Opinie o Bliska (PKN Orlen) w Płock

Marka ORLEN wyceniana jest na 4,4 mld zł. PKN ORLEN SA jest jedynym polskim przedsiębiorstwem notowanym na liście 500 największych firm świata magazynu "Fortune". Spółka zajmuje się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy (główne produkty) oraz paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Jest wielokrotnym liderem: przerobu ropy w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, posiadającym rafinerie zlokalizowane w Polsce, Czechach i na Litwie; produkcji petrochemikaliów, które stanowią podstawowy surowiec dla licznej grupy firm chemicznych; rynku detalicznej sprzedaży paliw w Polsce, dzięki sieci ponad 1750 stacji paliwowych. ORLEN jest również właścicielem spółki wydobywczej w Kanadzie (Orlen Upstream Canada Ltd.) i jednym z kluczowych właścicieli koncesji na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce. Obecnie inwestując w energetykę buduje we Włocławku i Płocku elektrociepłownie parowo-gazowe.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen w Płock

PSP

Prowadzę stacje stop cafe 2.0 od 3 miesięcy. Wczoraj opłaciłem wszystkie podatki, zostało mi 3700zl na czysto . Nie wiem skąd biorą się tutaj te wszystkie negatywne komentarze?

@PSP

To jakaś podpucha???? No to super, ekstra kasa, to daje 22zł na godzinę przy 168g. No jako pracodawca to trzepiesz kokosy. Ale do przyjęcia, jeżeli jest to dodatkowa robota i spędzasz w niej max 2 dni tygodniowo.

@PSP

I teraz zastanów się ile by Ci zostało gdybyś miał 20 dni np chorobowe pracownika ?

Krezus buahaha. Poczekaj aż posypią się L4 xd

@PSP

Mój student na umowę zlecenie 3100. A on za nic nie odpowiada. Masz 600 zł więcej buahahahaha.

I urlopy

@PSP

3700 to i tak dużo. Rzuci ktoś L4 nic ci nie zostanie. Sam sobie odpowiedz . 2.0 tyle na głowie a pieniądz równy kasjerowi w Lidlu z 2 letnim stażem.

PSP
@Psp

Plus taki ze nie muszę stan na księgi i 12h dusić się w maseczce. Na stacji spędzam max 10 godzin czasami raz w tygodniu mam jeden dzień wolny i jestem zadowolony. Lepszego pieniądza w żadnym biznesie nie zarobię.

@PSP

Haha jaro zmieniasz Nicki jak szalony

Kolo
@PSP

Hahaha co ty wypisujesz lub tak nisko się cenisz. W średnim mieście Menager / kierownik zwał jak zwał mają pod sobą 10 osób zarabia 7-8 tysięcy na rękę oczywiście w innych normalnych firmach. Więc teraz porównaj zarobki w PKN jak mówisz że 3700 to dużo. Żal mi takich ludzi i podejścia. Rynek pracy jest teraz ogromny. Jesli masz doświadczenie i się wykarzesz w innej firmie zarobisz i będziesz się rozwijał. Tu od 6 lat zarobki stoją w miejscu , w kraju inflacja a wymagania z kosmosu. Powodzenia

@PSP

No to takie są korzyści z prowadzenia stacji!!! „Nie musisz stać na kasie” hahaha. I by nie stać na kasie, zakładasz działalność, składasz zabezpieczenie, zatrudniasz 15 pracowników i odpowiadasz za mienie warte miliony?!?! Hahaha A z procedurami się już zapoznałeś? Słuchaj rzuć to idź na kurs spawania, jest robota w tych samych pieniążkach godziny pracy 6-14 Pn-Pt. Przynajmniej będą Ciebie szanować i coś będziesz umiał!!!

@Stefan

Nie rozumiem tego szydzenia z ludzi pracowitych którzy coś w życiu osiągneli. Widać większość tutaj to bezrobotni alkoholicy którym nie opłaca się nic robić bo żyją z zasiłków I 500plus. Chłopaku tak trzymaj pracuj uczciwie i pokaz wszystkim ze mozna, może za jakis czas obejmiesz druga stacje a może awansujesz za kilka lat na menedżera i wtedy ci co teraz się śmieją będą przed tobą się kłaniać.

@Jaro

Co osiągnął ?????? Pracę za 29 zł na godz. Stróż na umowę zlecenie mna18,30. Super osiągnięcia gratuluję .

Q
@Jaro

Hahaha. Psp osiągnięcie to było 10 lat temu. Teraz biorą pierwszych lepszych chętnych żeby załatać dziury. Drugiej stacji od lat nie dają a prowadzić dwie za 6000 to poniżenie. Na menagerow 90% znajomych a jak nie masz znajomych pół roku rok i umowa nie przedłużana. Jaro to już nawet nie KR albo ktoś kto ma problemy z logicznym myśleniem albo ktoś na wysokim stanowisku kto dawno nie spędził choćby tygodnia prowadząc stacje i widząc jak to teraz wygląda. Facet w normalnej pracy zarabia 4500 i nie jest na stanowiskach kierowniczych a wy piszecie o śmieciowych kwotach i macie się za bogów. Ja się cieszę że są takie posty bo którego dnia to pęknie i wyląduje w tv a wtedy jesteście ugotowani. 3500 mają w warzywniaku i spokojna glowe. Rozumiem że centrala łapie się czego może i stara ratować firmę bo zarabiając 10000 bronionym się jak mógł i pisał że czarne to białe i prowadzenie firmy i 15 osób za 3500 to rarytas. Żal mi was. Opinia szeroko się rozchodzi wśród ludzi, klientów itd. Nie znam ani jednej firmy w której kierownik czy Menager mając tyle obowiązków zarabia tak mało wiec Jaro chwal się chwali a ludzie mają cię za niepelnosprawnego intelektualnie

ByłyPSP
@Q

Menager lub Kierownik nie odpowiadają przed sądem pracy jako pracodawcy. Nie odpowiadają też całym swoim majątkiem. PSP owszem. To co się teraz dzieje, jest zwyklym lajdactwem wobec nich.

@Jaro

Z tym kłanianiem sie to żeś poleciał, tobze wy musicie sie wszystkim w kolo kłaniać to nie znaczy że pracownicy stacji beda to robić

Pok stażowy
@PSP

Serio i to daję ci taką satysfakcję ja mam 2600 i wychodzę z pracy zdejmuje krawat i jestem wolny i mogę mieć pretensje tylko do siebie że nie szukam dalej ale osoba która prowadzi działalność szczyci się kwotą 3700 no brawo osiągnąłeś szczyt i jeszcze potrafisz się tym pochwalić, człowieku u nas jak ktoś chce przyjść na stację to mówi do PSP że od 3000 to mogą zacząć rozmowę ewentualnego podjęcia pracy a Ty KIEROWNIK stacji 3700 ????.

RK88
@PSP

Czyli lecisz jeszcze na niskim ZUSie :)? Pogadamy za 13 miesiecy. Jak zmieni się ZUS jak zaczna pracownicy na urlopy chodzić :)

Brajan
@PSP

Ni to jesteś zarobiony. Mi wyszło 3500. I tak że myślę że to najlepsza praca w moim życiu. Bezstresowo pije kawę za kawą, tankuje za darmo cała rodzina, do tego szamka i praca 1 dzień w tyg. no maksymalnie 2x w tyg. po 2-3 godziny.

@PSP

Jaro gdybyś zamiast siedzieć w biurze na Bielańskiej, oglądać pornole i szarpać napletem, pojeździł trochę po stacjach i porozmawiał z ludźmi, wiedziałbyś, że 3700 to ochłapy w zestawieniu z obowiązkami i zakresem odpowiedzialności psp. Prowadzący ma na karku, oprócz was, kilkunastu/kilkudziesięciu pracowników, którzy chorują, zwalniają się, nie przychodzą do pracy itp. A wtedy z 3700 robią się 2 tysiące, albo i nic. Ogarnijcie się, bo wkrótce sami będziecie prowadzić stacje.

Hgg
@Psp1

Po co Wy jeszcze na tych stacjach siedzicie zwalniajcie się i po problemie

@Hgg

Przecież to robimy xd A wy zapiertalac na stacje i yepac jako psp pok i sv xd

@Hgg

Zarząd wie co odpiertalacie i jaka jest sytuacja na stacjach? Czy ukrywacie przed prezesami to (usunięte przez administratora) które narobiliście,bo boicie się o stołki?

Realnie
@PSP

Ile zapłaciłeś ZUS? od pełnej wartości dochody, czy minimalny ??

Marian
@Realnie

Pewnie zapłaciła zus w wysokości 600 zł i się cieszy, jak za chwilę będzie płacić o 1000 więcej to już nie będzie taka zadowolona. No chyba, że oensja 2600 dla PSP jest super fajna to ja już nic się nie odzywam.

@Marian

2600 zł to godziwe wynagrodzenie. 550 zł więcej niż wynosi minimalna pensja. Dolicz do tego benefity, rabaty na paliwo i hot dogi. Ponadto Psp ma nienormowamy czas pracy i może sobie dorobić popołudniami albo w nocy. Firma nie będzie płacić za wasz wolny czas.

@Jaro

Hahahahaaaa. Jesteś najlepszy!!! Masz racje, tak trzymać!!!! Nie odpuszczać, jak co to kolanem przydusić. Fajnie tutaj. Mimo że tylko 2 do końca i miało być basta, to dla Ciebie tutaj będę zaglądał.

A
@Stefan

To nie podpucha, takie są fakty. Zobacz ile jest ogłoszeń na kierownika stacji paliw.

@Jaro

Ja cały czas czekam aż mnie namierzysz jaro jolka psp monia itd itd.. czekam.. aż za moje pomowienia mnie osądzisz.. ale wiesz ze to nie są pomówienia.. dawaj jaro 2600 dla psp to dobra kasa.. już zbastowałeś obrażając mnie.. boisz się.. to co na forum napisane nie ginie.. ja ciągle nalegam na spotkanie.. przyjade z mojej wsi w aucie nie z leasingu..ja śmieć jak kazdy oprocz ciebie na tym forum.. przyjade i porozmawiam z tobą.. daj tylko szanse jaro..wiesz co.. nawet za to wszystko co napisalem co napisales nawet za to fajnie by bylo sie spotkac.. wyjasnić.. bohaterze.. mam passata w lpg i podjade.. nie będziesz musiał mi za droge zwracać.. no jaro czekamy masz jaja czy nie? Może być jakies fajne miejsce sam wybierz.. i czas. Jaro jaruś czekam no pokaż jak mnie tam w tym więzieniu załatwicie.. za moją nieprawde..dawaj

@Jaro

Twój wpis powinien być obowiązkowo przekazany dla wszystkich pok i kandydatów na psp. 2600 dla prowadzącego a resztę ma sobie dorobić jakie to głupi.e. Ogłoście to jako oficjalną politykę PKN Orlen - niech wiedzą jak skończą i szybciej się detal rozsypie. Oszczędzi to wiele miesięcy agonii, na gruzach waszej polityki i po waszym wykopaniu z firmy na o wiele lepszych warunkach pracy Ci co zechcą zaczną odbudowę tego co zniszczyliscie part@cze z Orlenu.

Były psp
@PSP

Pewnie 3700 bo założyłeś 1 raz działalność i masz jeszcze ulgi podatkowe.. poczekaj jeszcze trochę hah.

@PSP

3700 to chyba MOP. Jak widać można zarobić dużo na stacji gdy wysoko przekracza się plany. Ambitni nie będą narzekać.

@Już niedługo byly

2600 dla prowadzącego to są uczciwe pieniądze. Do tego premia 300-400 zł jak stacja wyrobiła plany. Dochodzą benefity rabat na paliwo i hot dogi. Profesjonalne szkolenia. Wsparcie ze strony firmy audyty też się liczą. Prestiż bo prowadzący jest kierownikiem i szefem swoich ludzi.

@Jaro

No 2900 za prowadzącego kosmos pokażcie to w tv skoro uważacie za rarytas. 3000 zarabia pracownik.ktory kroi chleb w piekarni

@Jaro

Zapomniałeś dodać że jak załoga sie posypie to zapierd@ala za 3 nadal za 2600, ale jest szefem, ma swoja firmę, partnerstwo biznesowe z Łorlenem co kupuje wszystko i wszystkich, z kazdymi sie dogaduje, daje podwyżki tylko stacje paliw psioczą niewdzięcznicy, do tego w pełni kontroluje i narzuca swojemu partnerowi wszystko za zgoda obu stron czyli Łorlenu i Łorlenu. Człowieku ty naprawdę jestes niespełna rozumu.

@Paddy

Czasami są w życiu rzeczy cenniejsze od pieniędzy...

@Psp

Daj namiary na te jego piekarnie. Sam bede dla jego pracowac za takie gaże.

@Jaro

Właśnie w tej firmie liczą się widać tylko pieniądze

@Jaro

Zadzwoń do najblizszej dużej piekarni i zapytaj. Widać tak się orientujesz rynkiem pracy i chyba widzisz tylko Orlen któremu zarobki stanęły w miejscu i nie nadążają za inflacja

Pok
@Jaro

Tak masz rację, są w życiu cenniejsze rzeczy.. m. in. Szacunek dla człowieka i jego pracy.. Ale ich nie znajdziesz w tej firmie.. Nie trzeba daleko szukać, wystarczy poczytać co za dyrdymały wypisujesz..

@Jaro

Tu sie zgodzę ale ciezko o nie majac kredyty, rodzinę i komornika nie daj boze na głowie

@Jaro

Dzisiaj oddałem stację. To co napisałeś jest po ludzku głupie. Jesteś jedyną osobą popierające to co piszesz. Jeśli by w grupie orlen wprowadzono wynagradzanie 3 tyś dla wszystkich to by nikt nie pracował w grupie orlen. Już męczy wszystkich czytania takich niedorozwinetych postów pisanych przez Ciebie. Benefity są na etat a psp nie jest ujęty w etacie więc uczciwie gdzie są benefity? Szkolenia on linę nie aktualizowane od wielu lat i nie ma już od dawna warsztatów dla psp. Kłam dalej a z ogroną przyjemnością zdemaskuje twoja scieme, łatwe i przyjemne dla mnie.

@Już niedługo byly

Jak można jakoś pomóc albo przyczynic sie do namierzenia tego bengala.. jestem za i slużę pomocą.. albo inaczej... bedę trzymał jak bedziesz go uświadamiał:-)

@Doktordobrarada

Nie chce go namierzyć, nie jest tego wart. Jara oceniam jako korpo z PKN lub hejtera, którego bawi mieszanie i zdenerwowanie adwersarzy. Będę dla sportu demaskowal jego niewiedzę i złą wolę. Nie chce by ludzie odwiedzający forum mieli fałszywe zdanie o pracy w strukturach Orlenu. Lubię ludzi i chce by uczyli się na doświadczeniach innych a nie na wlasnych komorniczych egzekucjach.

@Już niedługo byly

Stety ..czy niestety ale chyba.. nic nie zdziałamy dopuki ta (usunięte przez administratora) partia bedzie mieszać i kupować glosy dodatkami.. 500 300 1000 plus.. nie przebijemy ich... weszli do orlenu z buta i wyjdą ..na bucie ale to co zniszczą to już ich.. oni wykańczają wszystkich.. nie jest im wstyd ze prezes objadek zamieszany w tyle afer zarządza największą firmą.. w Polsce.... oko przymykają na ich grzechy a ludziom palcem wytykają najmniejsze... a tak patrzac na tego jaro to masz racje.. to nie musi byc ktos z korpo aaa jakis hejtujacy koleś.. bo w sumie to nic na temat firmy nie umie odpowiedzieć.. tylko jakies badziewne teksty zaczerpnete z pierwszej lepszej książki o zarzadzaniu... ..(usunięte przez administratora) sumie to chyba też odpuszcze komentowanie jego bzdur.. niech się wystrzela ze swojej wiedzy .. a my bedziemy pisac prawdę... może komuś to pomoże w podjeciu decyzji czy jednak próbować teraz pracy jako psp pok czy sv..

@Już niedługo byly

Nie zauważyłeś, że Jaro ukazuje stan faktyczny? xd Oni naprawdę tak myślą i to robią z nami.

@Psp1

Niestety oni działają także na szkodę PKN Orlen i akcjonariuszy. Psp i ich pracownicy to cenny kapitał a nie koszt. Ja już zakończyłem pracę dla nich więc wali mnie to co oni myślą. Pozdrawiam serdecznie.

Ola

A zusu ile Pan placi ?

@PSP

Poczekaj.. przez 3 miesiące odprowadzasz skg.. czytaj..nic nie zarabiasz... oj jaro jaro Kłamać my możemy was nie wy nas(usunięte przez administratora)

Nic do ukrycia.
@Jaro

Cześć. Jak będziesz sobie dorabiał gdzie indziej to stracisz kontrolę nad załogą i obiektem , czyli twoimi pieniędzmi. Jak będziesz stał na kasie u siebie to za darmo ponieważ musisz wg. umowy oddač tą nadwyżkę pracownikom , ale jak pracownik jest np. na zwolnieniu lekarskim lub urlopie to i tak wciskasz enter za darmo ponieważ należy mu się wynagrodzenie za taką nieobecność. Czyli nie wiesz co piszesz moim skromnym zdaniem. Pozdrawiam

@PSP

Czy Wy naprawdę cieszycie się, że zarabiacie 3700zł prowadząc swoją działalność, zatrudniając (z tego co tu czytam) około 15 pracowników i odpowiadając za wszystko? Szczerze, za tyle pieniędzy nie otwierałabym jd.. Jestem kierownikiem w innej firmie (uop na czas nieokreślony) i zarabiam tyle ile Ty z taką odpowiedzialnością i podpisanym „aneksem zabezpieczającym” (nie wiem jak to dokładnie wygląda, ale przeglądając ogłoszenie na PSP coś o tym było). Ogłoszenie wydawało się atrakcyjne, ale po tym wszystkim co tu czytam to jest jakiś dramat. Zastanawiałam się nad zmianą pracy, bo mam duże doświadczenie w handlu i zarządzaniu personelem i sklepem, a moje 3,7-3,9tys mnie nie satysfakcjonuje.. I myślałam, że prowadząc tak dużą SP i mając tyle na głowie co Wy to wyjdzie z 6-7tys NA RĘKĘ MIESIĘCZNIE.. Jak dobrze, że jest ten gowork. Nie ma nawet co wysyłać swojej aplikacji w takim razie.

Ryszard
@Kandydat

Powiem tak dobrze że czytasz i wyciągasz wnioski. Bo doprawdy wdepnąłbyś w pewną substancje podpisując umowę z Orlenem. Najgorszemu wrogowi nie życzę tej pracy . Pozdrawiam

@
@Kandydat

Bo praca dla Orlenu to jest dramat. Zenujace pieniądze, często pomniejszone o kary finansowe i noty obciążeniowe za likwidacje. Także noty za przeterminowane towary, które nakazują Ci zamawiać. Jak masz pecha, to zostanie Ci tysiąc na życie. A zatrudniasz kilkunastu ludzi i odpowiadasz finansowo za towar, wyposażenie warte miliony. O ciągłym stresie wywołanym przez nagonki, straszenie przez MS, KR I całą resztę nie wspomnę nawet.

Tomx
@Kandydat

Popieram Ryszarda. Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w charakterze Prowadzącego stacji ORLEN. A to co dzieje się od początku tego roku, to już jakiś koszmar. Oni jakby chcieli pozbyć się najlepszych, bo w takich sytuacjach tacy właśnie odchodzą na których wszędzie czeka praca. Chyba chcą w to miejsce naprzyjmowac nieudacznych poldebili co za 2 tysiące zgodzą się pracować w tym cyrku w roli pracodawcy, podjazdowego, kasjera w jednej osobie. Nie uważam się za nieudacznika więc dałem wypowiedzenie. Nie zamierzam być dłużej nędznie oplacanym obiektem represji i wyzysku ze strony tej bezmyślnej bezdusznej korporacji.

Franc
@@

Do tego 24/h pod telefonem. Nawet wódki się człowiek w weekend spokojnie nie napije bo co chwilę sms od menadżera ze kolejki na sklepie albo sms od pracownika ze się źle czuje i rano go nie będzie.

MS
@@

Praca dla PKN Orlen to zaszczyt. Firma daje rabat na hot doga i paliwo. Firma daje możliwość awansu zawodowego ze sprzedwcy verva na PSP. Dla najlepszych zatrudnienie w strukturach PKN i auto służbowe. Nie słuchajcie tych PSP co odeszli. Odeszli bo nie chcieli poświęcić więcej niż 12 godzin dziennie dla firmy . Wiadomo że tylko ciężko pracujący awansują. Zachęcam do składania ofert .

BylyPsp1
@MS

Twój sarkazm aż piecze w oczy. Zapomniałeś dodać, że może PSP może żywić się kiełbaskami z beczki na odpadki, po uprzednim uzyskaniu zgody ms i za drobną opłatą xd

doktordobrarada
@PSP

psp lola czy kto tam jesteś, 3700 netto podziel za odpowiedzialność na 31 dni w miesiącu to jakies 120 zł za 24 h z telefonem w ręku a to daje 5 zł za prowadzenie stacji na godzinę... no normalnie tylko takich teraz potrzebują...

Dobra rada

A nam dajecie 2300 na rękę

Były prowadzący
@PSP

To teraz powiedz ile płacisz na umowie pracownikom a ile faktycznie...

Pikus
@PSP

Może stąd ,że udało Ci się przelecieć przez miesiąc bez problemów. Proszę , podaj mi kwotę , jaka by Ci została na czysto , gdyby dwóch pracowników zachorowało i by nie przyszli do pracy przez miesiąc? Skąd weźmiesz pieniądze na zastępstwa? Bo tym na chorobowym kasę musisz za pierwszy miesiąc chorobowego wypłacić?

Pikus
@PSP

Właśnie w takich ludziach jak Ty jest cały problem. Ludzie bez ambicji i z minimalistycznym podejściem do życia. W większości ludzie na swoich działalnościach chcieliby móc zarobić więcej i się rozwijać- prowadząc nawet taki biznes jak stacja , a tu sufit jest bardzo nisko i osiąga go większość. Pracowałem dla tej nędznej firmy prawie 20 lat - dzięki jednak zdrowemu rozsądkowi zakończyłem ten nieszczęśliwy długi epizod w moim życiu. Teraz prowadzę firmę w dwóch krajach europejskich . Pochłania mi to mniej czasu niż poświęcałem Orlenowi a daje kilkadziesiąt razy więcej dochodu. Zarządzanie zespołem 12 ludzi i np. wypłata na poziomie 3700 na rękę to ... naprawdę trzeba nie mieć szacunku do samego siebie by tkwić w takim projekcie. Hmmm... całe życie na sobie oszczędzać ? Zacznij jeść konserwy dla psów z Biedronki - więcej Ci kasy w kieszeni zostanie.

Nat
@PSP

Mam pytanie. Jak zatwierdzasz fakturę na wypłaty na koniec miesiąca badz 1 danego miesiąca to kiedy otrzymujesz przelew od Orlenu?

MR
@PSP

Witam :) żeby zostać ajentem stacji paliw muszę mieć na siebie akcyzę? Jakie są mniej więcej koszty księgowej? Jak wygląda rozliczenie z urzędem skarbowym? Dziękuję za pomoc! Pozdrawiam

robert
@PSP

ZOSTAWIŁEŚ SOBIE A PREMI DLA PRACOWNIKÓW NIE DAŁEŚ ... CIEKAWE CO ODPOWIEDZIAŁEŚ IM O LIMITY SPRZEDAŻY

Mario
@PSP

3700? Jesteś normalny na umyśle?

Sebastian

Ja (usunięte przez administratora)3700.i ty uważasz że jest ok

Karol
@PSP

Ile Tobie orlen zapłacił za pisanie tych kłamstw?

Miś

Myślicie że ta ankieta anonimowa coś da? Myślicie że coś wywalczycie? Nie lepiej szukać czegoś innego? Jak dla mnie to nic się nie zmieni i będzie to samo...

@Miś

No właśnie niby anonimowa, a wyjdzie i tak wszystko na opak.

PSP 10 lat stażu

Co wyjdzie? Ciekawe czy to wogule jest prawda. Ktoś sobie napisał post a wszyscy łykają. To pewnie jakiś (usunięte przez administratora) żart.

@PSP 10 lat stażu

Jak ty prowadzisz stacje że poczty nie potrafisz czytać ? Był email z informacja a łącznie nawet 3 przyjdą zaproszenia do wypełnienia ankiety osobne dla PSP osobne dla pok . Masz je wręczyć pracownikom. PSP który poczty nie czyta dobry żart...

@Psp

Potrafię korzystać z poczty, tylko nie łykam wszystkiego. Poczekamy czy coś przyjdzie. Ja myślę realnie niż niektórzy i nie interesują mnie twoje zabawy z oliwą...

@PSP 10 lat stażu

Myślę realnie ? Chyba ci to słabo idzie. Skoro jest emal.ze wysłano zaproszenia kurierem to przyjdą. Logiczne.

@Psp

A jak ja ci napiszę, że znalazłem święty grall i ci go wyśle to też uwierzysz? Pożyjemy zobaczymy czy przyjdą te ankiety...

Ankieta

Co to za anonimowa ankieta buahaha ? Powinnam jako PSP nie mieć dostępu do tego co ocenia pracownicy. Wg emaila KR będzie widział region , ms mikrorynek . I co to da ? Mobberow dobrze już znamy. Napiszą ludzie prawdę to pojedzie MS na stacje bo nie będzie miał wglądu i powie PSP włącz u ciebie wyniki i już będzie wiedział na której stacji jak go ocenili. Anonim po byku. Jak zwykle. W tej firmie nie było normalnie i nie będzie. Ręka myje rękę. Nijak się to ma do umowy z psp0 pomocy tylko stałe strzelanie ankietami i szukanie byle papierka na siłę żeby tylko coś wpisać. Gorzej niż przedszkole.

Zwykła PSP

Jestem psp ale drodzy koledzy i koleżanki nie zamieżam wypełniać żadnej ankiety. Ja chcę spokojnie pracować

@Zwykła PSP

Pytanie ile orlen przeznacza na 1 etat =1 pracownik ? Jaką kwotę? Może znajdzie się prowadzący który szczerze odpowie beż mataczenia.

@Olek

Panie pok staruje na PSP zobaczysz . Każda stacja ma inną umowa , indywidualna więc jak ktoś ma ci odp ? Żenada

@Olek

Przestań się już kompromitować i zadawać głupie pytania. Poraszka....

@Psp

Skoro nie masz nic do ukrycia to podaj według swojej stacji ilość kasy na etat panie żenada hehe

@Olek

Jest takie coś jak tajemnica przedsiębiorstwa za którą można mieć srogie problemy.Chcesz wiedzieć ile to startuj. Jeśli trafisz na małą / średnia stacje gwarantuje że szybko zrezygnujesz. Większość stacji to podstawa + nocki . Duże stacje mop mogą mieć minimalna różnice

@Olek

Z resztą takim którzy nie prowadza działalności to i tak nie zrozumia. Jest takie coś jak łączny koszt pracodawcy gdzie z najniższej krajowej lacnzy koszt pracodawcy to prawie 3700 brutto a jak dochodzą nocki i premie rośnie. Więc to czy ktoś wierzy czy nie nas nie interesuje. Chcemy godnych warunków dla PSP i pok. Póki co tego firma nie zapewnia. Nie ma co się dziwić jak ci co tworzą umowy i przydzielają warunki zapewne nie mieli firm tylko są teorytykami , później wychodzi jak wychodzi - fala wypowidzien .

Kasjer

Jakieś 15 minut rozmowy i zaproszenie na dzień próbny

Nie pamiętam, ale ogólnie czym się zajmowałem wcześniej co robię teraz.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
PSP od kilkudziesięciu lat

Nie dajcie się omamić jakiejś żałosnej ankiecie. Ja PSP jestem dumna z pracy, menadżerów oraz firmy. WIWAT ORLEN

@PSP od kilkudziesięciu lat

Tak jak ktoś napisał wyżej nie wierzcie w propagandę macie jedyna taką szansę by opisać co z nami robią od lat. Skoro jest ankieta to góra nie ma pojęcia co wyprawiaja Ms i KR. Piszcie prawdę wraz w dowodami . Chyba że wolicie dalej pracować jak niewolnicy

@PSP od kilkudziesięciu lat

Mam pytanie do ciebie skoro prowadzisz stację od lat to podziel się info ile kasy jest przeznaczone przez Orlen na pracownika. Jaka to kwota?

Psp

Ja w ankiecie napiszę same pozytywne rzeczy i pochwałę dla menadżerów.

@PSP od kilkudziesięciu lat

Tez jestem dumna , ze mige zapindalac za grosze

Rozsądek

Wy myślicie, że te pozytywne komentarze na temat firmy piszą menadżerowie albo centrala? Przecież widać, że to zwykły bajt i sarkazm, ale wy wszystko łykacie jak pelikany i się napinacie. Nie wierzę, że pisze to ktoś na zlecenie, bo menadżerowie jak i w centrali pracują mądrzy i inteligentni ludzie, którzy nie zajmują się głupotami w przeciwieństwie do was. Jesteście śmieszni

@Rozsądek

Poznałam kilku menadzerów podczas swojej kilkudziesięcioletniej pracy na Orlenie to bardzo kompetentni kreatywni i doświadczeni ludzie, którym zawdzięczam ogromną pomoc i wsparcie. Dziękuję że jesteście.

@Psp

Nie podawaj się za PSP. Mamy e-maile , what's up wszędzie dowody że to stado ludzi bez kompetencji i wiedzy. PSP są zdani na siebie. Jedyne ich prawdziwe zadanie to wytykanie pajęczyn na siłę nawet jak jest czysto. Tableta dobrze nie potrafią obsłuży. . żenada do potęgi ntej.

Misia
@Rozsądek

W punkt. Dokładnie tak jest jak piszesz. Jak ja wchodzę tu to tylko żeby się pośmiać z frustratow. Są lepsze prace, a oni ciągle najeżdżają na tych Bogu ducha winnych menadzerów. Zmieńcie pracę jak wam tak źle. Najlepiej jest narzekać a nic nie zmieniać.

@Misia

Macie rację. Aż żal mi menadżerów, którzy dużo trudu wkładają w budowę firmy i budują zdrową atmosferę między pracownikami.

Zbulwersowana PSP
@Psp1

Dla mnie menadżer jest aniołem. Zawsze mi pomaga. Sam mi pomógł nawet kiedy popełniłam błędy on je naprawił uśmiechnął się do mnie i przytulił jak ojciec. Mam łzy w oczach kiedy go widzę. To anioł. Nie mam prawa mówić źle o menadżerach. Jestem zbulwersowana atakiem na tych co nam pomagają. Przepraszam Was Panie i Panowie menadżerowie

@Zbulwersowana PSP

Żal kogo ? Menagerow ? Którzy dostają się po znajomości nie mają żadnej wiedzy z poziomu stacji ani zarządzania ? Że bezkarnie stosują mobbing ? No tak żal - chyba takiej pracy w której menagerom i ich bezkarności żyć nie umierać.

@Psp

Dokładnie. Zobaczcie jak się boją , piszą biegiem propagandę słabsza niż ruscy. Widać tam by się nadali. Ich stanowisko koło stacji nie stało a tym bardziej nie ma nic wspólnego z umową prowadzacego gdzie powinni być partnerami biznesowymi a są ludźmi stosującymi mobbing i nie mającymi kompetencji. Na starcie powinni ich wysyłać na kursy dotyczące partnerstwa biznesowego bo w tym przypadku jeden drugiemu pomaga i oboje mają korzyści a oni pomylili to z mobbingiem gdzie korzyść ma Menager a prowadzący jest pomiataczem.

Prawda
@Rozsądek

Jeżeli Psp zarabia miesięcznie około 3,5 tyś na rękę to nie jest jakaś spora kwota za prowadzenie stacji. Są lepiej płatne prace za mniej obowiązków dlatego dziwię się, że kurczowo niektórzy trzymają się tych stacji i narzekają. No chyba, że nie mają ambicji.

Hm
@Prawda

O to właśnie chodzi. Jak mi się praca nie podoba to się zwalniam, a ja tu widzę ujadanie na firmę, a dalej w niej robią.

Tajemniczy
@Prawda

Owszem moze tyle ma podstawy , ale nikt nie pisze tu ze prowizje z obrotu ma dla sb , ze np ma 18 etatow a zatrydnia 14 osob i te 18 etatow ma co miesiac platne , zarobki prowadzacych nie jest 3.5 tys , wiecej sie rozpisywac ?? Bedzie tak zawsze bo reka reke myje menager ma cie w (usunięte przez administratora) bo tam sa uklady

@Tajemniczy

Skąd ty się synu urwałeś. Różnica etatów względem zatrudnionych zaraz wyświetla się w PKN. Po drugie jeśli chwilowo kogoś nie zatrudni to według umowy pieniądz czy prowizja z tego atutu nie idzie całość dla psp tylko dla PSP i pracowników. Każdy PSP ma określony % w umowie jaki ma podzielić sobie a ile pracownikom. Więc jeśli nie prowadziłeś umowy to nie pisz bzdur że prowizję ma dla siebie. Akurat tutaj dużo nie trzeba żeby udowodnić i cię usadzić. Znalezienie po IP i zalozenie sprawy o pomówienia do jeden dzień roboty. Po trzecie ciemna maso gdyby prowadzący prowizje z obrotów miał dla siebie to byłoby tyle narzekania na tej stronie ? Było by tyle wypowidzien ze strony PSP ? Byłoby tyle ponawianych ogłoszeń z powodu braku chętnych na PSP ? Możnaby pisać i pisać. A tobie amebo umysłowa życzę żeby twój wpis dotarł do twojego PSP. Szybko takim jak ty wytłumaczy w sądzie że najpierw trzeba mieć pojęcie a dopiero kogoś bezpodstawnie oczerniać. Z drugiej strony fajnie jakby Orlen zrobił że prowizja dla PSP i dzieli według uznania. Wtedy byłby prawdziwym przedsiębiorca a takim kretom jak ty nie wtedy również do tego bo na umowie jeśli masz podstawę to na tym twoja impreza się kończy i choćbys się zesrał nic ci do tego a PSP mógłby zarabiać nawet milion. Taka jest wlasnie wiedzą etatowcow + zwykła cebulacka zawisc. Zamiast wziąć się za robotę i otwierać swój biznes albo startowac na PSP skoro myślisz że są takie kokosy to lepiej pisać bzdury na forum i narażać się na sprawę sądową i pomówienia. No ale cóż po twoich wpisach śmiem twierdzić że mimo braku chętnych na PSP to na szczęście wola mieć brak niż brać takie ciemnoty jak ty żeby później stacja poszła z dymem. Więc powodzenia synu.

@Rozsądek

Tylko że ja pracuję w tej firmie i wiem jak jest a że taki pelikan ja ty co tam sobie wyskrobał bo nie miał co na kiblu robić to już inna bajka

@Psp

Różnica etatów wyświetla się w orlenie ? Hahaha żart jak słowo daję. To ciekawe że mimo łamania prawa co do etatów na stacji i fizycznego zatrudnienia ludzi widmo jakoś nikt nie odebrał prowadzącym stacji. Kpiny sobie robisz. Każdy wie że lewizna na stacjach jest była i będzie a orlen ma to gdzieś

@Olek

Od razu widać po twoim wpisie że jesteś pokiem który nie ma zielonego pojęcia. Przy kontroli prowizji oprócz plac sprawdzają loginy itd. 2 tyg miałam różnice między ettatmi z umowy a systemem i platforma e learning już pisałam wyjaśnienie. Zawiść widać cię gniecie. Zacznij pracować zamiast pisać bzdury . Typowy Janusz + 500

@Psp

Żadna zawiść Pani prowadząca SP ale ściema jest była i będzie I jakoś nie kryjecie się z tym że pracowników robicie w konia. A tak na marginesie to akurat pracuję na swoim i nie muszę się martwić o to że ktoś pobiera kasę za 15 etatów gdzie faktycznie pracuję 8 osób. Uderz w stół...... jesteś dobrym przykładem na brak kultury osobistej.

Ile zarobię na Orlenie?

Psp123

Nie wierzcie w propagandę . Ankieta jest anonimowa , w celu weryfikacji tego co się dzieje. Nie dajcie się zastraszyć. Najwyższy czas byście wy PSP i wasi pok opisali co oni wyprawiają a góra nawet o tym nie wie

Czas prawdy

Od 10 do 30 października firma wprowadza anonimowa ankietę w której będziecie mogli napisać prawdę , wszystko co się dzieje , co z nami robią w białych rękawiczkach. Taka okazja jest pierwszy raz więc zastanówcie się dobrze , zbierzcie materiały z ostatnich miesięcy i napiszcie wszystko od A do Z. To jedyna szansa by wzięli się za folwarki i mobbing. Do dzieła . Ci co dalej boją się anonimowo wypełnić ankiety niech później nie narzekają że nic się nie zmienia na lepsze. 10 października prowadzący i pracownicy www.ankietaotlen.kantarpolska.pl tylko dzięki waszemu zaangażowaniu jest szansa na poprawę warunków pracy i współpracy. Piszcie z kulturą , z argumentami i dowodami.

Szczęśliwa Psp
@Czas prawdy

Ja wypełnię wszystko na 100 procent że jest dobrze i dziękuję za pracę i pomoc ze strony menadżerów

@Czas prawdy

Nie mogę się doczekać tej ankiety. Menadżerom i wystawię same plusy i najlepsze oceny

Czas prawdy
@Czas prawdy

Uwielbiam oddawać swój tyłeczek spragnionym tirowcom. Jestem przebrany za extra kowbojke która można ujeżdżać jak na byczku.

@Szczęśliwa Psp

Buahah żałosna jest tą propaganda. Poczekamy na ankietę . Najwyższy czas rozliczyć mobbing , nepotyzm i brak mierzalnych planów oraz chore wojskowe reguły i kary

Bobi
@Czas prawdy

Oj wreszcie napiszę referat jakich ludzi bez kompetencji przyjmują , 0 pomocy , brak wiedzy jedynie potrafią wpisać okruszki w ankietę sfa. Nawet ankiety sfa nie potrafią ze zrozumieniem poprawnie wypełnić. No MS i KR karma wraca nadszedł czas by wam teraz się przyjrzano. Koniec waszych średniowiecznych podwórek. Wprowadziliście firmę na dno przez was nikt nie chce stacji prowadzić. Mamy nadzieję że wreszcie firma was za to rozliczy

Dokładnie
@Czas prawdy

Dokładnie. Piszemy PSP i ich pok jest nas cała Polska. Walczymy o ludzka atmosferę , wynagrodzenia i ogólne warunki. Koniec zarządzania modelu lat ,90 tych . Gnębić można na wojnie a nie na stacji

Grecka filozofia

Homoseksualne i wulgarne agresje nic tu nikomu nie dadzą...

Dumna psp

Cieszę się że pracuję na Orlen. Mój menadżer zawsze pomaga i zaprasza na obiady gdzie wspólnie sobie doradzamy. Premie są zawsze. Są też gratulacje czułe uściski, kwiaty i brawa. U mnie w regionie mamy wspólne spotkania i nawzajem się rozumiemy. Wiem że na moje miejsce jest tysionce chętnych.

Zwykły PSP
@Dumna psp

To prawda. Może razem pracujemy szanowna Pani. Wspaniała atmosfera z menadżerem zawsze pomoże i doradzi. Stara się żebyśmy mieli premie

@Dumna psp

Tak pani "tysionc" a później obudziłam się ze snu propagandy z pensja prowadzącego równa kasjerów w Lidlu . A po mobbingu wrzody na żołądku

@Zwykły PSP

Wymień jeden konkretny przykład starania lub pomocy menagera . Nawet tego nie potraficie w nędznej żałosnej propagandzie

Bob

Czyli taka jest pomoc ms w prowadzeniu stacji? No to ja nie teflektuje na taką pomóc.

@
@Zwykły PSP

Ciekawe co piszesz w jaki sposób wpływa menadżer na wysokość twojej premii ??

Szczęśliwa Psp
@@

Kiedy przyjeżdża do mnie spragniony klient odzieram się z szat i oddaję swoją wygoloną pupcie do ostrego pieszczenia

Psp

Moj boże. Jakby prowadzili stacje to jeszcze. Dostanie się na menagera nie prowadząc stacji uważasz za wiedzę i pomoc większa od prowadzącego ? To ciekawe bo przez tą pseudo pomoc będąca mobbingiem nie macie chętnych na prowadzących. Nie wiedzą komplenie nic oprócz wskazywania pajęczyn i wyblakłej naklejki. Twój wpis woła o pomstę do nieba. Każdy w firmie wie jak jest . Myślisz że durnym wpisem na tej stronie coś zmienisz ? Frustracji to widać menagerowie którzy zaczęli się bać gdy PSP powiedzieli wreszcie nie mobbingowi i wzięli się za nich. Skończyły się folwarki średniowieczne.

@Psp

A zdajesz sobie sprawę że na twoje miejsce psp jest setki chentnych?ja dziękuję że wogule mogę pracować na stacji benzynowej

@Psp1

Widzimy te setki ale ponawianych ogłoszeń z braku chętnych lub nowych gdy ktoś rzuci stacje. "Wogule" wogole kup sobie słownik i "chętniej" się ucz bo zgnijesz na stacji za pensje równa dziesięcinę z średniowiecza w stosunku do wymogów i widzi misiów

Bob

Na tej stronie do czasu prowadzący pisali rzetelnie , prawdę z kulturą. Do czasu aż ci wyżej pokazali swą kulturę osobistą. Teraz wygląda jak wygląda. W normalnej filmie niweluje się mobbing , wprowadza pozytywną atmosferę i wspólnie dba o biznes by premie brały obie strony. Tu panuje nepotyzm , kolesiostwo biorą się ludzie z nikąd bez kompetencji którzy na siłę wprowadzają swoje widzi mi się prowadzącym gdzie w rzeczywiście nie zdaje to egzaminu. Ponadto łamią kodeks pracy i wewnętrzne reguły pkn Orlen . Nie ma co się dziwić że ludziom puściły nerwy gdy zamiast z ludźmi na poziomie ma się do czynienia z politycznymi cwaniakami którzy drwią prosto w twarz prowadzących mimo braku wiedzy w tej branży .

Dumna świeża PSP

Uffff ledwo co mi się udało dostać na PSP. Była niezła batalia. Na jedno miejsce 56 chętnych a mi się udało. Jestem szczęśliwa że tera jestem kimś. Koleżanki mi bardzo zazdroszczą stanowiska. Mogłabym pracować za minimalną bo to zaszczyt i ogromny prestiż. Mój były szef zaczoł mi się kłaniać.

Chcę być psp
@Dumna świeża PSP

Gratulacje i zazdroszczę Pani bo ja się nie dostałam.

Zafascynowana pracą na Orlenie
@Dumna świeża PSP

Też tam byłam i się nie dostałam:( zazdroszczę Pani i również gratuluję. Dwóch panów pobiło się o stanowisko.

Zwykła pok
@Zafascynowana pracą na Orlenie

Pracuję jako pok. Też bym chciała zarzondzac stacją benzynową. Dowiedziałam się tylko że jako PSP muszę wzorowo znać chemiczny skład benzyny oraz wiedzieć gdzie stawiać dystrybutory. Cieszę się z pracy bo przynajmniej płacą na czas i jest umowa co w dzisiejszych czasach jest raczej rzadkością.

Psp

Święty wpis. Najmują jakiś upośledzonych do pisania propagandy słabszej niż w Rosji. To tylko dowodzi jaki poziom mają tam ludzie w centrali.

@Psp

Ty myślisz że ktoś komuś płaci za wpisy buaahahaa. Jesteś nieźle naiwna

Zadowolona klientka

Najlepsza benzyna w Polsce tylko na Orlenie. Dziękujemy że jesteście My Polacy. Dziękujemy że mamy rzadzoncych dzięki nim możemy zawsze tankować do woli za dobrą cenę benzynę najwyższej jakości. Dziękujemy również szczęśliwym pracownikom którzy serdecznie i z uśmiechem pomagają i usługują klientom. Orlen jest w moim sercu i jak wstaję z łóżka moja pierwsza myśl to Orlen.

Klient
@Zadowolona klientka

Widzę że jedna i ta sama osoba pisze propagandę mimo twoich różnych nicków idzie poznać że to ten sam analfabeta bez słownika

Prowadząca

Widzieliście pocztę ? Znów zmieniają plany. Nigdy nie dadzą zarobić stacjom. Żenada

@Prowadząca

Nic nowego. Jaka partia taka firma. Trzeba robić za (usunięte przez administratora) a na stacji niech mają podstawy razem z kierownikiem. Chyba roboty musicie z chin nająć bo już nie ma kto wam pracować. Firma przechodzi sama siebie . Stacje robiły sklep na 100-110 % to już im za dużo. Zapomnieli tylko że większość zwykłych stacji ma premie z sklepu bo z gastro lipa Verva już całkiem to teraz bieda. Prezent od firmy na inflacje. Zamiast pomóc to dobija. To jest ich konkurencyjność rynkowa hahaha

@Psp1

Szkoda gadać. Te małe stacje niech sobie sami prowadza. Z trudem zarobię 4000 a teraz plany do góry i co mam prowadzić ten czeski film za 3600 ? Na rachunki i życie braknie niedługo. Jeśli PSP z tym nic nie zrobią i nie naglosnia to czeka wszystkich miska ryżu. Wina będzie tylko nasza że pozwalamy na takie (usunięte przez administratora)

BylyPSP
@Psp

Ktos was trzyma? Wypowiedzenie (usunięte przez administratora)

@BylyPSP

Dokładnie na ich miejsce jest tysionce chętnych. Mam koleżankę która obejmie stację nawet za minimalną.

@Psp

Haha. Te panie " tysonc" idź ty po słownik bo języka uczyli w podstawówce. Dopiero bierz się za propagandę. Te codzienne nowe ogłoszenia na kierownika i ponawiane z braku chętnych to te tysiące chętnych ? Hahahaha. Rozwalicie ta firmę a jeszcze trochę będziecie słynni w tv razem z partią jak upadnie.

Arek PSP

Bardzo hwale sobie pracę jako Psp. To dobra fajna praca. Ciekawe czy ktos płaci tu niektórym za oczernianie firmy bez której gospodarka polski by stanęła. Wspaniali ludzie i logistyczna organizacja. Menadżerowie na wysokim poziomie jakości. Najlepsza benzyna w polsce o wysokiej jakości szczęśliwi klienci. Kocham tą pracę.

@Arek PSP

Popieram pana. Ja miałam ostrą przeprawę żeby zostać psp. Na moje miejsce było 26 chętnych, ale udało mi dzięki czemu jestem szczęśliwa, że pracuję dla Orlen. To ogromne wyrórznienie dla mnie.

@Arek PSP

Tak tak mistrzu propagandy. Codziennie nowe konkursy na prowadzącego i ponowienia bo nie macie chętnych. Zarobki to 4000 z premia . 59 stron a4 umowy z obowiązkami i karami. Brak pomocy , mobbing menagerow za wyniki 90% bo dla nich to mało. Na stronie jest szczera prawda i kto pracuje dobrze o tym wie. Jeszcze trochę rząd się zmieni to usuną wasze kolesiostwo. Sprowadzacie stacje na dno

@Psp

Hahahaha. Dobra bajka . Chyba na stanowisko w centrali a nie prowadzącego którego nie chcą już objąć nawet ludzie po liceum

@Psp

Dziewczynko gdyby nie ta centrala to byłabyś bezrobotna, bo to dzięki tym ludziom na górze stacje prosperują jak cała firma. Tam pracują ludzie z mózgami. I żeby nie było to nie jestem z centrali tylko zwykłą psp.

@Psp

Ludzie z mózgami ? Stale spóźnienia promocji , stale spóźnienia materiałów marketingowych , stałe spóźniony przepływ komunikacji informacji do stacji , e-maile potrafią przyjść późnym wieczorem dzień przed startem. Zmiana planogramow nawet co tydzień zaczym stacja zamówi towar według harmonogramu to jeszcze dobrze nie przyjdzie a już wylatuje. Możnaby pisać i pisać. Firma tak daje ciała że jest to pożar (usunięte przez administratora) Mało tego za poprzedniej władzy takie coś nie miało miejsca. Ale to tylko jeśli chodzi o centrale bo place , obowiazki jak w wojsku i mobbing jest prawie bez zmian. Łaski nie robią 4000 w spokoju zarobisz wszędzie nawet na swoim małym biznesie. Większość PSP lubi swoją pracę ale Balon zaczyna pękać. Każdy ma swoją granicę. Pkn jest jedną z niewielu firm która nie szanuje dobrej atmosfery, warunków i ludzi. Są firmy które dokonywały zewnętrznych audytów i ci ludzie otwarcie mówią jacy ludzie z jakimi kompetencjami pracują na wysokich szczeblach. Niestety to wychodzi na każdym kroku. Aby tylko zarobić szybko bo nie wiadomo kiedy stołek straci ...

Uwielbiam męskie odyńce.

@Psp1

To ciekawe bo u mnie wszystko dochodzi na czas i góra dobrze zarzondza.

Psp1

Brednie. Wszystkie osoby z centrali powinny najpierw poprowadzić stacje dopiero mieć wyższe stanowiska. A tak macie pożar (usunięte przez administratora) - cyrk na kółkach. Brak kompetencji robi swoje a PSP się z was śmieją

Kot

Nie obrażaj wszystkich PSP Są są ok

Mieczysław
@Psp1

Czyli co? 4 tys tu wyciągasz? A są do tego jakieś premie, bo to raczej nie jest zawrotna kwota. Przydałoby się coś jeszcze żeby podnieść motywacje, nie?

Kolo
@Mieczysław

4300 a na dużej stacji z dużymi obrotami jakieś 5 . To nie jest dużo w stosunku do wymagań . Orlen nigdy nie był konkurencyjny

Zwykła benzyniarka
@Kolo

Fajna kasa. Za taką pensje spokojnie można wziąć kredyt na mieszkanie a niektórzy jeszcze narzekają dziwne.

Lecz
@Zwykła benzyniarka

Lecz się. A na rate kredytu ci braknie przez rosnące stopy. Daruj sobie tą prymitywna propagandę. 5000 zarabia zastępca kierownika w Lidlu który ma 1 stronę obowiązków a nie 59. Pracuje 8 H ma urlop, chorobowe , nie interesuje go chorobą załogi , ciaza itd. do emerytury liczy mu się więcej. I ma normalna atmosferę a nie mobbing za wyniki 90% jak to już ktoś dobrze wyżej napisał.

@Arek PSP

Idź po słownik ortograficzny dopiero udawaj psp

Zwykła benzyniarka
@Lecz

Za te pieniądze to mogłabym buty lizać zarządowi. Nie rozumie takiego narzekania. 5000 tysiency złotych na renke to sporo.

Mala
@Zwykła benzyniarka

Chyba jakby było za kasjera a nie za przedsiębiorcę który ma milion obowiązków jakby prowadził własną firmę a w miedzy czasie (usunięte przez administratora)pseudo partnerów biznesowych. Idź do szkoły , zajrzyj to ortografii bo widać po składaniu zdań ze dla ciebie Grażynko to pieniądz. Tyle to ma studen z nadgodzinami na zleceniu

@Mala

Ja odpoczywam w tej pracy a nawet się nudzę i czytam książki. Dla mnie to super praca jak na psp. Obowiązki konkretne i proste w realizacji.

Arek psp
@Arek PSP

Napisałem z 2 czy 3 wiadomości na forum a już jakiś wykorzystuje mój nick i pisze bardzo ładne wpisy o firmie Orlen przypadek chyba nie kto wam płaci za pisanie takich wpisow, centrala z warszawy. I pewnie ktoś napisze że nie jeden Arek na stację tylko jakoś wcześniej nic nie pisał

@Arek psp

To samo jest z resztą. Widać że partia góra bo propaganda idzie pełną parą. Zamiast polepszyć warunki to podnoszą plany i dobijają stacje a na forum piszą farmazony o cudownej pracy. Pokażcie firmę w której ktoś nie chce być kierownikiem ? Takie cuda tylko w PKN Orlen jakie wymogi i płaca tacy chętni hahaha. Przechodzą samych siebie. Statek tonie. Dno..

Pok stażowy

Cieszę się że pracuję jako pok. Po nowym roku będzie podwyżka pensji minimalnej dzięki czemu polepszy się o wiele nasz byt zwłaszcza że już teraz minimalna jest na wysokim poziomie.

@Pok stażowy

Wyjdźcie z forum propagandziarze. Najniższa starczy wam na rachunki - zje was inflacja. Ponadto na stacjach nie ma chętnych do pracy

Stacyjna

Popieram fajna praca. Mogłabym robić za darmo bo to lekka praca.

Ktosik

Słuchajcie Orlen daje premie za wakacje, uwaga, uwaga......całe 800 zł brutto do podziału a że pracuje na stacji autostradowej i nas pracowników jest ok 30 osób to na osobę wychodzi ok. 20 zł na rękę. To nawet na waciki nie wystarczy.... :-/

@Ktosik

To jeszcze hit że coś na autostradowych dają na gumę do żucia. Na miejskich i mniejszych nic. Jak zawsze od dziesiątek lat

@Ktosik

A coś ci się nie pomyliło bo ja widziałem 800 ale za wynik 100% TK dla pracownika co taki uzyskał czyli 400brutto dla SV i 400dla kasjera

@PSP Arek

Zgadza się 400 zł jeśli na sklepie 100% i 400 zł dla podjazdu jeśli 100 % . Tylko jak to PKN robi dobra reklamę doczytajcie regulamin. Te kwoty wchodzą jako dochód PSP , od nich PSP musi odprowadzić podatki więc już kwota brutto się zmniejsza. Mało tego w regulaminie PSP ma prawo dla siebie odliczyć 150 zł brutto jako premia. Wtedy jeszcze mniej zostaje. Zawsze jak są konkursy czytajcie regulamin który załącza w emailu bo później są niedomówienia i oczerniania na tej stronie .

@PSP Arek

Dorabiam swoją pupcia jako babcia klozetowa przebrany w takie ciuszki jestem ostro masowany przez starszych panów.

Tototo

Drodzy PSP sami dobrze wiece że macie dobrze pewnie są lepsze stanowiska tylko pytanie skoro wam źle to po co tam pracujecie? Jak przyjedzie MS to tylko potakujecie nic wiecej czy nie tak jest? Prosta sprawa nie podoba się wam to zmieniam pracę skoro mało zarabiacie albo wiecie że nikt wam nie zapłaci więcej i dalej tam siedzicie.

Psp2

Brawo . W punkt. Już się podają za prowadzących bo boją się jak wreszcie biuro bezpieczeństwa się weźmie za ich nieróbstwo i mobbing. Piszcie wszyscy na tym forum. Nie bójcie się . Po to jest to forum. Za prawdę nikt wam nic nie zrobi a dowodów na stacjach mamy multum.

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen - Płock

• Jak się pracuje w PKN Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy PKN Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 872.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 799, z czego 215 to opinie pozytywne, 288 to opinie negatywne, a 296 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKN Orlen?

Kandydaci do pracy w PKN Orlen napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKN Orlen
1.8/5 Na podstawie 627 ocen.

PKN Orlen