Opinie o Dom Samochodowy Germaz Sp. z o.o. w Wrocław Strzegomska 139

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dom Samochodowy Germaz Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dom Samochodowy Germaz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Samochodowy Germaz Sp. z o.o. w Wrocław Strzegomska 139

Czy w Dom Samochodowy Germaz Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Dział HR Nowy wpis

Oczywiście, prócz ubezpieczenia na życie, pakietów medycznych, kart sportowych, celebrujemy również okrągłe jubileusze pracy oraz urodziny Pracowników!

Czy Dom Samochodowy Germaz Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pracownik Nowy wpis

Muszę przyznać, że firma @Pracodawca dużo inwestuje w podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników i to niezależnie od stażu czy stanowiska pracy. Pracownicy dzięki uczestnictwu w szkoleniach mają możliwość zaspokajania swoich ambicji, potrzeby samorealizacji i budowania ścieżki rozwoju zawodowego ;)

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Dom Samochodowy Germaz Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Pablo

Oczywiście. Proces rekrutacyjny zawsze odbywa się w siedzibie firmy.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Dom Samochodowy Germaz Sp. z o.o.?

Umowy o pracę są zawierane zgodnie z kodeksem pracy, najpierw 3 miesiące okres próbny, po niej 2 lata czas określony, następna umowa jest już na stałe czy bezterminowa. W wyjątkowych sytuacjach można od razu dostać umowę na stałe :)

Aleksander

Fajnie że dają stabilne umowy bo już mam dość pracy na zleceniówce. Grafik jest elastyczny czy godziny są narzucane odgórnie i nie ma możliwości ich zmieniać? Napiszesz?

@Aleksander

Wszystko zależy od stanowiska, ale godziny pracy dla większości pracowników są stałe

Jolanta

A w jakich godzinach pracujecie jak są stale godziny pracy ?

@Jolanta

Pytanie dotyczy Wrocławia, czy Zielonej Góry??

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dom Samochodowy Germaz Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno

Widzę, że w tej firmie zdarzają się nadgodziny. Czy są one dodatkowo płatne?I na jakich stanowiskach występują bo widzę że ktoś napisał że od tego zależy czy są?

Mario

@Pablo. a na jakich stanowiskach najczęściej można się tego spodziewać?

@Mario

Administracyjnych.

@Mario

Czego się spodziewać?? Nadgodzin?? Tylko BOK i kasa.

Czy zdarzają się nadgodziny w Dom Samochodowy Germaz Sp. z o.o.?

Pablo.

Zdarzają. Zależy to od stanowiska.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie DOM SAMOCHODOWY FORD GERMAZ Zielona Góra?

Pablo

Są tam premie regulaminowe. Uznaniowe ewentualnie nagrody.

Dzidzio

Wiosną 2019 r dałem się naciągnąć na wymianę płynu klimatyzacji, Naciągnęli mnie na 500 zł ,więcej do nich nie pojadę .

Heniek

Dobry pracodawca, fajnie się pracuje i właściwie nie ma potrzeby częstego zaglądania na forum.

Romek z Gorzowa

Jak komus nie pasuje ford w germazie w zielonej gorze to zapraszam do gorzowa umowiona wizyta serwisowa na godz 8.00 przyjezdzam 7.50 przyjmuja auto wjazd na warsztat ok godz 8.00 50 min auto stoi na warsztacie nikt nic nie robi pytam serwisanta czy dlugo bede czekal bo puki co nikt nic nie robi wiec po co bylo umawiac na godz 8.00 odp serwisanta jak sie panu nie podoba moze pan zabrac auto wiec poprosilem o kluczyk i zakonczylem wizyte w gezecie natomiast germaz zielona gora uwazam osobiscie za naprawde dobry serwis mila obsluga fotel kierowcy kierownica zabezpieczone folia przed jazda mechanika umowione od 1.5 do 2 godz serwis dotrzymane jezeli cos sie dzialo ze bedzie dluzej serwisant infomowal ze bedzie dluzej o np 30 min auto zastepcze na czas serwisu otrzymalem bez problemu nie musialem tankowac ogolnie pilecam

Ferdek

Ten serwis to jakaś porażka ,zwykli naciągacze!!!! Ludzie uważajcie!!!!

Ford

Witam! Jako obsloga w biurze masakra osoby malo wyszkoleni albo maja gdzies klienta. Bylem w serwisie dwa razy przy kazdej wizycie dostalem dwie rozne, sprzeczne info. Masakra.......

Beznadziejny serwis , auto miało być gotowe po dwóch godzinach, czekam trzecia i nikt nic nie wie

Niezadowolony klient
@anonymous

To dobrze, że chociaż udało się wjechać do tego serwisu. Ja czekam od miesiąca aż ktoś raczy oddzwonić, bo tam ciągle nie ma serwisanta i obietnice, że oddzwoni.

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Samochodowy Germaz Sp. z o.o. - Wrocław

Dom Samochodowy Germaz Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.

Dom Samochodowy Germaz Sp. z o.o.