counter
1 1 21 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Veris FM Sp. z o.o.?

anonim Nowy wpis

Bejsony bez kasy nie jednemu nie zapłacili bajerami mysla ze wygrają maja pelno spraw w sondzie sam z nimi wygrałem i szkoda że inspekcja pracy do nich nie zagląda (usunięte przez administratora)

Firma Krzak... Nowy wpis
@anonim

Brawo Ty!!!anonim.Bardzo dobrze że walczysz.Ja też walczę z firmą razem z żoną o jej prawa.

Jaka atmosfera jest między działami w Veris FM Sp. z o.o.?

Jacek Nowy wpis
@Pytanie

Jakie działy? Nic takiego tam nie ma. Tam jest Piszcz Grabowski i że dwie osoby na umowę zlecenie

Stefan

Jeśli komuś należą się jakieś środki od firmy to przecież na forum nikt nie pomoże. Mam wrażenie, że ktoś z premedytacja robi taką nagonkę.

Jacek
@Stefan

A ja nie, to że veris nie płaci odczułem na własnej skórze.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Frog

Jestem po rozmowie z serwisem gowork który nabrał wody w usta... Jak Widać nikt oficjalnie nie udzieli nam odpowiedzi dla czego komentarze zostały usunięte. Skoro komentarze były niezgodne z regulaminem to Ciekaw jestem, jak Pan Witek albo ten drugi udowodnili że brak płatności albo inne kwestie zawarte w naszych komentarzach to nieprawda. Veris już się nie wybieli ale Pan administrator tego pseudo serwisu powinien. Myślę że takie usuwanie komentarzy jest szkodą dla przedsiębiorców chcących podjąć współprace z tą firmą oraz dla przyszłych pracowników dla tego najwyższy czas aby serwis został skontrolowany przez jakąś instytucje.... Panie administratorze ma Pan teraz pole do popisy :)

Jacek
@Frog

Mam wyrok prawomocny, mogę zainteresowanym udostępnić i pokazać jakie to uczciwe(usunięte przez administratora)

Frog

Proszę o podanie w tym miejscu oficjalnego stanowiska serwisu gowork na temat usunięcia wszystkich negatywnych komentarzy dotyczących firmy Veris FM. Przez takie postępowanie kolejni ludzie padają ofiarą oszustw ze strony firmy Veris FM. Usunięte komentarze były całą prawdą o tej firmie i co istotne pochodziły od kilku osób. Zaczynam wątpić w słuszną idee istnienia Waszego portalu.

Witomil
@Frog

Spokojnie podamy prezesie

@Witomil

To podajcie.... Kwestia czasu i tu zaczniecie zastraszać ludzi swoimi znajomościami.... Jedno jest pewne że nie wygracie ze wściekłym tłumem. Jest nas już spora grupa i pozew zbiorowy to tylko kwestia czasu. Także Panie W. wracaj do nauki bo będziesz musiał bronić sam siebie....

Usunięta wyplata

Witam widać cały czas są kasowane komentarze oni nie płacą

prezesi

Nie dostaniecie wypłaty, firma srirma powinna zmienić nazwę na , żyjesz bez wyplaty

Witam widać że komentarze o firmie poginely i to że 4 haha veris i custons nie wypłacana wypłaty i tyle w temacie nie warto słuchać ich bajery

Użytkownicy czekają na odpowiedź 463 dni.

Dziewczyny jaki styl panuje w Veris FM Sp. z o.o.?

Jak jest z awansem w Veris FM Sp. z o.o.?

Artur
@Pytanie

Brak awansów.Trzeba się cieszyć aby wypłata przyszła.Ciągle walka o wszystko.

Patryk Z

Pracowałem jako technik dla firmy Veris. Mam pozytywne odczucia i mogę śmiało polecić tego pracodawcę. Pieniądze godziwe, a właściciel firmy to bardzo uprzejmy człowiek z którym można kulturalnie porozmawiać w przypadku jakichkolwiek problemów. Z powodów osobistych musiałem zakończyć współpracę, lecz okres ten wspominam bardzo dobrze i pożegnaliśmy się w bardzo pokojowej atmosferze. Jeśli doszłoby do sytuacji, że dostałbym od tej firmy propozycję pracy, to śmiało bym skorzystał.

Artur
@Patryk Z

Patryk,trudno nazwać ciebie technikiem,gdyż byłeś tylko osobą na zastępstwo na czas urlopów pracowników etatowych.I naprawdę nic nie wiesz co się dzieje w tej firmie.I tyle w temacie.

Nadal oczekujemy na aktualne wieści. Napiszcie co wiecie o firmie Veris FM Sp. z o.o. w miejscowości Wrocław. Wasz post się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Veris FM Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad