Opinie o Ksc-Automation Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ksc-Automation Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ksc-Automation Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ksc-Automation Sp. z o.o. w Wrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Oferta na start jest śmiesznie mała i tłumaczenie, że na delegacji się zarabia jest jeszcze śmieszniejsze. Same projekty w znacznej większości, są mało rozwijające i jest to głównie utrzymanie ruchu dla osób bez ambicji. Mimo "obietnic", że wyjazdy trwają 4 tygodnie i potem biuro, to przeciągają się do pracy w systemie 6-8 tygodni w delegacji i 7-10 dni w domu. Na szczęście nadgodziny wypłacane są, ale kwartalnie, przy czym rozliczenie ich dostaje się z około półtora miesięcznym opóźnieniem. Organizacyjnie klata bo "kierownik" o niczym nie wie, i nikt nie jest za nic odpowiedzialny. Łatwiej z klientem się dogadać czy z własną firmą. Po wypowiedzenie szef magicznie nie ma czasu odebrać telefonu od Ciebie, ale od kolegów, którzy pracują odbiera bez problemów. Ogólnie odradzam, jak nie ma się pistoletu do skroni przyczepionego. Usunęli firmę z googla, żeby tam opinii nie można było przeczytać.

Jasiu Nowy wpis
Kandydat
@Były pracownik

Piszę o istotnych dla mnie aspektach

Honorata Nowy wpis
@Były pracownik

Z tym google to jesteś pewny? Bo właśnie sprawdziłam i mogę normalnie dodać opinię, chociaż faktycznie innych brak. Czyli te wcześniejsze usunęli niby?

Pracownik Nowy wpis
@Honorata

Nikt nic nie usuwał. Firma zmieniła swoją lokalizację i właśnie dla tego opinii nie widać. Pod starą lokalizacją opnie zostały. Proszę poczytać na ile „łatwo” opinii się usuwa.

Honorata Nowy wpis
@Pracownik

Genialne! Chociaż z drugiej strony trochę zachodu, jeśli całą firmę trzeba byłoby przenosić dla opinii z google. ;p Kiedyś ktoś mi mówił, że niby można tam wykupić usunięcie ich, ale nie wiem czy to potwierdzone info, wie ktoś?

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Ksc-Automation Sp. z o.o.?

były pracownik
@Administrator

Warunki pracy są słabe. Praca mało rozwijająca, praca wyjazdowa w systemie 6tyg i klienta i 1 tydzień w domu. Nie ma się życia.

Ksc-Automation Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 4800 i Młodszy programista. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

KSC-Automation Sp. z o.o.
@Administrator

Tak, prowadzimy obecnie rekrutację na Stanowisko Automatyk-Programista PLC odbywa się ona na terenie całej Polski. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie jest one ustalane indywidualnie w zależności od wiedzy, doświadczenia i zaangażowania.

Jak wygląda oferta u nich w firmie Ksc-Automation Sp. z o.o. w miejscowości Wrocław? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe wieści. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Ksc-Automation Sp. z o.o. na stanowisko Automatyk - Programista PLC? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Samdzielna/y Księgowa/y
Biuro Rachunkowe Rachexpert Paulina Wojtasiewicz-Słowińska
(14 opinii)
logo firmy Kierownik Działu Realizacji
Wrocław
Agencja Pracy Pixy Sp. z o.o.
(9 opinii)
logo firmy Pracownik recepcji
Katarzyna Antczak
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Ksc-Automation Sp. z o.o. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Ksc-Automation Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ksc-Automation Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ksc-Automation Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • OSOBOWICKA 70A
    51-008 Wrocław
  • NIP: 8982247975 REGON: 382327179 KRS: 0000766706

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ksc-Automation Sp. z o.o.