Opinie o ProAUDIO-AVT sp. z o.o. w Wrocław

ProAUDIO-AVT Sp. z o.o. jest spółką, posiadającą blisko dwudziestoletni staż i doświadczenie w dystrybucji oraz instalacji urządzeń audiowizualnych. Dzięki profesjonalnej obsłudze klientów oraz utrzymywaniu długoletnich relacji z wiodącymi producentami AV, wypracowała sobie opinię lidera na rynku polskim w dostarczaniu rozwiązań w zakresie produktów audiowizualnych.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ProAUDIO-AVT sp. z o.o. w Wrocław

Cześć, szukałam dla siebie (usunięte przez administratora) ale poza starą oferta o której już tu była mowa, czyli dla specjalisty sprzedaży, nie ma żadnych rekrutacji. Coś wiecie o nowych naborach, czy szukają teraz kogoś, czy nie i stąd taka cisza? Mnie chodzi bardziej o pracę administracyjną. Na ich stronie nie ma nawet zakładki kariery.

Marcin Nowy wpis

Jeśli Kwiecień cały czas na stołku, to lepiej darować sobie pracę w tej firmie. Profesjonalna (usunięte przez administratora)

Cześć, rok temu w ogłoszeniu na Specjalistę ds. Sprzedaży mieli propozycje stawek rzędu 3 750–5 200 zł. Jakieś podwyżki firma dała od tego czasu? Przyznam, że oczekiwałbym trochę więcej jednak przy aktualnych cenach na półkach w markecie.

Rok temu firma do załogi potrzebowała pracownika na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży - Wsparcie Klienta. Widełki z ogłoszenia to 3750-5200 brutto. Plus do tego dochodzić mają również prowizje. Ogłoszenie tak jak pisałem ma już rok, zmieniło się coś pod względem zarobków? Prowizje są realne do wyrobienia? Ile średnio zarabia pracownik w tym roku?

Wszędzie podsłuchy Nowy wpis

Tak, teraz widełki są 3200-4500 brutto, nowe aûtko prezîa samo się nie spłaçi.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

Paulina

To widzę, że między byłymi pracownikami a pracodawcą byly jakieś nieporozumienia. Ogólnie na codzień w pracy też się zdarzają nieporozumienia? Czytałam tutaj w opiniach, że atmosfera zła, ale to stare opinie, więc zastanawiam się czy coś się może zmieniło w tej kwestii?

@Paulina

Stare opinie są jak najbardziej na czasie, bo pracodawca się nie zmienił ???? przez wiele lat było widać jaki wpływ ma pracodawca na atmosferę, niestety negatywny. Gdy pracownicy byli naprawdę zżyci również prywatnie, to zamiast się cieszyć, że zespół jest zgrany to Prezes firmy często specjalnie wywoływał konflikty, aby poróżnić pracowników. Z perspektywy czasu widzę to dużo wyraźniej niż jak było się pracownikiem. Szukanie winnych zamiast rozwiązywać problem było codziennością. Noi najgorsza kwestia jaka może być, żona Prezesa jest Prokurentem i wiele kwestii finansowych zależy od tej osoby, która nie ma doświadczenia zawodowego oprócz tego stanowiska i nie patrzy z perspektywy całej firmy, krótko mówiąc tnie koszty, kosztem pracowników.

Paweł Daciuk

Dobry wieczór Nie Pamiętam w ProAUDIO-AVT takiego (usunięte przez administratora) jak Diabeł. Diabeł przestań brać albo zmień dealera. Z niepoważaniem, Paweł Daciuk

Sven

Very poor reseller

Maria
@Sven

Why do you think that? :) Can you explain a little bit?

Był i nie ma

Czy firma jeszcze istnieje? (usunięte przez administratora)

Tomek z ATM'u
@Był i nie ma

Wygląda na to że nie. Nie ma sensu wysłać CV bo nikt nie odpowiada.

Elżbieta
@Tomek z ATM'u

To, że Tobie Tomku nie odpowiada na Twoje CV wcale nie oznacza, że firma od razu się zamknęła, nie przejmuj się to nie koniec świata. ;) W krs jeszcze aktywna, więc będziemy śledzić na bieżąco. ;p A co do waszych CV może już jednak odpowiedzieli do tego czasu i już u nich pracujecie?

ktos

Opinię można by było uznać za żenującą gdyby nie była prawdziwa i więcej osób by tak nie uważało. Zamiast pisać takie odpowiedzi stosowniejszym by było zastanowienie się nad istnieniem problemu w firmie. Niestety podejście zarządu do pracowników i atmosfera w pracy to podstawa funkcjonowania firmy. Zero możliwości rozwoju i nastawienie na jak największe wyniki sprzedaży i zyski. Jak widać niektórzy nie powinni zabierać się za zarządzanie zespołem ;) Oznaką tego jest niezmienna rotacja w firmie i takie właśnie opinie jak powyższa. Zaprzeczenie im nie jest rozwiązaniem problemu. Pozdrawiam

Istotny
@ktos

Pracuję w tej firmie już kilka dobrych lat i takie opinie się pojawiają od byłych pracowników którzy nie potrafią ( potrafili ) wykonywać nawet prostych swoich czynności. W firmie jak ktoś potrafi wykonywać swoje czynności, ma wiedzę i wie po co pojawia się z rana w firmie nie ma takich wyimaginowanych opinii jak powyżej. Socjal o jakim pisał/a osoba powyżej to bzdura bo pewnie spędzała na kawie więcej czasu niż nad własnymi obowiązkami bo nikt w firmie nikogo nie "ściga". @Nieistotna nie nadmieniła o prawdziwym socjalu tj. o prywatnym ubezpieczeniu, karcie benefit ( obie opcje mam kilka lat ) i jeszcze kilku ciekawych właśnie socjalnym zapleczu jakie w firmie są co nie jest standardem w innych firmach tego typu. Zarzut o zyskach jest idiotyczny bo pewnie takie osoby jak te które to opisują pracują "za dziękuję". Całe szczęście jest ponoć rynek pracownika więc jest też i wybór dla frustratów. Generalnie nie zależy mi na bronieniu firmy ale na głupotę trzeba reagować !

:-)
@Istotny

nikt nikogo od glupich nie nazywa tylko wyraza swoja opinie. skad stwierdzenie ze to glupota? czy pan "nie sfrustrowany" uwaza ze wyrazenie opini to objaw glupoty?

pokrzywdzony inaczej
@:-)

Ma rację !!! Mi też każą przychodzić do firmy i pracować. To bez sensu bo ja tylko kasę chcę dostać :)) Jeszcze jedna ważna uwaga dla szukających tu pracy - jak nie robisz swojego to torturują i wyrywają paznokcie !!! Obiecywali, że nic nie trzeba robić i tylko pić kawę z expresu a tu praca i praca. To nieludzkie :)))))) Chłopie - nie chcesz pracować to się zwolnij a jak się już zwolniłeś to poszukaj nowej super pracy czego ci życzę albo poszukaj psychoanalityka. Miłego weekendu z żalami :)

Prawda w oczy kole
@pokrzywdzony inaczej

Proszę państwa o to jak wypowiada się człowiek, który może stać się waszym przełożonym - proszę się zastanowić czy warto aplikować...

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w ProAUDIO-AVT sp. z o.o.?

PrimaAprilis-bis

Podstawa jest jak góra lodowa na wszystko musisz zarobić sam i raczej tego co jest pod powierzchnią wody nie zobaczysz dlatego od 3 lat zwolniło się lub zostało zwolnione ponad 20 osób księgowa nawet uciekła.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w ProAUDIO-AVT sp. z o.o.?

Tomek z ATM'u

Nie. Atmosfera jest zła. Nikt tutaj nikogo nie szanuje.

Czy zdarzają się nadgodziny w ProAUDIO-AVT sp. z o.o.?

PrimaAprilis-bis

Wcale, jakie nadgodziny 8-16 i służbową furką bez gps do domu, siłownie pozmykane więc Multisport się nie przydaje komórkę z laptopem zostawiasz w firmie i zapominasz o pracy. A tak na serio wszystko bierz na piśmie uważaj na " ..... lub czasopisma" do umowy gentlemen's agreement potrzebna jest zawsze druga strona nie ma takiej rzeczy której by ci nie obiecali konkurencja dla Pinokia, niektórzy faceci noszą brody z wąsami bo nos jest wtedy krótszy. Pamiętaj, że w stosunku do ludzi o mentalności świni trzeba postępować z mentalnością rzeźnika.

Son Adam
@PrimaAprilis-bis

Pięknie napisane. Kwintesencja klimatu.Ale tylko ten kto tu pracował, to w cyrku się nie śmieje.

Czy firma ProAUDIO-AVT sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kotonawirus

Nie ma czegoś takiego jak szkolenia w portfolio tej firmy.

Justyna

Przestaliście zamieszczać tu aktualne informacje o pracy . Czy jest jakiś powód?

Dziękuje BYEBYE za Twoją opinię, która jest dla nas tyleż cenna co nie prawdziwa. Tym bardziej zachęcamy zarówno Ciebie jak i innych do odwiedzenia nas pod adresem ciągle tym samym od kilkunastu lat w dni robocze od 8:00 do 16:00. Z chcecią będziemy rozmawiać z każdym ale na argumenty i fakty oraz z osobami, które są gotowe nie ukrywać swojej tożsamości bo chowanie się pod pseudonimami nie jest w naszej opinii oznaką odwagi tylko frustracji. Dla Twojej informacji - ciągle zatrudniamy pomimo kotonawirusa. Zapraszamy do odwiedzenia naszych ogłoszeń na pracuj.pl oraz praca.pl Życzymy Ci dużo zdrowia i raz jeszcze zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego

Kjuter

Witam serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w tej firmie we Wrocławiu? Może ktoś pomóc?

D

Prostym tego przykładem jest to że dział instalacyjny już nie istnieje. Wszyscy się zwolnili więc chyba daje jasno do zrozumienia jak kierownik (usunięte przez administratora)steruje.

O
@D

HA, ha, ha widać, że tendencja w tej branży jest spadkowa, słyszałam że i w S..... w Zabrzu jest kiepsko (tam ludzie też odchodzą) i u Per.... w Warszawie nie najlepiej.... Nie ma to jak dobry menager w SL. ;)

bla bla
@O

Tendencja spadkowa jest w każdej branży, handel, usługi - Tesco czy AV czy jeszcze co innego, wszędzie szukają mądrych ludzi, więc to nie koniecznie świadczy o pracodawcy. (usunięte przez administratora) akurat wiem (a nie tylko słyszałem), że się rozwija również w pokrewnej dziedzinie ale nadal nie schodzi z kadry np. instalatorów, więc raczej tendencja wzrostowa, o Per... się nie wypowiadam bo nie lubię roznosić niepotwierdzonych plotek.

Prima aprilis
@bla bla

Dziękuję za twoją szczerą i bardzo pomocną Wypowiedź na temat tej firmy. Widać że ma mega potencjał i dba o pracowników, a szczebli kariery nie widać końca. Na pewno będę tam aplikował jak tylko będzie taka możliwość.

Honorata
@Prima aprilis

Jakie stanowisko pracy w ProAUDIO-AVT sp. z o.o. by Cię interesowało? Niestety aktualnie firma nie poszukuje nowych pracowników. Myślę jednak, że nie zaszkodzi wysłać im swojego CV, dane kontaktowe znajdziesz na ich stronie w zakładce Kontakt: https://www.proaudio.pl/

Szczebel karierowicz
@Prima aprilis

Jak na firmę, która w latach swojej "szczytowej" formy(czyli zanim prezes kupił sobie zabawkę w postaci Audi za 350 000 i nagle zabrakło pieniędzy za setki nadgodzin) zatrudniała 23 pracowników to rzeczywiście szczebli kariery nie było widać końca - obecnie to najlepszy żart-komenrarz ze strony zarządu. Co do dbania o pracowników to było nawet lepiej - w ciągu pół roku odeszło 8 osób bo nie były godne tak wspaniałego traktowania jakie im fundował prezes!

@Szczebel karierowicz

Dziękujemy za zabranie głosu, jednak anonimowy charakter Twojej wypowiedzi stawia pod znakiem zapytania wiarygodność przedstawianych informacji. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, z której możemy wyciągnąć wnioski, by poprawiać funkcjonowanie firmy. Twoja wypowiedź natomiast przedstawia dane nieznajdujące żadnego potwierdzenia w rzeczywistości i godzi w wizerunek naszej firmy oraz osób zarządzających.

Aktualność
Witamy wszystkich Użytkowników serwisu GoWork.pl

Dziękujemy za merytoryczne opinie na temat naszej firmy. Szanujemy Państwa prawo do anonimowej oceny nas jako pracodawcy i jesteśmy wdzięczni za wszystkie konstruktywne słowa krytyki, bo dzięki nim możemy udoskonalać działanie naszego przedsiębiorstwa.

Nie możemy jednak pozostać obojętni na bezpodstawne zarzuty uderzające w dobre imię firmy, czy też jej poszczególnych pracowników. Prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Pragniemy uprzedzić, że komentarze łamiące regulamin forum, mogą być archiwizowane przez jego Administratora. Przypominamy również, że osoby publikujące treści pomawiające i znieważające innych, wedle prawa są za nie odpowiedzialne. W związku z publikowanymi w tym miejscu nieprawdziwymi informacjami, dbając o interes firmy, stanęliśmy przed koniecznością zgłoszenia sprawy na Policję.

Zależy nam, na przedstawieniu rzetelnego obrazu firmy wraz z warunkami zatrudnienia, jakie proponujemy, bo wiemy, jak ważne jest to dla przyszłych kandydatów. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i postaramy się na bieżąco informować o nowych rekrutacjach i najważniejszych wydarzeniach z życia firmy. Zachęcamy zatem do odwiedzania naszego profilu.

W kwestiach wymagających wyjaśnienia, najlepiej kontaktować się z nami bezpośrednio pod adres: info@proaudio.pl wówczas będziemy mogli dokładnie przyjrzeć się sprawie i się do niej odnieść.

Serdecznie pozdrawiamy,
Wkurzona

Nie polecam pracy w sekretariacie. Masa obowiązków wykraczających poza zakres stanowiska, głodowa pensja, użeranie się że wszystkimi dookoła(usunięte przez administratora)

M

Złe traktowanie pracowników.

Już nie w branży

Tak sobie czytam wszystkie te komentarze i z ciekawości przeglądnąłem wszystkie główne firmy jakie znałem z branży na tym portalu i stwierdzam, że to co tu ( i też u innych ) to jakaś porażka. Pracowałem kiedyś w tej branży i było chyba tak samo. Pewna grupa osób rotowała i rotuje (jak widać ) pomiędzy tymi firmami, zdobywa jakąś wiedzę, kasę, kontakty itp. a potem przechodzą do kolejnej i tak w kółko. Jak pracowałem w AV-ce to był główny powód dla którego nie chciałem dalej w tej branży zostać. Jestem w Wrocławia ale jak wszyscy też nie będę podawać nazwiska (no może większość) bo to zaraz skończy się głupimi komentarzami trolli. Generalnie znałem tą firmę chociaż akurat w niej nie pracowałem. Nie mogę powiedzieć więcej niż osoby, które pracowały lub pracują bo nie znam szczegółów ale za moich czasów była to jedna z największych w Polsce, która robiła ciekawe i ambitne projekty. Dawno nie ogadałem ich strony ale przed momentem to zrobiłem i robi wrażenie jak się rozwinęli od momentu jak ja byłem w branży i w połączeniu w tymi opiniami nic mi się nie zgadza. Podsumowując cieszę się, że nie jestem już w tej branży bo jak się patrzy na te komentarze to albo wszystkie firmy z tej branży są takie same albo po prostu piszą tylko ci niezadowoleni. Niezależnie od tego też teraz szukam nowej pracy, wyzwań itp. i uważam, że czytanie opinii na tym portalu to pomyłka. Albo działy HR redaguje super dobre opinie albo zwolnieni pracownicy mega tragizują i przerzucają się gnojem. Jedne i drugie nieobiektywne - szkoda czasu :/

@Już nie w branży

Kwiecień, człowieku weź wyjdź stąd i nie pisz takich bzdur! Rzeczywiście nigdy w tej firmie nie pracowałeś bo Ty tam tylko zajmowałeś się szpiegowaniem, skłócaniem (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ProAUDIO-AVT sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w ProAUDIO-AVT sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ProAUDIO-AVT sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ProAUDIO-AVT sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ProAUDIO-AVT sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ProAUDIO-AVT sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ProAUDIO-AVT sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 55 ocen.