KLIMAR

Rzeszów

KLIMAR
3 10

Opinie o KLIMAR

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla pracowników mogą mieć pozapłacowe benefity. Czy KLIMAR jest takim przedsiębiorstwem?

Czekola

Powiem ci @Natek że zarobki zależą od ilości przepracowanych godzin, ale i od wkładu własnego, bo Klimar nagradza premiami osoby, które prawidłowo wykonują swoją pracę i charakteryzują się zapałem do pracy. Dlatego jak dla mnie to warto spróbować u nich.

tematric

hehe kibelki sliczne tylko siedziec całymi godzinami.-to głupia odpowiedz na głupie pytanie wyżej,a w firmie jak ktos tylko chce to może zarobić

a czym sie mają kierować Twoim interesem ???

didel

Bzdury wypisujesz, kierują sie wyłącznie własnym interesem i portfelem. płaca to najnizsza krajowa 1100zł. nie wróże im swietlanej przyszłości!

Firma mocno się rozwija 2 prezesów spoko się uzupełniają , znają się na swoim fachu trzeba robić bo za darmo nikt ci nie da ale spoko napewno nie oszukają

Zostaw opinię o KLIMAR - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KLIMAR