Opinie o Bliska (PKN Orlen) w Płock

Marka ORLEN wyceniana jest na 4,4 mld zł. PKN ORLEN SA jest jedynym polskim przedsiębiorstwem notowanym na liście 500 największych firm świata magazynu "Fortune". Spółka zajmuje się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy (główne produkty) oraz paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Jest wielokrotnym liderem: przerobu ropy w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, posiadającym rafinerie zlokalizowane w Polsce, Czechach i na Litwie; produkcji petrochemikaliów, które stanowią podstawowy surowiec dla licznej grupy firm chemicznych; rynku detalicznej sprzedaży paliw w Polsce, dzięki sieci ponad 1750 stacji paliwowych. ORLEN jest również właścicielem spółki wydobywczej w Kanadzie (Orlen Upstream Canada Ltd.) i jednym z kluczowych właścicieli koncesji na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce. Obecnie inwestując w energetykę buduje we Włocławku i Płocku elektrociepłownie parowo-gazowe.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen w Płock

Wsparcie

Wzrost sprzedaży od 400 do 800 % kilometrowe kolejki. Ludzie nie mogą zjeść napić się i iść do toalety. Harują jak woły ,pot się leje , prowadzący siedzą na sp wieczorami i w nocy. A firma co ? Kolejny raz udowadnia że nie da stacji wsparcia tylko gnębi kontrolami. Jedne za drugą , menagerowie, dyrektorzy, biuro bezpieczeństwa. I komunikaty co parę godzin nowe jeden przed drugim modyfikuje , konkurs który ładniejszy ? Zalecam przyjechać na stacji spędzić cały dzień nie mając w co ręce włożyć i obsłużyć te kilometrowe kolejki. Szczyt bezczelności co robicie . Wsparcie za pomocą kontroli która dobije. Lepiej dorzuccie etat na chwilę wzrostu a nie gnebcie ludzi na stacjach. Z resztą co się dziwić , kolejny raz udowadnia cię że stacje są do dla was ........ Nieważne. Wstyd.

Jeszcze PSP / juz były PSP
@Wsparcie

Trzeba mieć jaja a nie wydmuszki. Kolejki były i będą. Niech stoją choćby i w kilometrowej . Trzeba zjeść odpocząć przyjąć towar . Tylko ostani wał i (usunięte przez administratora) zameczy swoich POK dla dobrego wizerunku PKN , dla chwały MS i KR . Czasy kiedy MS mówił albo Pan go zwolni albo ja Pan zwolnię już dawno minęły. MSa i KRa należy olewać ciepłym moczem i robić swoje .

Kiero
@Wsparcie

Dokładnie , tu jest tylko straszenie i prześciganie się co 2 dni modyfikacja komunikatów,planogramow a nie pomoc. Ledwie zamówisz towar już idzie na wyprzedaż bo nowy planogram, czasami nawet nie zdąży przyjść. Komunikaty o ograniczeniach ledwie wykleisz już drukuj nowe . Myślą że jest na to czas jak sznury kilometrowe ? I jeszcze zalaminuje zmyj ślady kleju. To jest chore. Limity każą pilnować a system nie działa , jak mamy pilnować 14 dystrybutorów ? To trzebaby postawić 14 pracowników skoro system nie działa . Jeszcze głupio straszą że będą to kontrolować . Hit. Najpierw niech system ogarną . Do prasy się to nadaje. Niech spróbują. Zbierzemy się regionami i wszystko damy prasie wraz z wiadomościami. Brak pomocy , szantaż . To jest współpraca ? Chyba brak szacunku i osobistego widzenia co się dzieje na stacjach .

Kiero
@Kiero

Proponuję zebrać się regionami do klubu gdzie będę tańcował na rurze przebrany za seksowną panią ekspedientkę i będzie mnie można ostro klepać po tyłeczku i masować jak hartowaną stal

Daniel Obajtek

Wiem, wczoraj u mnie byłeś w biurze.

Daniel Obajtek
@Kiero

Masz zakaz konkurencji. Twoje pokazy są tylko na Bielanskiej lub gościnnie u prezesa Jarosława.

Psp

Nie wiem co wy bierzecie. Ja na swojej stacji zawsze się wyrabiam. Kolejki są sprawnie obsługiwane a kontrole są potrzebne bo pomagają nam prowadzić stacje. Nie są one wcale ucionżliwe. Harmonogramy i plany jak najbardziej logiczne i dobrze skonstruowane. Dzięki zarządowi my zwykli mamy pracę godną i w miarę nie ciężką. Dla mnie praca na stacji to pozytywne wyzwanie i rozwój.

Psp1
@Psp

Nie siej propagandy . Wyrabiamy ? 2 czy 3 kasjerów na etatów brakuje przy setkach obowiązków jest wyrabianiem ? Kontrolę nie są ucizliwe ? Jeśli masz multilum obowiązków a co chwilę ktoś ci z firmy wjeżdża i strzela za okruszek albo papierek jak ludzi jak mrówek ? Od razu widać po wpisie że jesteś kimś z firmy i tyle . Kłamcy jak ruscy.

Prow

Tym zboczonym spamem chcą nas zniechęcić do pisania tutaj. Nie zrażajcie się i piszcie dalej. Ludzie spoza Orlenu też to czytają. A postów spamerów nie podbijajcie komentarzami. Zgłaszajcie je, może w końcu polecą bany po IP.

@Prow

A o czym niby ludzie mają pisać? Że są ofermami losu i pracują za najniższą na stacjach i wiecznie narzekają i nic z tym nie robią zamiast zmienić swój los.

Jasio
@ja

Bo to prawda

Od razu

Nie trzeba być detektywem żeby widzieć że te durne wpisy pisze jedna i ta sama osoba o różnych nickach podająca się za PSP, pracownika , menagera i kij wie kogo. (usunięte przez administratora). Współczuję. Poziom poniżej zera. Tacy szukają podbudowania własnej wartości gdzie się da nawet na durnym forum. Robisz z siebie klauna i tyle. Każdy zna warunki firmy. A chwalić najniższa krajową to jak mówić że czarne jest białe.

@Od razu

Psp i pok stażowy to ta sama osoba jak ty. Robisz z ludzi wariatów a sam nim jesteś pod różnymi nickami.

Pok stażowy

Już Ci tłumaczyłem i to merytorycznie oraz z obliczeniami plus minus. Nie mam potrzeby używać innych ników mam akurat wolna chwilę to zajrzę i napiszę co myślę bo chyba od tego jest to forum, a was poprostu boli to że nie macie argumentów do tego aby pisać rzetelnie i prawdę nie wiem czy ktoś wam nakazuje czy robicie to dla własnej satysfakcji aby opisywać jak jest pięknie na stacji, ale rzeczywistość jest niestety inna i dlatego nie ma pracowników i prowadzący odchodzą bo mają dość ciężkiej pracy za satysfakcję bo z satysfakcji człowiek nie przeżyje.

U2
@Pok stażowy

Prawdziwy wpis. Natomiast w te bzdury co oni pisza nie wierzę bo trzebaby mieć IQ małpy. Jak można chwalić najniższa ? To tak jakby chwalić niewolnictwo. Łaski nie robią bo najniższa wypłacić musza. To mogą pisać tylko osoby którym się wysokie stołki pala bo idiotów nie brakuje w dzisiejszych czasach ale myślę że nie aż takich ,szczególnie gdy dziś każdy się szanuje i ceni swoją wartość jeżeli dobrze pracuje. Wszyscy wiedzą jaki jest rynek pracy jak się zarabia na danych stanowiskach i tylko nieliczne firmy płacą tak nisko. Zwykle właśnie tam gdzie miesza się polityka i każdy patrzy na siebie. Nie pasują im normalni przedsiębiorcy bo tworzą konkretną konkurencję dla niższych szczebli to nowym ładem chętnie się ich przytemperuje. (usunięte przez administratora)

Kasior
@Od razu

Ale dalej siedzisz w tym syfie i liżesz rowa MS . A w necie Figo fago

Kasjer

Jakieś 15 minut rozmowy i zaproszenie na dzień próbny

Nie pamiętam, ale ogólnie czym się zajmowałem wcześniej co robię teraz.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Psp

Dokładnie. Haha możemy porównać do ich durnej propagandy

Pok stażowy

Naprawdę nie potraficie napisać nic sensownego i merytorycznego. Jeżeli uważacie że to odpowiednia droga do tego aby zniechęcić więcej osób to idziecie w odpowiednim kierunku.

Prowadzę stację

Po roku pracy dostałem dyplom z wyróżnieniem za rzetelne prowadzenie stacji gratulacje i uściski od zarządu i dyrektorów. Dlatego warto tam pracować.

@Prowadzę stację

Co ty za bzdety piszesz . Żal.pl

Robotnica szeregowa

Kiedy widzę powiewająca flagę Orlenu to wiem że to moje miejsce. Wszyscy jesteśmy jak rodzina zwykli pracownicy i dyrektorzy. Darzymy się wzajemnym szacunkiem i jesteśmy dumni że służymy swoim klientom.

Zwykły pracownik

Gorąco polecam pracę na stacji. Fajna praca i dużo rozwoju

Mechanik stacyjny
@Zwykły pracownik

Dokładnie super praca marzeń. Polecam każdemu

Doswiadczony

Prowadzę małą stacje w centrum dużego miasta. Jestem zadowolony ze współpracy. Menazer złoty człowiek, we wszystkim pomoże i doradzi. Wszystkie kontrole mam na wysoka ocenę. TK 100 procent. Po wejściu w rok 2022 zarobki moje i pracowników są na dobrym poziomie i bardzo konkurencyjne w stosunku do innych firm. Z prowadzenia stacji wyciągam ze spokojem około 3000 na czysto po opłaceniu wszystkiego. Moi pracownicy maja po 2400-2600. Na stacje nie musze poświęcać dużo czasu. Wystarczy 8 godzin dziennie, dzięki temu mogę jeszcze dorabiać sobie jako ochroniarz na nocna zmianę. Ta praca daje naprawdę wiele możliwości jeśli ktoś umie się dobrze zorganizować

Bajka
@Doswiadczony

Piękny wpis. Napisz jak zmienisz dilera albo się obudzisz . To że zostaje ci 3000 to prawda i że pracownik zarobi 2600. Natomiast to że 3000 cię zadowala za taką odpowiedzialność to świadczy że zatrudniają już chyba ludzi z grupą upośledzenia na prowadzących bo nie mają chętnych. Menager złoty człowiek doradzi i pomoże w takim razie napisz w czym doradzi i w jaki sposób pomoże chętnie poczytamy

G
@Doswiadczony

No jest się czym chwalić że jako szef stacji zarabiasz 3000 hahaha to jest myślenie tylko ludzi P*I*S takim zarobkiem to możesz nazwać lagrem. W piekarni kroisz chleb i masz 3500. A to 3000 to starczy ci na czynsz, rachunki i może paliwo do pracy. W jakim kraju my żyjemy ....

@Doswiadczony

Przynajmniej jeden normalny i zadowolony z pracy. Zarobki są spoko można fajnie przeżyć za tą pensję odłożyć na wycieczki zagraniczne, a malkontenci tylko jęczą

@Pracownica

Ty się chyba zatrzymałas w roku 1980. Wtedy za 3000 byś dobrze żyła. Jak można pisać takie farmazony ? 3000 to co druga rodzina ma samego socjalu. Za 3000 przezyjesz ale mega skromnie z ryzyka głodówki. Myślisz że jak piszesz takie głupoty jakbyś wciągnęła kreskę to jesteś tak wspaniałą że ci wszyscy tu brawo będą bić ? Chyba każdy żyje , funkcjonuje i wie jak drogie jest życie, jaka inflacja , jakie zarobki a tu wejdzie jedna taka pewnie z stanowiska dyrektorskiego podająca się za pracownika i powie że 3000 wspaniale i za granicę jeździ. No mózg i sposób myślenia lepszy od Rydzyka. Niedługo to z nim chyba będziecie robić reklamy vervy. Jak się zarabia ponad 10 na rękę to tak da się żyć odłożyć i jeździć za granicę a za 3000 zł możesz jeździć do pracy i spowrotem j oglądać każdy grosz czy ci starczy od 10 go do 10 go. Robicie z siebie pośmiewisko pisząc te posty. Z resztą co się dziwić. Dopóki tam u góry będą wlasnie z takim poziomem inteligencji jak ty to zawsze tak będzie lub gorzej. Każdy będzie patrzył na siebie a ci na dole mogą być (usunięte przez administratora) a powiemy im że mają wspaniałe warunki.

@Doswiadczony

Z twojego wpisu odnośnie godzin pracy wynika że średnio pracujesz tyle samo godzin co twoi pracownicy i jako osoba prowadząca działalność cieszysz się tym że masz około 500 zł więcej niż od nich no poprostu rewelacja, odpowiadasz za stacje wpłaciłeś zabezpieczenie na jej prowadzenie i uważasz to za konkurencję na rynku pracy? Tak z czystej ciekawości zapytam kiedy śpisz skoro 8 godzin poświęcasz pracy na stacji i jeszcze pracujesz jako ochroniarz na noc? Zapytam jeszcze gdzie tu logika i sens żeby mieć w jakimś stopniu swój interes i jeszcze musieć dorabiać, takimi wpisami poprostu pokazujecie jakie tragiczne są warunki pracy lub prowadzenia stacji.

@:

Aleś (usunięte przez administratora) Jestem zwykłą pracownicą i bardzo sobie chwalę pracę za najniższą. Co więcej ludzie biją się o to żeby na stacjach pracować. Zawsze mogą nas zastąpić Ukraińcy. Dlatego dziękujmy i cieszmy się z tego co mamy.

@Pracownica

Ale bzdury. Zejdź z tego forum. Takich jak ty powinni odsyłać na leczenie psychiatryczne.

Psp

Zaczyna się . Swir z problemem psycho seksualnym. Strażnik forum z żółtymi papierami. Co się dziwić jaki kraj i wyborcy partii tacy ludzie. Miłego pisania psycholku. Widać bardzo ci brakuje. Stary kawaler z skrzywiona psycha ?

@Pracownica

A co masz do Ukraińców, Polacy też wyjeżdżają za granicę za lepiej płatną pracą i dodam tylko że byłby to piękny obrazek prezes za każdym razem mówi że robi wszystko żeby Polakom żyło się lepiej dzięki jego zarządzaniu PKN Orlen a tu taki psikus na stacjach największego Polskiego koncernu pracują ludzie innej narodowości

@Pok stażowy

Hahaha tam gdzie tylko psp zacznie krytykować stacje po chwili pojawia się POK i mu wtóruje i to ta sama osoba która innym zarzuca podszywanie się pod innych a sam się podpisuje pod kilkoma nickami.

Pok stażowy

Pod nikogo się nie podszywam i nikomu nie wtóruje poprostu czytam ze zrozumieniem i pracuję na stacji i dziwi mnie fakt że właśnie tacy jak pracownica i jakiś tam inżynier i teraz jeszcze doświadczony zachwalają pracę za 2600 albo za najniższą krajową bo dla mnie to jakiś absurd a strasznie że zastąpią nas pracownicy Ukrainy to już wogole masakra. Zamiast chcieć osiągnąć i zarabiać lepiej wolicie pisać jak to cudownie żyć za najniższą. Proszę prosty przelicznik średnie miasto na paliwo do pracy plus dojazdy w innych sprawach średnio 400 zł miesięcznie z opłatami za mieszkanie robi się ponad tysiąc czyli uważacie że życie za około 1100 to rewelacja a i jeszcze jak tam pracownica napisała można na wyjazd zagraniczny odłożyć więc zanim mnie obejdziesz to pomyśl ile kosztuje życie i czy piszę słusznie czy nie

@Pok stażowy

Dokładnie. A te bzdury pisze jedna i ta sama osoba pod różnymi nickami. Zapewne ma zaburzenia poczucia własnej wartości i forum to jego miejsce do anonimowego podbudowania się

Orzeł

Pytanie czy prowadzoncy otrzymali już kasę za stację stację z paczką?

zca

Stacja przy ul. traktorzystów znowu do wzięcia, stacja trakt lubelski do wzięcia, stacja w szczecinie od roku do wzięcia. Widziałem że była rekrutacja po najlepszym kierowniku stacji Orlen panu Sylwestrze przy ul. Prymasa 1000-lecia ale ktoś ją wziął. Obecnie jest z 10 rekrutacji na stacje w Polsce w tym dwie nowe lokalizacje jedna MOP-owska której nie polecam.

@zca

Taaaa, ale brednie. Przyśniło ci się chyba. Ja z tego co wiem to ludzie biją się o te stacje. Mój przełożony nie śpi po nocach bo tyle ma telefonów od chętnych. Ludzie niektórzy chcą nawet z własnych pieniędzy remontować i odświeżyć stacje żeby przyciągnąć klientów i tam pracować.

@Psp

Buhahaa. Tak biją się, tysiące telefonów. Zmień dilera i wyjdź z tego forum kłamliwa polityczna osobo. Zacznijmy od tego że nie ma nr tel na ogłoszeniach , że to nie PSP decyduje kto przejmie stacje i nikt prywatnie nie remontuje tylko firma. Opuść forum i nie siej kłamstw bo wkoncu ktoś poświęci parę złotych i cię wreszcie ściągnie po IP a wtedy nie będziesz taki cwany

Żenada Psp
@Psp

Nie strasz ludzi chłopie, bo to jest karalne. Gdzie ten ktoś napisał o jakichś ogłoszeniach i o tym że PSP decyduje kto przejmie stację?Naucz się czytać ze zrozumieniem. Masz chyba dużo czasu, że jak ktoś doda wpis to ty reagujesz. Jak pracujesz dla konkurencji to po co tu się udzielasz? Piszesz o Orlenie jakby to był jakiś (usunięte przez administratora), a teraz pracujesz niby dla lepszej firmy? Ja pracowałem na różnych stacjach i pomimo że są różnice to nie są one tak wielkie. Kokosów nie ma ani tu ani gdzie indziej. Chwalisz się że trafiłeś lepiej, bo inna firma... Tak ci się wydaje. Śmieszny jesteś swoim sfrustrowaniem.

@Żenada Psp

Jak uważasz że na tym forum nick PSP ma jedna osoba to gratulacje. Teraz widzę twoją inteligencję. Sam ktoś napisał że szef telefony ma po nocy i nie może się odgonić od chętnych oraz że ludzie sami chcą remontować stacje z swoich pieniędzy więc kto tu jest chory ja czy ty ? Ponadto jeżeli chodzi o wpis konkurencji to nie ja dlatego rusz ptasim móżdżkiem bo nick PSP to podejrzewam że tu setki osób które śledzą te fałszerstwa które tu wpisujecie. Nie będziecie na siłę kłamstwem prostować wizerunku firmy naszym kosztem ! To PSP i POK harują na waszą renomę a jak im dziękujecie każdy wie i dokładnie o tym tu piszą. Co do konkurencji jest dużo PSP którzy przeszli do innych stacji i nie jest tak jak piszesz bo pieniędzy nie mają 2 x takich ale mają większe i ci najważniejsze pracują w spokoju a nie pod lupą gdzie ktoś będzie cię woził po stacji bo rożek naklejki się zaczął odklejać. To jest wielki plus dla innych marek że mają ludzkie podejście do kierowników i rzeczywiście pomagają prowadzić stacje. Tu się robienie z nas przedszkolaków nazywa się pomocą. I to ty nie strasz bo za prawdę z dowodami nikt nikomu krzywdy nie zrobi natomiast takim jak ty szerzącym w niebiosa wspaniałe warunki których nie ma prędzej ścigna i zrobią porządek. Co gacie się trzęsą bo jeden z nas morza latem zrobił wam aferę w wyborczej ? Da się ? Da się. To był jeden. Jakby wszyscy wzięli się w garść moment by ogarnęli cwaniaków którzy potrafią tylko zobaczyć papierek na podłodze a pytając o sprawy biznesowe robią oczy jak sowa i nawet nie laska się doedukowac bo posadki mają pewne .

@Psp

Prawdę piszesz, rekrutacja jest kilku etapowa, a na spotkania umawiają się dopiero jak upływa termin składania CV. Później telefon od centrali żeby umówić się na spotkanie i później kolejne jak przeszedł kolejne etapy. Niestety propaganda w tej firmie jest coraz gorsza i coraz większa, potencjalny PSP do momentu podpisania umowy nawet nie wie jakimi środkami dysponuje, więc niech najpierw wpłaci grzecznie pieniążki na SKG, a dopiero później myśli o remontach na swój koszt ???? bo akurat wydatków będzie miał sporo na stacji. Przyłączam się do wyżej wymienionej wypowiedzi i proszę dajcie już spokój z tymi inżynieriami po 3 fakultetach i innymi geniuszami którzy marzą o pracy na zlecenie za najniższą krajową i jeszcze na własny rachunek chcą stację remontować bo idąc tym tropem to jeszcze my jako pracownicy powinniśmy dokładać do stacji bo przecież możemy oddychać powietrzem w środku.

@Żenada Psp

Informacja dla Ciebie i tobie podobnym dajcie pracownikom stacji i PSP normalne warunki do pracy bez tego waszego upolitycznienia dodajcie do tego uczciwe i godziwe wynagrodzenie, a może mi wierzyć na słowo nie będzie musieli robić tej całej propagandy bo wszyscy zamiast negatywnych komentarzy które są prawdziwe będą pisali pozytywne bo będą zadowoleni i pełni satysfakcji z tego co robią.

Żenada Psp

Psp jeżeli tak ci źle na stacji to po co tam pracujesz i narzekasz tutaj? Może się zwolnij i rzeczywiście idź dawać swojego tyłka do masowania może wtedy więcej zarobisz. Robisz, a ciągle jęczy jak to źle... Typowy nierób.

@Żenada Psp

Jęczy to 99% PSP bo tak konkurencyjne warunki daje firma. Ja drogi panie jestem już u konkurencji. Większe pieniądze , mniej obowiązków , i atmosfera partnerska w praktyce a nie w teorii jak tu . Tu mówią co innego a reguły jak w wojsku tylko na poziomie podstawowki

Psp

Dokładnie. Jeden i ten sam (usunięte przez administratora) pod różnymi nickami

@Psp

Zapomniałem dodać, że leczę się psychiatrycznie

Stefan

(usunięte przez administratora) A wy piszcie te bzdury jak jest wspaniale i o najniższej krajowej. Brednie

Menadżer

Uchyle wam rąbka tajemnicy. Po spotkaniu menadżerskim okazało się że jest więcej chętnych na stacje niż samych. Średnio 4 psp na jedną. Prawdopodobnie powstaną nowe stacje z powodu takiej dużej ilości chętnych. Wszystkich Psp których znam są wdzięczni za pracę i nie zamierzają jej zmieniać. Wielu jest tak zafascynowanych pracą na stacji, że zadeklarowała pracę do emerytury, a nawet już w trakcie emerytury. Szkalujące wpisy dodaje konkurencja, która z zawiścią patrzy na rozwój firmy. Nie znam żadnego niezadowolonego pracownika stacji. Wszyscy się cieszą i dziękują za pracę.

Chętna
@Menadżer

To fajnie, bo złożyłam CV i czekam już rok. Tyle macie ludzi chętnych może będę tą szczęściarą

@Menadżer

Dokładnie jest tyle chętnych, że czasem stoją w kolejce o pracę. Ja już mam kilogramy CV

@Menadżer

Ładne farmazony. Szczególnie ponawiane te same ogłoszenia naboru na stacje z braku chętnych .

@Chętna

Nie ma to jak samemu sobie kłamliwe komentarze pisać jeszcze pod różnymi nickami

PSP

Akurat u mnie na stacji naliczyłem w ciągu tygodnia około 70 chętnych, więc dużo chce pracować na stacjach. Jak mówię że minimalna to nikomu to nie szkodzi. Chcą robić nawet na zlecenie.

Psp111hahahaja
@PSP

Hahahaha. Jak ci nie wstyd chłopie. Po pierwsze nie jesteś PSP. Po drugie poczekaj już niedługo rząd się zmieni to właśnie takie zakłamane osoby które niszczą ta firmę i jej renomę wylecą. Za najniższą krajową to starczy teraz na paliwo do pracy i połowę rachunków. Braknie na chleb i wodę. Myślisz że jak piszesz sobie pod różnymi nickami takie farmazony to ktoś ci wierzy ? Na stacjach każdy prowadzący wie jak to wygląda. Centrala też otrzymuje sygnały tylko zamiast pomóc właśnie robią taki cyrk jak twoje wpisy że jest wspaniale i ludzie proszą by pracować za najniższą hahaha. Socjal jest teraz większy od zarobku stacji bo wynosi tyle co zarobek prowadzącego. Wyjdź z tego forum i nie PISz. Karma wraca. Jeszcze trochę. Wspomnisz słowa. Dopóki tacy stąpają po świecie to właśnie tak to wygląda. Panie z centrali.

PSP
@Psp111hahahaja

Nie jestem z centrali tylko jestem PSP i za dobrą pracę dostaję premię. Wy może macie problemy bo nie umiecie organizować pracy. Do mnie co miesiąc przyjeżdża menadżer i mi gratuluję dobrej pracy. Oczywiście jest to premiowane. Warto pracować na stacjach.

Psp111hahahaja
@Psp111hahahaja

Znowu zapomniałem wziąć leków na swoją chorą głowę.

Jesteś psychiczny. Kiedy wreszcie cię zabiorą na leczenie ?

Mariusz

Orlen Włoszczowa zmieńcie pracowników szczególnie Pani blad włosa Elżbieta i krótko ścieta Justynę, psują Wam opinie. Czyżby były tam za karę bo tak wyglądają, zero pomocy, wulgaryzm i obgadywania na 1 miejscu

Jj.
@Mariusz

A złożysz CV jak będzie ogłoszenie do pracy? Oferta pracy za najniższą krajową, nocki, święta, niedziele bez żadnych dodatków... Myślisz że jest pełno chętnych do takiej pracy za takie pieniądze ??

Mariusz
@Jj.

Za minimalną, ale stałą pracę dałbym sobie nawet pluć w gębę z uśmiechem na twarzy. Jakby mnie jak szmatę traktowano to za taką pensję bym sobie pozwolił się tak traktować

Swir. Łopata i rowy kopac

Psp

I nie podawaj się za PSP. Bo twoje teksty są słabe jak wyżej pisałem na poziomie małpy. O PSP możesz pomarzyć to co sobą reprezentujesz to jedynie oddział psychiatryczny. Degenerat, frustrat którego pewnie wywalili z stacji bo nic nie robił

Psp

Widać tak robiłeś i cię wywalili

Tankujaca

Polecam tankować na stacji Orlen. Tankuję już od wielu lat i zawsze jestem zadowolona. Bardzo przystępne niskie ceny tak produktów paliwa jak i gazów w stosunku do innych firm. Miła fachowa obsługa, która zawsze z uśmiechem i sprawnie obsłuży klienta. Można napić się kawy na miejscu i zjeść pysznego hot dog. Super stacja.

Brak słów

Włocławek. Bardzo niskie wynagrodzenia,znacznie niższe niż w Płocku

Nie brak słów
@Brak słów

Włocławek. Bardzo wysokie wynagrodzenia, znacznie wyższe niż w Płocku

Menadżer

Wiele tu wylewa się hejtu i nieprawdziwych informacji. Ostatnio było organizowane spotkanie w celu objęcia jednej stacji przez PSP. Było tyle zgłoszeń że trzeba było zorganizować dwa spotkania i wygłosić konferencję. Sala pękała w szwach od zainteresowanych. Bardzo wielu chętnych a tak mało stacji jest do opstawienia. Ci co zostali zatrudnieni to prawdziwi szczęściarze.

@Menadżer

Ja złożyłam CV i ciągle chodzę po stacjach i nie mogę znaleźć pracy. Tyle jest chętnych na jedno miejsce.

Przerażony POK

No nie wiem czy ściema. Do mnie na stację ciągle przychodzą ludzie z CV i marzą o pracę na zlecenie.

@Przerażony POK

Ok ludzie ludzie. I myślicie że ktoś uwierzy ? Propaganda słabsza niż w tvp

Przerażony POK
@:

Ty nie musisz wieżyć. Grunt, że wielu pracowników szanuje pracę, bo zdają sobie sprawę, że na miejsce jest ich niejedna chętna osoba. Ja nawet mogę pracować za pół najniższej żeby tylko mieć pracę bo to jest dar. Stacja paliw jest dla mnie jak port dla utrudzonego marynarza.

@Przerażony POK

Skocz proszę po słownik ortograficzny. Socjalu mają tyle co najniższa a tu będziesz że ktoś będzie pracować za pół. To nie Afryka. Te posty nawet nie są śmieszne. To nie 2009 t gdzie z pracą była ciężko. Zatrzymałeś się chyba w tamtych czasach. Teraz nie ma chętnych na stanowiska kierownicze a co dopiero szeregowych pracowników. Darujcie sobie takie wpisy bo naprawdę niszczycie wizerunek firmy.

@Menadżer

Widzisz jakie macie szczęście że jest tylu chętnych i naprawdę nie musicie się martwić mała ilością stacji bo w ciągu tygodnia było o ile się nie mylę 5 a za chwilę będą dochodzić kolejne stacje do wzięcia. Także spokojnie nie zmarnuje się ta duża ilość chętnych. Bardziej martwił bym się opinią klientów bo jak przyjeżdżają że stacji gdzie jest nowy PSP i cała nowa obsługa to pytają jak to możliwe że jest taki chaos na tych stacjach nikt nic nie wie i nikt nie może pomóc w sytuacjach wrażliwych. Życzę powodzenia bo klient może się bardzo szybko zrazić

Zdegustowana Pracownica
@Menadżer

Oczywiście. Tak mało stacji do objęcia i tak dużo chętnych, że od jakiś pół roku, co tydzień na mailu czytamy że do objęcia jest kolejna stacja. Po kolejnym tygodniu rekrutacja jest zakończona. Po kolejnym z kolei znowu rekrutacja jest wznowiona. Tak w kółko. Nikt nie chce się pakować w to (usunięte przez administratora) Zmuszacie prowadzących obecnych stacji do przejmowania 2 lub 3 stacji na okres zastępczy i dalej nie możecie nikogo znaleźć na ich miejsca. Te sytuacje sie powtarzają, co miesiac co 3. Z reguly to są te same stacje w tych samych miejscowościach co wczesniej a do tego zawsze dojdzie jakas nowa. Z klientów głupków możecie robić, ale nie z pracownikow. Wiemy wszyscy, że ta firma to jest pic na wodę i fotomontaż. Ja tu pracuje tylko dlatego że lubie obsługę klienta i mam ich bardzo wielu to są relacje nawet wieloletnie. Nikt na pewno nie pracuje dla was. Jesteśmy dla ludzi, dla klientów. Nie wciskajcie wiecej takich kitow. :)

Dokladnie
@Zdegustowana Pracownica

Dokladnie

Bekon
@Menadżer

Zastanawia mnie twoje "opstawienia" czy menago robi takie błędy ortograficzne i nie wspomnę o interpunkcji.

Bekon
@Bekon

Wspomnę również że opstawiam do pieszczenia i masowania swoją tłustą (usunięte przez administratora)

Inżynier

Ale tu głupoty wypisujecie. Ja jestem po 3 fakultetach i mam inżyniera i miałem rozmowę kwalifikacyjną która trwała godzinę i się nie dostałem mimo, że chciałem robić za minimalną. Wiem, że są lepsi ode mnie i na moje miejsce jest niejedna glowa

@Inżynier

Czyli uczyłeś się tyle lat żeby po tym czasie zostać pracownikiem stacji, nie chcę tutaj nikomu umniejszać bo to nie jest moim celem, ale pisanie głupot że studiowałem tyle lat i nie udało mi się przejść rozmowy kwalifikacyjnej na stacji to już naprawdę słabe, a i jeszcze wasze ulubione powiedzenie chciałbym pracować za najniższą. To po kiego grzyba poświęciłeś tyle czasu nauce, mogłeś odrazu iść na socjal i wyszedł byś na to samo.

@Pok stażowy

Czy wy już totalnie skretynieliscie? Firma daje umowę na papierze i co miesiąc regularne wypłaty co świadczy, że firma jest stabilna i dba o pracownika. Poza tym siedzimy w pomieszczeniach gdzie jest ciepło nie pada nam na głowy i nie wieje. To są luksusy którymi może się poszczycić niewiele firm.

@Pok stażowy

Po co się denerwować. Zwróć uwagę że nigdy nie było takich pustych komentarzy. Centrala kazała im pisać żeby podnieść wizerunek. Zamiast polepszyć warunki to wola się bić na komentarze. Jeszcze poziom komentarzy prezentuje idealnie poziom zarządzania. Współczuję

Buahaha

Buahaha . Takich prac jest pełno. Tylko w większości masz dobrą atmosferę bez szczurzego wyścigu i znacznie większe pieniądze za mniej obowiązków i stresu

@Inżynier

Na jakie stanowisko aplikowałeś?

Irena

Umowa na papierze ? Jaka umowa ? O prace czy zlecenie ?

@Irena

Ja kandyduję na pomywaczke kibelkow na stacjach.

Żartownisia
@Irena

Umowa na papierze toaletowym i to tym szarym najtańszym

Kretyn

Jeśli praca SV lub Mk jest w ciepłym pomieszczeniu to gratuluję wiedzy z zakresu pracy na Stacji Paliw. W ciepłym :):) pomieszczeniu, gdzie POK co godzina zasuwa z dezynfekcja na podjezdzie. Bawią mnie te komentarze. To czysta hipokryzja

Kretyn
@Kretyn

Za to hipokryzja nie jest to kiedy przyjeżdża menadżer to wychodzę po niego i w ustronnym miejscu na przerwie oddaję swój tyłeczek do gorącego masowania.

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen - Płock

• Jak się pracuje w PKN Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy PKN Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 872.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 799, z czego 215 to opinie pozytywne, 288 to opinie negatywne, a 296 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKN Orlen?

Kandydaci do pracy w PKN Orlen napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKN Orlen
1.8/5 Na podstawie 627 ocen.

PKN Orlen