Opinie o Bliska (PKN Orlen) w Płock

Marka ORLEN wyceniana jest na 4,4 mld zł. PKN ORLEN SA jest jedynym polskim przedsiębiorstwem notowanym na liście 500 największych firm świata magazynu "Fortune". Spółka zajmuje się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy (główne produkty) oraz paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Jest wielokrotnym liderem: przerobu ropy w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, posiadającym rafinerie zlokalizowane w Polsce, Czechach i na Litwie; produkcji petrochemikaliów, które stanowią podstawowy surowiec dla licznej grupy firm chemicznych; rynku detalicznej sprzedaży paliw w Polsce, dzięki sieci ponad 1750 stacji paliwowych. ORLEN jest również właścicielem spółki wydobywczej w Kanadzie (Orlen Upstream Canada Ltd.) i jednym z kluczowych właścicieli koncesji na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce. Obecnie inwestując w energetykę buduje we Włocławku i Płocku elektrociepłownie parowo-gazowe.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen w Płock

Maniek Be

dobra kasa spoko że wiecej niz minimalna prowadze to dluzszy czas i wyciagam kolo 3000 czasem 3500

@Maniek Be

Buahaha lecz się chłopie. Więcej dostaje się za zamiatanie ulic

Kevin

Drogi prowadzący masz stację to odpowiednio zapłać,a są stacje ,które ogłaszają się co chwila, bo nie ma pracowników, jeżeli ktoś oferuje przy dzisiejszych cenach poniżej 3000zł na rękę no to jest śmieszny, po co w takim razie prowadzisz stacje jak cię nie stać zapłacić pracownikom ??

@Kevin

Drogi Kevinie najpierw poznaj politykę PKN Orlen dopiero obczerniaj prowadzących.Takie wąskie umysły jak ty właśnie budują reputację i kryją pracę korporacji w białych rękawiczkach. Po 1: to nie prowadzacy ma stacje. 2 prowadzi stacje a właścicielem jest pkn. Jedyne co PKN zapewnia to podstawę najniższej krajowej + nocki. NIC WIECEJ . Więc jak ma ci więcej prowadzący zapłacić ? Firma na każdy miesiąc nakłada plany na każdy aspekt pokolei. Jeśli wyrobi stacja jest premia od sprzedaży. Jeśli nie to macie wielkie 0. Ponadto prowadzący są kontrolowani z płatności dla pracowników zgodnie z umową. Najpierw dowiedz się jak to wygląda dopiero krytykuj. Gdyby to była nasza stacja podstawę byście mieli większą a premie od sprzedaży każdego produktu a nie od niemierzalnych planów z kosmosu nałożonych przez PKN. Jesteśmy na stacji takimi samymi pionkami jak wy. Ponadto przy średnio wyrobionych planach nasza premia po odliczeniu zgodnie z umową brutto jest niższa niż pracownik stacji który zająl 1 miejsce sprzedażowe !

@Prowadzacy

Spójrz sobie jakie są dzisiaj koszty życia, utrzymania sam wynajem mieszkania w mieście to ok 2000zł ,a gdzie reszta. Pozdrawiam

@Kevin

Komu ty to piszesz ? Jestes tak tępy czy nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ? My doskonale o tym wiemy. Pisz to firmie a nie nam. To oni dają przydział wypłat. Myślisz że my mamy lepiej ? Harowalismy latami żeby awansować a podstawa to 3200-3600 uwazasz że za prowadzenie cyrku wartego miliony ta wypłata jest duża i wystarczy na życie. Napiszę ci jeszcze raz krótko PROWADZACY DOSTAJE OD PKN NA PRACOWNIKOW NAJNIZSZA. Resztę mamy wspólnie zrealizować cele by dostać premie inaczej zarówno wy jak i my mamy gole wypłaty. Jeżeli ta informacja cię przerasta , a widać że tak jest to zmień pracę albo poczytaj dogłębnie to forum.

@Prowadzacy

Jezeli tak piszesz to ty zmień prace bo 3200-3600 to w markecie, albo na magazynie zarobisz wiecej, i tak już jest ciezko z ludzmi na stacjach orlenu, bo ludzie nie przyjda za te pieniadze..

@Kevin

Orlen nie będzie miał dobrych pracowników za te pieniądze. Prowadzacy za te śmieszne grosze trzymają się cudem tylko dlatego że mają nienormowany czas pracy i mogą sobie otworzyć coś swojego. Inaczej już dawno firma by zatonęła. Nikt nie jest (usunięte przez administratora) i każdy ma swój honor. Lider na rynku pracy a zarobki w stosunku do odpowiedzialności to wstyd i hańba zarówno dla prowadzących jak i ich pracowników. Jesienią gazeta wyborcza pisała co się dzieje to polityka moment uciszyła sprawę. Pisali o zarobkach prowadzącego 3400 za odpowiedzialność sam wiesz jaka jeśli pracujesz na stacji i widzisz co się dzieje a jakie mają chore wymagania i jak oceniają gdzie pracownik za brak dziękuję podczas kontroli tajemniczego klienta otrzyma jakieś 86% i prowadzący musi się za to tłumaczyć . To jest nienormalne biorąc pod uwagę prawie 30 ocenianych aspektów żeby były takie wyniki za jedną bzdurę. Tv i prasa czeka bo robi się (usunięte przez administratora) i poniżenie. Ten kto wymyślił wagi powinien się leczyć w psychiatryku. Prowadzącym puszczają już nerwy , ludzi nie ma chętnych do pracy. Tak to jest gdy rzadzi polityka i zamaist ludzi kompetentnych są znajomości i jeden przed drugim wprowadza co mu na myśl przyjdzie byleby się utrzymać zaczym go zmienia. To jest śmieszne że za tyle lat żaden ci prowadził stacje nie udowodnił tego w mediach. Właśnie przez to jest taki cyrk a nie inny. Ceny drożeją , usługi wszystko. A zarobki, ryczałty w miejscu , plany z kosmosu żeby wyrobić jak najmniej premii . Wyzysk i tyle.

@Prowadzacy

Drogi Prowadzący rok temu ORLEN radykalnie obniżył warunki zatrudniania na stacjach. Masowo prowadzący rezygnowali z prowadzenia stacji. Tacy jak pan wtedy uratowali PKN Orlen od katastrofy kadrowej na stacjach. Podpisał pan umowę o prowadzenie stacji więc niech nie obrarza Kevina a niech pan popatrzy bardziej krytycznie na siebie.

@Już niedługo byly - już były

Widać jakie masz pojęcie o prowadzeniu stacji. Prowadzący do podstawy pensji ma związane ręce. Jak ma ci dać skoro nie ma stacja premii ? Ma dołożyć ze swoich bo waćpan za kasą ma zły humor ? Też przychodzimy do pracy i w porównaniu z pracownikami mamy setki więcej obowiązków od was. A tak samo w zamian dostajemy żetony. Czemu podpisali umowy ? Podpisali ci co wyżej zostało napisane. Natomiast jeżeli pok tego nie rozumie to niech sam zmieni pracę skoro w marketach dostają tyle co prowadzący. Widać tak się prezentuje w cv i na rozmowach ze w markecie go nie chcą.

@Psp

Mam wielkie pojęcie o prowadzeniu stacji. Pracowałem dla Orlenu ponad 24 lata. Nikt nie kazał Ci podpisywać umowy o prowadzenie stacji i aneksów z glodowymi stawkami chyba, że przystawili Ci broń do skroni. Nie płacz, że mało zarabiasz skoro się zgodziles na to. Wiem, że masz wiele obowiązków a pok tego nie rozumie. Pok walczy o godną pensję a Ty nie. W negocjacji z pok Ty jesteś stroną a nie Orlen więc ich to mało obchodzi zwłaszcza, że umowa jest niejawna.

@Już niedługo byly - już były

Tak jak i Orlen mało obchodzą prowadzący i stacje. Zawsze się znajdzie ktoś kto weźmie. Więc nie bredz. Gdybyś pracował 24 lata to już byłby zapewne blisko emerytury. Lepiej prowadzić stacje za grosze i mieć jeszcze coś swojego niż robić na etacie.

@Psp

Mam jeszcze 20 lat do emerytury. Tekst z tym "lepiej prowadzić stację za grosze......." mnie rozbraja. Może prowadź stację za posiłek i miejsce do spania. Daliście sobie odebrać aspiracje by polepszyć swoje życie. Ugotowali was jak żabę. Lepiej pracować na etacie za godne pieniądze i godne traktowanie niż prowadzić stację zastraszony, gnebiony i za (usunięte przez administratora) jak mówił premier.

@Już niedługo byly - już były

Gnębiony i zastraszony - coś w tym jest. Ale masz nienormowany czas pracy jak ogarniesz dobrych ludzi to jest przeciętnie jak w każdej firmie ponadto masz możliwość otworzenia czegoś swojego. A ty rob na etacie,pros się o urlop,wolne, chodź w wyznaczonych godzinach itd. Jest jak jest. Szalu nie ma ale tragedii też nie. Jest przeciętnie na granicy znosnosci. Będzie gorzej to nie jeden odejdzie każdy ma swoje granice i godność. Jak ktoś siedział 20 lat i patrzył w sufit to może i było tragicznie

@Psp

Nie piszesz jak człowiek zadowolony ze swojej pracy. Ja odszedlem by nie reprezentować takiego podejścia jak pan przedstawia. Ja po zakończeniu pracy idę do domu i mam spokój. Nie brakuje mi świąt w pracy, telefonów ze stacji w nocy, że klienci coś nawiwijali. Nie tęsknię za objazdami nocnymi ms lub kr i tłumaczenia się z pajęczyny lub papierka na podłodze w toalecie oraz tragicznego 96% tk. Nie brakuje mi patologi mam cudowną normalność.

Biały Pan
@Kevin

Nikt cie słoju za uszy do miasta nie ciągnął. Wracaj na do siebie na wiochę - tam za mieszkanie zapłacisz 700 zł lub nic u mamusi . Dlaczego PSP ma dokładać bo Kevinek nie chce w siebie w polu robić.

Były PSP
@Prowadzacy

90% PSP nie rozlicza się zgodnie z zapisami umowy . Zawsze biora coś dla siebie więcej. Etat lub dwa są często nie obsadzone , podstawa na papierze reszta w kopercie . Do tego ryczałt - lekko 1500 zł co miesiąc. Lewe faktury i odliczenia VAT . Połowa starych PSP nie zna już POSa . W pracy są gośćmi a i tak narzekają . POKi mówią prawdę.

@Były PSP

Buahaha. Kolejna propaganda ? Wy chyba naprawdę chcecie żeby prowadzący się (usunięte przez administratora)I przedstawili wszystko tv i prasie. Prowadzący rozlicza się kwartalnie więc wtedy racja może przytrzymać ale musi to uregulować zamykając kwartał chyba że ma trudne sytuacje to za zgodą ma rozliczenie roczne. Podstawa na papierze reszta w kopercie ? Chyba 15 lat temu. PKN kontrolując sprawdza wszystko przelewy , wyciąg z ZUS itd. Kolejny znawca który nigdy stacji nie prowadził a robi prowokacje na stronie. Jesteś albo z centrali i ci kazali albo zwykłym pustym pikiem który porobił parę miesięcy i myśli że zjadł rozumy a pojęcia nie ma. Już byli tacy co pracowali 5 lat uważali się za nie wiadomo kogo a po objęciu stacji płakali bo okazało się że jedynie co znają to system kasowy i milion telefonów z prośbą o naukę i instrukcje bo tydzień poprowadzić nie dało by rady. Sądzisz że jak byłoby cudownie byłoby tyle zwolnień i co chwilę nowe ogłoszenia ?(usunięte przez administratora)Pamiętaj że dziś nie jesteś anonimowy i za pomówienia szybko mogą cię dorwać wtedy moment ci mina opadnie. Etaty obsadzone ? Pokaż stacje która ma ich nadto. Pracownicy nie mają w co ręce włożyć bo za mało ludzi, wychodzą nadgodziny które trzeba zapłacić w pierwszej kolejności z premii. Po remontach na dwa zero często zamiast dodać jeszcze znika etat. Więc za to powinieneś dostac w zeby. Piszesz jakbyś usnął w roku 2000 na stacji i obudził się w jakimś 2010. Widać że nie wiesz w jaki sposób PKN kontroluje psp.To że piszesz że są gośćmi to żal (usunięte przez administratora) ściska bo PSP ma nienormowany czas pracy. Natomiast za 20 lat pracy nie znam PSP którzy by byli gośćmi bo przy takich zarobkach jakie oferuje PKN po tygodniu nie byłoby co zbierać z stacji zatrudniając takich ograniczonych jak ty ( inni nie przyjdą za te pieniądze ). Może PSP ma za darmo stanąć z tobą za kasą i po obsługiwać bo ty musisz posiedzieć na tik toku ? Pewnie 3400 podstawy jako prowadzący i parę stów brutto premii to miliony w dziejszych czasach. Wyjdź synu z forum. Chętnie się dołożę żeby cię ściągnęli po IP i założyli sprawę cywilną.

juda
@Prowadzacy

sama prawda. Zrobisz plany dostaniesz premie ,dowalą wyższe plany. I tak już od kilku lat .

@juda

Jak zarobisz to za kwartał dowala plany 50% i więcej i sobie odbija . Suma summarum wychodzisz beznadziejnie . Wszystko drożeje zaraz posypie się im znów fala wypowiedzeń PSP.

juda
@Już niedługo byly - już były

dokładnie . MS zamiast pomagać tylko szuka ,,pajęczyny,, by wykazać , że jest potrzebny . Ile razy ludzie zrobili wszystko co należy ,a pani z wielkim ego MS w szpilkach szukała ...co by tu wpisać i zniechęcić tą pracę do reszty

King
@Były PSP

A jakieś konkrety? Takie tylko gadanie, a to bije we wszystkich psp. Znasz konkrety to pisz do bkib oni lubią takie tematy albo przestań nas bezpodstawnie oczerniać na forum.

@King

Szybciej takiego oszołoma ściągnąć po IP. Na paliwach ludzi tną , PSP i jego pracowników dają podstawę śmieszna a jako premie plany kosmiczne za które wychodzą grosze brutto. Czysta propaganda jakiegoś przyczlapa lub durny wpis poka który porobił pół roku i nie ma pojęcia jak funkcjonuje stacja , kto płaci, kto daje plany, podstawę itp

PSP Przemek
@Kevin

Witam, Kevin niestety nie masz poprawnych informacji PSP nie określa stawek dla pracowników, jest stała pula plus premia za plany i tyle. PSP tylko rozdziela pulę z Orlenu na pracowników

Były PSP
@Prowadzacy

Odszedłem w zeszłym roku . Jest jak mówię. A kontrolą prowizji to możesz straszyć dzieci w przedszkolu. Przeszedłem to i inni PSP i po sprawie. Wszystko można im pokazać bo wszystko jest zamazane . Umowa na słupa przyjmuje wszystko. A kto już miał kontrolę wali po całości bo wie że może

@Były PSP

Myślisz że takimi bredniami polepszysz to forum ? Ponadto gdyby tak było byś się trzymał zębami i grabił kasę jak typowy polak. Nie ośmieszaj się. Rok temu pół Polski się zwolniło a ty piszesz o słupach i innych pierdolach.

Franc
@Psp

Nie każdy chce skończyć z długami. (usunięte przez administratora) ORLEN to jedno ale (usunięte przez administratora) ZUS i US to już inna sprawa. ORLEN nie wiele może w tym temacie ale instytucje Państwowe moga .

Ankieterka studentka

Uffff. Pojeździłam po całej Polsce robiąc ankietę do mojej pracy magisterskiej. Na 1000 stacji wyszło mi że ponad 93% pracowników jest zadowolonych. Klienci też w ponad 95%. Byłam zszokowana tak sprawną organizacją stacji. Wyliczyłam statystykę i wyszło że plany są realizowane na ponad 100%. Orlen to najlepsza firma benzynowa w polsce gdzie tankuje najwięcej stałych klientów. Firma ciągle dynamicznie się rozwija o czym świadczą statystyki. Zastanawiam się czy tam po studiach nie podjąć pracy jako zwykła pracownica, bo widać że firma trzyma bardzo wysoki poziom.

Haha
@Ankieterka studentka

Buahaha ile wam dali za propagandę ? Pracowałas kiedyś na stacji lub prowadzilas ? Dokad idzie ten kraj... Masakra . (usunięte przez administratora)było modne w średniowieczu

@Haha

Myślałem ze żyjemy w Polsce w nie w Rosji a tu widzę fałszywa propaganda idzie na całego buahhahaha

Byly_prowadzacy
@Ankieterka studentka

A mogę wiedzieć kto udostępnił ci dane handlowe jaki mi niewątpliwie są dynamiki sprzedaży na poszczególnych stacjach. Bo w tym wypadku doszło do wycieku poufnych informacji handlowych co jest działaniem na szkodę firmy. Sprawa zgłoszona do bkib. Miłego ankietowania.

Byly_prowadzacy
@Byly_prowadzacy

Bardzo mocno leczę się psychiatrycznie.

Olga
@Byly_prowadzacy

A nie sądzicie że w takich ankietach ludzie potrafią kłamać? Może bardziej rzetelniejsze wyniki wyszłyby, gdyby badanie było bardziej anonimowe. Wyobraźcie sobie ankieterkę na stacji pytającą po kolei pracowników pracę - wśród innych, a pewnie kierownik też się tam pewnie kręcil. W takich warunkach niekoniecznie mówi się prawdę :)

Były prowadzący
@Olga

Nie było żadnej ankiety. To tylko zmyslona propaganda sukcesu.

@Były prowadzący

Dokładnie. A POKi jak zwykle łykają to jak pelikany i jeszcze myślą że kierownik to całe zło które wymyślą te chore reguły, wymagania itd

Polewka
@Były prowadzący

Ty chyba masz coś z głową. Widać, że ktoś sobie jaja robi a wy to łykacie

@Ankieterka studentka

Masakra jakie zadowolenie mam parę przepracowanych lat i stwierdzam że o parę za dużo człowiek robi wszystko odpowiada za wszystko a wypłata to resztka z obiadu Nie polecam nie mają zamiaru się zmieniac zarabiają menadżerowie właściciele itd Kasjerzy masakra

Psp

Widać jakie masz pojęcie o pracy. Prowadzący są tak samo traktowani jak kasjerzy. Dostajemy grosze za milion odpowiedzialności. Jeśli pracowałaś w 2021 to widziałaś fale wypowiedzien przez prowadzących. Pół Polski uciekło bo miało swój honor. Menagerowie prosili się czy mamy choć 1 pracownika godnego by startował bo jest masakra. W listopadzie niby obniżyli progi premiowe ale jak to było do przewidzenia dowalili teraz plany takie że wychodzi się na to samo. Co za firma dorzuca 50% więcej planu ? To jest chore albo brak kontroli nad tymi co planują. Tak jak ktoś napisał . Tak to wygląda od wielu lat i się nie zmieni. Patrzą na siebie a nie na stacje.

King
@Ankieterka studentka

He Ha Ha....ale ściema. 1000 stacji objechane do pracy mgr..... trzymajcie mnie!! Ha ha ha

Hahahahah hahaha
@Ankieterka studentka

Bo wy/je/bie barana w ścianę.. 1000 stacji.. Ok a kto obcej babie która zaczyna wypytywac powie coś negatywnego? Obudź się!

Paulina

No okej, a ile tak w ogóle? Pomijając już te kwestie

Kasjer

Jakieś 15 minut rozmowy i zaproszenie na dzień próbny

Nie pamiętam, ale ogólnie czym się zajmowałem wcześniej co robię teraz.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Fishy

Po 6 miesiącach pracy człowiek jest wykończony psychicznie jak i fizycznie, brak wyznaczonych przerw - 12 godzin sprzedajesz Hot dogi i reszty menu restauracji, przy czym użerasz się z przyjmowaniem paczek, dostaw, gazet. Przez 12 godzin ważysz sałatę, sprzątasz obsrane kible, dokładasz co chwile towar, dbasz o czystość na sklepie, niekiedy zdarzy się, ze człowiek nie ma nawet czasu napić się wody przy czym przychodzi kierownik i wyznacza kolejne zadania specjalne dnia. Firma Orlen nie dba nawet w 1% o swoich pracowników i nie zależy im aby opinia o komforcie pracy polepszyła się na lepsze. Nigdy więcej.

@Fishy

Orlen dba o swoich pracowników, prezesowi remontuja pałacyk za darmo. Przykro mi bardzo, że ma Pan/Pani tak ciężka pracę ale na stacji się tak tyra a tego nie widać jak nie pracujesz na stacji. Na stacji nie pracują pracownicy Orlenu tylko ajenta.Ajent dostaje grosze ale o tym już pisałem. Cenię pracę psp, pok i sv. Pozdrawiam

prośba

Witam prosze o podanie kontaktu względem współpracy ,w zasadzie przedstawienia oferty handlowej najlepiej telefon i osobe kontaktową dziękuje jeśli można przesłać na adres Irisglass@wp.pl

Wkurzony

Kiedy obniżki na stacjach bo baryłka ropy tanieje

Dystrybutorka
@Wkurzony

Cieszmy się że jeszcze paliwo jest tanie. Zawsze mogło być drożej.

Rafał
@Wkurzony

W końcu by się przydały, nie długo to lepiej będzie iść na L4 niż do pracy dojeżdżać bo się nawet na paliwo nie zarobi.

Jj.

Może my też pójdziemy śladem kierowców, i zaczniemy blokować stacje, żądając wyższych pensji i dodatków. Będziemy wybierać stacje, 1/3 w dużym mieście, 1 w rejonie , i też na 2,3 godziny będziemy utrudniać ruch kierowcom. Może w końcu coś trafi do zarządu, bo pensja w dużym mieście na poziomie 3000netto, to praktycznie nic zwłaszcza jak się ma rodzinę, dzieci, jakoś do roboty też trzeba dojechać. Pensja powinna być na poziomie podstawowym 3000netto małe miasto/wieś, 3700 duże/obrzeża+30/40km , 4200 MOP/S i dodatek dla nich na paliwo. Płacić prowizje od sprzedaży gastronomii, np ustalić sztywny zysk za każdą sprzedana sztukę i stacja wie ile zarabia, a nie że co chwilę zmieniają plany na podstawie ostatniej sprzedaży. Czemu my i nasze dzieci nic nie dostają od firmy, bo jesteśmy gorsi ?? Volkswagen daje na wakacje dodatkowa pensje, a my ?? Zamiast dodatkowej pensji to więcej pracy, bo koledzy idana urlopy, zastąpić ich nie ma kto, a wszyscy się bawią i jeżdżą nad jeziora, morze, góry i zachaczają o stacje na kawę, hot-doga...

V
@Jj.

Ogólnopolski strajk wszyscy pod drzwi bielańskiej a drugi strajk pod chemików. Wtedy by się zainteresowała prasa tv itd . Inaczej jazda po stacji nic pomoze

@V

Z chęcią bym pojechał do Wawy, ale nie stać mnie na wycieczkę 700 km, wiadomo paliwo drogie.... Do pracy trzeba rowerem jeździć, chodzić pieszo

@Jj.

Niestety dla was nie jesteście pracownikami Orlenu i dlatego macie tak jak macie. To co piszesz jest od początku Orlenu. Niestety jesteście kosztem a nie pracownikami, koszty się ogranicza a prezes się chwali zyskami. Jak psp sobie nie poradzi z osadzeniem etatów przyjdzie kolejny z wiarą w lepszą przyszłość i grubym 3-4 tyś na działalności. Do czasu jak są nowi psp na obecnych warunkach wam pracownikom stacji się niestety nie polepszy bo to się orlenowi nie opłaci. Jeśli pojdziecie strajkować to jakiś dyrektorek mianuje pełnomocnika do kontaktów, który zagra na czas do następnego strajku. Telewizja rządowa nic nie powie, TVN i Polsat da mała wzmiankę i koniec. Do czasu jak nie zostaniecie pracownkami koncernu nic nie dostaniecie z tego co proponujecie. Pozdrawiam i życzę wam bym się mylił.

Psp

Hej, czy po przebudowie stacji na 2.0 zmieniły się wasze zarobki?

Paula
@Psp

Hahaha oczywiście że nie, mało tego etatyzacja taka jak przed modernizacja

Jj.

Ciekawe czy dziś, w dniu planowanych strajków, MR, KR i Dyrektorzy poświęca swój cenny czas, aby przyjechać na stację na których mają być blokady, aby rozmawiać z kierowcami, studzić emocje. Czy będą mieć weekend, a w poniedziałek @ za @, o wyjaśnienia co się działo, co się stało, czemu nikt nie reagował

Rowerzysta z wyboru :)

Kiedyś pracowałem w tym monopolu. Od kiedy rzuciłem tą pracę i widzę po latach jak bardzo była to trafna decyzja odetchnąłem z wielką ulgą i motywacją, by w końcu zamknęli ten (usunięte przez administratora)

Agata

A niby czemu? Ogólnie to można było to inaczej napisać. Nie tak wulgarnie..

Piter

Szkoda że nie płacone za świata niedzielę i liczone od włożenia karty ale ma się podobno zmienić zobaczymy

Bartek

Stacja Włoszczowa 23.01.2022 wieczór aut dużo na podjeździe Pani blad włosa zamiast obsługiwać to gawędzi ze znajomymi, chyba nie zadowolona z wypłat bo o kierownictwie gawedzi. Stacja zeszła na dalszy plan.

@Bartek

Nie pracowałem na tej stacji ale wiem doskonale jak postrzegają osoby z zewnątrz pracownika zatrudnij się i wytrzymaj miesiąc za kasą i za te pieniądze Może na bułkę po wypłacie starczy

Ola

Odwiedziłam ostatnio stacje paliw orlen w Kosakowie, stacja ładna ,bo "nowa", ale pracująca tam obsługa to jakaś tragedia, totalny brak zainteresowania klientem, nie polecam, długie oczekiwanie na obsługę LPG, co do innych stacji.

Ole

Sorry, ale na orlenie mają od tego lejkowych i jest to ich praca i obowiązek.

Nmriaaaa

Szkolenie, pierwszy dzień i od razu oceniają że się nie nadaję, mimo braku wcześniejszego doświadczenia. Obgadywanie od pierwszego dnia szkolenia przez kierowniczkę. No parodia, mam nadzieję, że inni tak źle nie trafili.

Mieczysław
@Nmriaaaa

Czasem sie trafi na taką kiepską atmosferę. Nie możesz zwrócić uwagi jak widzisz takie zachowania? Wiadomo że trzeba być miłym dla kierownictwa ale wszystko ma swoje granice, nie?

dystans
@Nmriaaaa

Żadna strata, nie przejmuj się! Na pewno znajdziesz coś lepszego niż Orlen.

rozbawiony

parodia to co się odstawia na stacjach, nagle wszystkie Ms-y zostali szefami kuchni , specjalistami od wyglądu i funkcjonowania s.c. 2.0 pod magiczną nazwą kalibracja :) Pojęcia zielonego nie mają sprawdzają to co przeczytali w mailu i zobaczyli na elerningowym szkoleniu a pracownicy mają ubaw na stacji jak przyjedzie babsko i się puszy jak kwoka na grzędzie nie mają c pojęcia co jest żle bo w kalibracji tegonie było ha ha. Nie istotne czy cos działa i ułatwia ci pracę, ważne że nie jest według standardu i to znaczy że jest be ha ha

Zarobki

Zarobki PSP 3700-5000 na rękę w zależności jaka duża stacje się prowadzi i w jakim % się zrealizuje cele. Komentarze 7-10 to zwykle kłamstwa i propaganda. Nie ma takiego czegoś że najmniej zarobi prowadzący 7 tysięcy. Z resztą kto ma rozum to widzi to po wypowiedzeniach. A kłamstwa piszą bo boją się prasy i tv.

Zarobki
@Zarobki

Niestety niedawno wyszedłem z psychiatryka i leków nie zażyłem na głowę dlatego piszę głupoty.

@Zarobki

Sam wyszedłeś z psychiatryka . Nie ma prowadzącego który zarabia niby minimum 7 tysięcy. Zarobki są od 3700 do 5000. Każdy o tym wie . Wasze braki na stacjach to świetnie udowadniają . Pokaż mi firmę w której nikt nie chce być szefem. Takie cuda tylko tutaj. Pffff....

@:

Uwielbiam wymachiwać nagim tyłeczkiem w klubie dla napalonych mężczyzn. Ojojoj bardzo mnie to bawi i rozpala innych.

@Zarobki

Właśnie zarobki kasjerów powinny być udostępnione telewizji Na bank by to nagłośniła telewizja Że Orlen sponsorem czego się da a tu praktycznie za najniższą pracowników zatrudnia

Pozytywna kasjerka

Zarobki są stabilne i zawsze wypłacane na czas to naprawdę świadczy o solidności i dbanie o pracownika.

Psp

Nie martw się prowadzących zarobki również powinni ujawnić. Bo 3400-3600 podstawy plus jakieś grosze premii to ma kasjer w lidlu

@Pozytywna kasjerka

Stabilne czyli na poziomie najniżej a z premia na poziomie poniżenia zarówno PSP jak i pok w stosunku do wymogów ,odpowiedzialności i patrząc na sławę firmy. Pochwal się się w tv jeszcze jaki sposób przeprowadzaja ms kontrolę wpisując byle co na siłę lub koloryzując. Ponadto jakie są kontrolę tajemniczego klienta gdzie chora waga za brak jednego z wielu aspektów zabiera dużo % . Żenada . Robienie z ludzi idiotów

Kocham pracę

Pracuję dopiero pierwszy miesiąc. Bardzo pozytywnie mnie firma zaskoczyła byłam w głębokim ale bardzo pozytywnym szoku. Po miesiącu dostałam już umowę na stałe i premię oraz szczery uścisk dłoni od przełożonego w ramach podziękowania.

@Kocham pracę

I poklepał cię jeszcze po plecach w nagrodę ? Tą propaganda jest tak żałosna że zastanawiam się czy biorą pierwszych lepszych z ulicy by pisali te bzdury czy naprawdę macie tak upośledzonych ludzi w centrali ?

@Psp

Dzięki tej pracy człowiek może się rozwijać i nabyć niezbędny bagarz doświadczenia

Znający stacje
@Kocham pracę

57 lat już pracuję na Orlenie. Zarabiam 5 tysięcy złotych bez nadgodzin i bonusów. Moja pierwsza i mam nadzieję ostatnia praca. Nie zamierzam jej zmieniać

@Znający stacje

PKN a potem PKN Orlen powstał z połączenia CPN i petrchemii Płock około roku 2000 więc 22 lata temu. Napisz może, że pracujesz "od miliona lat" :). Piszecie takie bzdury, że aż zastanawiam się czy macie premię od glupszej wypowiedzi?

@Kocham pracę

Rozwijać w jaki sposób ? Bo kariera kończy się na stacji .

@Psp

Dzięki pracy na stacji można powieksyc swoją wiedzę menadżerska z zakresu zarzodzania i logistyki. Pracuję jako zwykła pracownica i dużo się uczę dzięki pracy na stacji. Z wykształcenia jestem logistolorzka i bankolorzka i dzięki tej pracy czeka mnie pewnie awans i rozwój kariery na stacji

@Kocham pracę

To pewne, że czeka Cię wielki awans i świetlana ścieżka kariery z kasy paliwowej na kasę bistro. Powodzenia, ucz i szkół się pilnie a zwieńczeniem twojej wieloletniej kariery będzie HCCP i przyjęcie langusty. Powodzenia

@Kocham pracę

Hahahaha. Dobre. Zarządzania i wiedza menadżerska. Co ty pleciesz. Idź na studia i kursy a nie pisz bajek że zdobędziesz taką wiedzę na stacji. Kariera na stacji ? Jedynie szansa awansu na prowadząca. Gdzie za koło 4000 zł na rękę będziesz 24 H związana z firmą. Z resztą co ja będę pisał. Te błazny co piszą dobrze wiedzą jak jest a szerza propagandę .

@prowadząca
@Kocham pracę

to forum stało się beznadziejnie , jak były wpisy osób pracujących faktycznie na stacji to było co poczytać i dodać swoje spostrzeżenia

@@prowadząca

Też pracuję jako prowadząca i moje spostrzeżenia są bardzo pozytywne. W ankiecie zaznaczyłam same pozytywne aspekty pracy. 100 % same pozytywy.

Psp

Zacznijmy od tego że żadnej ankiety nie było haha. Prowadzisz chyba ale profil propagandowy na tym forum . Schodzicie na dół tym zachowaniem.

Agata
@Kocham pracę

Super, że tak pozytywnie piszesz. A jakie wynagrodzenie dostałaś i w jakiej wysokości premia?

@Kocham pracę

bagaż a nie "bagarz" doświadczenia to proszę się nauczyć w szkole podstawowej , gdyż rozwój nie poszedł w pisownię.

@Agata

Bardzo fajna stabilna i minimalna pensja. Zawsze wpłata na czas na konto oraz umowa na papierze, co jest dziś rzadko spotykane. Stabilne stałe zatrudnienie gdzie będzie nam pracownikom lepiej. Pracujemy na stacjach pod dachem gdzie jest ciepło i nie wieje mamy również darmowe toalety z których możemy korzystać bez ograniczeń, co moim zdaniem też jest formą nagrody i ogromnym udogodnieniem dla nas zwykłych ludzi.

Kocham propagandę . Psp
@Kocham pracę

1. Płatna na czas zgadza się. 2. Płatna na papierze to dziś standard a nie rzadko spotykane chyba że usnelas w latach 2000 i obudziłaś się dziś. 3. Czy stabilne ? Dla tych którzy żyją jak (usunięte przez administratora) z miesiąca na miesiąc lub w długu tak. Dla tych co chcą coś sobie kupic raz na jakiś czas pojechać na urlop to ciężka sprawa przy dzisiejszej inflacji mówię o zarobkach pracowników jak i prowadzacych. Każdy normalny czlowiek wie ile kosztuje czynsz rachunki paliwo życie itd. 4. O toaletach to już piszesz jak niepełnosprawna. W całym kraju dla pracowników są darmowe. Nie wiem czy wy zażywacie środków odurzających ? Bo wasze posty są na poziomie dziecka. Firma chwali się zyskami za poprzedni rok. Patrząc na wasz nawał propagandy z intelektem małpki myślę że boicie się że zaraz ktoś zapyta skąd zyski ? Oczywiste że nie tylko z większej sprzedaży i droższych paliw bo wtedy wyjdzie że płacicie prowadzących stacje średnio koło 3900-4100 na rękę a pracownikom obsługi od najniższej do 3600 w zależności od wielkości sprzedaży stacji i realizacji planów. Najśmieszniejsze jest to że na dużej stacji pracownik zarabia niewiele mniej od prowadzącego stacje oraz to że większość film płaci od sprzedaży a tutaj od planów. Jeśli dostaniesz plan który jest niemierzalny nie ma premi. Jeśli na małych i średnich stacjach cudem go wyrobisz na koło 110% z wszystkich aspektów zbierzesz koło 5000 zł brutto premii do podziału na średnio 9/10 osób plus kierownik gdzie po odliczeniu podatków zostaje śmieszny pieniądz w dzisiejszych czasach inflacji po 200-400 zł brutto pracownikom. Chcecie chwalić się konkurencyjnością to zacznijcie dawać konkurencyjne warunki zatrudnienia. Jak na razie wymagania z kosmosu milion obowiązków dla pracowników i prowadzących , notoryczne kontrolę w trakcie których nawet jeżeli jest w porządku szuka się siłą żeby coś wpisać bo inaczej w firmie powiedzą że to niemożliwe. Każde wyższe szczeble to potwierdzają ale żaden nie raczy ruszyć tematu u samej góry by uaktualnić model zarządzania w firmie. Idziemy jak stara wieś cięciem kosztów i silna kontrola ludzi nagradzając groszami za realizację ponad plan. Na waszym miejscu odpuściłbym dziecinna propagandę bo wzbudzanie tylko frustrację wśród pracujących i znowu rusza prawdę do mediów. Wtedy wam się odechce. Ponadto pisanie tutaj nic nie zmieni dopóki władza nie zmieni tych którzy patrzą tylko na swój portfel i nie snia nawet słyszeć o zmianach warunków w firmie bo ich zarządzanie, studia i kursy odbyły się 20-35 lat temu. Na tym stanęło. Ktoś zapomniał że w zarządzaniu trzeba się edukować i szkolić systematycznie równo z zmianami w rynku i biznesie . Rynek się zmienia , inflacja również konkurencja działa a my z zarobkami stoimy , obowiązki rosną i propaganda na forum rośnie.

@Kocham pracę

Chwilkę popracujesz i optymizm zejdzie tobie . Nie liczy się w tej firmie doświadczenie tylko niska pensja żeby prowadzący więcej się nachapal Przez parę lat mojej pracy na stacji Orlen wyszło że doświadczenie się nie liczy więc niech se teraz z Ukraińcami pracują Powodzenia stacje Orlen omijam szerokim lukiem

Zwykła pracownica

Jako zwykła pracownica dziękuję firmie w imieniu swoim i innych pracowników, że mam stabilną pracę na stacji Orlen i mogę pracować w święta na nadgodzinach. Dziękuję za pracę.

@Zwykła pracownica

Tak praca w swieta i nocną powinna być wynagradzana a ja nigdy jej nie odczułam

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen - Płock

• Jak się pracuje w PKN Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy PKN Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 874.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 801, z czego 216 to opinie pozytywne, 288 to opinie negatywne, a 297 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKN Orlen?

Kandydaci do pracy w PKN Orlen napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKN Orlen
1.8/5 Na podstawie 627 ocen.

PKN Orlen