Opinie o Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami w Wrocław

Zarządca godny polecenia

Szybki Lopez

Polecam i Pozdrawiam cały Zespół WR0-DOM

Gogol

To forum dla pracowników a opinie lepiej kierować do firmy.

flora

Firma beznadziejna,(usunięte przez administratora) nie reagują na zgłoszenia awarii, wpisują do rozliczeń remontowych faktury za awarie i naprawy, których nie było. Realizują tylko remonty, które dają duży zarobek ... Pani prezes dawno powinna w bujanym fotelu na emeryturze robić na drutach, podobnie wspomniany p. dyrektor L. Ale czegóż wymagać, przecież to firma sprywatyzowana ze starej administracji i głęboko osadzona w poprzednim ustroju !

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
James Newmann

Takiego chamstwa , beszczelnosci i olewu w zyciu jeszcze nie spotkalem. Wszyscy w "dyrekcji" jakos z bardzo podobnym nazwiskiem. ZERO kompetencji, jeszcze NIGDY sie nie zdazylo zeby na umowiony termin przyszli punktualnie. KOSZMAR wchodzac do gmachu dyrekcji "Witamy w PRL-u"!

Seweryn Chwałek

Polecam zarządca zawsze jestem tam miło traktowana i wszystko załatwione w ekspresowym czasie pełen profesjonalizm

@Seweryn Chwałek

Bardzo mi przykro ale naleze od lat do wspolnoty zarzadzanej Przez Tego Pana i nie moge podzielic Pani/Pana opinii.

wydymany przez WRO-DOM

Sam wizerunek ich siedziby pokazuje jaki to zarządca,obskurna,pokomunistyczna plomba na tak pięknej ulicy jak Św.Antoniego.Gdyby ktoś inny miął tą nieruchomość,to by dostał od miasta nakaz wyburzenia,ale ich to nie dotyczy,ciekawe czy w ogóle coś płacą miastu za ten budynek?Taka ich siedziba jak i oni sami.

Dorota

Te pozytywne opinie o "WRO-DOM to chyba oni sami sobie wystawiają.Ignorancja.arogancja,chamstwo,bezczelność-tego doświadczam od zarządcy za każdym razem ,gdy idę coś u nich załatwić,zwłaszcza pani prezes jest w tym najlepsza-w końcu przeholują...

własciciel

Czytam wszystkie Państwa opinie i wiem że zawsze znajdzie sie ktoś niezadowolony WRO-DOM zarządza moją Wspólnota od 2001 r. Nie spotkałem się abym został źle potraktowany lub usterka która zgłosiłem nie została naprawiona z pełnym sumieniem przyznaję plus pięć dla tego zarządcy.

tadek58

Spółka godna zaufania . Bardzo dobrze oceniam spółkę i jej pracowników.

MAJKA

POZDRAWIAM PANA ŁUKASZA I PANIA ANIE. Z CAŁEGO SERCA POLECAM ZARZADCE WRO-DOM.

Aga

Mam 7 lat doświadczenia jako właściciel mieszkania zarządzanego przez Wro-dom. Poproszenie o cokolwiek było traktowane z łaską. Panowie z technicznego nie potrafili mi zagwarantować maksymalnej kwoty za upuszczenie wody do wymiany grzejników. Obiecane kalkulacje do remontu instalacji elektrycznej nigdy nie dotarły (obiecane 2 lata temu). Zamiast kulturalnie i otwarcie wyjaśniać, spławiają albo trzeba się do nich dobijać. Obiecują kontakt i nie oddzwaniają. Głęboka komuna tam panuje i ignorancja względem klienta. Do tego drogo sobie liczą. Stanowczo nie polecam.

Damian Badz.

Dzień Dobry , nic złego nie mogę powiedzieć na zarządcę jestem z niego bardzo zadowolony w tym roku planujemy remont kamienicy wszelkie usterki naprawiane są ekspresowo. pozdrawiam wszystkich niezadowolonych

Dawid

POLECAM ZARZADCE WSZYSTKO OK.

Zadowolony

WRO-DOM zarządzą moim budynkiem od wielu lat mieszkam od 7 lat i jestem zadowolony z usług zarządcy. Podnieśliśmy fundusz remontowy i wszystko mamy już wymienione została nam tylko elewacja. Pozdrawiam

dno

Niestety kompetentne i odpowiedzialne osoby już tam nie pracują. Pamiętam stamtąd parę konkretnych osób.Było dobrze.Ale niestety część pozwalniali niektórzy odeszli sami widząc co się święci. A tam teraz całe rodziny i przyjaciele.Pracować nie ma komu.Towarzystwo wzajemnej adoracji.Już dawno powinniśmy zmienić zarządce.Przecież te rodzinki z nas żyją. A jak nas traktują?

Wlasciciel

To firma oszustow; liczy sie tylko kasa a nic nie robia

Niezadowolony

WRO-DOW to wyjatkowo wyrafinowany administrator. Nic pozytywnego nie mozna napisac. W sposobie pracy przewaza gleboka komuna, nie dba o interesy wlascicieli, zaloga tworzy nieprofesjnalna familiade. Pani prezes to wyjatkowo cyniczna postac, wie jak oszukiwac swojego pracodawce.

roki

usunięcie wrodomu to koszt 450 zł dla notariusza i co najmniej 50% poparcia lokatorów na spotkaniu wspólnoty. Najlepsza administracja to cichy kącik. Bat jest zawsze na każdego...

andreasx

Witam . Ostatnio Wro- Dom poniósł następną klęskę , ich firmy wybrane do obsługi , nie mogły poradzić sobie z brakiem ciepłej wody i ogrzewaniem - dziadostwo

Zostaw merytoryczną opinię o Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami - Wrocław

• Jak się pracuje w Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami?

Zobacz opinie na temat firmy Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami