Flotex Polska Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Flotex Polska Sp. z o.o.

rd

Dla mnie ok przez blisko 4 lata współpracy, tylko oni umożliwili nam możliwość bezgotówkowych zakupów w całej sieci stacji

obserwator

Nic z tego się nie zgadza :), z tego co wiem firma nie sprzedaje produktów a daje rabaty. Hejterzy...

Ceny za produkty z kosmosu. Atmosfera fatalna a szefowa wielka Pani.

robi
@Pracownik 22.08.2014 15:04
Ceny za produkty z kosmosu. Atmosfera fatalna a szefowa wielka Pani.

ciekawe :):)

nocny gość

(usunięte przez administratora) Logiczny zarząd, sprawna księgowość i organizacja to mocne strony tej firmy. Praca dobra dla studentów 4 godz dziennie. Nie ma rygoru duża swoboda w działaniu. Znośne biuro jednak brakuje skórzanych foteli. Co do kampanii jest tylko 1 branży paliwowej, trudna kampania z mojej indagacji wynika, że konkurencja ograniczyła możliwości wykazania się telemarketerów w skuteczności. Docelowo sprawa ma na celu wzbudzenie chęci u klientów aby substytutem stała się karta prepaid dająca rabat. Firma całościowo sprawia wrażenie solidnej i można zabawić w niej jakiś czas. Ocena ogólna 7,5/10.

Zostaw opinię o Flotex Polska Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flotex Polska Sp. z o.o.