Klimar Sp. z o.o.
counter
2 13 19 5 1
Wentyl Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Słyszałem ze tam w firmie jest bardzo dobrze Pracownicy zadowoleni ?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Ile jest zmian w Klimar Sp. z o.o.?

Iwo Nowy wpis

Czym spowodowana jest ta cisza na forum od marca? Może ktoś podzieli się informacjami?

Zosia

Czy to prawda ze firma nie wypłaca całości wynagrodzenia na konto?

Kaz Nowy wpis
@Zosia

Zależy jak się umówisz z prezesami. 90% pracowników na konto otrzymuje najniższą krajową.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Magda

@pracownik czyli jest tak czy nie? Ile można zarobić w tej firmie?

Proszę się nie kierować zarobkami przedstawionymi w ofercie pracy(ponad 4000 brutto), takowych nigdy nie było i nie będzie!

@Pracownik

Nie prawda, zarobki są na dobrym poziomie. Jeśli ktoś chce zarobić i jest sumienny w tym co robi to nie będzie narzekać.

Patrycja

Czy prace w tej firmie można traktować jaka stała czy raczej dorywcza ?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 578 dni.

Wiecie czy w KLIMAR szukają chętnych na staż?

Dariusz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Waldi

Skoro tak dawno nikt tu nie zaglądał to pewnie dobrze się pracuje?

Zainteresowany

Witam , Jak aktualnie sytuacja w firmie???

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla pracowników mogą mieć pozapłacowe benefity. Czy KLIMAR jest takim przedsiębiorstwem?

Czekola

Powiem ci @Natek że zarobki zależą od ilości przepracowanych godzin, ale i od wkładu własnego, bo Klimar nagradza premiami osoby, które prawidłowo wykonują swoją pracę i charakteryzują się zapałem do pracy. Dlatego jak dla mnie to warto spróbować u nich.

tematric

hehe kibelki sliczne tylko siedziec całymi godzinami.-to głupia odpowiedz na głupie pytanie wyżej,a w firmie jak ktos tylko chce to może zarobić

a czym sie mają kierować Twoim interesem ???

didel

Bzdury wypisujesz, kierują sie wyłącznie własnym interesem i portfelem. płaca to najnizsza krajowa 1100zł. nie wróże im swietlanej przyszłości!

Firma mocno się rozwija 2 prezesów spoko się uzupełniają , znają się na swoim fachu trzeba robić bo za darmo nikt ci nie da ale spoko napewno nie oszukają

Zostaw merytoryczną opinię o Klimar Sp. z o.o. - Rudna Mała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Klimar Sp. z o.o.