeżdzają na stacje. Zgłaszać wszystkie naruszenia ze strony psp. Może wtedy buraki będą szanować swoich pracowników. Wiedzieli na co się piszą jak podpisywali umowę to niech teraz nie narzekają .

@lub-zach

Po Twoim wpisie widać, że to Ty masz niski poziom inteligencji. Nie potrafisz logicznie złożyć kilku zdań nie wspominając o słownictwie. Gdybyś rzeczywiście pracował w pkn i miał jakąkolwiek wiedzę o prowadzeniu stacji to wiedziałbyś że średnią podstawa prowadzacego po odliczeniu zusu i podatków wychodzi 3200-3600 zł na rękę w zależności jak duża ma stacje i podstawę prowizji. Premie uzależnione są od planów. W ostatnich latach notorycznie nakładane są niemierzalne plany wyzsze nawet o 50% i więcej przez co stacja mając np dynamikę sprzedaży rok do roku 110% realizuje chory plan na 80%. Ponadto nim mniejsza stacja i sprzedaż tym gorzej bo małe stacje wykonując plan nawet na 110,% dostają grosze premii bo ta kwota jest uzależniona od uzyskanej kwotty netto sprzedaży. Więc uważasz że średnio 3400 na rękę plus średnio 400-600 cudem premii to jest dobry dochód dla prowadzącego ? Za to że jest dostępny 24h, że nie dostaje na urlopy,chorobowe,nadgodziny i inne świadczenia do których ma prawo pracownik ? Za to że firma każe pokrywać to z premii? A co jak tej premi nie ma lub brakuje ? Prowadzący musi dołożyć s później łaskawie może odbić jeśli wyrobi premie, gdzie w tym czasie zwolni się połowa zespołu bo nikt nie jest (usunięte przez administratora) i nie będzie pracował za najniższą krajową. Multum obowiązków od tych prawdziwych jako właściciel działalności po różne standardy i nowe reguły. O urlopie można pomarzyć bo gdy pojedziesz to i tak prowadzisz stacje i masz milion spraw. Odpowiedzialność za towar, wyposażenie ogólnie odpowiadasz za wartość milionów złotych. Urwałeś się z choinki czy jesteś kolejnym podesłanym przez centrale który ma rzekomo zasłaniać co zarząd wyprawia wewnątrz firmy ? Propaganda jak u wschodnich sąsiadów? Dowodem są ciągle wypowiedzienia zarówno brak chętnych do pracy na stacji jak i jej prowadzenia. W ubiegłym roku plakaliscie i wysylaliscie menagerow by na siłę nakłaniali w miarę pracowników do udziału w konkursie na prowadzenie stacji bo nikt nie chciał jej prowadzić za takie warunki umowy. W listopadzie zapewniliscie najniższą krajowa i co z tego jak macie milion durnych podpunktów w ankietach i szukając na siłę papierka, pajęczynki za stacją robicie z siebie klaunów i znów sypią się wam wypowiedzenia. Więc nie pisz bzdur i nie obczerniaj prowadzących bo w dzisiejszym świecie nikt nie jest anonimowy. Znaleźć ciebie po adresie IP to są groszowe sprawy, a za takie pomówienia o bzdury o których piszesz gdzie każdy ma na to dowody łatwo będzie cię pogrzebać że się do końca życia nie wypłacisz. Ponadto Orlen nie daje jednemu prowadzacemu kilku stacji chyba że jedna do poprowadzenia awaryjnie na krótki czas do momentu wybrania nowego prowadzącego. Kolejna bzdura jest że rzekomo mąż prowadzi konkurencję a żona aż dwie stacje Orlenu bo wtedy po pierwsze Orlenu nic nie interesuje mąż a po drugie żonie nie dadzą dwóch stacji, natomiast po trzecie ciężka sprawa przy zakazie konkurencji. Więc nie pozdrowić można właśnie ciebie o mega niskim ilorazie inteligencji gdzie najprawdopodobniej nigdy nie prowadziłeś stacji i nie masz o tym pojęcia natomiast zapewne masz tak przykre stanowisko że frustracja zmusza cię do wylewania żalu , szerzenia propagandy i wylewania złości na ludzi którzy pracują jak woły za niska pensje. Ps: post niżej widać że tak samo napisałeś sam sobie z innego nicku przytakując rzekomą rację. Porażka. Naprawdę życiową porażka. Oby tak zgniłych ludzi było jak najmniej. No chyba że cię centrala nasłała bo Orlen przez wysokie ceny jest na tapecie w mediach i boicie się żeby nie wyciekła prawda i dowody na to jakie są warunki pracy na stacjach i prowadzenia stacji bo wtedy już całkiem ludzie by was zlinczowali. Nie pozdrawiam ameby umysłowej.

@Leśnik

Ładna bajka. Szczególnie że stacje są notorycznie kontrolowane. Kiedy pracowałeś na stacji 20 lat temu ? Propaganda pierwsza klasa. Widać straszna zazdrość. Jest mnóstwo stacji do wzięcia w Polsce więc zglaszaj się. Zobaczysz te cudowne warunki. Natomiast sądząc po wpisie masz tak niska inteligencję i kompetencje że w życiu się nie dostaniesz a jeśli już to wylecisz po krótkim czasie nie radzac sobie z płaczem. Już wielu było takich co wielce cwaniaczylo a po objęciu stacji radząc sobie samemu psychicznie nie dawali rady.

@lub-zach

Zresztą chętnie się z tobom spotkam to wytłumaczyć cwaniaczku ale pewnie sie bedziesz bał

Krzysiu
@lub-zach

Jesteś super... szkoda że widać jak wielką frustrację to u ciebie wywoluje wszystko skoro musisz tym podzielić się na forum... czy ma ktoś 1 albo 2 czy nawet 5 stacji to chyba jego sprawa a ty z racji tego że nie możesz to chyba ból d...py się robi... zmień stanowisko będziesz mógł mieć 2 czy 4 stacje ... a tak naprawdę spróbuj jedną zarządzać wredy będziesz mógł się wypowiadać .. żal to takich właśnie jak ty czytać .. bierz stacje...

@lub-zach

Właśnie żona mi opowiada jak to mnie wyzywasz.. więc jestem niestety nie mam czasu odpisywać na takie komentarze bo właśnie jestem w salonie ferrari... za wyzwiska w moją stronę po prostu dostajesz w ryj.. jeśli poruszasz tematy o których nic nie wiesz a na pewno o milionach jakie się zarabia znaczy że na bank nie jesteś prowadzacym, na pewno też nie jesteś kimś wyżej bo powinieneś wiedzieć że moja żona musiała przejść weryfikacje aby otrzymać awaryjnie drugą stację a żeby tak było musiała zostać sprawdzona .. wiadomo przez kogo i pod jakim kontem ... jakiej ty wiedzy nie posiadasz więc odrzucam opcje psp i ms.. i panie cwelowny już ruszyły z tego co słyszałem prace żeby ustalić kim jesteś.. a jeśli znasz trochę krąg psp to zaraz się znajdzie ktoś kto wie kim jesteś... a druga sprawa to za obraze mojej osoby i używanie słów obraźliwych zgłaszam w poniedziałek sprawę na policję.. a ty jednak chyba mało kumaty bo policja w bardzo szybkim czasie będzie wiedziała kim jesteś.. a tak wogóle fajnie że tak się przejołeś naszym życiem i tak normalnie jak celebryta się czuje .. dzięki aż mi miło się zrobiło i wogóle dużo gratulacji spływa z każdej strony ... a i jeśli chodzi o zakaz konkurencji.. nie prowadzimy takowej bo każda stacja jest w innym mieście ... i jak się ujawnisz to wtedy popiszemy dalej z tobą .. i proszę resztę osób także o nie komentowanie bo takich osob się nie komentuje choć sam to zrobilem... ja tam lubie jak ktoś próbuje ale fajnie bohaterze jak sie ujawnisz... wiadomo że nie zrobisz tego a jak się boisz na forum to numer mój pewnie masz..a tak wogole to rodzice się nie wstydzą? Czy dalej pod ich skrzydłami się wychowujesz ciot.o pozdrawiam.. i teraz zobacz jak ciebie też wyzywam i mam nadzieje że też mnie zglosisz wtedy może szybciej się odnajdziemy i sprawa się rozwiąże... czytaj uważnie przeanalizuj wsio.. jak nie masz na znaczek wysłe ci kase podaj tylko adres i wysyłaj do warszawy do jugoslawi czy bośni ... i zobacz jeszcze buraku ja się podpisałem i moja zona też i teraz pokaż jaja i podpisz sie pod tymi naszymi odpowiedziami ...czekamy

Starszy pracownik
@lub-zach

Próbowałam zgłośc nieścisłośc jednak tym tematem nie był nikt zainteresowany z Orlenu Bo to z prowadzącym się trzeba dogadać a nie dzwonić do nas

@Starszy pracownik

A co Orlen obchodzi wasza januszowa zawiść i zazdrość ? Buahhahaha. Co za naród. Samemu się nic nie robi żeby coś osiągnąć w życiu ale innym też nie wolno bo w oczy szczypie. Tylko Polacy tak potrafia

@Starszy pracownik

Znaczy sam sobie odpowiadasz.. nie napisaleś kim jesteś.. więc jesteś sory nikim my na forum aie ujawniliśmy a ty.. szkoda rodziców twoich ... dawaj lub- zach pokaż kim jesteś jaro sraro i itp nie masz szans merytorycznie wejsć w jakomkolwiek rozmowe ze mną czy innymi psp na tym forum.. a jaja masz .. znaczy ktokolwiek widział.. to widział ale nie każdy z lupą lata..imie i nazwisko.. sprawa i tak poszła na policje a wtedy cale forum sie dowie jak wsio sie ustali kim jestes... z prowadzącym się.. dogadac.. ty się sam z sobą nie umiesz dogadać poszedł stąd.. tu piszą osoby co wiedzą co piszą.. wiesz gdzie mnie szukać.. podać ci numer.. chyba masz judaszu... jaro.. sraro ... ty pijesz chyba też do lustra co? Piszesz sam sobie... ? Jesteś tylko tchórzem.. ciekawe tylko po kim to odziedziczyłeś... czekam .. stacja twoja.. bierz rządź my oddajemy dla ciebie tylko kim jestes nie powiesz.. ale juz niedlugo sie dowie cale forum.. pipcio

@Psp

Ale jest konkurs.. mogą się nad Odrą wykazać.. i my naprawdę się bedziemy cieszyli z miesiąca siepnia wolnego ale to pisze ciagle jedna zachodniopomorska albo lubuska gnida.. albo ktos z łapanki z okolic ziemniakiem słynącej.. ale to wyjdzie.. zawiść jest wielka .. ale stacja do wzięcia. Polecam nic tylko brać....

Golga
@Radosław K.

Chcesz powiedzieć że przez ten cały cyrk zostawiliscie stacje ? Lub komuś w firmie to przeszkadzało ? Jeśli tak , to materiał dla mediów. Co pokow obchodzi prowadzenie stacji. Mają konkursy mogą startować i zobaczyć jak to jest. Nie rozumiem takich jak tu pisali i obczerniali że PSP zarabia Bóg wie ile ma po 2 stacje itd. Kazdy kto prowadził wie jakie są realia i zarobki które nijak mają się do obowiązków i konkurencyjnych stanowisk w innych firmach

@Golga

Nie.. to była tylko awaryjna sytuacja.. nagła więc moja żona pomogła prowadzić stację do czasu znalezienia docelowo psp.. a wiesz najbardziej ból sciska tych co minuty na kasie nie robili ... a jak już jest konkurs...to jakoś się nie pchają na stanowisko psp....

Prow
@lub-zach

Ty masz jakieś braki? Czy jesteś kryptogejem? W kółko piszesz o koniobijcach, stulejarzach itp.. ...... A co do meritum...Z twoich wpisów wynika, że praca w charakterze PSP to żyła złota. Goowno prawda. To ciężka niewdzięczna robota pomiędzy młotem ( Orlen), a kowadlem (pracownicy). Do tego nędznie wynagradzana. Gdyby było inaczej, ludzie pchaliby się drzwiami i oknami. A jakie są realia? Bierzecie jak leci, nawet po gimnazjum, podczas gdy kiedyś wymagane było minimum średnie wykształcenie. Nie inwestujecie w ludzi na stacjach. Przyjęliście zasadę aby taniej, aby dziś. Jutro nie ma dla was żadnego znaczenia.

@Prow

Ty chyba śnisz xd Inwestowanie w ludzi na stacjach? Dla nich jesteście pogardzaną najniższą kastą. Niewolnikami. Ciemnym ludem, który powinien zapiert@lac za miskę ryżu. Pracować za grosze, żeby ta korporacja rosła w siłę. Wyzysk powinni mieć w logo firmy. Cofają się dopiero, gdy napotkają ścianę. Gdy 30% prowadzących złoży rezygnacje, a kolejni są w trakcie pisania wypowiedzeń. A na ich miejsce aplikują totalne odpady, bo nikt mądry dobrowolnie nie pcha się w gawno xd

BylyPsp1

Dawno tu nie zaglądałem. Co nowego moi byli koledzy po fachu? xd Dalej użeracie się z menadżerami i mobingiem z ich strony? Powyrzucali twórców tamtej fantastycznej umowy z marca 2021? Tych Żurawi i Bodków? Gdyby Zarząd się nie wtrącił , rozpierdol.ili by sieć xd Jeśli nadal są na swoich stanowiskach, na waszym miejscu zacząłbym się bać. Na stówę pracują nad kolejną wspaniałą umową xd

Grzegorz

Bardzo często tankuje na stacji Orlen na Trakcie Lubelskim 4359. Super, miła obsługa. Oby tak dalej.

Wojtek

Jesteście (usunięte przez administratora)! Czemu przedsiębiorcy nie mogą z tego skorzystać? Bo (usunięte przez administratora)są ważniejsi.

Jacek

Pracowałem w tej firmie kilka lat. Zrezygnowałem. Dlaczego ? Bo managerowie z stacji zrobili sobie swoje folwarki . Jednych lubią , bo im wchodzą do …. Innych gnębią , bo czasem gębę otworzą i mówią jak jest .

@Jacek

Niestety tak działa ta firma od dziesiątek lat. Potrafią kontrolować tylko prowadzących i jego pracowników, ogólnie stacje. Natomiast nikt nie kontroluje menagerow i regionalnych. Tak jak napisałeś to są folwarki. Gdy wszystko jest ok, stacja czysta , zatowarowana,obsługa ze standardem , wyniki idą to zamaist pochwalić dać 100% to na siłę szukają a może jakaś pajęczynka za budynkiem a to może jakiś papierek zawiesił się na koszu i wygląda jakby go zapełnił. Żenada i parodia. Zamiast pracować spokojnie to ludzie uciekają bo nikt normalny nie pozwali się upokarzać w taki sposób. Nie wspominając o zarobkach i premiach w stosunku do wymagań. Plany to mistrzowie robią dorzucając 50 % więcej niż się sprzedało rok temu. Chyba specjalnie by nie wziąć premi , no chyba że zatrudniacie takich talentów w PKN. Za całą pracę wylicze na palcach normalnych msow. Reszta to chyba niedowartościowani ludzie ,którym mąż albo żona w domu niedowartościowuje i wyzywają się głupotami na stacji robiąc z siebie plaznow przed naszymi ludzi. Każdy odchodzi i zostawia im to na sucho przez to mają ciche folwarki . Jakby jeden , drugi przedstawił prasie i tv dowody moment by się rozeszło jak bogata chwaląca się firma traktuje ludzi , jak płaci , jakie ma wymagania a jakie chore wagi w ocenach. Normalny człowiek ma swój honor i ucieka stąd macie luki kadrowe. To się nie zmieni dopóki nie ogarnięcie folwarkowcow. Prowadzących kręcą wam biznes czy mają szukać co godzinę nowej pajęczyny za magazynem ? Cyrk na kółkach. Nie wiem jak ci ludzie patrza w twarz rodzinie i znajomych bo chyba że ich nie mają bo ja bym nie potrafiła. Jeśli ktoś jest człowiekiem to potrafi być liderem a nie na papierze menagerem a w rzeczywistości klaunem bez pojęcia o zarządzaniu.

@Psp

Masz tu w 100% racje. Zapomnieliśmy dodać ,ze to ludzie na stacjach zapychają kieszenie managerom premiami. MM to w 90% osoby ,które nie przepracowały za kasa nawet jednej godziny. Uważam jednak , ze któregoś dnia ten cały (usunięte przez administratora) wypłynie i w końcu to stacje zaczną oceniać prace swoich managerów.

@Psp

Jedno co mnie zastanawia dlaczego PSP boja sie odezwać jednemu czy drugiemu MM

Karola
@Psp

W punkt. Powoli staje się to wszystko nie do wytrzymania. Stąpają po cienkim lodzie

na jakie widełki można liczyć na stanowisku specjalisty ds inwestycji?

Prowadzący

@lub-zach Po Twoim wpisie widać, że to Ty masz niski poziom inteligencji. Nie potrafisz logicznie złożyć kilku zdań nie wspominając o słownictwie. Gdybyś rzeczywiście pracował w pkn i miał jakąkolwiek wiedzę o prowadzeniu stacji to wiedziałbyś że średnią podstawa prowadzacego po odliczeniu zusu i podatków wychodzi 3200-3600 zł na rękę w zależności jak duża ma stacje i podstawę prowizji. Premie uzależnione są od planów. W ostatnich latach notorycznie nakładane są niemierzalne plany wyzsze nawet o 50% i więcej przez co stacja mając np dynamikę sprzedaży rok do roku 110% realizuje chory plan na 80%. Ponadto nim mniejsza stacja i sprzedaż tym gorzej bo małe stacje wykonując plan nawet na 110,% dostają grosze premii bo ta kwota jest uzależniona od uzyskanej kwotty netto sprzedaży. Więc uważasz że średnio 3400 na rękę plus średnio 400-600 cudem premii to jest dobry dochód dla prowadzącego ? Za to że jest dostępny 24h, że nie dostaje na urlopy,chorobowe,nadgodziny i inne świadczenia do których ma prawo pracownik ? Za to że firma każe pokrywać to z premii? A co jak tej premi nie ma lub brakuje ? Prowadzący musi dołożyć s później łaskawie może odbić jeśli wyrobi premie, gdzie w tym czasie zwolni się połowa zespołu bo nikt nie jest idiota i nie będzie pracował za najniższą krajową. Multum obowiązków od tych prawdziwych jako właściciel działalności po różne standardy i nowe reguły. O urlopie można pomarzyć bo gdy pojedziesz to i tak prowadzisz stacje i masz milion spraw. Odpowiedzialność za towar, wyposażenie ogólnie odpowiadasz za wartość milionów złotych. Urwałeś się z choinki czy jesteś kolejnym podesłanym przez centrale który ma rzekomo zasłaniać co zarząd wyprawia wewnątrz firmy ? Propaganda jak u wschodnich sąsiadów? Dowodem są ciągle wypowiedzienia zarówno brak chętnych do pracy na stacji jak i jej prowadzenia. W ubiegłym roku plakaliscie i wysylaliscie menagerow by na siłę nakłaniali w miarę pracowników do udziału w konkursie na prowadzenie stacji bo nikt nie chciał jej prowadzić za takie warunki umowy. W listopadzie zapewniliscie najniższą krajowa i co z tego jak macie milion durnych podpunktów w ankietach i szukając na siłę papierka, pajęczynki za stacją robicie z siebie klaunów i znów sypią się wam wypowiedzenia. Więc nie pisz bzdur i nie obczerniaj prowadzących bo w dzisiejszym świecie nikt nie jest anonimowy. Znaleźć ciebie po adresie IP to są groszowe sprawy, a za takie pomówienia o bzdury o których piszesz gdzie każdy ma na to dowody łatwo będzie cię pogrzebać że się do końca życia nie wypłacisz. Ponadto Orlen nie daje jednemu prowadzacemu kilku stacji chyba że jedna do poprowadzenia awaryjnie na krótki czas do momentu wybrania nowego prowadzącego. Kolejna bzdura jest że rzekomo mąż prowadzi konkurencję a żona aż dwie stacje Orlenu bo wtedy po pierwsze Orlenu nic nie interesuje mąż a po drugie żonie nie dadzą dwóch stacji, natomiast po trzecie ciężka sprawa przy zakazie konkurencji. Więc nie pozdrowić można właśnie ciebie o mega niskim ilorazie inteligencji gdzie najprawdopodobniej nigdy nie prowadziłeś stacji i nie masz o tym pojęcia natomiast zapewne masz tak przykre stanowisko że frustracja zmusza cię do wylewania żalu , szerzenia propagandy i wylewania złości na ludzi którzy pracują jak woły za niska pensje. Ps: post niżej widać że tak samo napisałeś sam sobie z innego nicku przytakując rzekomą rację. Porażka. Naprawdę życiową porażka. Oby tak zgniłych ludzi było jak najmniej. No chyba że cię centrala nasłała bo Orlen przez wysokie ceny jest na tapecie w mediach i boicie się żeby nie wyciekła prawda i dowody na to jakie są warunki pracy na stacjach i prowadzenia stacji bo wtedy już całkiem ludzie by was zlinczowali. Nie pozdrawiam ameby umysłowej.

@Prowadzący

Po 1 nieudaczniku życiowy dający mieszać się z czyms o brzydkim zapachu i będący krowim lajnem i zwykłym imbecylem prowadzącym stacje za aż 3600 plus premia i odpowiedzialnym za wszystko i będący aż takim biednym przedsiębiorca, dlaczego nie wspomnisz o UMOWNYM UCZCIWYM PODZIALE PROWIZJI ? Ile masz wolnych etatów chamie ? Skończ gadać o zakazie konkurencji bo mój podany przykład jest z życia wzięty i chyba mało wiesz o pracy na stacji albo chronisz „TAJEMNICE HANDLOWA , ŻEBY NIE ZAŁAMAĆ RYNKU” chcesz wiedzieć ze są takie sytuacje ? Dalej bedziesz wylewać żale na forum i podniecał się swoją pseudo inteligencja przy zuberku? Przejrzyj na oczy imbecylu. Masowe odejścia były bo baliście się audytów bo i tak by was zwolnili. Możesz dalej tu pisać bzdury albo mnie odwiedź. Pan co prowadzi stacje konkurencji i jego żona ma dwie Orlenu nazywa się sradek, kto wie ten wie. A może to ty sradku? Ile z jednej wyciagasz ? W Orlenie na żonkę lepiej co cepie ? Ameba jesteś ty XD

@Prowadzący

Pozatym ja poruszyłem temat NIEuczciwych ludzi zarządzających stacjami. Wiec się tak nie oburzaj jak jesteś taki klarowny . To jest skierowane do nie uczciwych osób albo dawno nie związanych z firma. Nie zapomnij dostać ze firma obniżyła w listopadzie progi premi i premie są 2x większe.

@Prowadzący

Proszę bardzo możesz mnie namierzać po „Ajpi” . Ani razu nie obraziłem firmy nie tak jak co niektórzy powyżej i pomawiają ja o bardzo wiele i sieją propagandę , nikogo nie obrażałem personalnie wiec nic wam to i tak nie da . Chętnie się spotkam na konfrontacje :)

@Lub-zach

Właśnie wychodzi twoja inteligencja i prostactwo. Dzięki twoim włosom już wiemy że jesteś zwykłym pokiem nie mającym pojęcia o prowadzeniu stacji. Podział prowizji inteligencie każdy PSP ma inny. Wolne etaty ,? Chyba 10 La temu. Brakuje ludzi, ciągle nadgodziny a na SC2.0 już nie wspomnę. Masowe odejścia o audytt buahaha??? Dopiero pisałeś że rzekomo PSP kradnie a wszystko da się załatwić. Więc jak ? Jeśli by kradł a da się załatwić to by nie odchodził. Jesteś zwykłym sfrustrowanym pokiem o inteligencji małpy który próbuje napisać że coś wie. Gdyby się opłacało miałbyś ogłoszenie jedno na rok a nie naście dziennie. Żal mi takich ludzi jak ty jedyne co jest pewne z takim podejściem dalej niż jako pok w życiu nigdzie nie zajdziesz. Piszesz że nie obraziłeś ludzi a obczerniasz wszystkich PSP że są (usunięte przez administratora)gdzie non stop mają kontrolę prowizji. Prawie każda stacja jest sprawdzona więc znów wpadasz w pułapkę że nie masz pojęcia. Piszesz o propagandzie ? To ty szerzysz propagandę bo Orlen ma problem z chętnymi na prowadzenie stacji a piszesz głupoty że jest wspaniale i że wpisy są fałszywe. Premia od listopada ? Zgadza się obniżone oprócz vervy od 68% i co z tego ? Jak od razu w nowym roku niespodzianka i plany dorzucone po 50% i więcej więc wychodzi identycznie jak rok temu czyli g... Kto prowadzi stacje już widzi po twoich wpisach że jesteś upośledzony i nie masz nic wspólnego z prowadzeniem stacji więc nie wiem przed kim chcesz zabłysnąć chyba że dostałeś lapoweczke za szerzenie propagandy i chwalenie pracy. A z adresem IP nie bądź mądry bo jak nazbiera ci się wpisów jest takie coś jak stowarzyszenie prowadzących . Legalne. Zapewne o tym też nie wiedziales, a korzystając z twoich pomówień i kłamstw dotyczących cudownych warunków już stowarzyszenie może zgłosić cię o pomówienia. Koszt poniżej 200 zł . Na wielu PSP wyjdzie po zlotoweczce na głowę. Więc do zobaczenia. Tylko nie płacz w sądzie.

Małgorzata K
@Lub-zach

Oczywiście że mój mąż nazywa się Radek. Oczywiście że pracuje na innej stacji. I tak od miesiąca w trybie awaryjnym moja osoba prowadzi dwie stacje... Nie rozumiem? Zazdrościsz? Chętnie oddam stacje w lubuskim... Ale nie wiem czy dasz radę mały człowieczku przyjąć na bary to że z dnia na dzień trzeba otworzyć tak ch... stację jak ta. Ale skoro już tak dobrze nas znasz to zapraszam na rozmowę. Przecież wiesz gdzie mnie szukać. Może będziesz miał odwagę powiedzieć mi w oczy co myślisz a nie chować się za monitorem ???? Pewnie nie zrozumiesz bo patrząc po Twoich wpisach to jesteś bardzo smutnym i samotnym człowiekiem... Moje wysiłki pójdą na marne ale cóż... Jak ktoś jest rodziną to się wspiera, pomaga sobie i nie ma to znaczenia w jakich firmach się pracuję ???? Swoją drogą już nie mogę się doczekać tych milionów spływających na moje konto ???????????? myślę że po pierwszej wypłacie nowy samochód a po drugiej dom wybuduje ???? Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam biedny mały człowieczku

Maniek Be

dobra kasa spoko że wiecej niz minimalna prowadze to dluzszy czas i wyciagam kolo 3000 czasem 3500

@Maniek Be

Buahaha lecz się chłopie. Więcej dostaje się za zamiatanie ulic

Kevin

Drogi prowadzący masz stację to odpowiednio zapłać,a są stacje ,które ogłaszają się co chwila, bo nie ma pracowników, jeżeli ktoś oferuje przy dzisiejszych cenach poniżej 3000zł na rękę no to jest śmieszny, po co w takim razie prowadzisz stacje jak cię nie stać zapłacić pracownikom ??

@Kevin

Drogi Kevinie najpierw poznaj politykę PKN Orlen dopiero obczerniaj prowadzących.Takie wąskie umysły jak ty właśnie budują reputację i kryją pracę korporacji w białych rękawiczkach. Po 1: to nie prowadzacy ma stacje. 2 prowadzi stacje a właścicielem jest pkn. Jedyne co PKN zapewnia to podstawę najniższej krajowej + nocki. NIC WIECEJ . Więc jak ma ci więcej prowadzący zapłacić ? Firma na każdy miesiąc nakłada plany na każdy aspekt pokolei. Jeśli wyrobi stacja jest premia od sprzedaży. Jeśli nie to macie wielkie 0. Ponadto prowadzący są kontrolowani z płatności dla pracowników zgodnie z umową. Najpierw dowiedz się jak to wygląda dopiero krytykuj. Gdyby to była nasza stacja podstawę byście mieli większą a premie od sprzedaży każdego produktu a nie od niemierzalnych planów z kosmosu nałożonych przez PKN. Jesteśmy na stacji takimi samymi pionkami jak wy. Ponadto przy średnio wyrobionych planach nasza premia po odliczeniu zgodnie z umową brutto jest niższa niż pracownik stacji który zająl 1 miejsce sprzedażowe !

@Prowadzacy

Spójrz sobie jakie są dzisiaj koszty życia, utrzymania sam wynajem mieszkania w mieście to ok 2000zł ,a gdzie reszta. Pozdrawiam

@Kevin

Komu ty to piszesz ? Jestes tak tępy czy nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ? My doskonale o tym wiemy. Pisz to firmie a nie nam. To oni dają przydział wypłat. Myślisz że my mamy lepiej ? Harowalismy latami żeby awansować a podstawa to 3200-3600 uwazasz że za prowadzenie cyrku wartego miliony ta wypłata jest duża i wystarczy na życie. Napiszę ci jeszcze raz krótko PROWADZACY DOSTAJE OD PKN NA PRACOWNIKOW NAJNIZSZA. Resztę mamy wspólnie zrealizować cele by dostać premie inaczej zarówno wy jak i my mamy gole wypłaty. Jeżeli ta informacja cię przerasta , a widać że tak jest to zmień pracę albo poczytaj dogłębnie to forum.

@Prowadzacy

Jezeli tak piszesz to ty zmień prace bo 3200-3600 to w markecie, albo na magazynie zarobisz wiecej, i tak już jest ciezko z ludzmi na stacjach orlenu, bo ludzie nie przyjda za te pieniadze..

@Kevin

Orlen nie będzie miał dobrych pracowników za te pieniądze. Prowadzacy za te śmieszne grosze trzymają się cudem tylko dlatego że mają nienormowany czas pracy i mogą sobie otworzyć coś swojego. Inaczej już dawno firma by zatonęła. Nikt nie jest (usunięte przez administratora) i każdy ma swój honor. Lider na rynku pracy a zarobki w stosunku do odpowiedzialności to wstyd i hańba zarówno dla prowadzących jak i ich pracowników. Jesienią gazeta wyborcza pisała co się dzieje to polityka moment uciszyła sprawę. Pisali o zarobkach prowadzącego 3400 za odpowiedzialność sam wiesz jaka jeśli pracujesz na stacji i widzisz co się dzieje a jakie mają chore wymagania i jak oceniają gdzie pracownik za brak dziękuję podczas kontroli tajemniczego klienta otrzyma jakieś 86% i prowadzący musi się za to tłumaczyć . To jest nienormalne biorąc pod uwagę prawie 30 ocenianych aspektów żeby były takie wyniki za jedną bzdurę. Tv i prasa czeka bo robi się (usunięte przez administratora) i poniżenie. Ten kto wymyślił wagi powinien się leczyć w psychiatryku. Prowadzącym puszczają już nerwy , ludzi nie ma chętnych do pracy. Tak to jest gdy rzadzi polityka i zamaist ludzi kompetentnych są znajomości i jeden przed drugim wprowadza co mu na myśl przyjdzie byleby się utrzymać zaczym go zmienia. To jest śmieszne że za tyle lat żaden ci prowadził stacje nie udowodnił tego w mediach. Właśnie przez to jest taki cyrk a nie inny. Ceny drożeją , usługi wszystko. A zarobki, ryczałty w miejscu , plany z kosmosu żeby wyrobić jak najmniej premii . Wyzysk i tyle.

@Prowadzacy

Drogi Prowadzący rok temu ORLEN radykalnie obniżył warunki zatrudniania na stacjach. Masowo prowadzący rezygnowali z prowadzenia stacji. Tacy jak pan wtedy uratowali PKN Orlen od katastrofy kadrowej na stacjach. Podpisał pan umowę o prowadzenie stacji więc niech nie obrarza Kevina a niech pan popatrzy bardziej krytycznie na siebie.

@Już niedługo byly - już były

Widać jakie masz pojęcie o prowadzeniu stacji. Prowadzący do podstawy pensji ma związane ręce. Jak ma ci dać skoro nie ma stacja premii ? Ma dołożyć ze swoich bo waćpan za kasą ma zły humor ? Też przychodzimy do pracy i w porównaniu z pracownikami mamy setki więcej obowiązków od was. A tak samo w zamian dostajemy żetony. Czemu podpisali umowy ? Podpisali ci co wyżej zostało napisane. Natomiast jeżeli pok tego nie rozumie to niech sam zmieni pracę skoro w marketach dostają tyle co prowadzący. Widać tak się prezentuje w cv i na rozmowach ze w markecie go nie chcą.

@Psp

Mam wielkie pojęcie o prowadzeniu stacji. Pracowałem dla Orlenu ponad 24 lata. Nikt nie kazał Ci podpisywać umowy o prowadzenie stacji i aneksów z glodowymi stawkami chyba, że przystawili Ci broń do skroni. Nie płacz, że mało zarabiasz skoro się zgodziles na to. Wiem, że masz wiele obowiązków a pok tego nie rozumie. Pok walczy o godną pensję a Ty nie. W negocjacji z pok Ty jesteś stroną a nie Orlen więc ich to mało obchodzi zwłaszcza, że umowa jest niejawna.

@Już niedługo byly - już były

Tak jak i Orlen mało obchodzą prowadzący i stacje. Zawsze się znajdzie ktoś kto weźmie. Więc nie bredz. Gdybyś pracował 24 lata to już byłby zapewne blisko emerytury. Lepiej prowadzić stacje za grosze i mieć jeszcze coś swojego niż robić na etacie.

@Psp

Mam jeszcze 20 lat do emerytury. Tekst z tym "lepiej prowadzić stację za grosze......." mnie rozbraja. Może prowadź stację za posiłek i miejsce do spania. Daliście sobie odebrać aspiracje by polepszyć swoje życie. Ugotowali was jak żabę. Lepiej pracować na etacie za godne pieniądze i godne traktowanie niż prowadzić stację zastraszony, gnebiony i za (usunięte przez administratora) jak mówił premier.

@Już niedługo byly - już były

Gnębiony i zastraszony - coś w tym jest. Ale masz nienormowany czas pracy jak ogarniesz dobrych ludzi to jest przeciętnie jak w każdej firmie ponadto masz możliwość otworzenia czegoś swojego. A ty rob na etacie,pros się o urlop,wolne, chodź w wyznaczonych godzinach itd. Jest jak jest. Szalu nie ma ale tragedii też nie. Jest przeciętnie na granicy znosnosci. Będzie gorzej to nie jeden odejdzie każdy ma swoje granice i godność. Jak ktoś siedział 20 lat i patrzył w sufit to może i było tragicznie

@Psp

Nie piszesz jak człowiek zadowolony ze swojej pracy. Ja odszedlem by nie reprezentować takiego podejścia jak pan przedstawia. Ja po zakończeniu pracy idę do domu i mam spokój. Nie brakuje mi świąt w pracy, telefonów ze stacji w nocy, że klienci coś nawiwijali. Nie tęsknię za objazdami nocnymi ms lub kr i tłumaczenia się z pajęczyny lub papierka na podłodze w toalecie oraz tragicznego 96% tk. Nie brakuje mi patologi mam cudowną normalność.

Biały Pan
@Kevin

Nikt cie słoju za uszy do miasta nie ciągnął. Wracaj na do siebie na wiochę - tam za mieszkanie zapłacisz 700 zł lub nic u mamusi . Dlaczego PSP ma dokładać bo Kevinek nie chce w siebie w polu robić.

@Prowadzacy

90% PSP nie rozlicza się zgodnie z zapisami umowy . Zawsze biora coś dla siebie więcej. Etat lub dwa są często nie obsadzone , podstawa na papierze reszta w kopercie . Do tego ryczałt - lekko 1500 zł co miesiąc. Lewe faktury i odliczenia VAT . Połowa starych PSP nie zna już POSa . W pracy są gośćmi a i tak narzekają . POKi mówią prawdę.

@Były PSP

Buahaha. Kolejna propaganda ? Wy chyba naprawdę chcecie żeby prowadzący się (usunięte przez administratora)I przedstawili wszystko tv i prasie. Prowadzący rozlicza się kwartalnie więc wtedy racja może przytrzymać ale musi to uregulować zamykając kwartał chyba że ma trudne sytuacje to za zgodą ma rozliczenie roczne. Podstawa na papierze reszta w kopercie ? Chyba 15 lat temu. PKN kontrolując sprawdza wszystko przelewy , wyciąg z ZUS itd. Kolejny znawca który nigdy stacji nie prowadził a robi prowokacje na stronie. Jesteś albo z centrali i ci kazali albo zwykłym pustym pikiem który porobił parę miesięcy i myśli że zjadł rozumy a pojęcia nie ma. Już byli tacy co pracowali 5 lat uważali się za nie wiadomo kogo a po objęciu stacji płakali bo okazało się że jedynie co znają to system kasowy i milion telefonów z prośbą o naukę i instrukcje bo tydzień poprowadzić nie dało by rady. Sądzisz że jak byłoby cudownie byłoby tyle zwolnień i co chwilę nowe ogłoszenia ?(usunięte przez administratora)Pamiętaj że dziś nie jesteś anonimowy i za pomówienia szybko mogą cię dorwać wtedy moment ci mina opadnie. Etaty obsadzone ? Pokaż stacje która ma ich nadto. Pracownicy nie mają w co ręce włożyć bo za mało ludzi, wychodzą nadgodziny które trzeba zapłacić w pierwszej kolejności z premii. Po remontach na dwa zero często zamiast dodać jeszcze znika etat. Więc za to powinieneś dostac w zeby. Piszesz jakbyś usnął w roku 2000 na stacji i obudził się w jakimś 2010. Widać że nie wiesz w jaki sposób PKN kontroluje psp.To że piszesz że są gośćmi to żal (usunięte przez administratora) ściska bo PSP ma nienormowany czas pracy. Natomiast za 20 lat pracy nie znam PSP którzy by byli gośćmi bo przy takich zarobkach jakie oferuje PKN po tygodniu nie byłoby co zbierać z stacji zatrudniając takich ograniczonych jak ty ( inni nie przyjdą za te pieniądze ). Może PSP ma za darmo stanąć z tobą za kasą i po obsługiwać bo ty musisz posiedzieć na tik toku ? Pewnie 3400 podstawy jako prowadzący i parę stów brutto premii to miliony w dziejszych czasach. Wyjdź synu z forum. Chętnie się dołożę żeby cię ściągnęli po IP i założyli sprawę cywilną.

juda
@Prowadzacy

sama prawda. Zrobisz plany dostaniesz premie ,dowalą wyższe plany. I tak już od kilku lat .

@juda

Jak zarobisz to za kwartał dowala plany 50% i więcej i sobie odbija . Suma summarum wychodzisz beznadziejnie . Wszystko drożeje zaraz posypie się im znów fala wypowiedzeń PSP.

juda
@Już niedługo byly - już były

dokładnie . MS zamiast pomagać tylko szuka ,,pajęczyny,, by wykazać , że jest potrzebny . Ile razy ludzie zrobili wszystko co należy ,a pani z wielkim ego MS w szpilkach szukała ...co by tu wpisać i zniechęcić tą pracę do reszty

King
@Były PSP

A jakieś konkrety? Takie tylko gadanie, a to bije we wszystkich psp. Znasz konkrety to pisz do bkib oni lubią takie tematy albo przestań nas bezpodstawnie oczerniać na forum.

@King

Szybciej takiego oszołoma ściągnąć po IP. Na paliwach ludzi tną , PSP i jego pracowników dają podstawę śmieszna a jako premie plany kosmiczne za które wychodzą grosze brutto. Czysta propaganda jakiegoś przyczlapa lub durny wpis poka który porobił pół roku i nie ma pojęcia jak funkcjonuje stacja , kto płaci, kto daje plany, podstawę itp

PSP Przemek
@Kevin

Witam, Kevin niestety nie masz poprawnych informacji PSP nie określa stawek dla pracowników, jest stała pula plus premia za plany i tyle. PSP tylko rozdziela pulę z Orlenu na pracowników

@Prowadzacy

Odszedłem w zeszłym roku . Jest jak mówię. A kontrolą prowizji to możesz straszyć dzieci w przedszkolu. Przeszedłem to i inni PSP i po sprawie. Wszystko można im pokazać bo wszystko jest zamazane . Umowa na słupa przyjmuje wszystko. A kto już miał kontrolę wali po całości bo wie że może

@Były PSP

Myślisz że takimi bredniami polepszysz to forum ? Ponadto gdyby tak było byś się trzymał zębami i grabił kasę jak typowy polak. Nie ośmieszaj się. Rok temu pół Polski się zwolniło a ty piszesz o słupach i innych pierdolach.

Franc
@Psp

Nie każdy chce skończyć z długami. (usunięte przez administratora) ORLEN to jedno ale (usunięte przez administratora) ZUS i US to już inna sprawa. ORLEN nie wiele może w tym temacie ale instytucje Państwowe moga .

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen - Płock

• Jak się pracuje w PKN Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy PKN Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 872.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 799, z czego 215 to opinie pozytywne, 288 to opinie negatywne, a 296 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKN Orlen?

Kandydaci do pracy w PKN Orlen napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKN Orlen
1.8/5 Na podstawie 627 ocen.

PKN Orlen