Silcon Holding

Wrocław

Opinie o Silcon Holding

fik

to może w takiej sytuacji udaj się bezpośrednio do siedziby firmy, raczej to mało prawdopodobne, żeby nie istnieli :)

Sodekso

Czy ta firma jeszcze istnieje? czakam na PIT i niema, strony internetowej niema , telefon nie odpowiada, ma maile nie odpisuja

Firma mimo dobrego pomysłu na biznes i wielu klientów niezbyt dobrze zorganizowana. Zarząd stanowi w większości emerytowana kadra, na którą pracuje serwis. Wisienką na torcie jest pani dyrektor księgowa, która w przypadku braku środków zamiast przeprosić i poprosić o wydłużenie płatności jak na normalną firmę przystało, woli rozłączać petentów lub udawać że jest niedostępna i nie odbierać. Brak rozwojowych pomysłów czy rozwiązań zwiększających komfort pracy. Brak szkoleń dla serwisu. Każdy uczy się na własną rękę lub podpatruje od starszej załogi co jak zrobić. Brak wypłacanych nadgodzin (możliwość wybrania dni wolnych). Niejednokrotnie problem z pensjami na czas. Brak szans na podwyżkę, nie wspominając już o pochwałach - wszystko kończy się na obietnicach i klepaniu po ramieniu. Brak szacunku do drugiego człowieka, czy uczciwości wynikającej z kultury pracy. A wystarczyłoby zmniejszyć liczbę samochodów leasingowych, obciąć pensję emerytowanych o połowę, podwyższyć stawki za serwis, zainwestować w szkolenia. No ale żeby mieć, trzeba jeszcze chcieć...

GSM

Ktoś potrafi coś powiedzieć o tej firmie

Zostaw opinię o Silcon Holding - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silcon Holding