Opinie o Klimar Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Klimar Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Klimar Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klimar Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

W firmie jeszcze nigdy nie było tak źle. Właściwie stała się (usunięte przez administratora) z ciągłą inwigilacją i traktowaniem ludzi jak (usunięte przez administratora) Nie wspominając o odpisywaniu godzin i idiotycznym sposobie zgłaszania urlopów. O podwyżkę nie można się doprosić. Wszystko idzie w górę, z wyjątkiem pensji. Nadchodzi kolejna podwyżka najniższej krajowej. Pracownicy pewnie dostaną te pieniądze, które na dobrą sprawę mogą zarobić w każdej innej firmie, w normalnej atmosferze. Nie da się już tak pracować. Ostrzegam wszystkich, zastanówcie się kilka razy, zanim podejmiecie pracę w tej firmie. Wszyscy chcą uciekać...

Wentyl2
@Kandydat

A przyszło Ci może człowieku do głowy, że ktoś pisze "takie rzeczy o firmie" po to, by tacy "kandydaci" jak Ty wiedzieli na co się decydują podejmując pracę? Na rozmowie o pracę będziesz miał obiecane cuda i złote góry. Jeśli jesteś taki wydajny - świetnie, firma Cię przyjmie. Popracujesz jakiś czas za najniższą krajową utrzymując z tego rodzinę, opłacając rachunki, posyłając dzieci do szkoły, a szybko zmienisz zdanie. Długi czas przez to przechodziłem, wiem co mówię. Każdą firmę tworzą ludzie. Jeśli nie szanujesz ich pracy, nie oferujesz godziwego wynagrodzenia, nie dziw się, gdy po pewnym czasie stracą zapał. Często rozmawiam z chłopakami, którzy tam zostali. Ty również spróbuj porozmawiać, może wtedy przestaniesz wypisywać bzdury, skoro nie masz pojęcia o sytuacji. Nagle wszyscy przestali być wydajni? Intrygujące. Swoją drogą interesujące, że straszysz kryzysem dokładnie w taki sam sposób jak szefostwo... Ciekawe. Już kilka lat temu, każda rozmowa o pieniądzach kończyła się tajemniczym słowem "kryzys". Na koniec coś poza tematem. Gdy coś piszesz, staraj się używać znaków interpunkcyjnych i zaimków osobowych pisanych dużą literą. Prościej się to czyta i zwykła kultura oraz szacunek dla odbiorcy tego wymagają.

Wentyl

Słyszałem ze tam w firmie jest bardzo dobrze Pracownicy zadowoleni ?

A z czego kolega jest tak zadowolony? Z tych niskich zarobków? Są osoby, które pracują już kilkanaście lat i jakoś tego zachwytu nie widać...

Samanta Nowy wpis

Na czym ta praca tam polega dokładnie? W kwietniu było ogłoszenie tutaj ale jak wchodzę żeby się chociaż zorientować, co tam się robi, no to już znika cała treść i nie ma gdzie przeczytać, co i jak. Kobiety mogą tu pracować ?

Justa Nowy wpis

Niewiele mi się udało dowiedzieć o stanowisku (usunięte przez administratora) , do której szukali w kwietniu tamtego roku, poza tym że została informacja o etacie, jeśli chodzi o to, jak się tam pracuje. Że na cały jest. A teraz jakie są godziny, może to chociaż ktoś napisze?

Bożena
@pracownik

Podasz więcej szczegółów? Na czym dokładnie ta inwigilacja polega? Nie bardzo rozumiem to odpisywanie godzin, zmniejszane są etaty, czy jak? Widziałam, że na wypłaty już wcześniej tu się ludzie skarżyli, ale teraz to nigdzie nie jest różowo.

Kandydat Nowy wpis
@pracownik

Na pewno jesteś znakomitym pracownikiem , świetnym fachowcem , super wydajnym i dbającym o dobro firmy tylko nie rozumiem dlaczego piszesz o nie taki rzeczy. Jeśli ci nie pasuje z takimi kwalifikacjami pewnie w każdej innej będziesz miał lepiej . . Napisz co potrafisz ja szukam pracy i nie mam doświadczenia. Najlepiej jednak płacą w budownictwie lecz wszędzie trzeba pracować i wszędzie liczy się wydajność a w nadchodzącym kryzysie nie będzie pracy.

Wentyl2 Nowy wpis
@Kandydat

Wentyl

Słyszałem ze tam w firmie jest bardzo dobrze Pracownicy zadowoleni ?

@Wentyl

Średnio. Nie wiem od kogo słyszałeś takie opinie...

Wentyl 2
@Wentyl

Zadowoleni i to bardzo jeszcze jedna gwiazda bedzie przyjęta do pracy . Bedzie sie działo ..

@Wentyl

Zadowoleni :) Są osoby, które pracują już kilkanaście lat, może ich warto zapytać. Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, to jest normalne.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Klimar Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Klimar Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wypłaty są zawsze na zakończenie miesiąca kalendarzowego.

@pracownik

Dlaczego usuwacie wpisy, które mówią jak wygląda prawdziwa sytuacja w firmie? Przecież po to istnieje ten portal żeby pomagać pracownikom w podjęciu decyzji

Marzena

A ta reszta? Przecież to tyle co minimalna praktycznie, to wszystko co można dostać teraz?

Były
@Marzena

To jest minimalna. To wszystko co można tutaj napisać...

@Marzena

Widzisz, kolejny post dotyczący wypłat został usunięty... Co się dzieje na tym portalu?

Były

Pracownicy dostali pieniądze z polskiego ładu? Bo nie mogę znaleźć informacji.

Xyz
@Były

Nic nie dostali

Kaz

Dlaczego ktoś usuwa stąd posty? Komuś zależy, żeby potencjalni pracownicy nie poznali prawdy?

Proszę się nie kierować zarobkami przedstawionymi w ofercie pracy(ponad 4000 brutto), takowych nigdy nie było i nie będzie!

Nie prawda, zarobki są na dobrym poziomie. Jeśli ktoś chce zarobić i jest sumienny w tym co robi to nie będzie narzekać.

Zarobki porównywalne z zarobkami w biedronce na magazynie

Magdalena

Nie wiem ile w biedronce na magazynie płacą... Nie możesz wprost napisać? Ale ktoś pisał tu, że są dobre, więc to raczej się nie zmieniło?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Klimar Sp. z o.o.?

Firma

Często to pytaja czy pije pan i czy lubi pan pic . Lepiej nie kłamać

A
@Firma

Ciekawe, takiego pytania jakoś nikt nie usłyszał

Magdalena
@A

Jakoś też sobie tego nie wyobrażam.xd No chyba, że komuś trafił się na rozmowie jakiś skrócony dystans i weszła faza żartowania? ;) Czy raczej rozmowy tutaj są zawsze bardzo poważne i formalne?

Aktualność
Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy w naszej firmie.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko INŻYNIER ROBÓT SANITARNYCH

Aktualność
Szanowni Państwo!
Dziękujemy za Państwa opinie. Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.
Świadczymy usługi instalacyjne branży sanitarnej, głęboko wierząc, że fachowa wiedza, długoletnie doświadczenie oraz profesjonalna kadra, są dla Klienta olbrzymią korzyścią. Dlatego tak ważne są dla nas dobre samopoczucie naszych pracowników i ich wzajemne relacje. Zależy nam na tym, aby każdy w zespole czuł się komfortowo i mógł poznać swoich współpracowników również poza firmą, organizujemy spotkania integracyjne oraz wycieczki.
Osoby, które są zainteresowane pracą u nas zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z działem rekrutacji: praca@klimar.rzeszow.pl

Aktualne oferty pracy znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: http://klimar.rzeszow.pl/praca/

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Klimar
Teraz

Teraz bedzie tylko lepiej !! Zobaczycie takich zmian w Firmie jeszcze nie było .

Klima
@Teraz

O jakie zmiany ci chodzi ??

Haloo

Cisza pewnie juz sie pozmienialo . Na lepsze !

@Haloo

Absolutnie nic się na lepsze nie zmieniło...

Łukasz

To na co najbardziej narzekasz na ten moment i gdzie byś oczekiwał szybkich zmian?;p

p
@Łukasz

Najlepiej wszędzie??

Taki gość

To czemu nic sie nie zmienilo ? Miały byc takie duże zmiany i nic ??

Iwo

Czym spowodowana jest ta cisza na forum od marca? Może ktoś podzieli się informacjami?

Magda

@pracownik czyli jest tak czy nie? Ile można zarobić w tej firmie?

Patrycja

Czy prace w tej firmie można traktować jaka stała czy raczej dorywcza ?

Dariusz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Waldi

Skoro tak dawno nikt tu nie zaglądał to pewnie dobrze się pracuje?

Witam , Jak aktualnie sytuacja w firmie???

Czekola

Powiem ci @Natek że zarobki zależą od ilości przepracowanych godzin, ale i od wkładu własnego, bo Klimar nagradza premiami osoby, które prawidłowo wykonują swoją pracę i charakteryzują się zapałem do pracy. Dlatego jak dla mnie to warto spróbować u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Klimar Sp. z o.o. - Głogów Małopolski

• Jak się pracuje w Klimar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Klimar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klimar Sp. z o.o.?

Klimar Sp. z o.o.