Opinie o Donako Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Donako Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Donako Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Donako Sp. z o.o. w Wrocław

Jak jest z pakietem medycznym w Donako Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

były prac Nowy wpis

lepiej zapytaj gdzie masz realizowanie pakietu i co obejmuje ja raz skorzystałem po 10 minutach rozmowy jesteś na korytarzu z niczym mam swoje lata znaczy ze zdrowy jak ryba chyba cud

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Donako Sp. z o.o.?

Umowa o pracę {3 m-ce okres próbny, potem stała}

Weronika

Dzięki za odpowiedź! Świetnie, że w Donako po 3 miesiącach można spodziewać się stałej umowy. Dzięki temu pracownicy na pewno czują się bezpiecznie, stabilnie. Obiło mi się o uszy, iż szukają tam teraz Pracowników Produkcji. Orientujesz się, czy trzeba mieć jakieś doświadczenie w tej materii, by aplikować?

giga
@Weronika

A u was roboty ile zarabiajo.

@giga

Roboty? Co masz na myśli? Weronika pyta o doświadczenie to podszedłbyś ze zrozumieniem do pytania. Mnie też ciekawi czy teraz przyjmują nowych ludzi. Warto wysłać CV?

Justyna Nowy wpis
@giga

O jakie roboty Ci chodzi? Przecież dziewczyna też pyta o pracę, więc logiczne że nie wie ile się zarabia :D

Komo Nowy wpis

Warto. Wysyłaj.

Czy pracownicy w Donako Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Tomasz

Dogadują się wciąganiem czegoś do nosa ,piciem alkoholu wynoszeniem co popadnie udawaniem ,że się pracuje czyli jest gitssss.

@Tomasz

A możesz się wypowiedzieć na temat rotacji pracowników w Donako? Duża, czy mała? Napisz proszę, z czego to wynika i czy firma oferuje stabilne zatrudnienie.

Maniek
@Krystyna

rotacja mała, firma ma ogólnie złą opinię tak więc nikt nie chce iść tu do pracy,przykre to jak stacza się na (usunięte przez administratora) ten zakład głównie to zasługa zbyt delikatnego traktowania mistrzów,którzy przymykają oczy na swoich udających ciężko pracujących obywateli,nierozumiem podejścia mistrza gdy widzi jak uwielbiany pracownik siedzi i nic nie robi jak to źle wpływa na atmosferę w pracy,bardzo źle ale nikt nic nie mówi bo to nic nie da,a można sobie zaszkodzić,trzeba tak robić jak inni czyli ściemniać. :)

Julia
@Maniek

A dlaczego firma ma złą opinię i nikt nie chce iść tu do pracy? Mnie akurat interesuje najbardziej kwestia zarobków. Czy możesz na ich temat się wypowiedzieć? Jaka pensja obowiązuje na początek i czy później się jakoś zmienia? ;-)

Roman
@Maniek

Czyli co, jesteś pupilem osoby, która jest stanowisko wyżej i możesz sobie robić co chcesz? A wyrabiacie tam jakieś normy, nikt niego nie sprawdza?

Irena

Witam, wiem, że jest personel utrzymania czystości w Wrocławiu na rzecz Donako Sp. z o.o. ul. Fabryczna 10. Może. są przyjęcia do pracy? Pozdrawiam

@Irena

Nie widziałem żadnych aktualnych ogłoszeń, ale zawsze możesz zadzwonić do kadr i się spytać. Szczerze to ja też chętnie dowiedziałby się, czy można załapać się do pracy Jak się czegoś dowiesz to napiszesz?

@Janusz

Witam, chyba pojadę osobiście ul. Fabryczna 10, Prawdopodobnie też firma Arma. Szukamy na Olx, Pracuj, Impel. Dam znać, Pozdrawiam. Pogody ducha każdego dnia, wiem co czujesz, najlepiej mieć zabezpieczenie na wszelki wypadek. A nie, że dnia na dzień nie masz pracy, nie z Twojej winy. Przetargi ach te przetargi!

@Irena

No tak. Dzięki za zrozumienie. Zastanawiam się ile tam teraz płacą. To znaczy czy stawka jest w miarę konkurencyjna? Jakby co to czekam na info.

@Janusz

Witam, Janusz. Płaca minimalna w każdym obszarze pracy. Teraz po przetargach można coś blisko zamieszkania dostać. Ryzyko zawsze z pracodawcami. Lepiej mieć nie jedną pracę, i spokojnie spać. Pozdrawiam, owocnych poszukiwań pracy i jutro też jest dzień. Pozdrawiam..Irena.

Hanna
@Irena

Ireno, troszkę nie wiem, czemu rozwijacie ten wątek na profilu Donaka, skoro jak piszesz jesteście zewnętrzną firmą od sprzątania. Weszłam, żeby podpytać o specjalistę do spraw logistyki, bo szukają nowego, a teraz zorientowałam się, że od pięciu minut czytam o serwisie sprzątającym, zamiast o właściwej firmie. Może z Januszem załóżcie profil dla Twojej firmy oddzielnie i tam rozmawiajcie?

Justyna
@Irena

Jeśli płacą minimalną to trochę słabo, ale ja aktualnie pilnie muszę coś znaleźć... już nawet ta minimalna mi nie przeszkadza. A powiedz czy dopłacają do dojazdów? Bo ja mam kawałek drogi do pokonania.

old
@Janusz

Najniższa krajowa nie licz na więcej.

Kazik

Firma ok gorzej z ludźmi którzy tam pracują.chodzi o wydział pk (kierownik.mistrz pakietowni).to ludzie nie kompetentni na zajmujących stanowiskach.pomijajac że nie mają szacunku dla pracowników.

@Kazik

Cześć @Kazik, a możesz napisać coś więcej o benefitach jakie oferuje Donako swoim pracownikom? Na co, poza wypłatą, można liczyć?

Justyna
@Kazik

Skąd takie podejrzenia, że są niekompetentni? Byłeś świadkiem jakiejś konkretnej sytuacji?

GABA
@Kazik

Prawda jest taka że Mistrz Z. wykorzystal byłego już kierownika Grunwalda i pozbył się konkurencji jakim był mistrz Comboy oraz pracowników którzy mu nie pasowali bo byli mądrzejsi od niego. Mistrzem pakietowni powinien zostać Pan Piotr. B bo to osoba która jest mega fachwcem w tej dziedzinie i zauważyłem że jest dobrym liderem gruby choć liderem nie jest. Dodatkowo ogromny plus dla lidera Jacka Dz który również zna się na robocie. Co do drugiego lidera jakim jest Sebastian. P to musi się on jeszcze wiele ale to wiele uczyć.

@GABA

Widzę, że w firmie są niezłe przetasowania jeśli chodzi o kadrę kierowniczą. Czy te zmiany wpłynęły na pracowników? Chodzi mi konkretnie o wypłaty. Były jakieś powyżki z tego powodu?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Donako Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Konstruktor.
Misio

Pracowałem tu kiedyś spawałem kadłub do elektrowni wodnej keeyaska do Canady bez uprawnień aż się boję katastrofy .Może kanadyjczycy w porę wyczają bubla.

@Misio

Hej @Misio, czy Donako zaoferowało Ci możliwość uczestnictwa w jakichś kursach doszkalających? Zastanawiam się, czy osoba bez doświadczenia zawodowego może się czegoś nauczyć w tej firmie.

Gienek

Jak to jest możliwe że mając do wyboru zwolnienie mistrza z dużym doświadczeniem wiedzą w dziedzinie wykonywanej pracy należytym wykonywaniem obowiązków i doświadczeniem w zarządzaniu pracownikami a z drugiej strony mistrzem który nie jest wstanie dorównać umiejętnościami wyżej wymienionymi -wybiera się tego drugiego.o co chodzi? Czyżby układy wyżej? Czy to firmie wyjdzie na dobre???

@Gienek

Hej @Gieniek, osobie niezatrudnionej w Donako trudno się odnieść do Twojego wpisu. Czy możesz opowiedzieć bardziej szczegółowo o zaistniałej sytuacji? W jaki sposób badana jest efektywność pracowników w firmie?

Krystyna

Cześć, Donako poszukuje kilku pracowników: http://www.donako.com.pl/index.php?grupa=27, w tym specjalisty ds. kadr i płac. Możecie wypowiedzieć się na temat warunków biurowych w firmie? Czy mają dobrze wyposażony pokój socjalny? Jak wygląda kwestia przerw w dniu pracy?

Marzena

Chciałabym aplikować na stanowisko Specjalisty ds. logistyki, czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat samej pracy? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia na tym stanowisku? Są premie?

Pan

Mam pytanie czy firma będzie zatrudniać pracowników na referenta lub księgowego lub podobne stanowisko

Tadek

Czy ten chłopak co tak mu świnie podkładacie na spawalni nadal pracuje bo chcemy Mu pomóc jak się z nim skontaktować. Nie może tak być żeby rzetelny pracownik był dyskryminowany i mobbingowany ,który pomógł firmie w zwolnieniu dwóch co wynosili coś tam z zakładu ,a Ci co szkodzą firmie wchodziło Im to na sucho . Jak się skontaktować z tym chłopakiem ?

Kedy

To prawda smutna prawda na spawalni jest klika ,na którą inni muszą pracować. I to jest bardzo smutne :(

Woker

Mistrzunio co to na motorze się porusza myśli, że jest nie skazitelny to grubo się zdziwi, prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw.Więc to kwestia czasu gdy dopadnie go sprawiedliwość i nie tylko jego. Dobro zawsze wygrywa .Więc się ciesz póki możesz bo później nie będzie ci do śmiechu. Niedługo układy się urwą.Wszystko jest do czasu. Na spawalni jest klika,która wyląduje tam gdzie jej miejsce .... Oj będzie się działo. Myślisz,że na układy nie ma rady jest PRAWO .

Izabela

W ogłoszeniu z ofertą pracy jest napisane że oferują dodatkowy pakiet motywacyjny - co to dokładnie oznacza? Co on zawiera?

Witam, czy ktoś może powiedzieć coś wiecej nt. aktualnej sytuacji w firmie? Szukają pracownika do dzialu handlowego - warto sie starać? Jak wyglądają zarobki, atmosfera, benefity? Czy to firma, która spełnia swoje obietnice? Piszą o zapewnieniu stabilnego zatrudnienia i dodatkowego pakietu motywacyjnegk (m.in. ubezpieczenie medyczne, karty multisport, bony świąteczne). Jak z możliwościami rozwoju na takim stanowisku?

Zosia

Uważam, że za dużo jest w firmie pracowników umysłowych

@Zosia

A wyjaśnij, dlaczego myślisz, że w Donako jest za dużo osób pracujących umysłowo. Czy np. brakuje przez to pracy, bo nie do końca rozumiem. I co dokładnie się tam robi?

Ryszard

Jak się aktualnie pracuje? Mam nadzieję, że dobrze bo generalnie to cisza na wątku!

Donako - pracowałem tam kiedyś 2001 2010 .Kiedyś było nawet spoko.Mistrzem był Waldemar Cz. a prezesem Zeleznik .Bardzo mądrzy ludzie, z którymi dobrze się pracowało... Rozumieli drugiego człowieka...T.R.

Warto aplikować?

ertgh

sa tez inne oferty na przyklad na stanowisko specjaslity do spraw sprzedazy we Wroclawiu oferuja stabilne zatrudnienie,ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w rozwijającej się firmie

uli

od jakiegoś czasu jest oferta jako Kierownik Zakupów i Logistyki, tylko chyba to jest jeden etat, dlatego tak długo trwa rekrutacja ale zarobki kuszące.

Zostaw merytoryczną opinię o Donako Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Donako Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Donako Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Donako Sp. z o.o.?

Donako Sp. z o.o.