KLIMAR

Rzeszów

Opinie o KLIMAR

Czekola
użytkownik zarejestrowany

Powiem ci @Natek że zarobki zależą od ilości przepracowanych godzin, ale i od wkładu własnego, bo Klimar nagradza premiami osoby, które prawidłowo wykonują swoją pracę i charakteryzują się zapałem do pracy. Dlatego jak dla mnie to warto spróbować u nich.

tematric

hehe kibelki sliczne tylko siedziec całymi godzinami.-to głupia odpowiedz na głupie pytanie wyżej,a w firmie jak ktos tylko chce to może zarobić

a czym sie mają kierować Twoim interesem ???

didel

Bzdury wypisujesz, kierują sie wyłącznie własnym interesem i portfelem. płaca to najnizsza krajowa 1100zł. nie wróże im swietlanej przyszłości!

Firma mocno się rozwija 2 prezesów spoko się uzupełniają , znają się na swoim fachu trzeba robić bo za darmo nikt ci nie da ale spoko napewno nie oszukają

Zostaw opinię o KLIMAR - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KLIMAR