ALMA ARKADY

Wrocław

Opinie o ALMA ARKADY

mario lopez I

Zamiast grozić komuś sądem, może rzeczywiście lepiej zająć się poprawą stosunków międzyludzkich w waszym sklepie. Popracowałem u was 2 lata i co prawda nie spotkałem się u was z takimi zdarzeniami, jak opisane w jednym z postów, ale atmosfera to tutaj jest fatalna, skarżenie i donoszenie na siebie jest na porządku dziennym. Ja rozumiem, że w kraju jest bezrobocie i wszyscy się boją o pracę, ale takie podgryzanie pod sobą jest niefajne i bezsensowne. Lepiej inwestować w siebie i podnosić swoje kwalifikacje, a nie donosić na kolegów. "Inwestować w siebie"???"Podnosić kwalifikacje"????? Czego Ty od nich wymagasz:P

Zostaw opinię o ALMA ARKADY - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALMA ARKADY