Opinie o Bliska (PKN Orlen) w Płock

Marka ORLEN wyceniana jest na 4,4 mld zł. PKN ORLEN SA jest jedynym polskim przedsiębiorstwem notowanym na liście 500 największych firm świata magazynu "Fortune". Spółka zajmuje się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy (główne produkty) oraz paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Jest wielokrotnym liderem: przerobu ropy w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, posiadającym rafinerie zlokalizowane w Polsce, Czechach i na Litwie; produkcji petrochemikaliów, które stanowią podstawowy surowiec dla licznej grupy firm chemicznych; rynku detalicznej sprzedaży paliw w Polsce, dzięki sieci ponad 1750 stacji paliwowych. ORLEN jest również właścicielem spółki wydobywczej w Kanadzie (Orlen Upstream Canada Ltd.) i jednym z kluczowych właścicieli koncesji na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce. Obecnie inwestując w energetykę buduje we Włocławku i Płocku elektrociepłownie parowo-gazowe.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen w Płock

Zwykła PSP

Ja ostatnio dostałam odznakę wzorowej i zaslurzonej prowadzoncej z gratulacjami od menadżerów.

Polewaczka benzyny

Krytykanci tutaj to zwykłe nieroby. Praca dla mnie jest lekka i przyjemna.

Zdziwiona

Wy tu narzekacie, ale dzięki orlenowi wielu ma stałą pracę. I co z tego że mało płatna? Ja się cieszę że w ogule płacą na czas i jest umowa. Teraz ciężko znaleźć stabilną stała pracę. A 4 tysionce jako PSP to bardzo sporo i fajna wypła.

@Zdziwiona

Buhahaa chyba na Podkarpaciu na wsi. Jest rynek pracownika. Pracy mnóstwo. A ty panie "tysionc" mówię ci od miesiąca idź do szkoły i kup słownik Widać że to tylko ty pod różnymi nickami piszesz te bzdury i propagandę. Spokojnie jeszcze trochę poleca stołki za tą miseczkę ryżu co zrobiliście prowadzącym i ich pracownikom. Jakby to wypłynęło do TVN to zniszczyliby was moment za ten k o l CH o z . Jak może pracownik w markecie zarobić więcej niż prowadzący ? To jest chore i niepoważne. Zrobiliście porażkę z tej pracy. Kiedyś prowadzący to był ktoś . Osoba biznesowa , ważna . Teraz to jest pośmiewisko do rzucania błotem w stylu naklejeczka, pajeczynka. Jest za dobrze stacje czyste , zatowarowany , ludzie dobrze handlujący , Orlen ma zyski to zamaist się cieszyć zrobili z tego zabawę kogo zgnoimy i upokorzymy na siłę. Jest ok to wpiszemy papierek albo gumę do rzucia na kostce. Już macie duży problem no nikt nie chce ani pracować ani prowadzić stacje. Niszczyciel te stanowiska jak rząd nasz kraj. Już niedługo... Bekniecie razem z nimi..

@:

Co za bzdury. Ja akurat mam fajnego menadżera, który zawsze mi pomaga. Dzięki niemu stacja zawsze jest sprawna i zawsze mam premie. Warunki umowy bardzo łatwo i fajnie przedstawione. Ja w ciągu trzech godzin szybko załapałam warunki na te 50 stron. Jestem mile zaskoczona tymi fajnymi warunkami.

@Prowadząca

Czego się napilas ?

Blabla
@Prowadząca

Co za chłam. 60 stron językiem prawnym to fajnie przedstawione ? Za wszystko odpowiadasz i za wszystko kary. Dzięki menagerowi masz premie ? No popatrz , ja myślałem że dzięki sobie i swoim ludziom z którymi sprzedajesz. Fajne warunki ? Proszę wymień ? Hahaha propaganda jak w średniowieczu. Żenada. Dzięki menagerowi stacja sprawna ? Oj ja myślała. Że to PSP odpowiada za wszystko i zgłasza pm. Tyś widziała stacje chyba w teorii. Wyjdźcie z tego forum . Jak wam nie wstyd. 0 honoru i człowieczeństwa. Patrzycie swoim rodzinom w twarz ? Zamiast zmienić warunki w firmie to miseczka ryżu i propaganda ... Tfu.. mam nadzieję że takich ludzi na świecie jest mało ..

Była LOTOSMENKA

Dziękujemy my pracownicy Lotosu że wreszcie nas przejął Orlen. Warunki spoko. Ja opanowałam warunki umowy bardzo szybko. Poznałam fajnych menadżerów. Życzliwość i uśmiech oraz wiedza i pomoc to ich dewiza. Dziękujemy za to że jesteście. Jako stacjarka kocham pracę na Orlenie. Stała stabilna pensja minimalna jest rarytasem. Kocham pracę z ludźmi. Kochajmy Orlen.

Orlenowiec
@Była LOTOSMENKA

Popieram panią. Warunki umowy przejżyste i czyste. Odczułem ulgę kiedy przejął nas Orlen.

Stacjarz szeregowy
@Orlenowiec

Pracuję jako zwykły stacjarz bęzynowy. Mają państwo rację. Jest naprawdę lepiej. Kocham Orlen. Wszyscy klienci Was kochają.

Oczarowana firmą
@Stacjarz szeregowy

Z tego co ja słyszałam jest tyle chentnych, że benda budowane nowe stacje benzynowe. Firma się rozwija.

Już niedługo byly - już były
@Oczarowana firmą

Ja żałuję że odszedłem ze stacji benzynowej. Zlorzylem wniosek o przyjencie

Lotoska
@Była LOTOSMENKA

Co za bzdura ? Zostawiałam stacje. Prowadziłam dwie. Tutaj zaproponowano jedna i za niskie pieniądze, premie od jakiś chorych planów. Umowa ma tyle stron że trzebaby z prawnikiem czytać. Porażka. Moi znajomi zrobili podobnie więc skąd takie bzdury , jakie dziękujemy za co ? Za przymusowe bezrobocie bo warunki proponowane dla niepełnosprawnych umysłowo ?

@Już niedługo byly - już były

Ty najpierw słownik sobie kup ortograficzny. Jest masa stacji do wzięcia u nie ma chętnych. Warunki są tak słabe że wszyscy z lotosu im uciekli teraz szukają (usunięte przez administratora) który pok z Orlenu da się wkopać i poprowadzi trochę stacje za jakieś 3300-4000 z milionem obowiązków. Buahha powodzenia

Dumna Psp
@Psp

Ja czytałam warunki i obowionzki. Są naprawdę normalne i rozważne co świadczy że Orlen dba nietylko o stacje ale i o prowadzoncych.

@Lotoska

Nie zgodzę się z panią. Ja miałam 4 stacje lotosa i było ciężko. Teraz mam jedną i jest o wiele lepiej organizacyjnie i zarobkowo.

@Dumna Psp

Ale propaganda. Serio rząd już nie ma co robić ? Mieszkamy w Rosji czy w Polsce ? Jakie gonde warunki ? 3500-4000 za prowadzenie stacji paliw gdzie wszystko ciąży na głowie prowadzącego ? Chora umowa która ma prawie 60 str i mnóstwo wymienionych kar ? Brak wsparcia menagerow tylko notoryczne audyty i nic więcej. Zbyt mała etatyzacja , brak ujętych L4 urlopów itd , premie niskie bo plany wysokie a system naliczania jest słaby. Ryczalt bez zmian od lat gdzie brakuje na art biurowe , biura rachunkowe , BHP lekarzy itd tu można napisać powieść o tym cyrku. Na poczcie stacji co chwilę nowe rekrutacje bo nie ma chętnych do prowadzenia. Stacje i wszystkich ludzi tam pracujących włącznie z prowadzącymi traktują jak tanią siłę roboczą i dobrze o tym wiedzą , śmieją się w twarz. Cała wiedza ich opiera się na teorii i Excel. Stołki im się palą to widać propaganda idzie pełną parą. Co za chora firma... Tu chyba nigdy się nie zmieni bo non stop do koryta pchają się znajomości. Kasjerzy w marketach mają tyle co w Orlenie prowadzący , to jest normalne ? Szkoda pisać. A oni u góry sobie premie roczne kwartalne rozdają ciekawe za co ... Za jeżdżenie z tabletem i wypełnienie ankiety. Świetna praca. A na stacji tańcz jak w cyrku zagrają

Już niedługo byly - już były
@Już niedługo byly - już były

Jakie bzdury piszesz. Nie żałuję, że odszedlem ze stacji i nie planuje tam wracać. Cienka propaganda.

Kasjer

Jakieś 15 minut rozmowy i zaproszenie na dzień próbny

Nie pamiętam, ale ogólnie czym się zajmowałem wcześniej co robię teraz.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
Szefu

Miałem stację Lotosu kiedy przejął nas Orlen nasze warunki się poprawiły. Czuję się dumny i spełniony Orlen to firma z dumą i ambicją. Czuję się pewniej prowadząc stację pod logo Orlen. Dla mnie to duma i satysfakcja.

@Szefu

Ciekawe. Szczególnie te wszystkie wypowiedzenia tych którzy było w lotosie i nie chcieli być w Orlenie jak zobaczyli " wspaniałe" warunki. Tam normalna praca i po dwie stacje. Tu jedna stacja , niższa pensja i multum obowiązków .hahahaa

W imieniu prowadzoncych

Menadżerowie dziękujemy, że jesteście z nami i nas wspieracie. Wszyscy prowadzoncy.

Prowadzący stację benzynową
@W imieniu prowadzoncych

Ja też dziękuję. Moja menadżerka bardzo mi pomogła. Bez niej nie ogarnął bym się na stacji

Szczęśliwa Psp
@Prowadzący stację benzynową

Ja również dziękuję że mam pracę na stacji.

Psp

Praca jest taka fajna i rozwojowa że mam już dwie stacje i 50 osób pod sobą. Zawsze na plusie. Co roku wyjeżdżam na wakacje jak i załoga na Malediwy albo Wyspy egzotyczne. Wszyscy jesteśmy zadowoleni i jesteśmy jak wspaniała rodzina.

@Psp

Dobra ściema. Malediwy chyba na wsi na Podkarpaciu. Pensje niskie , prowadzący nie wiele wyże równe dłuższego stażem kasjera w konkurencji. Dwóch stacji Orlen nie daje , jedynie awaryjnie. Co wam da pisanie propagandy ? Poprawcie warunki pracy w nie piszcie bzdur...

Niezalerzny
@Psp

Mój znajomy pracował na lotosie i kiedy Orlen przejął Lotos to skakał z radości bo poleprzyly mu się warunki biznesowe i materialne. Wiele osób z Lotosu przyjęło z ulgą że są pod Orlenem bo współpraca jest na wysokim poziomie i przy leprzych warunkach. Kolega mówił że lepiej mieć jedną konkretną stację bęzynową na Orlenie niż kilka na Lotosie. Ludzie pracujący z Lotosu mówią że z dumą reprezentują Orlen największy polski kapitał krajowy.

@Niezalerzny

A to ciekawa propaganda bo zaraz po przejęciu na poczcie była ściana wypowiedzien i stacji do wzięcia. Mało tego w lotosie nie było tyle chorych reguł i wymagań , kar. Mieli po dwie stacje więc mogli zarobić koło 10 tysięcy. Tu zobaczyli 59 stron a4 umowy z wymaganiami nie z tej ziemi , mało tego jedna stacje gdzie na małej zarobią 4 tysiące na większej może 5. I podziękowali. Darujcie sobie te głupoty o wspaniałych warunkach i cieszących się ludziach z lotosu gdzie większość z nich zwiała. Wy dalej nie widzicie że braki chętnych na prowadzenie stacji oraz na pracowników stacji to tylko wina małych zarobków, wielu obowiązków i chorych kar ? No tak zapomniałam, wybory idą , grunt się pali to trzeba kręcić propagandę gdzie się da zaczym stołki poleca które zrobiły w firmie przysłowiową miseczkę ryżu .

Jj.
@Niezalerzny

Jakoś lepiej pracownicy mieli na Lotosie, podstawę wyższa, co miesiąc pewna/dobra kasa np 5000 do podziału na pracowników za sprzedaż produktów promocyjnych, więc najlepsi mogli wyciągnąć ze sprzedaży 500/700zl, dodatkowo na wakacje , święta dodatki po 500zl. Student na zleceniu z paroma nadgodzinami mógł wyciągnąć koło 4300/4500 netto. Gdzie na Orlenie to dostanę ? Nigdzie, ani na Mopie, ani na S, ani na mega dobrej stacji w dużym mieście.

@Jj.

Dokładnie. Prowadzący dlatego rzucili papierami bo w lotosie mieli dwie stacje i pieniądze wychodziły dobre a tu ma się jedną pieniądze niskie a wymagania nie z tej ziemi. Regul tysiące wszystko chcą wspaniałe ale zapominają o najważniejszym = pieniądze. Każdy przychodzi do pracy a nie z nudy. Ta firma od lat nie jest konkurencyjna. Jest coraz gorzej. Przybywa obowiązków i pracy a pieniądze w lesie ..

Dystrybuciarz

Zwykły dystrybuciarz. 30 lat stażu na Orlenie. Tylko kilkanaście godzin pracy. Zawód to wyuczony doktór ekonomji. Pensja stabilna zawsze na czas. Są umowy. Można za darmo skorzystać z toalety. Pracuje się w ciepłym pomieszczeniu. Zero stresu wielu ciekawych ludzi i zawsze pomocny menadżer który jest pod telefonem i można się go poradzić.

Stary wyga na Orlenie
@Dystrybuciarz

Popieram. Zwłaszcza, że jest to stabilna praca. Cieszmy się, że pracujemy, bo pensja powinna być dla nas na drugim miejscu. Ja jestem doceniany tym ,, że mam pracę a to już powinna być dla nas satysfakcja i nagroda

Dystrybuciarz
@Stary wyga na Orlenie

Dokładnie ma pan rację. Ja pracuję w zgranym i szczęśliwym zespołem. Wszyscy się kochamy i do siebie się uśmiechamy i jesteśmy wdzięczni za pracę. Często poza pracą spotykamy się wspólnie i śpiewamy radosne pieśni na chwałę Orlenu.

Pokmistrz

Bardzo szypko można awansować. Mój znajomy jak zaczynał był pokiem, po roku psp a po dwóch latach został menadżerem dzięki solidnej pracy.Mozna? Można

@Pokmistrz

Daruj sobie bzdury. "Szypko" to powinieneś wylecieć z tego forum mistrzu propagandy. Nepotyzm , kolesiostwo. Kariera kończy się na byciu prowadzącym. Nie wezmą PSP na ms.

Psp

Prowadzę stację. 10 tysiency na renke. Polecam lekka fajna praca.

Klient

Orlen Radom Żółkiewskiego Nie mam miłych doświadczeń z panami podjazdowymi, którzy na sile tankują paliwo Verva. (usunięte przez administratora) w biały dzień. Byłem na tej stacji przejazdem kolejny raz, kolejny raz została zatankowana mi Verva mimo wyraźnej prośby o paliwo zwykle. Panowie maja szczęście, ze za każdym razem spieszy mi się do wyjazdu. Bardzo proszę kierownika stacji o zdyscyplinowanie pracowników i szkolenia dotyczące nauki sprzedaży.

Klient

Orlen Radom Żółkiewskiego Pracownicy podjazdowi podchodzą i na sile tankują paliwo Verva. Sytuacja miała miejsce już kilkukrotnie. Podjeżdżając, wysiadam z auta, podchodzi pracownik obsługi podjazdu i proponuje, ze zatankuje moje auto, dziękuje i mówię, ze sam to zrobię. Pan mówi, ze od tego jest i chętnie pomoże. Grzecznie mówię proszę zwykły diesel, nie verve. Co zostało zatankowane? Verva. Następnym razem nie przepuszczę i Pan zapłaci za zatankowane paliwo.

Psp doświadczony

35 lat starzowego jako psp na Orlenie. Mam pod sobą 5 benzyniarzy. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z pracy. Minimalna pensja według mojich benzyniarzy to solidna pensja.

@Psp doświadczony

Orlen istnieje od 23 lat. Resztę sobie dopowiedz.

Ola

Psychiatra już na ciebie czeka. No chyba że jesteś zamknięty na smyczy u prezesa w domu i musisz pisać tak chore rzeczy

PSP ankieta

Ankieta na 100% wypełniona pozytywnie. Niesamowite uczucie ulgi i odprerzenia, że spełniliśmy swój patriotyczny obowionzek wobec Orlenu i Polski dając same plusy zarządowi i menadżerom. PSP ze stacjarzami.

@PSP ankieta

Zapraszam do podstawówki nauki języka polskiego , tylko nie zapomnij słownika propagandziarzu. Będziesz wiedział wyniki ankiety za to co robicie...stacjarzem jesteś chyba ty. My jesteśmy przedsiębiorcami a menadżerowie zamiast pomagać jak jest w umowie napisane to uprzykrzają życie nie mając przy tym pojęcia o prowadzeniu stacji

@Psp

Ja za to mam pojęcie kiedy prowadzę swój tyłeczek do ostrego masowania w lateksowym stroju. Mam ksywę lateksowa łania a dosiadają mnie ostre buchaje.

Kris

Nie polecam stacji orlen w Kosakowie, stacja ok, ale obsługa to dramat wymaga przeszkolenia.

Jolka
@Kris

Byłam jakiś czas temu, obsługa chyba z pierwszej łapanki.

bella
@Kris

Ogólnie dramat nowa stacja, obsługa ma zero pojęcia, jak tym zarzadza kierownik. Nie polecam.

@Kris

Taka już obsługa będzie na stacjach za te pieniądze to młodzi i Ukraince pracować będą

Maryska
@Kris

Powodem, bardzo niskie zarobki, nie ma co się wysilać.

Loli Pop
@bella

Nie polecam stracji w Olkuszu przy Al.1000-lecia za brak papieru toaletowego i ubikacje śmierdzące uryną.

Kolo

Propaganda na poziomie ułomnego psychicznie . Dziękujemy za mobbing , brak wsparcia, zarobki nie adekwatne do wymogów , chore reguły gorzej niż w wojsku , brak szacunku,brak wsparcia . Brawo partia .

PSP z załogą

Uffff ankieta z załogą wypełniona. Same plusy dla zarządu i partnerów biznesowych. Zaśpiewaliśmy piosenkę wspólnie na chwałę Orlenu. Ja napisałam krótki referat pochwalny ku menadżerom. Wszyscy zadowoleni poszliśmy do domu. Jutro trzeba będzie wstać żeby pracować na stacji z załogą w szczerych uśmiechach i zadowoleniu. Zawsze wyczekujemy kiedy przyjedzie ze szczerą pomocą i radą nasz menadżer. Kochając Orlen kochamy Polskę!!!

Uff bierz leki u psychiatry
@PSP z załogą

Wyjdź z forum nie kompromituj się jaskiniowcy z partii. A wy wykorzystajcie te 5 min i nie bójcie się. Po to jest ta ankieta żeby zarząd wiedział jak się wam pracuje , jak mało zarabiacie , jak was traktują menagerowie . Piszcie śmiało to jest was czas a nie tych propagandziarzy z forum. Tylko dzięki wam tym bezczelnym ludziom miny opadną po zakończeniu badania. Do dzieła! Jesteście przedsiębiorcami a nie kalesonami

PSP z załogą

Wypełniłam ankietę razem z podwładnymi. Wniosek jest jeden. Dziękujęmy za pracę i jesteśmy z niej dumni. Dziękujemy Panie prezesie.

Psp

Myślisz że ta ankieta coś zmieni? Ja w to wątpię.

@Psp

Ta ankieta to lipa... nie było jej i nie będzie.

@Psp1

Ankieta będzie dostępna od 10.10 jest email na poczcie. Czy zmieni się okaże jeśli dalej będziecie trzesc gaciami i kłamać to nic się nie zmieni. Po to jest anonimowa żebyście napisali prawdę i podparli argumentami.

@PSP z załogą

To ciekawe skoro ankieta będzie dostępna 10 a rzekoma Pani z załoga już wypełniła.... Gubicie się w tym co piszecie :)

@Psp

Bo to banda propagandowych ludzi niepełnosprawnych psychicznie

@Psp

Bende za to ankietowany kiedy przebiorę się za biedroneczke z nagim odwloczkiem i benda dosiadać mnie męskie skarabeusze ostro analizując mój odwloczek

PSP

Prowadzę stacje stop cafe 2.0 od 3 miesięcy. Wczoraj opłaciłem wszystkie podatki, zostało mi 3700zl na czysto . Nie wiem skąd biorą się tutaj te wszystkie negatywne komentarze?

@PSP

To jakaś podpucha???? No to super, ekstra kasa, to daje 22zł na godzinę przy 168g. No jako pracodawca to trzepiesz kokosy. Ale do przyjęcia, jeżeli jest to dodatkowa robota i spędzasz w niej max 2 dni tygodniowo.

@PSP

I teraz zastanów się ile by Ci zostało gdybyś miał 20 dni np chorobowe pracownika ?

Krezus buahaha. Poczekaj aż posypią się L4 xd

@PSP

Mój student na umowę zlecenie 3100. A on za nic nie odpowiada. Masz 600 zł więcej buahahahaha.

I urlopy

@PSP

3700 to i tak dużo. Rzuci ktoś L4 nic ci nie zostanie. Sam sobie odpowiedz . 2.0 tyle na głowie a pieniądz równy kasjerowi w Lidlu z 2 letnim stażem.

PSP
@Psp

Plus taki ze nie muszę stan na księgi i 12h dusić się w maseczce. Na stacji spędzam max 10 godzin czasami raz w tygodniu mam jeden dzień wolny i jestem zadowolony. Lepszego pieniądza w żadnym biznesie nie zarobię.

@PSP

Haha jaro zmieniasz Nicki jak szalony

Kolo
@PSP

Hahaha co ty wypisujesz lub tak nisko się cenisz. W średnim mieście Menager / kierownik zwał jak zwał mają pod sobą 10 osób zarabia 7-8 tysięcy na rękę oczywiście w innych normalnych firmach. Więc teraz porównaj zarobki w PKN jak mówisz że 3700 to dużo. Żal mi takich ludzi i podejścia. Rynek pracy jest teraz ogromny. Jesli masz doświadczenie i się wykarzesz w innej firmie zarobisz i będziesz się rozwijał. Tu od 6 lat zarobki stoją w miejscu , w kraju inflacja a wymagania z kosmosu. Powodzenia

@PSP

No to takie są korzyści z prowadzenia stacji!!! „Nie musisz stać na kasie” hahaha. I by nie stać na kasie, zakładasz działalność, składasz zabezpieczenie, zatrudniasz 15 pracowników i odpowiadasz za mienie warte miliony?!?! Hahaha A z procedurami się już zapoznałeś? Słuchaj rzuć to idź na kurs spawania, jest robota w tych samych pieniążkach godziny pracy 6-14 Pn-Pt. Przynajmniej będą Ciebie szanować i coś będziesz umiał!!!

@Stefan

Nie rozumiem tego szydzenia z ludzi pracowitych którzy coś w życiu osiągneli. Widać większość tutaj to bezrobotni alkoholicy którym nie opłaca się nic robić bo żyją z zasiłków I 500plus. Chłopaku tak trzymaj pracuj uczciwie i pokaz wszystkim ze mozna, może za jakis czas obejmiesz druga stacje a może awansujesz za kilka lat na menedżera i wtedy ci co teraz się śmieją będą przed tobą się kłaniać.

@Jaro

Co osiągnął ?????? Pracę za 29 zł na godz. Stróż na umowę zlecenie mna18,30. Super osiągnięcia gratuluję .

Q
@Jaro

Hahaha. Psp osiągnięcie to było 10 lat temu. Teraz biorą pierwszych lepszych chętnych żeby załatać dziury. Drugiej stacji od lat nie dają a prowadzić dwie za 6000 to poniżenie. Na menagerow 90% znajomych a jak nie masz znajomych pół roku rok i umowa nie przedłużana. Jaro to już nawet nie KR albo ktoś kto ma problemy z logicznym myśleniem albo ktoś na wysokim stanowisku kto dawno nie spędził choćby tygodnia prowadząc stacje i widząc jak to teraz wygląda. Facet w normalnej pracy zarabia 4500 i nie jest na stanowiskach kierowniczych a wy piszecie o śmieciowych kwotach i macie się za bogów. Ja się cieszę że są takie posty bo którego dnia to pęknie i wyląduje w tv a wtedy jesteście ugotowani. 3500 mają w warzywniaku i spokojna glowe. Rozumiem że centrala łapie się czego może i stara ratować firmę bo zarabiając 10000 bronionym się jak mógł i pisał że czarne to białe i prowadzenie firmy i 15 osób za 3500 to rarytas. Żal mi was. Opinia szeroko się rozchodzi wśród ludzi, klientów itd. Nie znam ani jednej firmy w której kierownik czy Menager mając tyle obowiązków zarabia tak mało wiec Jaro chwal się chwali a ludzie mają cię za niepelnosprawnego intelektualnie

ByłyPSP
@Q

Menager lub Kierownik nie odpowiadają przed sądem pracy jako pracodawcy. Nie odpowiadają też całym swoim majątkiem. PSP owszem. To co się teraz dzieje, jest zwyklym lajdactwem wobec nich.

@Jaro

Z tym kłanianiem sie to żeś poleciał, tobze wy musicie sie wszystkim w kolo kłaniać to nie znaczy że pracownicy stacji beda to robić

Pok stażowy
@PSP

Serio i to daję ci taką satysfakcję ja mam 2600 i wychodzę z pracy zdejmuje krawat i jestem wolny i mogę mieć pretensje tylko do siebie że nie szukam dalej ale osoba która prowadzi działalność szczyci się kwotą 3700 no brawo osiągnąłeś szczyt i jeszcze potrafisz się tym pochwalić, człowieku u nas jak ktoś chce przyjść na stację to mówi do PSP że od 3000 to mogą zacząć rozmowę ewentualnego podjęcia pracy a Ty KIEROWNIK stacji 3700 ????.

RK88
@PSP

Czyli lecisz jeszcze na niskim ZUSie :)? Pogadamy za 13 miesiecy. Jak zmieni się ZUS jak zaczna pracownicy na urlopy chodzić :)

Brajan
@PSP

Ni to jesteś zarobiony. Mi wyszło 3500. I tak że myślę że to najlepsza praca w moim życiu. Bezstresowo pije kawę za kawą, tankuje za darmo cała rodzina, do tego szamka i praca 1 dzień w tyg. no maksymalnie 2x w tyg. po 2-3 godziny.

@PSP

Jaro gdybyś zamiast siedzieć w biurze na Bielańskiej, oglądać pornole i szarpać napletem, pojeździł trochę po stacjach i porozmawiał z ludźmi, wiedziałbyś, że 3700 to ochłapy w zestawieniu z obowiązkami i zakresem odpowiedzialności psp. Prowadzący ma na karku, oprócz was, kilkunastu/kilkudziesięciu pracowników, którzy chorują, zwalniają się, nie przychodzą do pracy itp. A wtedy z 3700 robią się 2 tysiące, albo i nic. Ogarnijcie się, bo wkrótce sami będziecie prowadzić stacje.

Hgg
@Psp1

Po co Wy jeszcze na tych stacjach siedzicie zwalniajcie się i po problemie

@Hgg

Przecież to robimy xd A wy zapiertalac na stacje i yepac jako psp pok i sv xd

@Hgg

Zarząd wie co odpiertalacie i jaka jest sytuacja na stacjach? Czy ukrywacie przed prezesami to (usunięte przez administratora) które narobiliście,bo boicie się o stołki?

Realnie
@PSP

Ile zapłaciłeś ZUS? od pełnej wartości dochody, czy minimalny ??

Marian
@Realnie

Pewnie zapłaciła zus w wysokości 600 zł i się cieszy, jak za chwilę będzie płacić o 1000 więcej to już nie będzie taka zadowolona. No chyba, że oensja 2600 dla PSP jest super fajna to ja już nic się nie odzywam.

@Marian

2600 zł to godziwe wynagrodzenie. 550 zł więcej niż wynosi minimalna pensja. Dolicz do tego benefity, rabaty na paliwo i hot dogi. Ponadto Psp ma nienormowamy czas pracy i może sobie dorobić popołudniami albo w nocy. Firma nie będzie płacić za wasz wolny czas.

@Jaro

Hahahahaaaa. Jesteś najlepszy!!! Masz racje, tak trzymać!!!! Nie odpuszczać, jak co to kolanem przydusić. Fajnie tutaj. Mimo że tylko 2 do końca i miało być basta, to dla Ciebie tutaj będę zaglądał.

A
@Stefan

To nie podpucha, takie są fakty. Zobacz ile jest ogłoszeń na kierownika stacji paliw.

@Jaro

Ja cały czas czekam aż mnie namierzysz jaro jolka psp monia itd itd.. czekam.. aż za moje pomowienia mnie osądzisz.. ale wiesz ze to nie są pomówienia.. dawaj jaro 2600 dla psp to dobra kasa.. już zbastowałeś obrażając mnie.. boisz się.. to co na forum napisane nie ginie.. ja ciągle nalegam na spotkanie.. przyjade z mojej wsi w aucie nie z leasingu..ja śmieć jak kazdy oprocz ciebie na tym forum.. przyjade i porozmawiam z tobą.. daj tylko szanse jaro..wiesz co.. nawet za to wszystko co napisalem co napisales nawet za to fajnie by bylo sie spotkac.. wyjasnić.. bohaterze.. mam passata w lpg i podjade.. nie będziesz musiał mi za droge zwracać.. no jaro czekamy masz jaja czy nie? Może być jakies fajne miejsce sam wybierz.. i czas. Jaro jaruś czekam no pokaż jak mnie tam w tym więzieniu załatwicie.. za moją nieprawde..dawaj

@Jaro

Twój wpis powinien być obowiązkowo przekazany dla wszystkich pok i kandydatów na psp. 2600 dla prowadzącego a resztę ma sobie dorobić jakie to głupi.e. Ogłoście to jako oficjalną politykę PKN Orlen - niech wiedzą jak skończą i szybciej się detal rozsypie. Oszczędzi to wiele miesięcy agonii, na gruzach waszej polityki i po waszym wykopaniu z firmy na o wiele lepszych warunkach pracy Ci co zechcą zaczną odbudowę tego co zniszczyliscie part@cze z Orlenu.

Były psp
@PSP

Pewnie 3700 bo założyłeś 1 raz działalność i masz jeszcze ulgi podatkowe.. poczekaj jeszcze trochę hah.

@PSP

3700 to chyba MOP. Jak widać można zarobić dużo na stacji gdy wysoko przekracza się plany. Ambitni nie będą narzekać.

@Już niedługo byly

2600 dla prowadzącego to są uczciwe pieniądze. Do tego premia 300-400 zł jak stacja wyrobiła plany. Dochodzą benefity rabat na paliwo i hot dogi. Profesjonalne szkolenia. Wsparcie ze strony firmy audyty też się liczą. Prestiż bo prowadzący jest kierownikiem i szefem swoich ludzi.

@Jaro

No 2900 za prowadzącego kosmos pokażcie to w tv skoro uważacie za rarytas. 3000 zarabia pracownik.ktory kroi chleb w piekarni

@Jaro

Zapomniałeś dodać że jak załoga sie posypie to zapierd@ala za 3 nadal za 2600, ale jest szefem, ma swoja firmę, partnerstwo biznesowe z Łorlenem co kupuje wszystko i wszystkich, z kazdymi sie dogaduje, daje podwyżki tylko stacje paliw psioczą niewdzięcznicy, do tego w pełni kontroluje i narzuca swojemu partnerowi wszystko za zgoda obu stron czyli Łorlenu i Łorlenu. Człowieku ty naprawdę jestes niespełna rozumu.

@Paddy

Czasami są w życiu rzeczy cenniejsze od pieniędzy...

@Psp

Daj namiary na te jego piekarnie. Sam bede dla jego pracowac za takie gaże.

@Jaro

Właśnie w tej firmie liczą się widać tylko pieniądze

Psp2
@Jaro

Zadzwoń do najblizszej dużej piekarni i zapytaj. Widać tak się orientujesz rynkiem pracy i chyba widzisz tylko Orlen któremu zarobki stanęły w miejscu i nie nadążają za inflacja

Pok
@Jaro

Tak masz rację, są w życiu cenniejsze rzeczy.. m. in. Szacunek dla człowieka i jego pracy.. Ale ich nie znajdziesz w tej firmie.. Nie trzeba daleko szukać, wystarczy poczytać co za dyrdymały wypisujesz..

@Jaro

Tu sie zgodzę ale ciezko o nie majac kredyty, rodzinę i komornika nie daj boze na głowie

@Jaro

Dzisiaj oddałem stację. To co napisałeś jest po ludzku głupie. Jesteś jedyną osobą popierające to co piszesz. Jeśli by w grupie orlen wprowadzono wynagradzanie 3 tyś dla wszystkich to by nikt nie pracował w grupie orlen. Już męczy wszystkich czytania takich niedorozwinetych postów pisanych przez Ciebie. Benefity są na etat a psp nie jest ujęty w etacie więc uczciwie gdzie są benefity? Szkolenia on linę nie aktualizowane od wielu lat i nie ma już od dawna warsztatów dla psp. Kłam dalej a z ogroną przyjemnością zdemaskuje twoja scieme, łatwe i przyjemne dla mnie.

@Już niedługo byly

Jak można jakoś pomóc albo przyczynic sie do namierzenia tego bengala.. jestem za i slużę pomocą.. albo inaczej... bedę trzymał jak bedziesz go uświadamiał:-)

@Doktordobrarada

Nie chce go namierzyć, nie jest tego wart. Jara oceniam jako korpo z PKN lub hejtera, którego bawi mieszanie i zdenerwowanie adwersarzy. Będę dla sportu demaskowal jego niewiedzę i złą wolę. Nie chce by ludzie odwiedzający forum mieli fałszywe zdanie o pracy w strukturach Orlenu. Lubię ludzi i chce by uczyli się na doświadczeniach innych a nie na wlasnych komorniczych egzekucjach.

@Już niedługo byly

Stety ..czy niestety ale chyba.. nic nie zdziałamy dopuki ta (usunięte przez administratora) partia bedzie mieszać i kupować glosy dodatkami.. 500 300 1000 plus.. nie przebijemy ich... weszli do orlenu z buta i wyjdą ..na bucie ale to co zniszczą to już ich.. oni wykańczają wszystkich.. nie jest im wstyd ze prezes objadek zamieszany w tyle afer zarządza największą firmą.. w Polsce.... oko przymykają na ich grzechy a ludziom palcem wytykają najmniejsze... a tak patrzac na tego jaro to masz racje.. to nie musi byc ktos z korpo aaa jakis hejtujacy koleś.. bo w sumie to nic na temat firmy nie umie odpowiedzieć.. tylko jakies badziewne teksty zaczerpnete z pierwszej lepszej książki o zarzadzaniu... ..(usunięte przez administratora) sumie to chyba też odpuszcze komentowanie jego bzdur.. niech się wystrzela ze swojej wiedzy .. a my bedziemy pisac prawdę... może komuś to pomoże w podjeciu decyzji czy jednak próbować teraz pracy jako psp pok czy sv..

@Już niedługo byly

Nie zauważyłeś, że Jaro ukazuje stan faktyczny? xd Oni naprawdę tak myślą i to robią z nami.

@Psp1

Niestety oni działają także na szkodę PKN Orlen i akcjonariuszy. Psp i ich pracownicy to cenny kapitał a nie koszt. Ja już zakończyłem pracę dla nich więc wali mnie to co oni myślą. Pozdrawiam serdecznie.

A zusu ile Pan placi ?

@PSP

Poczekaj.. przez 3 miesiące odprowadzasz skg.. czytaj..nic nie zarabiasz... oj jaro jaro Kłamać my możemy was nie wy nas(usunięte przez administratora)

Nic do ukrycia.
@Jaro

Cześć. Jak będziesz sobie dorabiał gdzie indziej to stracisz kontrolę nad załogą i obiektem , czyli twoimi pieniędzmi. Jak będziesz stał na kasie u siebie to za darmo ponieważ musisz wg. umowy oddač tą nadwyżkę pracownikom , ale jak pracownik jest np. na zwolnieniu lekarskim lub urlopie to i tak wciskasz enter za darmo ponieważ należy mu się wynagrodzenie za taką nieobecność. Czyli nie wiesz co piszesz moim skromnym zdaniem. Pozdrawiam

@PSP

Czy Wy naprawdę cieszycie się, że zarabiacie 3700zł prowadząc swoją działalność, zatrudniając (z tego co tu czytam) około 15 pracowników i odpowiadając za wszystko? Szczerze, za tyle pieniędzy nie otwierałabym jd.. Jestem kierownikiem w innej firmie (uop na czas nieokreślony) i zarabiam tyle ile Ty z taką odpowiedzialnością i podpisanym „aneksem zabezpieczającym” (nie wiem jak to dokładnie wygląda, ale przeglądając ogłoszenie na PSP coś o tym było). Ogłoszenie wydawało się atrakcyjne, ale po tym wszystkim co tu czytam to jest jakiś dramat. Zastanawiałam się nad zmianą pracy, bo mam duże doświadczenie w handlu i zarządzaniu personelem i sklepem, a moje 3,7-3,9tys mnie nie satysfakcjonuje.. I myślałam, że prowadząc tak dużą SP i mając tyle na głowie co Wy to wyjdzie z 6-7tys NA RĘKĘ MIESIĘCZNIE.. Jak dobrze, że jest ten gowork. Nie ma nawet co wysyłać swojej aplikacji w takim razie.

Ryszard
@Kandydat

Powiem tak dobrze że czytasz i wyciągasz wnioski. Bo doprawdy wdepnąłbyś w pewną substancje podpisując umowę z Orlenem. Najgorszemu wrogowi nie życzę tej pracy . Pozdrawiam

@
@Kandydat

Bo praca dla Orlenu to jest dramat. Zenujace pieniądze, często pomniejszone o kary finansowe i noty obciążeniowe za likwidacje. Także noty za przeterminowane towary, które nakazują Ci zamawiać. Jak masz pecha, to zostanie Ci tysiąc na życie. A zatrudniasz kilkunastu ludzi i odpowiadasz finansowo za towar, wyposażenie warte miliony. O ciągłym stresie wywołanym przez nagonki, straszenie przez MS, KR I całą resztę nie wspomnę nawet.

Tomx
@Kandydat

Popieram Ryszarda. Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w charakterze Prowadzącego stacji ORLEN. A to co dzieje się od początku tego roku, to już jakiś koszmar. Oni jakby chcieli pozbyć się najlepszych, bo w takich sytuacjach tacy właśnie odchodzą na których wszędzie czeka praca. Chyba chcą w to miejsce naprzyjmowac nieudacznych poldebili co za 2 tysiące zgodzą się pracować w tym cyrku w roli pracodawcy, podjazdowego, kasjera w jednej osobie. Nie uważam się za nieudacznika więc dałem wypowiedzenie. Nie zamierzam być dłużej nędznie oplacanym obiektem represji i wyzysku ze strony tej bezmyślnej bezdusznej korporacji.

Franc
@@

Do tego 24/h pod telefonem. Nawet wódki się człowiek w weekend spokojnie nie napije bo co chwilę sms od menadżera ze kolejki na sklepie albo sms od pracownika ze się źle czuje i rano go nie będzie.

MS
@@

Praca dla PKN Orlen to zaszczyt. Firma daje rabat na hot doga i paliwo. Firma daje możliwość awansu zawodowego ze sprzedwcy verva na PSP. Dla najlepszych zatrudnienie w strukturach PKN i auto służbowe. Nie słuchajcie tych PSP co odeszli. Odeszli bo nie chcieli poświęcić więcej niż 12 godzin dziennie dla firmy . Wiadomo że tylko ciężko pracujący awansują. Zachęcam do składania ofert .

BylyPsp1
@MS

Twój sarkazm aż piecze w oczy. Zapomniałeś dodać, że może PSP może żywić się kiełbaskami z beczki na odpadki, po uprzednim uzyskaniu zgody ms i za drobną opłatą xd

doktordobrarada
@PSP

psp lola czy kto tam jesteś, 3700 netto podziel za odpowiedzialność na 31 dni w miesiącu to jakies 120 zł za 24 h z telefonem w ręku a to daje 5 zł za prowadzenie stacji na godzinę... no normalnie tylko takich teraz potrzebują...

Dobra rada

A nam dajecie 2300 na rękę

Były prowadzący
@PSP

To teraz powiedz ile płacisz na umowie pracownikom a ile faktycznie...

Pikus
@PSP

Może stąd ,że udało Ci się przelecieć przez miesiąc bez problemów. Proszę , podaj mi kwotę , jaka by Ci została na czysto , gdyby dwóch pracowników zachorowało i by nie przyszli do pracy przez miesiąc? Skąd weźmiesz pieniądze na zastępstwa? Bo tym na chorobowym kasę musisz za pierwszy miesiąc chorobowego wypłacić?

Pikus
@PSP

Właśnie w takich ludziach jak Ty jest cały problem. Ludzie bez ambicji i z minimalistycznym podejściem do życia. W większości ludzie na swoich działalnościach chcieliby móc zarobić więcej i się rozwijać- prowadząc nawet taki biznes jak stacja , a tu sufit jest bardzo nisko i osiąga go większość. Pracowałem dla tej nędznej firmy prawie 20 lat - dzięki jednak zdrowemu rozsądkowi zakończyłem ten nieszczęśliwy długi epizod w moim życiu. Teraz prowadzę firmę w dwóch krajach europejskich . Pochłania mi to mniej czasu niż poświęcałem Orlenowi a daje kilkadziesiąt razy więcej dochodu. Zarządzanie zespołem 12 ludzi i np. wypłata na poziomie 3700 na rękę to ... naprawdę trzeba nie mieć szacunku do samego siebie by tkwić w takim projekcie. Hmmm... całe życie na sobie oszczędzać ? Zacznij jeść konserwy dla psów z Biedronki - więcej Ci kasy w kieszeni zostanie.

Nat
@PSP

Mam pytanie. Jak zatwierdzasz fakturę na wypłaty na koniec miesiąca badz 1 danego miesiąca to kiedy otrzymujesz przelew od Orlenu?

MR
@PSP

Witam :) żeby zostać ajentem stacji paliw muszę mieć na siebie akcyzę? Jakie są mniej więcej koszty księgowej? Jak wygląda rozliczenie z urzędem skarbowym? Dziękuję za pomoc! Pozdrawiam

robert
@PSP

ZOSTAWIŁEŚ SOBIE A PREMI DLA PRACOWNIKÓW NIE DAŁEŚ ... CIEKAWE CO ODPOWIEDZIAŁEŚ IM O LIMITY SPRZEDAŻY

Mario
@PSP

3700? Jesteś normalny na umyśle?

Sebastian

Ja (usunięte przez administratora)3700.i ty uważasz że jest ok

Karol
@PSP

Ile Tobie orlen zapłacił za pisanie tych kłamstw?

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen - Płock

• Jak się pracuje w PKN Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy PKN Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 872.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 799, z czego 215 to opinie pozytywne, 288 to opinie negatywne, a 296 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKN Orlen?

Kandydaci do pracy w PKN Orlen napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKN Orlen
1.8/5 Na podstawie 627 ocen.

PKN Orlen