Opinie o Stator Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stator Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stator Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stator Sp. z o.o. w Wrocław

Firma nierzetelna. Opóźnienia w wypłatach, część płacona (usunięte przez administratora) nie wypłacane delegacje. Zero szacunku dla pracowników. Część aut w opłakanym stanie.(usunięte przez administratora) Automaty stare i niesprawne - serwis działa z ogromnym opóźnieniem. Automaty kawowe bardzo często bez podłączenia do bieżącej wody. (usunięte przez administratora) Zdecydowanie odradzam pracę, współpracę i zakupy.

Aldona

Miałam aplikować, dzięki za wpis, jeśli jest opóźnienie w wypłatach dla pracowników to strach pomyśleć, jak firma postępuje z kontrahentami... a człowiek jako przedstawiciel handlowy potem jest zderzakiem dla trudnych sytuacji.

nati

najgorsza firma w polsce. nie rozumiem dlaczego utrzymuje się na rynku. (usunięte przez administratora) pracowników . szukają sposobu żeby zarobić na pracownikach. nie wypłacają wypłat na czas, a o fakturach już nie wspomnę. kierownik nie kompetentna

@Ktośtam

O, czyli dobrze się jeździ skoro auta wymieniane? 50 tys km to prawie jak nówki. A pomoc jest, jak coś nie daj Boże stanie się na trasie? Ubezpieczają porządnie te auta?

Krzysiek

Stator jest uczciwą i rzetelną firmą. Nie bez powodu jest na rynku pracy przez ponad 32 lat, gdzie wśród klientów cieszy się dużą renomą i zadowoleniem z oferowanych usług. Poniższe opinie są nieprawdziwe. Napisane przez sfrustrowanych byłych pracowników, którzy zostali zwolnieni przez niewykonywanie swoich obowiązków służbowych.

Kalina Nowy wpis

witam, widzę ze o kierownictwie pisaliście raczej jako o przełożonym a nie jako o stanowisku pracy. jest teraz dostępna oferta dla kierownika operacyjnego. Minimum 4-letnie doświadczenie z podobnego stanowiska akurat spełniam, ciekawa jestem przy tym stylu prowadzonej rozmowy. może mi ją ktoś przybliżyć?

kierownik Nowy wpis
@Kalina

kiedyś pracowałem tam jako kierownik operacyjny. Na rozmowie świetlana wizja zmian, rozwoju itd. Później totalny brak otwartości na optymalizacje, brak decyzyjności szefowej, krętactwa. Firma nie płaci wypłat w terminie. Nagminne niedotrzymywanie terminów instalacji ( planowanie z kapelusza) za które później trzeba świecić oczami. Fatalny stan cześci aut i automatów. Nieprzestrzeganie prawa pracy. Dobrze się zastanów...

Tak nieśmiało tylko dopytam, czy to na każdym stanowisku mogą występować te jakieś opóźnienia w wypłacie...? Po prostu jestem tu z oferta dla młodszego technika, lepiej mieć pewność. Chciałem aplikować, bo piszą, że wystarcza chęci i zdolności manualne, które raczej mam. Na samej rozmowie sprawdzają czy kandydat ma dwie lewe ręce?

Serwis Nowy wpis

GM pracuje w firmie od 8 lat i zawsze dostawałem wypłatę na czas. Podwyżki też były. Komentarze o opóźnieniach czy braku podwyżek to nieprawda. Opinie pewnie są pisane przez pracowników którzy zostali zwolnieni bo słabo pracowali lub konkurencje...

Nicktważny Nowy wpis
@Serwis

A ja też tu chwilę pracuję i mogę potwierdzić zarówno podwyżki jak i sporadyczne opóźnienia. Z reguły jest na czas natomiast zdarzyły się kilkudniowe opóźnienia. Co do negatywnych opinii tutaj, słyszałem kto które napisał i potwierdzam, że pisane są przez byłych pracowników, kilka szpilek jest również od konkurencji. Nie zgodzę się jednak, że negatywy są pisane przez zwolnionych i tych co słabo pracowali… nie wszystkie. Najczęściej prawda jak zwykle leży gdzieś po środku, bo nigdzie nie jest idealnie. Jak chcesz mieć fajną pracę to śmiało można do nas wbijać. Pracowałem w o wiele gorszych firmach, a tutaj naprawdę nie ma tragedii i ludzie w większości fajni. Nauczą, pomogą i pokierują tak jak i mnie. Nie narzekam i polecam.

Też mnie interesuje ta oferta Zaopatrzeniowiec - Serwisant automatów vendingowych jak niżej ktoś pytał. Ogólnie wiadomo, czy skoro napisane było że wygasła miesiąc temu to na pewno nie przyjmują ? Może ew jakiś staż albo coś w tym stylu? Nie uda się załapać na takie coś? Dajcie znac czy jest jakaś alternatywa

Aldona

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stator Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Zaopatrzeniowiec - Serwisant automatów vendingowych? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Zaopatrzeniowiec - Serwisant automatów vendingowych ma tylko podstawę czy dodatki jakieś też do pensji co miesiąc ze strony pracodawcy dochodzą? Jeszcze niedawno w poprzednim miesiącu wisiała oferta, ale w sumie to takich rzeczy nie widzę, żeby pisali. Może tu ktoś wie? Chciałbym mieć jakieś rozeznanie odnośnie tego, jak wyjdę na tej pracy.

Krzysiek

Stawki zamrożone od 2017? Tak teraz niedawno ktoś wskazał w ostatniej opinii pisząc o kwocie 3,500 zł na rękę… od dłuższego czasu w każdym razie nikt tu niczego nie pisał a oferty faktycznie stale są wystawiane. mimo tego ludzie wciąż aplikują? I w ogóle tu zatrudniają jeszcze na inne stanowiska czy tylko tym serwisem można się zająć?

Tragedia. W firmie panuje straszny chaos, nie ma części do naprawy automatów (stanowisko operator maszyn vendingowych), dają półtora sieci do obsługi przez co pracujesz po 12 godzin dziennie a płacone masz za 8 (zero premii), pretensje z nie Twojej winy są na porządku dziennym. Wracając do domu po zakończonej pracy nie licz, że masz wolne ponieważ o 19 potrafią zadzwonić, że masz jechać naprawić automat. W magazynie często brakuje towaru a winą obciążają Cię firmy, które obsługujesz. Auta w firmie to jeżdzące trumny (ja na przykład miałem dziurę w podłodze w strefie załadunkowej a po zatrzymaniu przez policje (miałem szczęście, że to było tylko dmuchanie w alkomat) policja popatrzyła na mnie z politowaniem. Idąc dalej w firmie nikt nic nie wie, panuje istne szaleństwo gdzie każdy odsyła do każdemu i nic nikt nie wie, potrafią do Ciebie zadzwonić z informacją, że automat nie działa choć to w ogóle nie jest Twój automat i nie mogą dojść do tego kogo to automat. Dezinformacja w kadrach jest tam na bardzo wysokim poziomie ale czego byś nie zrobił to i tak wina spadnie na Ciebie. Radzę unikać tej firmy jeżeli chcecie spokojnej pracy, w której będziecie mogli otrzymać wsparcie kiedy macie problem. Tutaj to działa tak, że jeżeli kierownik operatorów (przykładowo) im się nie podoba to go zwalniają mimo, że dla pracowników był pomocny to dla nich nie spełnia warunków. Podstawowym problemem tak jak już pisałem wcześniej jest brak dostępnych części do automatów przez co nie możesz go naprawić (jeden automat potrafi czekać na naprawę 2 lata) mimo zgłaszania go przez różnych operatorów a oni nic sobie z tym nie robią za to Ty jako, że obsługujesz takie miejsce dostajesz ciągłe obelgi ze strony osób korzystających z tych automatów, że one nie działają. Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie, z której ciągle uciekają pracownicy i jest duża rotacja. Przechodząc do kwestii urlopu, zaplanowany urlop nie oznacza, że go dostaniesz (nie możemy Ci dać teraz urlopu bo ten ma l4 a ten jest na urlopie) Pracownicy potrafią mieć zaległy urlop sprzed kilku lat bo firma nielegalnie im go przenosi na następny rok co nie powinno mieć miejsca. Masz jakiś problem w firmie? radź sobie sam bo nie to, że nie chcą Ci pomóc tylko po prostu nikt nic nie wie. W umowie masz wypłatę każdego dziesiątego dnia miesiąca ale nie zdziw się jak dostaniesz kilka dni później. Automaty są stare w opłakanym stanie, często mają zbiorniki z wodą, które musisz nalewać z kranu a ich użytkownicy piją kawę z brudną wodą. Serwis w tym przybytku w ogóle nie działa, pensje nie podnoszone od kilku lat w przeciwieństwie do innych firm zajmujących się vendingiem. Najlepsze jest to, że firma ma w poważaniu ustawy dotyczące produktów, które mają znajdować się w automatach znajdujących się w szkołach i reagują dopiero gdy wkroczy instytucja państwowa (i to tylko w danej szkole) za nic mają zdrowie dzieci byleby zarobić. Innowacje jak w innych firmach vendingowych? zapomnij! Praca papierkowa, wprowadzona aplikacja pozwalająca sprawdzić ile danego produktu brakuje w automacie działa jak chce, ponieważ nie pokazuje prawidłowych danych i mimo, że z niej korzystasz i idziesz z podaną w aplikacji ilością produktów okazuje się, że więcej brakuje a gdy kierownik dzwoni i pyta jak działa aplika a Ty zwrócisz uwagę, że źle oblicza braki w automacie to dowiadujesz się, że działa dobrze i nikt nie ma z tym problemu, a gdy pytasz znajomych z pracy to większość mówi, że im także się nie zgadza ilość w automacie z tą w aplikacji. ogólnie mówiąc straszny chaos, brak perspektywy na awans za 3500 na rękę musisz być na zawołanie o każdej porze dnia i nocy. Telefon służbowy? dostaniesz! a z nim codziennie kilka lub kilkanaście smsów/telefonów a awariami lub informacją, że komuś jakiś produkt nie wypadł i trzeba rozwiązać ten problem, więc zamiast pracować zgodnie z tym jak sobie ułożyłeś tydzień to musisz jeździć i rozwiązywać problem oddalonych o 30 kilometrów automatów "bo to priorytetowy klient". Wynagrodzenie ? 3500 tysiąca na rękę, popatrz na najstarsze komentarze z tej strony (taka kwota już była w 2017 roku), premia za sprzedaż automatów jest nikła, może dostaniesz 100-200 zł więcej a może nie. Nie wiem jak to działa ale mam wrażenie, że losowo. Pójdziesz na l4? jesteś przekreślony i wszyscy na Ciebie patrzą jak byś zrobił to specjalnie i stajesz się najgorszy. Dla świętego spokoju i unikania stresowych sytuacji odradzam pracę w tej firmie a jeżeli szukacie jej w tym zawodzie polecam inne firmy, które są bardziej rozwinięte technologicznie i finansowo. Nie pozdrawiam zarządu firmy.

nati

Dariusz
@nati

Skoro jest tak, jak piszesz, to jak długo trzeba czekać na wypłatę i od kiedy się to dzieje? Co kierownictwo na pytania o pieniądze lub dział HR, bądź księgowa?

Rafaelluu
@nati

Wiedz że są gorsze firmy ! A reszta się zgadza. Flota zarażona rdzą i w większości niezdatą do jazdy. Wypłaty nie na czas i za każdym razem pomniejszone. Brak klarowności w zarobkach. Spodziewasz się dobrego miesiąca a tu na koncie mniej :(

Jagna
@Rafaelluu

Ale te opóźnienia w wypłatach to jakies duże są czy kwestia kilku dni? W ogóle co do floty, skoro stan pozostawia wiele do życzenia, to firma nie myśli o tym, zeby wymienić auta?

Rafaelluu
@Rafaelluu

Nie ważne czy kilka dni. Wielu z nas ma swoje zobowiązania wobec innych ( banków, wierzycieli) Wiec jak sie ma umowa to pieniżążki mają być na czas. A co do floty to nie mogę sie wypowiedzieć w imieniu firmy czy będzie wyminiać

Ktośtam
@Rafaelluu

Ale bzdury piszesz Rafaelluu… A może firmę pomyliłeś? Przynajmniej od roku są kupowane nowe auta. W tej chwili około 60-70% floty nie ma przejechanych 50 tysięcy. Zostało kilka starszych aut ale nie wszystko na raz… Jeśli auta byłyby niezdatne do jazdy to nie przeszłyby przeglądu człowieku… Wypłaty nie na czas? Serio? Do 10-go są zawsze… Już nie pamiętam kiedy zdarzyła się jakaś obsuwa z wypłatą .No chyba, że zalegasz z papierami, ale to już Twoja wina… Zgodzę się jedynie z klarownością wynagrodzeń. Powinno to być bardziej czytelne. Byłeś chociaż zapytać dlaczego dostałeś mniej? Czy tylko wylewasz żale w necie? Nie wiem czemu ma służyć ta Twoja opinia ale z pewnością mija się dość mocno z prawdą.

@Ktośtam

Czy i w jaki ewentualnie sposób sprawdza się tu zdolności techniczne, których wymaga się na stanowisku zaopatrzeniowca - serwisanta automatów vendingowych? Na czym polega deklarowana atrakcyjność systemu wynagradzania? Proszę o wyjaśnienie ile może wynieść pierwsza wypłata i czy bywają nadgodziny?

Jarek

firma z dużym doświadczeniem i zaangażowaniem! Serwis zawsze na czas + miły Pan obsługujący maszyny

Wanda

Ktoś tutaj wie, co oznacza atrakcyjny system wynagrodzeń? Bo to nie jest konkretna stawka, a ja właśnie szukam pracy i napisali tak tajemniczo w ogłoszeniu dla Zaopatrzeniowiec - Serwisant automatów vendingowych. Może znacie widełki płacowe na tej pozycji?

kasia

W dniu dzisiejszym na dworcu głównym w Wałbrzychu zamówiłam Shake, niestety to co wyszło z maszyny to są same ścieki z wszystkich zamówień.Pieniądze zostały pobrane a wydany produkt nie nadaje się do spożycia.

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej Przedstawiciel Handlowy w Stator Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Łucja

hej, chciałabym się dopytać o obecne zarobki. Kiedyś ktoś napisał, że inflacyjnych podwyżek jeszcze nie było a czy do dziś już je dali? Pytam, bo jest ogłoszenie na specjalistę ds administracji a nie podali stawki... wiadomo ile się zarabia na tym stanowisku i na jakie warunki można liczyć? ktoś pracował i da znać?

Rafal96

Automaty stoją w naszej firmie. Są regularnie uzupełniane i serwisowane. Ceny też są przystępne. Polecam ????

@Rafal96

Pytasz, czy faktycznie polecasz? ;p Co najczęściej w nich kupujesz?

Realista
@Rafal96

Niestety ostatnie wpisy to sama autoreklama firmy. Automaty jak zdąży dojechać są załadowane, ceny wysokie że względu na inflację. Natomiast zarobki stoją niezmiennie od kilku lat na tym samym poziomie. Pracownicy przepracowani, zmęczeni, brak przyjaznej atmosfery, zarzucani kolejnymi ekstra pracami często nienależących do ich obowiązku. Przykre ale prawdziwe, może się coś jeszcze zmieni na lepsze ????

@Realista

Zawsze trzeba żyć nadzieją, bo podobno umiera ostatnia... :( Ale dosłownie latami pensje niezmienne? Nie ma żadnych nakładek na inflację czy nowy ład?

Realista
@Łucja

Niestety brak jakichkolwiek podwyżek inflacyjnych. Sporo fajnych osób przeszła do konkurencji lub też innych niezwiązanych z branżą firm. Nadzieja, nadzieją a koszty życia coraz większe :-(

Mirek3miasto

Porządne i zadbane automaty z dobrymi produktami Polecam!

Joanna
@Mirek3miasto

A reagują szybko jak są jakieś awarie czy trzeba swoje odczekać?

Operator

Ja osobiście polecam, ale osobom które chcą się zaangażować. Pracuje kilkanaście lat. Stabilna firma i dobra płaca, tylko tęsknię za wyjazdami integracyjnymi

Pawueromaciek33
@Operator

Zgadzam się. Ja na firmówkę się nie załapałem ale słyszałem, że extra miejscówki i klimat

serwis

Pracuje jako serwisant kilka lat i jak na razie nie mam większych zastrzeżeń. Zespół jest zgrany i ma duże doświadczenie. Czasem jest dużo pracy, ale zawsze możesz liczyć na pomoc ze strony współpracowników. Plusem jest płaska struktura organizacji. Dzięki temu moje uwagi, problemy czy propozycje usprawnień są odbierane przez wyższe kierownictwo. Buduje to więź w firmie oraz poczucie, że ma się wpływ na rozwój firmy.

Hanna
@serwis

To super, że w Stator można liczyć na zgrany zespół i pomoc z ich strony. Atmosfera w miejscu pracy jest bardzo ważna i przekłada się na efektywność pracowników. A jak ocenisz inne warunki pracy? Np. wynagrodzenie lub szanse na rozwój osobisty?

Wałbrzych

Współpracujemy z firmą Stator od kilkunastu lat. Cechuje ich duży profesjonalizmy. Automaty są czyste i zawsze uzupełnione. Drobne usterki są naprawiane od razu. handlowiec przyjeżdża do nas raz na jakiś czas. Widać, że dbają o relacje z klientem. Według mnie, najlepsza firma vendingowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Stator Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Stator Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stator Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stator Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stator Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Skarbowców 4
    53-025 Wrocław