Aspa Electro Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Aspa Electro Sp. z o.o.

Jak ktoś chciałby aplikować do firmy ASPA, to przeczytaniu opini można byłoby wywnioskować, ze firma jest trochę dziwna i ekipa jest bardzo dziwna.. ale cóż. Tak to bywa..

Rick

Strata czasu i nerwów. Sprzedają najtańsze chińskie gówno. Nikt już nie chce tego syfu kupować. Co do atmosfery to brak słów. Sami kablarze a dyrektor i prezesi to przerost formy nad treścią. Powinni na targu buraki sprzedawać. Kto i po jakich układach dał stanowiska takiej bandzie tumanów?

audytor

wiemy jak jest !! polska firma, polski kapitał, na samej górze sami kolesie, kumple i od lat razem. Z browaru do efla do workserwicu itp. Papuszki nierozłaczki. nn 3 prezesow przypada 3 handlowcow

Xyz
@audytor 03.02.2017 13:27

Ciekawa opinia. Czyzbys nie robił wyników??

Ciekawy

Ciekawa dyskusja. Szkoda, ze każda z osób nie ma na tyle "jaj" żeby napisać kto jest kto. Pisanie między sobą, ze wiemy kim jesteś jest śmieszne. Tyle w temacie

Słoń

Firma Aspa electro lepiej sie sprawdza w inwigilacji swoich pracownikow niż w handlowaniu. Pracując tam musisz być przygotowany że są sprawdzane twoje wszystkie maile , połączenia przychodzące i wychodzące z telefonu służbowego , dodatkowo kolesiostwo i układy -handlowiec z najgorszymi wynikami zajmuje sie najbardziej strategicznymi klientami firmy i nie wazne ze ze skutkiem miernym wazne ze to znajoma dyrektora. Atmosfera zastraszania i nepotyzmu. A dyrektor z 7 zmysłem to człowiek który juz dawno powinien rozpocząć leczenie zamknięte.

ktoś
@Pazdan :) 16.09.2016 12:52
Ty Słoń weź bo pęknę ze śmiechu !!! Jestem pracownikiem tej firmy / działu handlowego / i praca mi się podoba. Ty już dawno tu...

pękaj !!! taaa dopisywanie historii.. kto powiedział, że ja u Was już dawno nie pracuję?? Poza tym czytanie ze zrozumieniem- gdzie jest napisane , że praca u "was" mi się nie podoba ??? Żenujący i słaby jest poziom tej firmy i jak widać niektórych pracowników , pozdro 600!

Ziom Pazdana
@ktoś 21.09.2016 17:27

Ty ktoś, słoń czy jak się nazwiesz hahaha. Dokładnie wiemy kim jesteś, kto i co tobą steruje, więc daruj sobie filozoficzne wywody. Znaczenia połowy swoich słów nie kumasz a wozisz się jak pracownik naukowy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Słaba jest praca w ASPA to wyjedź za pracą na Litwę ;)

joc

Kolego firma z polskim kapitałem to powinno dać ci duzo do myslenia !! kolesiostwo, ukladziki, wazelina itp. jak bawia cie takie uklady to skladaj papiery na 100% masz robote

joc

to jedna wielka porażka. firma bez perspektyw, rozwoju, przyszlości. Dopóki chińczyki będą wysyłać czajniki / maszyny to Europy to biznes będzie się toczył, ale kadra w tej firmie to jedna wielka katastrofa. UNIKAC TEGO MIESJSCA !!!!!!!!!!!!

qw2

Co za stek bzdur ;) Jeśli chodzi o pracowników którzy pracują tam dłużej niż rok to jest 1 słownie JEDEN ;) A dyrektor z 7 zmysłem sam o sobie pisze:) trzeba mieć straszne kompleksy i chorą głowę...

obiektywny

W pełni zgadzam się z powyższą opinią. Jeżeli ktoś jest leń i nygus to wszędzie będzie mu źle i zawsze będzie narzekał. Jeżeli jesteś pracowity to inni to docenią. Widocznie nie jest tam tak źle skoro obecny pracownik tak pozytywnie się wypowiada. Podejrzewam ,że te negatywne wypowiedzi to właśnie te dwie osoby co wyleciały i miały dostać dyscyplinarkę :) Także ludziska : Szanujcie pracę a praca poszanuje Was.

Ja

Masz dużą swobodę pracy a jeśli chodzi o atmosferę i ludzi to jest naprawdę ok. Handlowcy pracują tu po kilka ładnych lat to chyba nie może być tak źle. Wiadomo pracować trzeba jak w każdej innej firmie ale to chyba zrozumiałe.

Tom

Zajebista firma w której jest 5 handlowców i 3 prezesów ;) Ogólnie szkoda czasu i nerwów.

XXX

Tragedia. Wyzysk, kolesiostwo. Nikomu nie polecam

Macie doświadczenie w pracz w firmie Aspa Electro Sp. z o.o. ? Ktoś z Waszych znajomych był ich pracownikiem i znacie nowinki? Twoja opinia jest ważna, pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę i dodaj komentarz.

obecny pracownik
@admin 10.08.2015 14:57

Firma nie jest idealna - żadna taka nie jest. Pracuję tu od dłuższego czasu i jak na razie nie planuję zmiany. W 2015 były małe zawirowania personalne (odeszły 2 osoby i powinny się cieszyć, że niedostały dyscyplinarek). Teraz jest super, zgrany zespół handlowy i fajna atmosfera pracy. Zarobki adekwatne do ilości klientów i zakresu obowiązków a jak ktoś uczciwie i solidnie pracuje to też cieszy się zaufaniem i dużą swobodą w organizacji swej pracy. Wszystkie wynagrodzenia są płacone uczciwie, przejrzyście i zawsze w terminie. Wszystko płacone na podstawie umowy pracę, oZUSowane, opodatkowanie itp (nic pod stołem czy w kopercie!!!). Żadnych GPSów i innych tym podobnych rzeczy. Jak ktoś kradnie czy oszukuje to błyskawicznie jest to wychwytywane i wylatuje z pracy (dyrektor ma chyba 7 zmysł i od razu wyczuwa co jest grane). Podsumowując. Jeśli jako handlowiec chcesz się obijać to nie licz na to - tu trzeba pracować. Jeśli się ANGAŻUJESZ i UCZCIWE pracujesz to jest SUPER. Polecam.

Zostaw opinię o Aspa Electro Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aspa Electro Sp. z o.o.