Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami

Wrocław

Opinie o Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami

wydymany przez WRO-DOM

Sam wizerunek ich siedziby pokazuje jaki to zarządca,obskurna,pokomunistyczna plomba na tak pięknej ulicy jak Św.Antoniego.Gdyby ktoś inny miął tą nieruchomość,to by dostał od miasta nakaz wyburzenia,ale ich to nie dotyczy,ciekawe czy w ogóle coś płacą miastu za ten budynek?Taka ich siedziba jak i oni sami.

Dorota

Te pozytywne opinie o "WRO-DOM to chyba oni sami sobie wystawiają.Ignorancja.arogancja,chamstwo,bezczelność-tego doświadczam od zarządcy za każdym razem ,gdy idę coś u nich załatwić,zwłaszcza pani prezes jest w tym najlepsza-w końcu przeholują...

własciciel

Czytam wszystkie Państwa opinie i wiem że zawsze znajdzie sie ktoś niezadowolony WRO-DOM zarządza moją Wspólnota od 2001 r. Nie spotkałem się abym został źle potraktowany lub usterka która zgłosiłem nie została naprawiona z pełnym sumieniem przyznaję plus pięć dla tego zarządcy.

tadek58

Spółka godna zaufania . Bardzo dobrze oceniam spółkę i jej pracowników.

MAJKA

POZDRAWIAM PANA ŁUKASZA I PANIA ANIE. Z CAŁEGO SERCA POLECAM ZARZADCE WRO-DOM.

Aga

Mam 7 lat doświadczenia jako właściciel mieszkania zarządzanego przez Wro-dom. Poproszenie o cokolwiek było traktowane z łaską. Panowie z technicznego nie potrafili mi zagwarantować maksymalnej kwoty za upuszczenie wody do wymiany grzejników. Obiecane kalkulacje do remontu instalacji elektrycznej nigdy nie dotarły (obiecane 2 lata temu). Zamiast kulturalnie i otwarcie wyjaśniać, spławiają albo trzeba się do nich dobijać. Obiecują kontakt i nie oddzwaniają. Głęboka komuna tam panuje i ignorancja względem klienta. Do tego drogo sobie liczą. Stanowczo nie polecam.

Damian Badz.

Dzień Dobry , nic złego nie mogę powiedzieć na zarządcę jestem z niego bardzo zadowolony w tym roku planujemy remont kamienicy wszelkie usterki naprawiane są ekspresowo. pozdrawiam wszystkich niezadowolonych

obserwator

Wrodom ma uklad z gmina; Wrodom nie robi nic, co jest na reke gminie. Wrodom to stary komunistyczny twor. Sa przypadki przejmowania mieszkan przez pracownikow Wrodom po osobach zmarlych (rzekomo za zycia sie nimi opiekowali). Ludzie na to patrza i nie reaguja

Dawid

POLECAM ZARZADCE WSZYSTKO OK.

Zadowolony

WRO-DOM zarządzą moim budynkiem od wielu lat mieszkam od 7 lat i jestem zadowolony z usług zarządcy. Podnieśliśmy fundusz remontowy i wszystko mamy już wymienione została nam tylko elewacja. Pozdrawiam

Seweryn Chwałek

Polecam zarządca zawsze jestem tam miło traktowana i wszystko załatwione w ekspresowym czasie pełen profesjonalizm

dno

Niestety kompetentne i odpowiedzialne osoby już tam nie pracują. Pamiętam stamtąd parę konkretnych osób.Było dobrze.Ale niestety część pozwalniali niektórzy odeszli sami widząc co się święci. A tam teraz całe rodziny i przyjaciele.Pracować nie ma komu.Towarzystwo wzajemnej adoracji.Już dawno powinniśmy zmienić zarządce.Przecież te rodzinki z nas żyją. A jak nas traktują?

Wlasciciel

To firma oszustow; liczy sie tylko kasa a nic nie robia

Niezadowolony

WRO-DOW to wyjatkowo wyrafinowany administrator. Nic pozytywnego nie mozna napisac. W sposobie pracy przewaza gleboka komuna, nie dba o interesy wlascicieli, zaloga tworzy nieprofesjnalna familiade. Pani prezes to wyjatkowo cyniczna postac, wie jak oszukiwac swojego pracodawce.

roki

usunięcie wrodomu to koszt 450 zł dla notariusza i co najmniej 50% poparcia lokatorów na spotkaniu wspólnoty. Najlepsza administracja to cichy kącik. Bat jest zawsze na każdego...

andreasx

Witam . Ostatnio Wro- Dom poniósł następną klęskę , ich firmy wybrane do obsługi , nie mogły poradzić sobie z brakiem ciepłej wody i ogrzewaniem - dziadostwo

andreasx

Chętnie poznam szczegóły , też większość wspólnoty jest niezadowolona . Jeśli można na maila andreax@interia.pl - może znajdziemy jakiegoś normalnego zarządcę

gjanka

tak, to prawda, co pisze komo, czy nie ma bata na tą firmę, robią co chcą, lekcewazą petentów i ciężkie pieniądze, jakie na nich płacimy, nic nie robią. Dlaczego nikt ich nie kontroluję?!!! Przecie z podlegają pod gminę Wrocław?!Panie Prezydencie czas usunąć tę firmę! Tam pracują tylko członkowie rodzin i dzielą się naszymi pieniędzmi! Zróbcie coś z tą firmą!

komo

Tragedia jeśli zarządzają pracownikami w taki sposób jak budynkami to tylko uciekać. Na skontaktowanie się z działem technicznym po godzinie 10 nie ma szans. Na każdą zwróconą uwagę odpowiadają że zostanie to sprawdzone natomiast po telefonie nic ze zgłoszonych spraw nie jest wykonane. Jeśli już coś naprawią to kompletnie mija się to z celem zgłoszenia i przeważnie powoduje kolejne usterki. Nie potrafią [poradzić sobie z najprostszymi problemami typu, sprzątanie klatek, naprawy, udzielanie konkretnych informacji. Odradzam jakikolwiek kontakt z tą spółką.

Zostaw opinię o Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami