Opinie o Przedsiębiorstwo Aparatury Spajalniczej ASPA Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Aparatury Spajalniczej ASPA Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Aparatury Spajalniczej ASPA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Aparatury Spajalniczej ASPA Sp. z o.o. w Wrocław

kandydat Nowy wpis

PRL 2017 !!!! zapraszam do skansenu w centrum Wrocławia. Żywa skamielina. Jak to jeszcze działa ?? warunki pracy straszne !!! zarobki 2000-3000 brutto !!! socjal ZERO !!!!

Ksawery Nowy wpis

Firma słaba, zarobki bardzo niskie, stare sypiące się maszyny na produkcji, nad wyszystkim panuje sztab prezesów w nowych luksusowych samochodach

WSW Nowy wpis

to jest bardzo dziwny twór gospodarczy. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią że to dawno powinno upaść/zbankrutować. Po rozmowach stwierdzam że tam są ludzie z przypadku, z łapanki , ludzie są dopóki czegoś lepszego nie znajdą . Uważajcie na tą MINĘ !!!!! wielkim łukiem omijać

Anderson Nowy wpis

Witam Państwa ,Szczerze odradzam tą firmę każdemu zarówno pracownikowi jak i partnerowi handlowemu

Automatyk

Koledzy to firma garażowa , kompletne nieporozumienie. Nic ciekawego. Polecam tylko młodym osobą które nic nie potrafię , aby tam się wyszkoliły , nabrały doświadczenia i poszły to innej normalnej organizacji za normalne wynagrodzenia

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kik

Witam Państwa przestrzegam przed ta firmą wszystkich pracowałem tam kiedyś .Dyrektor handlowy to oszust zatrudnia swoich znajomych stosuje mobing , eliminuje nawet najlepszych pracowników jeśli nie są jego kolesiami i lizusami nie mam słów żeby wyrazic się o tym człowieku jeśli można by go wogole tak nazwać. Szczerze odradzam prace w tej parszywej firmi gdzie nie liczy się człowiek tylko układ i kolesiostwo .

henryk

spotkanie w sprawie pracy na opiekuna klienta ( handlowca ). opinia kiepska o firmie. bieda z nedzą. 2500 brutto, premie może są albo nie. Potwierdzam że jedzie tam PRL.

sebcio

brałem udział w rekrutacji na szefa produkcji. Totalna porażka !!! Dyrektor swój chłop, który czeka 3-4 lata na emeryturę, kolejny etap to rozmowa z prezesem. Koleś mniemanie o sobie ma takie jakby kierował min koncernem VW, nie potrafił odpowiedzieć na żadne pytanie konkretnie, obiecuję rozwój , inwestycje ale nie potrafi wyjaśnić jak one moją wyglądać i czego dotyczyć w obszarach produkcyjnych. Jak poszliśmy na wydział produkcyjny to rece mi opadły. MANUFACURA jednym słowem, żałuje że filmiku na tel nie nagrałem, bo to jedno wielkie muzeum techniki. Żadnej organizacji pracy, stanowisk itd. Pracownicy w wieku 60+. Jedna WIELKA PORAŻKA. Należy omijać takie firmki wielkim łukiem

ksawe

Od samego wejścia do firmy pachniało komuną / PRL. Można nakręcić kolejne odcinki filmów Barei. Wiek pracowników 55-65lat, maszyny lata 60/70. Pogadałem na korytarzu z handlowcem, powiedział że firma kompletnie nic nie robi dla pracownika, żadnych szkoleń, podwyżek, zmian. Zycie z miesiąca na miesiąc. Właściciele czekają jak firma padnie sama żeby pozbyć się tego muzeum techniki, nie inwestują ani grosza w zakład. Stanowczo odradzam to miejsce

Bolek

Witam. Miałem okazję dwa razy byc u nich na rozmowie. Za każdym razem miałem prace i nie był to mus. Opowiem moze troszke o warunkach, jakie mi zaproponowali za pierwszym i za drugim razem (drugi raz nie było oferty współpracy z ich strony). Pierwszy raz po skonczeniu inżyniera i pracując juz ok roku w niemieckiej firmie dostałem propozycje 2 tys brutto i oczywiscie wielkie obietnice na wielka kase z premii. Odpowiedz oczywiscie byla odmowna z mojej strony Rozmowa była przeprowadzona w 2014r. Drugą rozmowe odbyłem w 2015r i zaproponowałem min 2500 PLN i premię w wysokości 20% wpisaną w umowe i wzrost do 50% w przypadku osiągnięcia przez firmę okreslonego progu. Pan kierownik, notabene miły starszy czlek stwierdził, że jest to nierealne i max co moga zaproponowac to 2500 PLN brutto + ewentualna premia(nie licz ze w pierwszych 3 miesiacach ona bedzie). Reasumujac konstrukorowi z rocznym ok 2000 brutto z 2 letnim 2500 brutto. Skladalem bo firma wydaje sie ciekawa, ale nie za takie pieniadze, rachunki jednak trza placic. Jesli kogos stac na utrzymanie sie za taka pensje i nie bedzie z tego powodu narzekal polecam bo zapewne mozna sie czegos nauczyc. Firma cyklicznie szuka pracownikow (twierdzi ze sie rozwija) Ja jednak twierdze ze rozwoj jest u nich jak papier toaletowy (szary, i do du(py)

panowie to firma bez żadnych perspektyw !!! zarobki mierne, premie znikome. Polska firma która raczej się kończy, W zakładzie pracują sami emeryci. Nikomu nie polecam tej firmy !!! Podwyżki raz na 15 lat !!!

ksawe

odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Aparatury Spajalniczej ASPA Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Aparatury Spajalniczej ASPA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Aparatury Spajalniczej ASPA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Aparatury Spajalniczej ASPA Sp. z o.o.
  • Miechowity 1
    51-162 Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Przedsiębiorstwo Aparatury Spajalniczej ASPA Sp. z o.o.