DOM SAMOCHODOWY GERMAZ

Wrocław

Opinie o DOM SAMOCHODOWY GERMAZ

flotowiec

taaa, roboczogodzina w serwisie Forda to jakieś 300 zł, wymiana prostego rozrządu w mondeo 2.0 tdci jedynie 1900 zł, gdzie inny dobry serwis niezależny na tych samych częściach zrobi to za połowę ceny z fakturą i pocałowaniem z rączkę, sami sobie zabijacie biznes i tyle!!! O naciąganiu czasu pracy przy wymianie nawet nie wspomnę, bo liczą 5 roboczogodzin, a inne serwisy robią to samo w 3 godziny, dramat!!!

Barbi
@flotowiec 14.09.2013 19:14

Wystarczyłoby nie wypłacanie marnych pensji w ratach a w całości

zzz

@ zmęczony - nadal jest jak? doprecyzuj swoją wypowiedz

Art

Witam Jako były pracownik, bardzo polecam prace w Germazie. Stała kadra trzyma się od lat, fajna atmosfera, zmieniają się tylko spadochroniarze, co pracują po 0,5 roku i wszędzie im nie pasuje, a tak naprawdę nie chce im się pracować. Fakt pensje są w ratach tak mniej więcej na 10, 20, ale można się dogadać i jeśli porozmawiasz z dyrektorem, że masz kredyt, to dostaniesz całość na 10. Pensję są moim zdaniem wyższe niż te, które obowiązują na rynku Wrocławskim. Nie ma wyścigu szczurów, zawsze można się dogadać jeśli chcesz wolne, a i jakiś samochód szef na wekeanad pożyczy jak poprosisz. Gdyby sytuacja mnie nie zmusiła i nie musiałbym się przeprowadzić dalej pracował bym w Germazie. Bardzo dobrze wspominam ten czas, pracowałem jako mechanik na serwisie

Art

justi

Firma DS Germaz robi bardzo ciekawe zabudowy na PS. Mozna sie wiele nauczyc. Polecam szczegolnie dla inzynierow i konstruktorow, ale na wysokie zarobki nie ma co liczyc. Brakuje rowniez szacunku dla pracownikow i szczerej z nimi rozmowy - to ze strony kierownictwa i zarzadu. Kiedys bylo inaczej, ale coz. Jezeli nie masz znajomosci, to duzo w tej firmie nie zdzialasz, a i zakres obowiazkow moze sie rozszerzac z roku na rok (glownie w administracji) przy tej samej pensji. Dobrze, ze pani pelnomocnik ds. personalnych odeszla - to byla pomylka i wyrzucone pieniadze w bloto. A atmosfera wsrod pracownikow jest dobra. Mimo wszystko pozostaje sentyment do tej firmy.

maciek

Prosze ! zadaj pytanie ,tylko przed pytaniem pomysl CO WOGULE chcesz robic w zyciu

Byly pracownik Germazu, panowie tam trzeba pracowac ,prowadzilem wraz z Mistrzem hail 2 linie remontowe Honkerow (mechanik)pracowalem ,dobrze zarabialem ,domowa atmosfera .Co za dupek wypowiada sie nie na temat P Dr Sroki, byl jednym z wielu myslacych w tym Domu ,Samochodowym Germaz, M

ola

jak tam wygląda praca w biurze?

branżowiec

dyrektoruje jeszcze ten brodaty dyrektor podkupiony w Bielska?

A propo krytyki - a może tak na umowę zlecenie za 1000 brutto?

anonimek

W Germaz atmosfera jest coraz lepsze bo zostali ludzie którym naprawdę zależy na robocie.

serwisancik

I jak sytuacja w germazie na dzień dzisiejszy? Wie ktoś jaka atmosfera w serwisie? Czy wypłaty są już na czas i kompletne? Pytam gdyż zastanawiam się nad przejściem na serwis...

?

Witam wszystkich zawiedzionych i niezadowolonych! Może najprościej będzie założyć własny salon z serwisem (koszt z zakupem działki w dobrym miejscu ok.12 milionów) i do roboty. Pokażcie nam, ignorantom, [usunięte przez moderatora], palantom jak się wzorowa prowadzi firmę. Wszyscy na umowy o pracę z podstwą ok. 3 tys. Plus godna premia min. 1,5 tys. Do tego koszty szkoleń, urlopów, lewych zwolnień, gratisowych usług serwisowych, wyposażenia w nowoczesny sprzęt i świetna pomoc socjalna dla rodziny, pakiety medyczne, itp. Nagrody świąteczne i co komu przyjdzie do głowy. Tylko szanowny niezadowoleni jak znajdziecie środki na to całe eldorado? Bo klient też chce jak najtaniej i dużo gratisów przy zakupie auta, usług itp. Państwo żąda podatki VAT 23 proc. Od kaźdej faktury, podatki lokalne, opłaty bez końca. Czy wiecie, że zysk w takich firmach przed podatkiem to ok.1 do 2 proc.? Oczywiście przy zaangaźowaniu własnej pracu. Zatem do roboty, szukajcie banków i powodzenia!

Cesaasz finatrop
@ 14.09.2013 07:06

Tak jest na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] takie cos prowadzi ma tak male profity morz ine brarze prowadzic tp 5 rzbek dawaiol od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] hajsu nisz pakowac taki hajs w salon 12 mi zl za to siesc sklepuf . dwa lidle morzan miec kture dawaiol olbrzymi dohud na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] phac w tak ciekei interesy. 1 a po 2 ludze nie powni tle zarabac co to 3000 i 4500 zl neto hoc to bardzo durze za robki a praca rzadna czysta .to nie jeat odpowedzlana praca typu policiat czy kierowca cierzruwki czy autobusu kierowcy maiol po 3000 na lape neto w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] odpowedzlan praca czy spawacz ja bym dawal na lape jak jusz tym myiol auto maks 1600 a po latah 1800 neto a a tym spszedawauol maks 2500 lup prema do 3000 maks neto po latah pracy i nic wiecj jak jusz mial w to nawic nic wiecj albo nara o tyle w tematah nikt laski nie robi nikomu a jak sie durzo zarbaia to na odpoerdol sie swoiol robote 4 godziny a drugie 4 godziny udawaiol rze robiol bocmy relistami.. czeto tak jest .moje zdane max takie zarobki lup nisze .. i ja bym takie salonu nie prowadil nie daje szmalu i to w hu.bym w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mial poz realista

Wolny strzelec
@ 14.09.2013 07:06

Penisie jeden, wyzyskiwaczu i jeszcze wiele innych epitetów jakie tylko przyjdą mi do głowy. Zapamiętaj sobie raz na zawsze " Z NIE MA PRACOWNIKA ". Taką opinię sami sobie wyrabiacie. Jak da się jednemu to i drugiemu pracownikowi powinno się dać może jak nie zasłużył tyle samo to odpowiednio mniej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] KAPITALISTO daj sobie siana pod ryj a nie wyzyskuj ludzi, którzy przynoszą Tobie i Twojej pieprzonej rodzinie kasę na wszystkie Wasze zachcianki. Daj sobie LUZ i nie odzywaj się w takich sprawach. Ja

germaz

jest tak do dziś

zmęczony
@germaz 12.07.2013 23:00
jest tak do dziś

Nadal tak jest

xXX

Dramat , to prawda, doszło do tego ,że firma z premedytacja nie wypłaca pracownikom pensji.

@xXX 21.03.2013 13:48

Taki dramat jak Twoje XXX

znawca firmy

@znawca firmy 10.01.2012 20:26
to prawda, ta firma to jeden wielki dramat!!!

Chlopie po jakiej szkole jestes ile masz stazu pracy ,pisac umiesz ale czy rozumiesz co piszesz ?

@znawca firmy 10.01.2012 20:26

były pracownik

Witam. Opiszę swoją przygodę z firmą Germaz i mam nadzieje ze kogoś uchroni to przed problemami. rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzałem z dyrektorem [usunięte przez moderatora] który zapewnił mnie ze praca jest na umowę o prace i zarobki będą w wysokości 2200 zł netto i po okresie próbnym przejdę do serwisu forda lub nowego mitsubishi , okres próbny miałem na dziale produkcji specjalnej przy naprawie starych wojskowych Honkerów. Moim kierownikiem był [usunięte przez moderatora] - ignorant, alkoholik. Potrafi obciąć pół wypłaty bez uzasadnienia . Moje zatrudnienie okazało sie na umowę zlecenie a zarobki w granicach 1700 zł . dyrektor [usunięte przez moderatora] zbywał mnie głupimi tekstami a interwencja u prezesa [usunięte przez moderatora] była nieskuteczna. Prezes okazał sie takim samym ignorantem jak kierownik i dyrektor. Moja sytuacja nie jest odosobniona. w takiej samej sytuacji jest wielu pracowników tylko ze siedzą cicho bo mają zobowiązania finansowe i nie mogą walczyć o swoje. Cała moja historia w germazie skończyła się nagle bez jakiejkolwiek informacji o nieprzedłużeniu umowy. Dzień przed końcem umowy zostałem zapewniony przez kierownika [usunięte przez moderatora] że wszystko będzie dobrze i ironicznie zaprosił mnie do pracy. Dnia następnego rano 0 6.30 zapytał po co tu jestem skoro nie mam nowej umowy.ODRADZAM PODEJMOWANIA PRACY W TEJ FIRMIE BO JEST ONA TAK SAMO [usunięte przez moderatora] JAK WIĘKSZOŚĆ JEJ KIEROWNIKÓW I DYREKTORÓW . ZWYKLI PRACOWNICY SĄ TRAKTOWANI JAK CIEMNA MASA . NIGDY NIE MA Z KIM POROZMAWIAC I NIKT NIE PODEJMIE ŻADNEJ DECYZJI. DYREKTOR SROKA OBIECUJE WSZYSTKO NA ROZMOWIE A PÓŹNIEJ WSZYSTKO OKAZUJE SIĘ OBIETNICĄ BEZ POKRYCIA.

Zostaw opinię o DOM SAMOCHODOWY GERMAZ - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOM SAMOCHODOWY GERMAZ